جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
فیلم کودک نوجوان

معرفی ۱۵ فیلم کودک سنین ۸ به بالا (قسمت سوم)

یک فیلم کودک نوجوان انتخاب کنید و لذت تماشای آنرا به همراه خانواده از دست ندهید. برای آشنایی با این فیلمها می‌توانید این مقاله و  نیز   قسمت اول  و دوم مقالات قبلی را مطالعه نمایید. ما در این مقالات به معرفی سری ۵۰ تایی فیلم کودک پرداختیم که در آخرین قسمت به معرفی  ۱۵ فیلم دیگر می پردازیم.

 • یک: فیلم کودک "  هوگو "  Hugo

فیلم کودک هوگو تاریخ انتشار سال : ۲۰۱۱ مناسب برای سنین بالای ۸ سال خلاصه داستان: فیلم هوگو از خوش ساخت هایی ست که دارای صحنه های فریبنده است.فیلمی اقتباس شده از کتاب داستانی به نام "اختراع هوگو هاربرت" . شخصیت فیلم پسری است که پدرش را از دست داده ولی به ناگاه نشانه های از پدرش پیدا می‌کند و درگیر ماجراهایی می‌شود.
 • دو: فیلم کودک "  سالن رقص  "  Mad hot ballroom

فیلم کودک سالن رقص تاریخ انتشار سال : ۲۰۰۵ مناسب برای سنین بالای ۸ سال خلاصه داستان: این فیلم در ژانر مستند ساخته شده . یک مستند رقص موزیکال، در مورد چند دانش آموز در یکی از مدارس شهر نیویورک که رقص باله یاد می‌گیرند و در مسابقات شرکت می کنند.
 • سه: فیلم کودک "  پرنسس براید "  The Princess Bride

فیلم کودک پرنسس براید تاریخ انتشار سال : ۱۹۸۷ مناسب برای سنین بالای ۸ سال خلاصه داستان: داستانی از افسانه های شوخ و شیرین، مناسب برای همه ی اعضای خانواده. این فیلم در مورد دختری زیباست که ربوده می شود ولی دوست دوران کودکی اش که از دزدان دریایی است، او را نجات می‌دهد.
 • چهار: فیلم کودک "  سوپر من "  Superman

فیلم کودک سوپرمن تاریخ انتشار سال : ۱۹۷۸ مناسب برای سنین بالای ۸ سال خلاصه داستان: سوپرمن از جمله فیلمهای نوستالژیک است می‌تواند برای کودکان امروز نیز خاطرات خوشی به جا بگذارد. داستان فیلم در مورد یک موجود فضایی است که از زمان کودکی به زمین می آید و در زمین بزرگ می‌شود اما دارای نیروهای فرا بشری است. او تبدیل به یک ابرقهرمان میشود به نام "سوپر من".
 • پنج : فیلم " چه زندگی شگفت انگیزی"  It's a Wonderful  Life

فیلم کودک چه زندگی شگفت انگیزی تاریخ انتشار سال : ۱۹۴۶ مناسب برای سنین بالای ۹سال خلاصه داستان: از جمله کلاسیک هایی که هنوز گرمای خودش را حفظ کرده است.این فیلم  در ژانر فانتزی ساخته شده است. فیلم درباره ی مردی است  که به دلیل ورشکستی، دست به خودکشی می‌زند اما فرشته ای به روی زمین می آید و او را نجات می دهد.
 • شش: فیلم کودک "  ارواح "  Spirited away

فیلم کودک ارواح تاریخ انتشار سال : ۲۰۰۲ مناسب برای سنین بالای ۹سال خلاصه داستان : یک فیلم عالی و خوب که اندکی صحنه های ترسناک دارد و یک قهرمان زن که دختری ۱۰ ساله است که پس از اینکه به خانه ی جدیدنقل مکان میکنند، متوجه ی وجود موجودات عجیب می‌شود.
 • هفت: فیلم کودک "  بچه های آسمان "  Children of Heaven

فیلم کودک بچه های آسمان تاریخ انتشار سال : ۱۹۹۹ مناسب برای سنین بالای ۱۰ سال خلاصه داستان: یک فیلم ایرانی بسیار عالی از ساخته های مجید مجیدی، در مورد کودکان با داستانی زیبا. داستان از این قرار است: " علی" که کفش کهنه و تعمیر شده خواهرش "زهرا" را از کفاش محل گرفته، آن را در بازگشت به خانه گم می‌کند. او برای آن که این اتفاق در زندگی نامطلوب اقتصادی شان خللی ایجاد نکند، مخفیانه با خواهرش قرار می‌گذارد تا به طور نوبتی، از کفش کتانی خودش استفاده کنند. علی عزمش را جزم میکند تا در مسابقه دو و میدانی مدارس شرکت کند و نفر شوم شود چوان جایزه ی نفر سوم یک جفت کفش کتانی ست.
 • هشت: فیلم "  چهره های پنهان "  Hidden Figures

فیلم کودک چهرهای پنهان تاریخ انتشار سال : ۲۰۱۶ مناسب برای سنین بالای ۱۰سال خلاصه داستان: یک داستان  انگیزه بخش. سه زن سیاه پوست که توسط ناسا مامور می‌شوند تا جان یک فضانورد را نجات دهند.
 • نه: فیلم "  لیگ آنها "  The League of their own

فیلم کودک لیگ بیسبال تاریخ انتشار سال : ۱۹۹۲ مناسب برای سنین بالای ۱۰ سال خلاصه داستان: داستانی عالی در مورد بیس بال دختران. مناسب برای سنین نوجوان و بالاتر. داستان در مورد تشکیل لیگ جهانی بیس بال زنان است چرا که با وقفه ای که جنگ جهانی دوم در مسابقات لیگ بیس بال مردان آمریکا ایجاد شده، هیچ لیگی وجود ندارد ولی دختران  تصمیم می‌گیرند این لیگ را تشکیل دهند.
 • ده: فیلم کودک نوجوان "  آسمان اکتبر "  October Sky

فیلم کودک آسمان اکتبر تاریخ انتشار سال : ۱۹۹۹ مناسب برای سنین بالای ۱۰سال خلاصه داستان: داستانی انگیزه بخش برای سنین نوجوان به بالا. داستان در مورد پسری است که فکر می‌کند باید شغل پدرش را که در معدن است ادامه دهد. اما با ارسال اولین ماهواره به فضا، زندگی او نیز دستخوش تحول می‌شود.
 • یازده: فیلم " یادواره خانواده تیتان " Remember the Titans

فیلم کودک یادواره خانواده تیتان تاریخ انتشار سال : ۲۰۰۰ مناسب برای سنین بالای ۱۰ سال خلاصه داستان: داستانی الهام بخش در مورد فوتبال که با تاریخ نیز پیوند خورده است. وقتی چند مدرسه ی سفید پوست و سیاه پوست مجبور میشوند درهم ادغام شوند، مربی فوتبال مدرسه، مجبور می شود از شغلش کناره گیری کند.
 • دوازده: فیلم کودک نوجوان "  دینامت ناپلئونی "  Napoleon Dynamite

فیلم کودک دینامیت ناپلئونی تاریخ انتشار سال : ۲۰۰۴ مناسب برای سنین بالای ۱۱ سال خلاصه داستان: یکی از فیلمهای کمدی دبیرستانی برای همه ی اعضای خانواده. داستان در مورد نوجوانی ست که سعی می‌کند به دوستش کمک کند مبصر کلاس شود.
 • سیزده: فیلم کودک نوجوان " حس و حساسیت"  Sense and Sensibility

فیلم کودک نوجوان بزرگسال حس و حساسیت تاریخ انتشار سال : ۱۹۹۵ مناسب برای سنین بالای ۱۱ سال خلاصه داستان: این فیلم از رمانهای "جین آستین" اقتباس شده و از اقتباس بسیار خوبی نیز شده. داستان از این قرا است که مرد ثروتمندی  که در آستانه مرگ قرار دارد، تمامی ملک و املاکش را به پسرش می‌دهد و از او می خواهد که مراقب دخترانش که از همسر دوم او هستند، باشد و مخارج آنها را بطور کامل بپردازد. اما پسر از قولی که به پدر داده سر باز می‌زند و دختران مجبور می شوند از عمارت اشرافی خود،به جایی دیگر برای ادامه زندگی بروند.
 • چهارده: فیلم کودک نوجوان " مرد عنکبوتی"  Spider Man

فیلم کودک بزرگسال مرد عنکبوتی تاریخ انتشار سال : ۲۰۰۱ مناسب برای سنین بالای ۱۱ سال خلاصه داستان: فیلمی جذاب در مورد یک نوجوان خجالتی ست که توسط یک عنکبوت گزیده می‌شود و بعد از آن، دارای صفاتی شبیه یه عنکبوت میشود و داستانهای جالبی را رقم می‌زند.
 • پانزده: فیلم کودک "  نهنگ سوار "  Whale Rider

فیلم کودک نهنگ سوار تاریخ انتشار سال : ۲۰۰۳ مناسب برای سنین بالای ۱۱ سال خلاصه داستان: یک درام عالی و جذاب یا پیامی خوش. داستان در مورد دختری ست در یک قبیله ی قدیمی که با پدربزرگش بر سر اینکه او یا برادرش رئیس قبیله شوند اختلاف نظر پیدا می‌کند.   ترجمه اختصاصی مجله قرمز از commonsensemedia

دیدگاه ها 1
2000
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی
اعلام کردن به
امین ظهورتبار

ممنون بابت مقاله. یکی دو ایرادو بی زحمت اصلاح کنید
به جای هوگو هابرت بنویسید هوگو کابره
به جای ارواح عنوان اون فیلم میازاکی رو به شهر ارواح اصلاح بفرمایید.

مقالات زیبایی

ضرورت و اهمیت استفاده از کرم مرطوب کننده برای تمام انواع پوست
نقش کلیدی مرطوب کننده ها در روتین مراقبت پوستی
720
روغن نارگیل
آیا روغن نارگیل برای پوست و بیماری‌های پوستی مفید است؟
1,011
روغن میوه نسترن
روغن میوه نسترن (رزهیپ) چه فوایدی دارد، روشهای استفاده از آن چیست؟
2,992
سبک جدید کانتور
با سبک جدید کانتور کردن در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید
2,906
ترفندهای آرایش چشم
ترفندهای آرایش چشم برای خانم‌هایی که چشمان گود دارند
3,917
براش های آرایشی خود را به این روش تمیز کنید و بشویید
براش های آرایشی خود را به این روش تمیز کنید و بشویید
1,456

مقالات سلامت

قانقاریای فورنیه
قانقاریای فورنیه (گانگرن فورنیه)، علل، علائم، تشخیص و درمان
391
نگاهی به داروی پروپوفول
داروی پروپوفول و معرفی مکانیسم اثر و نکات طلایی در مصرف آن
221
سندرم شوگرن
سندرم شوگرن ؛ علتها، علائم، تشخیص، انواع روشهای درمان و تغذیه مخصوص
404
داروی سینمت و نگاهی جامع به اثرات و نحوه عملکرد این دارو
484
رالوکسیفن
داروی رالوکسیفن و نگاهی به ویژگی های اساسی این دارو
390
تست ALT
تست ALT یا SGPT آزمایش خون؛ مقدار نرمال و درمان وضعیت غیر نرمال
829

مقالات آشپزی

موس شکلات
بهترین موس شکلات با طعمی عالی و بافتی لطیف
148
رولت کدو حلوایی
رولت کدو حلوایی با طعم و رنگی عالی برای مهمانی‌های گرم زمستانه
290
کاری مرغ
طرز تهیه خورش کاری مرغ به دو روش و شرح کامل ادویه مخصوص
512
مافین کدو
مافین کدو حلوایی با رنگ زیبا برای صبح‌های سرد زمستان
565
مواد غذایی برای صبحانه
۴ دسته بندی ضروری از مواد غذایی برای داشتن صبحانه سالم
409
نان سیب زمینی
طرز تهیه نان سیب زمینی نرم و لطیف مرحله به مرحله
684

مقالات تغذیه

تغذیه در سفر
آنچه باید درباره تغذیه در سفر بدانیم
121
خرما
۵ خاصیت اثبات شده مصرف خرما که بدون شک باید با آن‌ها آشنا شد
108
بهترین و بدترین رژیم غذایی برای قلب
بهترین و بدترین رژیم غذایی برای قلب و عروق کدام هستند؟
213
خواص لبو
خواص لبو (ریشه چغندر) و عوارض آن بر پایه تحقیقات علمی و روشهای استفاده
218
معرفی خواص مولیبدنوم
خواص مولیبدنوم و معرفی چند مورد شگفت انگیز از این خواص
696
میوه پوملو
میوه پوملو (گریپ فروت چینی) و معرفی فواید شگفت انگیز مصرف آن
628