جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
  • هالث
  • ۸ خرداد ۱۳۹۷
  • ۰۲:۰۶
  • 3,282
ایجاد حس لاکچری در زندگی

حس لاکچری بودن در زندگی را با ۱۳ کار کوچک ایجاد کنید

برای اینکه حس لاکچری بودن داشته باشید و خودتان را به عنوان شخصی مرفه در ذهن تصور کنید نیازی نیست که حتما حساب بانکی پر و پیمانی داشته باشید. یکسری از کارها بسیار ساده هستند اما باعث می‌شوند با تکرار آنها نسبت به خودتان حس خوبی داشته باشید و احساس کنید که فردی لاکچری و پولدار هستید.

با سازماندهی و مرتب کردن خانه احساس لاکچری بودن کنیدحس لاکچری با سازماندهی کمد

احتمالا برایتان پیش آمده که وقتی زندگی‌های مرتب و آراسته را در فیلمها و سریالهای تلویزیونی می‌بینید که کمدهایی مرتب و منظم دارند و هر چیزی سر جای خودش قرار گرفته نسبت به آنها غبطه می‌خورید. خب یک زندگی سازمان دهندی شده و مرتب که در آن برای هر وسیله‌ای یک جای خاص در نظر گرفته شده و هر چیزی در سر جای خودش قرار گرفته است خیلی لوکس و زیبا به نظر می‌رسد و فکر می‌کنید تنها افرادی که استطاعت مالی دارند می‌توانند چنین خانه مرتب و سازماندهی شده‌ای داشته باشند. اما اینطور نیست شما نیز می‌توانید با مرتب کردن وسایل خانه‌تان به شیوه‌ای ارزان و تعبیه کردن مکان برای هر وسیله حس لاکچری بودن داشته باشید بدون آنکه متحمل هزینه خاصی شوید. یکی از پیشنهادهای ما به شما استفاده از جعبه‌های نظم دهنده است که بسیار ارزان قیمت و با طراحی‌های زیبا هستند و وسایل شما را به صورتی مرتب و منظم سر و شکل می‌دهد. (روشهای مرتب کردن وسایل را یاد بگیرید)

زندگی لاکچری با یک باغ شخصیزندگی لاکچری با باغ شخصی

تنها چیزی که در مورد استفاده از مواد غذایی تازه به غیر از راحتی و مجبور نبودن به بیرون رفتن از خانه به شما دست می‌دهد این است که احساس می‌کنید شخصی پولدار و لاکچری هستید. البته درست است که بسیاری از ما در کار باغبانی تبحر نداریم اما بعضی از گیاهان هستند که سریعتر از سایر گیاهان رشد می‌کنند. این گیاهان شامل کاهو، گوجه فرنگی، خیار، هویج و کدو سبز هستند. مشکل جا دارید؟ خب پس بهتر است شیوه باغبانی فوت مربع را امتحان کنید که برای حیاطهای کوچک و تراسها عالی است.

حس لاکچری با صبحانه مفصلصبحانه لاکچری و مفصل

برخلاف سایر روزهای پر کار هفته که اغلب با عجله و بدون صبحانه سرکار می‌رویم صبحانه آخر هفته یک موقعیت خوب برای غذاخوردن با دوستان و لذت بردن از این وعده غذایی مهم در خانه است. اهمیت صبحانه ریشه تاریخی دارد و بخشی از فرهنگ کشورهای کهن دنیا از جمله کشور خودمان است. طبق نظر سایت history.com غذا می‌تواند بازگشتی به سنتهای قدیم و اشرافی بریتانیایی باشد. در کشور ژاپن نیز این وعده غذایی بسیار مهم بوده و میز صبحانه از انواع غذاها پر شده است. برای حس لاکچری داشتن نیازی به رفتن به رستوران و خوردن صبحانه کانتیننتال نیست بلکه می‌توانید در خانه خودتان یک صبحانه عالی در ظرفهای زیبایی که در خانه دارید، تهیه کنید. اغلب افراد منظم و مرتب و افرادی که زندگی موفقی دارند به خوردن صبحانه به عنوان اصلیترین وعده غذایی اهمیت ویژه‌ای می‌دهند.

مدل موی لاکچری با سشوار حرفه‌ایسشوار خشک مو

صرفنظر از اینکه چه مدل مویی را برای خودتان انتخاب می کنید، محول کردن وظیفه سشوار خشک موها به یک آرایشگر حرفه‌ای خیلی بهتر از آن چیزی است که خودتان انجام می‌دهید. به همین دلیل، سشوار خشک که در اغلب سالنهای ارزان قیمت پیدا می‌شود، باعث می‌شود که خانمها احساس خوبی نسبت به خود داشته باشند همچین احساس لاکچری بودن به آنها می‌دهد. این خدمت لاکچری مجانی نیست اما یک کار دوست داشتنی ست. گاهی اوقات باید برای ایجاد حس لاکچری، مقداری هم پول خرج کنیم اما نه آنقدر زیاد.

گلهای تازهحس لاکچری با گلهای تازه

گلهای تازه نه تنها باعث زیبا شدن اتاق شما می‌شوند، بلکه می‌تواند روی روح و ذهن شما نیز کارکنند. در واقع بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله روانشانسی محیط زیست، گیاهان می‌توانند با خستگی در محیط اداری مقابله کنند و حتی باعث توجه بیشتر شما به کار می‌شوند. آنها زیبا و شکیل هستند و کمی هم عمق و حس ثروت را به زندگی ما اضافه می‌کنند. دلیلی که از گل به عنوان هدیه استقبال استفاده می‌شود این است که آنها یک حس شخصی و عمیق را ارائه می‌دهند.

آرامش عمیق در استخرحس لاکچری و آرامش

لحظات به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام، آن دسته از خرده‌های زندگی است که شما در آن احساس لذت و آرامش می‌کنید و هیچ چیز بهتر از استراحت کردن کنار استخر نیست. شما چه موقع استراحت کنار دریا یا استخر یک نوشیدنی میوه‌ای بخورید و یا فقط در زیر آفتاب گرم دراز بکشید، بهر حال این لحظه‌ای که احساس آرامش و رفاه می‌کنید و تمام این لحظات و آسودگی مال شماست. این بدان معنی است که شما اوقاتی را فقط برای خودتان صرف کرده‌اید و در واقع حس لاکچری بودن را برای شما به ارمغان می‌آورد. بنابراین آخر هفته رفتن به کنار دریا یادتان نرود.

تحویل گرفتن خریدهاتحویل خرید از بیرون

مهم نیست که چقدر مبلغ حساب بانکی‌تان بالاست، چیزی که هست اینکه همه ما می‌توانیم از زمانمان بیشتر استفاده کنیم. برنامه‌های تحویل مواد غذایی و اپلیکیشنهای مرتبط با آن برای راحتی ما درست شده‌اند و باعث می‌شوند که ما زمان کمتری را صرف کارهایی مثل خرید مواد غذایی کنیم و در عوض بیشتر به کارهایی که برای زندگی ما مفید هستند، بپردازیم. تحویل گرفتن مواد غذایی درب منزل نه تنها باعث صرفه جویی در وقت می‌شود بلکه در مواردی خاص یک تغییر دهنده زندگی محسوب می‌شود.

رفتن به سالن ماساژحس لاکچری با سالن ماساژ

یک آبگرم و سالن ماساژ یک وضعیت لاکچری کامل است، از لحظه‌ای که نخستین نسیم معطر اسخودوس احساسات شما را قلقلک می‌دهد تا زمانی روب دوشامبر می‌پوشید و درمانهای ریلکس کننده را انجام می‌دهید. برای آن دوره کوتاه زمانی احساس می‌کنیم از ما مراقبت می‌شود و همچون کسی که برای نخستین بار به خودش به توجه می‌کند به جای آنکه همه تمرکز و نگرانیش بخاطر دیگران باشد. ممکن است رفتن به سالن ماساژ کاری هزینه بر و نادرست به نظر بیاید اما ارزش آن خیلی بیشتر از چیزی است که برای آن خرج می‌کنیم. یک مطالعه در سال ۲۰۱۲ از انجمن قلب و عروق اروپایی نتیجه گرفت اثرات مواجهه کوتاه مدت با اسانسهای روغنی می‌تواند در درازمدت برای قلب مفید باشد که به شما کمک می‌کند کل عمر یک زندگی راحت داشته باشید.

سفارش لباس به خیاطسفارش لباس به خیاط

خرید لباس و کت و شلوار از فروشگاه و یا حتی حراجی‌ها و پوشیدن لباسی که دقیقا اندازه شماست خیلی راحت است و همان طور که آن را پیدا می‌کنید می‌پوشید تا اندازه باشد اما داشتن یک لباس مناسب که دقیقا اندازه شما و طبق اندازه گیری دقیق باشد بازی را تغییر می‌دهد. یک لباس سفارشی ممکن است باعث ایجاد حس لاکچری در شما شود اما در واقع ارزانتر از آن چیزی است که شما فکر می‌کنید و در یک نگاه  کلی این لباس عادی به نظر می‌رسد هر چند که دقیقا اندازه شماست.

گشت و گذارمسافرت به کنار دریا

تعطیلات چه کم باشد مثل تعطیلات آخر هفته و چه زیاد مثل ایام نوروز در هر صورت می‌تواند به فرد احساس پولدار و مرفه بودن بودن بدهد حالا این سفر خواه یک مقصد جدید باشد یا بیرون رفتن از خانه و در خارج از شهر برای ساعاتی چند. یک مطالعه در مرکز روان تنی دانشگاه پیتسبورگ نشان داد که فعالیتهای آرامش بخش که شامل رفتن به تعطیلات است منجر به بالا رفتن سطوح هیجانهای مثبت و کاهش افسردگی می‌شود. آنها همچنین نتیجه گرفتند که گشت و گذار فشار خون را پایین آورده و به کاهش وزن کمک می‌کند.

علم و دانشزندگی لاکچری با علم و دانش

علم و دانش قدرتمندترین سلاح انسان هستند و حس تحصیلکرده بودن می‌تواند غرور آفرین باشد. ما در مورد سطح دکترای PhD در دانشگاه صحبت نمی‌کنیم اما افزودن به ثروت خود از طریق دانش، با واقعیتها و دیدگاه‌هایی جدیدتر نسبت به چیزهایی که از انها لذت می‌برید می‌تواند باعث شود احساس اعتماد بنفس بالاتر و راحتی بیشتر در جهان را احساس کنید. شما می‌توانید در زمینه شغلیتان به دوره‌های مختلف آموزشی بروید و با علم و دانش روز آشنا شوید و این مهم نیست که شغل شما چیست بلکه اثری که این دوره‌ها بر دید شما نسبت به شغلتان می‌گذارد مهم است.

مدیتیشنلباس راحتی مدیتیشن

زمانی که حس می‌کنید انگار در وضعیتی گیر کرده‌اید، چند دقیقه وقت صرف کردن در هر روز برای مدیتیشن یا خود آگاهی می‌توانید نهایت لاکچری بودن را حس کنید. با توجه به تحقیق مایوکلینیک، فواید مدیتیشن می‌تواند به کاهش علائم مربوط به اضطراب، افسردگی، آسم، بیماری قلبی و درد مزمن کمک کند. بدون اشاره به این مزایا می‌تواند احساس حق شناسی را برای تمام چیزهای فوق العاده‌ای که اخیرا در زندگیتان دارید، افزایش دهد که این به شما کمک می‌کند که بیشتر از زندگیتان لذت ببرید. فکر نمی‌کنم برای مدیتیشن نیاز به ایجاد یک فضای خاص برای تمرین نیست. یک محیط آرام پیدا کنید، به آرامی نفس بکشید و بر نفسهایتان تمرکز کنید.

حس لاکچری با یک قهوه عالیحس لاکچری با یک قهوه عالی

ما در مورد یکی از ساده‌ترین لاکچری‌های زندگی با شما صحبت می‌کنیم یک فنجان زیبا از قهوه عالی با طراحی زیبای کفی روی آن. تصور کنید: در یک کافه جالب نشسته‌اید و یک اسپرسوی عالی که روی آن یک طراحی زیبا با کف شده است، در دست دارید این تصویر سازی زیبا باعث می‌شود که یک حس لاکچری در شما ایجاد شود و البته اگر بخواهید هر روز به کافه بروید یک عادت گران قیمت در شما ایجاد می‌شود. البته اگر کسی شما را مهمان کند خیلی عالی می‌شود.

ترجمه و تالیف اختصاصی توسط مجله قرمز

منبع: ریدرز دایجست

۰ ۰ vote
Article Rating
دیدگاه ها 0
Subscribe
اعلام کردن به
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

مقالات زیبایی

درمان جوش صورت؛ راهنمای کامل درمان جوش با اصلاح رژیم غذایی
31
روغن رزهیپ
روغن رزهیپ ؛ ضد چروک برای همه و ضد آکنه برای پوست‌های مستعد آکنه!
114
ضد جوش قوی
این سرم ویتامین سی یک ضد جوش قوی و طبیعی است!
98
جوان سازی پوست
بهترین سرم ویتامین سی کدام است و چه ویژگی‌هایی دارد؟
119
درمان جوش
چگونه برای همیشه جوش و آکنه را ازبین ببریم؟
286
آکنه چیست
رژیم غذایی ضد آکنه؛ مقصر اصلی هورمون‌ها هستند یا رژیم غذایی شما؟
122

مقالات سلامت

مراقبت از بیمار کرونایی
۸ روش مراقبت از خود به هنگام وجود بیمار کرونایی در خانه
37
کمبود خواب
کمبود خواب و هورمون‌ها؛ آیا مقصر کمبود خواب ما هورمون‌هایمان هستند؟
81
پریکاردیت
پریکاردیت چیست و چگونه می‌توان آن را درمان کرد؟
119
نوشیدن زیاد آب
نوشیدن زیاد آب و مصرف آب اضافه بر نیاز را با این ۹ علامت شناسایی کنید
119
ورزش و اختلالات هورمونی
اثر ورزش بر اختلالات هورمونی زنان مانند تنبلی تخمدان و کم کاری تیروئید هاشیموتو
159
خستگی آدرنال
خستگی آدرنال؛ بلایی که استرس مزمن سر جسم و روح ما می‌آورد!
136

مقالات آشپزی

اشترودل سیب اصل اتریشی
اشترودل سیب اصل اتریشی را به بهترین روش در خانه درست کنیم
13
کیک شکلاتی گیاهی
کیک شکلاتی گیاهی و بدون گلوتن با دستورالعملی آسان
326
خشک کردن ریحان
خشک کردن ریحان به چندین روش مختلف برای افراد مبتدی
1,900
کدو سبز شکم پر
کدو سبز شکم پر با رویه پنیری برای میانه تابستان
573
خوراک برنج و مرغ در فر
خوراک برنج و مرغ در فر با ادویه ایتالیایی و طعم عالی
673
سیب زمینی برشته در فر
سیب زمینی برشته در فر با حداقل روغن و سرشار از ادویه
1,177

مقالات تغذیه

درمان جوش صورت؛ راهنمای کامل درمان جوش با اصلاح رژیم غذایی
31
دلیل پرخوری
زنان و گرسنگی کاذب؛ آیا پرخوری ما گردن هورمون هایمان است؟
55
رژیم تنبلی تخمدان
رژیم تنبلی تخمدان؛ آیا با تغییر در رژیم غذایی می‌توان این سندروم را کنترل کرد؟
193
آکنه چیست
رژیم غذایی ضد آکنه؛ مقصر اصلی هورمون‌ها هستند یا رژیم غذایی شما؟
122
فیبر غذایی
فیبر غذایی چیست و میزان مصرف توصیه شده آن چقدر است؟
98
استرس چیست و از طریق چه منابعی در بدن ایجاد می‌شود؟
146