جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
  • مهشید
  • ۱۶ آبان ۱۳۹۶
  • ۱۰:۳۰
  • 1,649
تیپ‌های جدید و ترکیب‌های تازه لباس برگرفته از هفته مد نیویورک

تیپ‌های جدید و ترکیب‌های تازه لباس برگرفته از هفته مد نیویورک

هدف از برگزاری هفته‌های مد شاید معرفی مدل‌های جدید لباس برندها و طراحان مختلف جهان باشد اما در کنار این رویداد مهم اتفاقات دیگری هم می‌افتد از جمله معرفی تیپ‌های جدید و ترکیب‌های تازه لباس که در بطن نمایش‌های مد یا در حاشیه آن یعنی تیپ‌های خیابانی مدل‌ها و ستارگان مد قابل مشاهده است. این تیپ‌های جدید نقشی تعیین کننده در دنیای مد و فشن دارند و حتی ممکن است ترندهای فصل‌هایی آتی را هم تحت تاثیر خود قرار دهند به همین دلیل کارشناسان مد و عکاسان توجه زیادی به این تیپ‌های خیابانی و ترکیب‌های جدید لباس به کار رفته در هفته‌های مد از خود نشان می‌دهند. در این میان هفته مد نیویورک از اهمیت و تاثیر بیشتری برخوردار است و در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به تیپ‌های جدید و ترکیب‌های خاص لباس که دو ماه پیش در هفته مد نیویورک مشاهده شد.

کت و شلوارهای اورسایز

فرقی نمی‌کند یک کت چهارخانه ساده باشد یا یک کت مخمل رنگی و زیبا، کت تک باشد یا کت و شلوار دست، چیزی که در این میان اهمیت دارد این است که این کت باشد اورسایز و بزرگ باشد تا شیک و به روز تلقی شود. این ترند جالب از دهه هشتاد میلادی و با اقتباس از سبک لباس مردانه طراحی شده است و زیبایی ویژه‌ای را به استایل شما اضافه خواهد کرد. یک کت اورسایز را می‌توانید به سادگی روی مانتوی روزمره خود بپوشید و به عنوان یک پوشش پاییزی معمولی و راحت استفاده کنید که هم کاربردی و هم مد روز است.

تیپ‌های جدید و ترکیب‌های تازه لباس

بوت سفید

شاید تصور کنید پوشیدن لباس سفید پس از پایان زمستان کار غلطی است و خلاف قوانین مد است اما این قانون نه تنها مدت‌ها است که منسوخ شده است بلکه در این میان بوت سفید محبوب‌ترین ترندهای کفش پاییزی به شمار می‌رود. بوت سفید را می‌توانید در مدل‌ها و طرح‌های مختلف از تخت گرفته تا پاشنه بلند و ساق کوتاه و نیم بوت تهیه کنید و به عنوان کفش روزمره غیرمنتظره پاییزی خود استفاده کنید. خوشبختانه مشکلی هم در ست کردن رنگ‌های لباس‌های خود با این بوت نخواهید داشت.

تیپ‌های جدید و ترکیب‌های تازه لباس

هرچیزی که قرمز باشد

درباره اهمیت رنگ قرمز و جایگاه خاصی که این رنگ در دنیای فشن دارد قبلا صحبت کرده‌ایم و می‌دانید این رنگ تنها رنگی است که به همه می‌آید و خبر خوب این که امسال هر لباس یا اکسسوری که رنگ قرمز داشته باشد شیک و مد روز محسوب می‌شود چون این رنگ را تقریبا در همه نمایش‌های مد نیویورک و در بسیار از تیپ‌های جدید و خیابانی ستارگان مد مشاهده کردیم. قرمز را می‌توانید در طیف‌های مختلف آن از گوجه‌ای گرفته تا زرشکی و آلبالویی و در همه لباس‌ها از مانتو و شال گرفته تا کیف و کفش و اکسسوری‌های دیگر استفاده کنید.

تیپ‌های جدید و ترکیب‌های تازه لباس

 

سوئیشرت‌های مدل جدید

هیچ لباسی راحت‌تر و کاربردی‌تر از یک سوئیشرت در فصل پاییز نیست و چه بهتر است که این سوئیشرت زیبا و مد روز و متناسب با تیپ و شخصیت شما هم طراحی شده باشد. وقت آن رسیده است که مانتوها و تیشرت‌های نوشته‌دار را که قدیمی شده‌اند کنار بگذارید و به جای آن‌ها از سوئیشرت های طرح‌دار گرافیکی با نوشته‌های جذاب و جالب استفاده کنید. سوئیشرت‌های یقه گرد، زیپ‌دار و گشاد بهترین گزینه برای پوشیدن با شلوار جین و مانتوی اسپورت پاییزی شما هستند.

تیپ‌های جدید و ترکیب‌های تازه لباس

همان کیف کوچک قدیمی

می‌دانیم که چقدر به کیف کوچک خود علاقمند هستید و شاید شنیدن این خبر که کیف‌های کوچک در حال از مد افتادن هستند شما را ناراحت کند اما لازم نیست نگران باشید، کیف‌های کوچک جایی نمی‌روند و همه مدل‌های آن‌ها به خصوص مدل‌های دستی جزو ترندهای غالب و برتر هفته مد نیویورک هستند البته بهتر است این کیف‌ها را در رنگ‌های خاص و جذاب مثل قرمز و سبز و جنس‌های خاص مثل مخمل و جین و در فرم‌های متنوع و متفاوت مثل دایره و مثلث تهیه کنید تا همچنان به روز و سطح بالا باشید.

تیپ‌های جدید و ترکیب‌های تازه لباس

رنگ‌های پاستل

اگر نگاهی به تصاویر منتشر شده از تیپ‌های جدید خیابانی در هفته مد نیویورک بیندازید چیزی که بیش از همه جلب توجه می‌کند رنگ‌های پاستل است. رنگ‌های کم مایه و روشنی که از ترکیب سفید با رنگ‌های خالص به دست می‌آید مثل آبی آسمانی، لیمویی، صورتی، نعنایی و یاسی. لازم نیست حتما فقط از یک یا دو رنگ پاستل در تیپ خود استفاده کنید، شما می‌توانید تمام تیپ خود را با ترکیب کردن چند لباس از رنگ‌های پاستیل بسازید مثل مانتوی آبی آسمانی با شال صورتی و کیف نعنایی.

تیپ‌های جدید و ترکیب‌های تازه لباس

مخمل کبریتی

این فصل را می‌توان فصل تولد دوباره پارچه مخمل کبریتی نامگذاری کرد که هم در لباس‌های زنانه و هم در لباس‌های مردانه عمر دوباره‌ای پیدا کرده است. این پارچه هم گرم و مناسب پاییز است و هم زیبا و تطبیق پذیر و مناسب برای لباس‌های پاییزی مثل شلوار و دامن و کت مخمل. این ترند از دهه هشتاد اقتباس شده است و چه بهتر است که ترندهای دهه هشتاد را نیز با آن پیاده کنیم مثل شلوار فاق بلند و کت‌های گشاد. اما این تیپ‌های جدید را می‌توانید نسبت به گذشته با رنگ‌های متنوع‌تر و جذاب‌تری مورد استفاده قرار دهید.

تیپ‌های جدید و ترکیب‌های تازه لباس

راه راه‌های رنگارنگ

لباس‌های راه راه مدتی است که در دنیای مد حرف اول را می‌زنند و جزو ترندهای بهاری فصل اخیر هم بوده‌اند اما با شروع فصل جدید قرار نیست جایی بروند. شما می‌توانید لباس‌های پاییزی و تیپ‌های جدید پاییزی خود را نیز با کمک این طرح ساده و زیبا بسازید. مثلا با پوشیدن یک ژاکت راه راه افقی رنگارنگ تشکیل شده از رنگ‌های محبوبتان تیپ پاییزی جذاب‌تر و دلپذیرتری داشته باشید.

 

تیپ‌های جدید رنگارنگ

یکی از جالب‌ترین چیزهایی که در هفته مد نیویورک و در نمایش‌های آن مشاهده شد ترکیب‌های نامتجانس رنگی بود که هرچند کمتر مشابه آن را دیده بودیم اما دریچه جدیدی به زیبایی‌های رنگ‌ها به روی ما گشودند. به طور مثال ترکیب رنگ یاسی و سبز کمرنگ و یا قرمز با نارنجی، صورتی و بنفش با سفید و ترکیب‌های جدید و رنگارنگی که قبلا ندیده بودید اما از این به بعد می‌توانید امتحان کنید.

 

کیف کمری

طی هفته مد اخیر در کنار کیف‌های کوچک و خیلی کوچک (مینی و میکرو) مدل جدیدی از کیف‌ها هم معرفی شد که تفاوت زیادی با مدل‌های رایج دارد. کیف کمری هرچند چیز جدیدی نیست و از گذشته مورد استفاده بوده است اما هرگز به عنوان یک عنصر فشن مطرح نبوده است اما برندهای مارک جیکوبز و الکساندر ونگ نظر متفاوتی در این زمینه دارند و کیف کمری را به عنوان یک مدل جدید کیف که اتفاقا از استایل خیابانی هم الهام گرفته شده است معرفی کردند.

تیپ‌های جدید و ترکیب‌های تازه لباس

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه مدل‌های جدید لباس و پوشاک بانوان مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: WhoWhatWear (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0
Subscribe
اعلام کردن به
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

مقالات زیبایی

درمان خشکی لب
بهترین محصولات آرایشی بهداشتی برای درمان برای خشکی لب
145
لوازم آرایشی
خرید لوازم آرایش اصل و با کیفیت از داروخانه آنلاین
58
اصل بودن ادکلن
روش های ساده برای تشخیص اصل بودن ادکلن کرید اونتوس
116
غذاهای سرشار از کلاژن
غذاهای سرشار از کلاژن که پوست شما را به گذشته خوب می برند
439
لوازم آرایشی
محصولات پیپا انتخابی مناسب در هنگام خرید لوازم آرایشی
241
درمان لک صورت
درمان لک صورت؛ راهنمای علمی درمان لک به همراه معرفی بهترین محصولات
439

مقالات سلامت

مکمل برای آرتروز
۲۰ ویتامین و مکمل برای آرتروز که برای کنترل علائم مفید هستند
113
رژیم روزه داری متناوب
روزه داری متناوب، حافظه و عملکردهای شناختی را بهبود می‌دهد
120
بیماری کرونا
با تست کرونا در منزل نگرانی خود را کاهش دهید
157
مدفوع بدبو
اسهال و مدفوع بدبو نشانه چیست و چگونه می‌توان آن را رفع کرد؟
226
نوروپاتی محیطی
نوروپاتی محیطی چیست، انواع روشهای تشخیص و درمان آن چه هستند؟
104
استرس و بارداری
استرس و بارداری؛ استرس چگونه مانع از بارداری و رشد جنین می‌شود؟
92

مقالات آشپزی

شربت توت فرنگی
شربت توت فرنگی خانگی؛ تازه و آسان با طعمی دلپذیر
115
شیر جو دوسر خانگی
طرز تهیه شیر جو دوسر خانگی و انواع روشهای استفاده از آن
371
نان هندی خانگی
نان هندی خانگی ساده و آسان بدون نیاز به فر
838
ترافل شکلاتی
ترافل شکلاتی خوشمزه تقدیم به آنهایی که دوستشان داریم
295
گرام ماسالا
طرز تهیه ادویه گرام ماسالا در خانه با عطری عالی برای انواع غذاها
639
سس مایونز گیاهی
سس مایونز گیاهی و رژیمی برای آنها که به سلامتی خود اهمیت می‌دهند
938

مقالات تغذیه

رژیم فستینگ
رژیم فستینگ؛ آیا این رژیم برای لاغری و سلامتی موثر است؟
50
رژیم روزه داری متناوب
روزه داری متناوب، حافظه و عملکردهای شناختی را بهبود می‌دهد
120
تغذیه سالم
تغذیه سالم فقط به معنی افزایش سبزیجات و کاهش چربی‌ها نیست!
156
غذاهای سرشار از کلاژن
غذاهای سرشار از کلاژن که پوست شما را به گذشته خوب می برند
439
توت فرنگی
خواص توت فرنگی این دلربای اردیبهشتی؛ میوه ای کم قند و خوش طعم
95
خواب و چاقی
خواب و چاقی؛ تاثیر ریتم شبانه‌روزی بدن بر چاقی وسایر بیماری‌های مزمن
147