شکلات های  میله ای مورد علاقه شما از نظر اندازه  رو به سمت کوچکتر شدن حرکت می کنند. در اینجا  در مورد چرایی این موضوع صحبت خواهیم کرد چون چندین تولید کننده آب نبات با نام های بزرگ در حال پیوستن به کمپینی برای ارائه انتخاب های سالم به مصرف کنندگان در مورد شیرینی های مصرفی هستند.

چرایی کوچیکتر شدن سایز شکلات ها:

 از زمان های قدیم از همان بچگی مطمئنا شما شکلات های  میله ای را دوست داشتید. برخی  شرکت های آب نبات با نام های تجاری بزرگ یک اعلامیه مشترک منتشر کردند که آن ها اندازه بسته های محصولات خود را کاهش خواهند داد که این امر، به نوبه خود تعداد کل کالری های دریافتی ما را کاهش می دهد. در برچسبی در جلوی شکلات  در داخل یک لیست، تعداد دقیق کالری این ماده غذایی را آورده است. این، تغییرات تا سال ۲۰۲۲ تکمیل می شوند و همه ی این ها بخشی از تلاش برای مقابله با نرخ بالای چاقی در آمریکا می باشد. شرکت های حاضر اعلام کردندکه  در جلسه تشکیل شده برای مشارکت در یک آمریکای سالم شرکت می کنند، مارک های شرکت کننده در این جلسه  شامل شکلات مارس، ورنگلی، نستله آمریکا، فررو، لیندت، گیراردلی، راسل استور، و شرکت آب نبات فرارا، می باشد.

در اینجا به طور مختصر و مفید از چگونگی تغییر تعداد آب نبات ها گفته می شود. در مارک های بالا، نیمی از محصولات به طور جداگانه ای بسته بندی می شوند و به صورت بسته های تک وعده ای کوچکتر که بیشتر از ۲۰۰ کالری ندارند در دسترس عموم برای مصرف، قرار می گیرند.  همچنین هنگامی که آن ها بتوانند کالری را بطور صحیح روی بسته چاپ کنند، شمارش کالری با خواندن و فهمیدن آن آسان تر می شود. تعداد کالری شامل کل بسته می شود. اطلاعات در مورد آب نبات ها می تواند به صورت آسان تر و بهتر در دسترس باشد. یک وب سایت جدید Alwaysatreat.com به یک منبع دیجیتال برای کمک به مصرف کنندگان تبدیل خواهد شد که مواد تشکیل دهنده آب نبات و شکلات را بفهمد و به هر نوع سوالی پاسخ داده شود.

آیا  کوچک تر شدن بسته های شکلات یا آب نبات، به معنای بهداشتی بودن  آن محصول است؟

 در حال حاضر، بسیاری از این شرکت ها برای فروش، محصولات خود را به صورت جداگانه بسته بندی می کنند. قبلا هر بسته کمتر از ۲۵۰ کالری انرژی داشت، بنابراین این تغییرات شدید به نظر نمی رسد. اما با بسته های با اندازه بزرگ تر، بیشتر افراد می توانند به راحتی انتخاب کنند که از چه طریق در علایق خود افراط کنند. لیبی میز ، سخنگوی آکادمی تغذیه و رژیم غذایی می گوید: آموزش عمومی در مورد مواد غذایی، حتی آب نبات ها، کلیدی می باشد که به مصرف کننده کمک می کند که در زمینه انتخاب مناسب، انتخابی آگاهانه داشته باشند. اما با وجود این تغییرات، مصرف کنندگان باید بخاطر داشته باشند که بسته های کوچک تر با اطلاعات تغذیه ای روی بسته به این معنا نیست که آن آب نبات بهداشتی  است.
کاهش اندازه شکلات

منبع این مقاله  : HEALTH
این مقاله توسط مجله قرمز به صورت اختصاصی، ترجمه شده است. در صورتی که این مطلب، برای شما مفید بود، لطفا نظرات، انتقادات و موضوعات مورد علاقه پیشنهادی خود را با ما به اشتراک بگذارید.