جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
خودروی A8 L Audi

آشنایی با ویژگی‌های جالب مدل ۲۰۱۹ و شیک و لوکس خودروی A8 L Audi

علاقه مندان به خودروهای لوکس و جذاب می‌توانند در مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi شاهد ویژگی‌های بسیار جالبی باشند. ویژگی‌هایی که در ادامه‌ی مطلب پیش رو به چند مورد از مهم‌ترین و قابل توجه‌ترین نمونه‌های آن‌‌ اشاره خواهیم کرد. پس در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi می‌توانید همچنان با مجله قرمز همراه باشید.

شرکت آئودی در مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi تکنولوژی‌های نوین فراوانی را به کار گرفته که وجود بسیاری از آن‌ها در این خودرو، محصول جدید آئودی را بیش از یک اتومبیل به یک اتاق کوچک هتل شبیه ساخته است.

ماساژ در خودرو

مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi و سیستم ماساژ مطبوع آن

مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi در دو نسخه‌ی استاندارد و نسخه‌ی Long موجود است که در نسخه‌ی Long فاصله محور جلو و محور عقب به ۱۳۰ میلی‌متر می‌رسد. این به آن معنی است که سرنیشنان حاضر در صندلی‌های عقب این خودرو از فضای بیشتری برای دراز کردن پاهای خود برخوردارند و در عین حال محیط بازتری برای ورود و خروج در اختیارشان قرار دارد. در واقع یکی از بهترین ویژگی‌های مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi این است که سرنشینان صندلی‌های عقب این خودرو قادر به دراز کردن پاهای خود بوده و می‌توانند حضور بسیار راحتی درون این خودرو داشته باشند.

در این میان سرنشینان صندلی‌های عقب خودروی A8 L Audi می‌توانند علاوه بر دراز کردن پاهای خود از ماساژوری که برای مشت و مال دادن پاهای آن‌ها طراحی شده است نیز بهره بگیرند. ماساژور خودکاری که به سیستم خنک کننده و گرم کننده مجهز است و می‌توان به منظور ماساژ دادن پاهای سرنشینان عقب خودروی A8 L Audi آن را برنامه ریزی نمود. در هر حال مسافران مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi نه تنها از فضای گسترده‌ای برای دراز کردن پاهای خود برخوردارند، بلکه می‌توانند در درون این خودرو از مساژ پا نیز بهره‌مند شوند.

   نمایشگر پشتی

مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi و نمایشگر قابل حمل صندلی‌های پشتی آن

سرنشینان حاضر در صندلی عقب مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi علاوه بر امکان دریافت ماساژ پا قادر به استفاده از قابلیت‌های صفحه نمایشی که در مرکز کابین این خودرو و روی دسته‌ی صندلی عقب آن تعبیه شده است نیز خواهند بود. این صفحه نمایش کوچک که به طور کامل با صفحه نمایش اصلی خودروی A8 L Audi و سیستم اینفوتینمنت آن مرتبط است، اندازه‌ای مشابه با صفحه نمایش یک تلفن هوشمند دارد و می‌توان آن را برای نمایش محتواهای مختلف مرتبط با سیستم اینفوتینمنت خودروی A8 L Audi برنامه ریزی کرد.

نکته‌ی جالب در مورد صفحه نمایش کوچک صندلی‌های عقب خودروی A8 L Audi آن است که این صفحه نمایش مستقل قادر به جدا شدن از روی دسته‌ی صندلی و استفاده همانند یک تلفن همراه یا تبلت قابل حمل است. در واقع سرنشینان خودروی A8 L Audi می‌توانند نمایشگر مذکور را با فشردن دکمه‌ای که در زیر آن قرار گرفته و در تصویر بالا نیز کاملا مشخص است، از روی دسته‌ی صندلی جدا کرده و به صورت بی‌سیم از آن استفاده کنند.

البته باید به این نکته توجه داشت که صفحه نمایش مذکور برد اندکی دارد و نمی‌توان از آن در فضای خارج از کابین این خودرو استفاده کرد. گذشته از آن با خاموش شدن خودروی A8 L Audi صفحه نمایش اختصاصی صندلی‌های عقب آن نیز خاموش می‌شود. در واقع این صفحه نمایش جالب، جداشدنی و قابل حمل تنها در حالت روشن بودن خودروی A8 L Audi  و در فضای داخلی این خودرو قابل استفاده است.

نورپردازی کابین

مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi و سیستم نورپردازی جالب درون این خودرو

با توجه به شکل تغییر پذیر صندلی‌های عقب مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi سرنشینان این صندلی‌ها می‌توانند بنا به دلخواه خود جا به جا شده و در موقعیت‌های مختلف قرار بگیرند. این امر موجب می‌شود آن دسته از سرنشینانی که قصد مطالعه‌ی کتاب را در فضای داخلی این خودرو دارند، در حالت عادی و هنگام عبور از مسیرهای تاریک با مشکل مواجه شوند. چرا که ممکن است مسافران صندلی عقب با جا به جا شدن در فضای درونی این خودرو از محیط تحت پوشش نور خارج شوند.

اما مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi این مشکل را با بهره‌گیری از سیستم نورپردازی جدید و شبکه‌ای خود، که با نام تکنولوژی Matrix LED شناخته می‌شود، حل کرده است. در این سیستم نورپردازی جدید از وجود چراغ‌های ال ای دی قدرتمندی استفاده شده است که نسبت به چراغ‌های معمولی موجود در خودروهای مشابه کوچک‌تر بوده و روی سقف خودروی A8 L Audi نصب شده‌اند.

به کمک این تکنولوژی نورپردازی جدید و شبکه‌ای، سرنشینان حاضر در صندلی عقب خودروی A8 L Audi از این امکان برخوردارند تا از طریق همان صفحه نمایش کوچک و قابل حملی که در سطور پیشین این متن به آن اشاره شد، میزان نور مورد نیاز برای مطالعه‌ی خود و همچنین حوزه‌ی تابش این نور را تنظیم کرده و بدون هیچ مشکلی به خواندن کتاب یا سایر موارد مشابه بپردازند.

خودروی آئودی

مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi و سکوت دلپذیر حاکم بر کابین آن

به طور حتم دریافت ماساژ رایگان در محیطی ساکت و آرام لذت دو چندانی را به همراه خواهد داشت. خبر خوب برای سرنشینان مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi این است که می‌توانند ماساژ پای اختصاصی خود در این خودرو را در محیطی کاملا ساکت و بی سر و صدا دریافت نمایند. در واقع مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi از وجود یک سیستم عایق صوتی پیشرفته بهره می‌برد که سر و صدای اضافه را از سرنشینان این خودرو دور می‌کند و محیطی آرام و بی صدا را برایشان فراهم می‌نماید.

سوای آن خودروی لوکس آئودی به یک سیستم حذف صدای نوین نیز مجهز است که قابلیت‌های عایق صوتی این خودرو را تکمیل می‌کند. این سیستم حذف صدا از وجود چندین میکروفون‌ و بلندگوی متعدد استفاده می‌کند که در فضای داخلی این خودرو پراکنده هستند و به کمک یکدیگر صداهای زائد موجود در فضای کابین را حذف می‌کنند. به بیان دقیق‌تر سیستم حذف صدای جدید خودروی A8 L Audi با دریافت صداهای اضافه از طریق میکروفون‌های خود، به پخش و فعال‌سازی امواج صوتی معکوس با آن می‌پردازد تا اثر این آواهای مزاحم را خنثی کرده و شر آن را از سر سرنشینان خودروی جدید آئودی کم کند.

به این ترتیب فضای داخل کابین مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi به لطف وجود سیستم عایق صوتی مذکور و تلفیق آن با سیستم حذف صدای این خودرو به فضای آرام و ساکتی تبدیل شده است که حتی راننده‌ی این خودرو هم به زحمت می‌تواند صدای کار کردن موتور را بشنود. بنابراین سرنشینان خودروی لوکس آئودی می‌توانند بدون مواجه شدن با سر و صداهای مزاحم و آزار دهنده به فعالیت‌های مورد علاقه‌ی خود در فضای داخلی این خودرو بپردازند.

رابط کاربری

مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi و رابط کاربری لمسی آن

از جمله ویژگی‌های مهم رابط کاربری مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi حذف دکمه های فیزیکی در آن و جایگزینی این دکمه‌ها با نمونه‌های مشابه مجازی است. در واقع مدل جدید خودروی A8 L Audi از وجود یک صفحه نمایش لمسی دوگانه برای برقراری ارتباط با راننده و گرفتن دستورات لازم از او استفاده کرده است. البته هنوز هم از وجود دکمه‌های فیزیکی برای تنظیم برخی از ویژگی‌های این خودرو استفاده شده است که در میان آن‌ها می‌توان به دکمه‌ی اختصاصی مربوط به تنظیم درجه صدا اشاره کرد.

نکته‌ی مثبت دکمه‌های مجازی رابط کاربری خودروی A8 L Audi آن است که این دکمه ها از قدرت پاسخ‌گویی بالایی برخوردار هستند و دستورات اعلام شده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به انجام می‌رسانند. به عنوان مثال شما می‌توانید از طریق رابط کاربری لمسی مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi به تنظیم درجه حرارت صندلی‌های این خودرو بپردازید و سیستم تهیه‌ی آن‌ها را فعال نمایید. به هر حال وجود این رابط کاربری یک‌پارچه موجب می‌شود که بتوان بسیاری از فعالیت‌های مختلف را در خودروی A8 L Audi با دقت و سرعت بیشتر و با دخالت مستقیم کمتری به انجام رساند.

خودروی A8 L Audi

مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi و عدم نیاز آن به کلید

صاحبان مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi دیگر هیچ نگرانی خاصی از بابت گم کردن کلید یا سوییچ خودروی خود نخواهند داشت. به این دلیل که خودروی جدید شرکت آئودی از وجود کلید بی‌نیاز است و از تکنولوژی جدیدی به نام سیستم اتصال آئودی به عنوان یک قابلیت جایگزین بهره می‌برد. در واقع سیستم اتصال آئودی در قالب یک اپلیکیشن موبایل قابل استفاده خواهد بود. اپلیکیشنی که روی تلفن‌های همراه یا تبلت‌های مبتنی بر قابلیت NFC نصب می‌شود و به صاحبان مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi این اجازه را می‌دهد تا بتوانند با نزدیک کردن تلفن هوشمند خود به دستگیره‌ی در این خودرو قفل آن را گشوده و وارد اتومبیل شوند. پس از آن رانندگان خودروی A8 L Audi می‌توانند با چسباندن تلفن هوشمند خود به کنسول مرکزی این خودرو، موتور آن را روشن کرده و شروع به رانندگی با خودروی لوکس آئودی نمایند.

البته قابلیت‌های مفید سیستم اتصال آئودی و اپلیکیشن اختصاصی آن تنها به روشن کردن موتور خودروی A8 L Audi و باز و بسته کردن قفل درهای آن محدود نمی‌شود. چرا که شما از طریق این اپلیکیشن می‌توانید بیش از ۴۰۰ مورد مختلف از تنظیمات خودروی A8 L Audi را در پروفایل اختصاصی این اتومبیل ثبت کنید تا رابط کاربری این خودرو آن‌ها را به شکل خودکار برایتان فعال کند. تنظیماتی نظیر زاویه‌ی قرارگیری صندلی، نوع سیستم تهویه درون خودرو، مقصدها و موسیقی‌های مورد علاقه‌ی راننده و بسیاری از موارد مشابه که از طریق اپلیکیشن اختصاصی خودروی A8 L Audi و تلفن هوشمند صاحبان این خودرو قابل فعال‌سازی خواهد بود.

حتی می‌توان از طریق اپلیکیشن مذکور نوعی دسترسی موقت برای افراد دلخواه تعیین کرد تا بتوانند بدون هیچ مشکلی به رانندگی با خودروی A8 L Audi بپردازند. در این میان به کمک قابلیت شارژ بی‌سیم کنسول خودروی A8 L Audi، رانندگان این اتومبیل هیچ نگرانی خاصی از بابت پایان یافتن شارژ تلفن همراه خود در حین رانندگی و از دست رفتن امکان کنترل آن از طریق سیستم اتصال آئودی نخواهند داشت. البته شرکت آئودی برای آن دسته از افرادی که میانه چندانی با تکنولوژی‌های نوین ندارند این قابلیت را فراهم کرده تا بتوانند از طریق کلیدهای معمولی و سنتی درهای خودروی A8 L Audi را بگشایند و به روشن کردن موتور آن بپردازند.

در مجموع مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi با وجود قابلیت‌هایی که به آن اشاره شد می‌تواند توجه بسیاری از علاقه مندان به خودروهای شیک و لوکس را به سوی خود جلب کرده و آن‌ها را وادار کند تا بدون هیچ تردیدی دست به جیب شوند و این اتومبیل شیک و لوکس را در اختیار بگیرند.

منبع: سی نت (همراه با ترجمه، تالیف و ویرایش اختصاصی نویسندگان و مترجمان مجله قرمز)

در صورت تمایل می‌توانید با نظرات خود در بخش کامنت، ما را در بهبود کیفیت مطالب بخش خودروی مجله قرمز یاری کنید.

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

برای داشتن اعتماد به نفس کامل این نکات آرایشی را رعایت کنید
برای داشتن اعتماد به نفس کامل این نکات آرایشی را رعایت کنید
130
جایگزین بوتاکس
۷ جایگزین بوتاکس که چروکها را درمان می‌کنند با بررسی مزایا و معایب
322
چند مدل موی زنانه ساده و زیبا برای باریک نشان دادن صورت
چند مدل موی زنانه ساده و زیبا برای باریک نشان دادن صورت
186
عطر مناسب مزاج و شخصیت خود را به این روش انتخاب کنید
عطر مناسب مزاج و شخصیت خود را به این روش انتخاب کنید
132
جوش‌های روی چانه چرا به وجود می‌آیند و چرا از بین نمی‌روند؟
جوش‌های روی چانه چرا به وجود می‌آیند و چرا از بین نمی‌روند؟
130
حجم دادن به لب‌ها با آرایش در چهار گام، انتخاب رنگ مناسب برای رژ لب
حجم دادن به لب‌ها با آرایش در چهار گام، انتخاب رنگ مناسب برای رژ لب
311

مقالات سلامت

انواع بیماری‌های روماتیسمی
بیماری‌های روماتیسمی: معرفی انواع این بیماری‌ها، نشانه‌های ابتلا و تشخیص آن‌ها
30
سرطان دهانه رحم
سرطان دهانه رحم ؛ علائم، تشخیص، درمان و پیشگیری
41
عفونت تاتو ؛ علائم آن چیست و چگونه درمان می‌شود؟
120
معرفی عفونت کلیه
عفونت کلیه (پیلونفریت): معرفی، علائم ابتلا، پیشگیری و درمان بیماری
75
استفاده از چای کیسه‌ای
روش استفاده از چای کیسه‌ای برای چشمان و انواع مناسب آن برای همه مشکلات چشم
100
جایگزین بوتاکس
۷ جایگزین بوتاکس که چروکها را درمان می‌کنند با بررسی مزایا و معایب
322

مقالات آشپزی

کاپ کیک آناناس
طرز تهیه کاپ کیک آناناس وارونه با تزئین خامه و آلبالو
29
ساندویچ فیلی چیز استیک
فیلی چیز استیک با سیب زمینی برشته (ساندویچ چیز استیک فیلادلفیا)
56
ماکارون نارگیل
ماکارون نارگیل ساده و عسلی؛ شیرینی بدون گلوتن و بدون غلات
55
خورش گوشت بره
خورش گوشت بره و سبزیجات؛ پخت خورش گوشت در فر
57
شیرینی مربایی
شیرینی مربایی لینزر ؛ شیرینی مخصوص عید نوروز
89
دلمه 11
طرز تهیه دلمه کلم به بهترین روش به همراه نکات مربوط به پخت
88

مقالات تغذیه

معرفی هویج سیاه
هویج سیاه و معرفی ۵ مورد از مزایای شگفت‌انگیز این ماده غذایی
35
معرفی سیب زمینی
سیب زمینی و معرفی ۱۱ مورد از مزایای باورنکردنی این ماده غذایی
32
توت سفید
توت سفید و معرفی ۸ مورد از خواص شگفت انگیز این میوه
43
معرفی گوشت بره
گوشت بره و معرفی ۸ مورد از فواید مصرف این ماده غذایی پرطرفدار
115
بهترین چای گیاهی
بهترین چای برای سلامتی کدام است و چه اثراتی روی بدن دارند؟
77
خواص پسته
پسته و معرفی ۹ مورد از مزایای شگفت‌انگیز ناشی از مصرف این ماده غذایی
143