رپورتاژ آگهی


راهنمای خرید بهترین سرویس آرکوپال + [ بررسی ویژگی ها ]

تعداد شرکت ها و مارک های معروفی که با کیفیت ترین سرویس آرکوپال را تولید می کنند کم نیستند ، از جمله از بهترین مارک های ظروف آرکوپال می توان به برند های محبوب لومینارک ، گلدن اپال ، پارس اوپال ، مقصود ، دسینی ، آذین اوپال ، آرکوفام و … اشاره کرد.

در رابطه با این برند ها نمی توان دچار تردید شد چرا که همه ی آن ها دارای سابقه درخشانی هستند .

(در ادامه پرفروش ترین سرویس ها را بررسی خواهیم کرد)

امروزه استفاده از ظروف آرکوپال در میان خانواده های ایرانی بسیار رواج یافته است. ظروف آرکوپال دارای ویژگی هایی هستند که آنها را در میان دیگر ظروف آشپزخانه برتر و پرکاربرد تر ساخته است.

نوع استفاده از سرویس آرکوپال

اگر ظروف آرکوپال را برای استفاده روزانه خریداری می کنید سعی کنید سرویسی انتخاب کنید که پارچه های آن کوچک و با اصطلاح جمع و جور باشد. در استفاده روزانه از این ظروف شما مدام باید آنها را جابجا کنید و بشویید. پس بهتر برای سهولت استفاده از این ظروف به این نکته دقت کنید.
اما اگر برای پذیرایی از میهمانان تان قصد خرید سرویس آرکوپال را دارید و میخواهید ظروف شما کمی جنبه تجملاتی داشته باشد می توانید سرویس های آرکوپال با پارچه های بزرگتر انتخاب کنید. بنابراین نوع استفاده شما از سرویس آرکوپال نکته مهمی است که در راهنمای خرید آرکوپال باید حتما به آن توجه کنید.

آرکوپال چیست؟

ظروف آرکوپال که متریالی ترکیبی از چینی و شیشه دارند، اولین بار توسط شرکت فرانسوی آرک که در زمینه تولید و ارائه طروف اوپال معروف بود، معرفی شد. در همین جهت واژه آرک در ترکیب با اوپال، اصطلاح آرکوپال را به وجود آورده است.

استقامت و دوام ظروف اوپال که در مقایسه با ظروف شیشه ای بسیار سطح بالاتری داشت، سبب معروفیت آن شد. همچنین وزن این ظروف نیز سبک تر از ظروف چینی و شیشه ای بود که این موضوع حمل و نقل را آسان تر کرد و امکان ضر دیدن را کمتر کرد. در ساخت ظروف آرکوپال، عناصری مانند سدیم کربنات، سیلیس، پودر آهک و … به کار رفته است که در معرض حرارت بسیار بالا با یکدیگر ترکیب می‌ شوند.

آرکوپال چیست؟

مزیت ظروف آرکوپال

سرویس های آرکوپال دارای چند ویژگی هستند که آنها را کاربردی تر کرده و از دیگر سرویس ها متمایز می کند.

وزن سبک:

وزن کم ظروف آرکوپال یکی از موردعلاقه ترین ویژگی های مشتریان است. این ظروف نسبت به ظروف چینی وزن کم تری دارند. داشتم وزن کمتر، استفاده از محصول و ظروف را راحت تر و آسان تر می کند.

شفافیت و زیبایی ظاهری ظروف آرکوپال:

ظروف آرکوپال یکی دیگر از مزیت های این ظروف هستند. شیشه موجود در این ظروف این شفافیت را به آن می دهد.

طرح و نقش ظروف آرکوپال در زیبایی و شکیل بودن، قابل مقایسه با ظروف شیشه ای نیست و نخواهد بود. تنوع طرح و نقش در ظروف آرکوپال بسیار بالاست به گونه ای که می تواند هر فردی با هر نوع سلیقه ای را به خود جذب کند. با این حال ممکن است از نظر ظاهری ظروف چینی در رده ای بالاتر از آرکوپال قرار بگیرد. اما مزایای آرکوپال نسبت به آن ها بیشتر است.

مزیت ظروف آرکوپال

مقاومت در برابر ضربه:

ظروف آرکوپال علاوه بر سبک بودن، مقاومت بالایی هم نسبت به شکستگی و البته تغییرات دمایی دارند. یعنی سرما و گرمای بیش از حد، نمی تواند باعث شکستگی ظروف آرکوپال شود.

استفاده از ظروف آرکوپال در ماکروویو:

از دیگر ویژگی های ممتاز ظروف آرکوپال این است که می توان از آن ها در ماکروویو استفاده کرد. این ظروفدر برابر حرارت و اشعه های این دستگاه مقاومت بالایی دارند و می توانید به راحتی غذای خود در این ظروف را درون ماکروویو قرار دهید. البته به شرط آن که ظروف آرکوپال شما از برندی معتبر و قابل اطمینان باشد.

سلامتی و ایمنی: 

مصرف سرویس های آرکوپال برای برخی افراد به دلیل این که از جنس موادی مثل شیشه است، ایمن تر به نظر میرسد. این سرویس ها در تماس با غذاها و حتی در مایکروویو و فر نیز ایمن هستند.

قیمت مناسب تر:

با توجه به مسائل اقتصادی، تغییرات قیمت در بازار برای اجناس مختلف، روزانه است! و همان طور که می دانیم همه ما به دنبال خرید با کیفیت ترین محصول با بهترین هزینه و قیمت هستیم! لازم به ذکر است که در کل سرویس آرکوپال ها نسبت به ظروف شیشه ای و چینی از قیمت پایین تری برخوردار هستند. توجه کنید که قیمت آن ها بر اساس ست سرویس و تعداد پارچه های گوناگون و یا خرید آن ها به صورت تکی متفاوت است. اما واضح است که قیمت ظروف آرکوپال ایرانی نسبت به مارک سرویس آرکوپال خارجی کم تر است. پس اگر قیمت برای شما اهمیت فراوانی دارند بهتر است از برندهای با کیفیت ایرانی که در بالا نام بردیم خریداری کنید. این امر میتواند انتخابی اقتصادی تر برای مصرف کنندگان باشد.

تطابق با سلیقه و فرهنگ ایرانی: 

برندهای ایرانی سرویس آرکوپال معمولاً با در نظر گرفتن سلیقه و فرهنگ ایرانی، طراحی و تولید می شوند.

شستشوی ظروف آرکوپال در ماشین های ظرفشویی:

از آن جایی که پیش تر اشاره کردیم که مقاومت ظروف آرکوپال از دیگر همتایان خود بیشتر است، بنابراین می توان در شتسشوی آن ها از ماشین ظرفشویی کمک گرفت.

چرا خرید سرویس آرکوپال اصل اهمیت دارد؟

سلامت و‌کیفیت سرویس آرکوپال روی سلامت مواد غذایی که داخل آن سرو می شود،تاثیرگذار است.

هرگونه سهل انگار در انتخاب مواد اولیه با کیفیت سلامت افراد را به خطر می اندازد.سرویس آرکوپال اصل مقاومت حرارتی بسیار بالایی دارد و شما بدون ‌نگرانی از لب پریدگی و یا شکستگی می توانید آن را درون مایکروویو قرار دهید.همچنین این‌ظروف قابلیت استفاده در ماشین ظرفشویی را هم دارند.

چرا خرید سرویس آرکوپال اصل اهمیت دارد؟

پرفروش ترین ظروف آرکوپال مقصود:

سرویس آرکوپال ۲۵ پارچه ۶ نفره طرح اِما‌ صورتی

سرویس آرکوپال ۲۵ پارچه ۶ نفره طرح مهکامه‌

سرویس های آرکوپال ۲۶ پارچه ۶ نفره سفید لب طلا

سرویس آرکوپال ۲۶ پارچه ۶ نفره طرح شمل

پرفروش ترین ظروف آرکوپال گلدن اپال:

سرویس آرکوپال ۲۶ پارچه ۶ نفره طرح درخت لب طلایی قالب‌ استراکچر

سرویس آرکوپال ۲۶ پارچه ۶ نفره طرح ماربل

سرویس آرکوپال ۲۶ پارچه ۶ نفره طرح اطلس

انتخاب بهترین مارک سرویس آرکوپال ایرانی زمانی امکان پذیر است که خرید خود را از یک فروشگاه معتبر انجام دهید.پیشنها ما فروشگاه معتبر لوکس هوم می باشد.که سالهاست در زمینه فروش انواع ظروف غذاخوری فعالیت دارد.