جالب و خواندنی


کیش یکی از محبوب ترین جزیره های دیدنی ایران است که هر کسی علاقه دارد از نزدیک زیبایی های آن را تماشا کند. اما هزینه های بالای سفر به کیش با وضعیت اقتصادی این روزهای مردم جور در نمی آید، از همین رو لحظه آخر فرصتی استثنایی ایجاد کرده است که بتوانید با قیمت های ویژه راهی این مقصد توریستی شوید و سفری خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.

تور کیش را از لحظه آخر با اطمینان بخرید

تور کیش به چند نحو برگزار می‌شود؟

در سایت لحظه آخر متناسب با همه اقشار جامعه تورهای گردشگری وجود دارد. تور کیش نیز در این سایت بصورت هوایی و لحظه آخری برگزار می شود؛ تورهای لحظه آخری به سبب آفرهای ویژه ای که دارد، با قیمت بسیار مناسبی در اختیار گردشگران قرار می گیرد.

تور کیش به صورت هوایی

تور کیش هوایی رایج ترین نوع تور است که سفر با آن بسیار راحت بوده و از لحاظ صرفه جویی در زمان بهترین گزینه است. اگر ترجیح می دهید سفری راحت و سریع داشته باشید، لحظه آخر تور کیش هوایی را به شما پیشنهاد می دهد. در ضمن هنگامی که با تور سفر می کنید خرید بلیط هواپیما به عهده آژانس مسافرتی بوده و با مشکلاتی مثل پیدا نشدن بلیط مواجه نخواهید شد.

-ایرلاین ها: کیش ایر، قشم ایر، تابان، معراج، کاسپین، وارش، زاگرس، آتا، فلای پرشیا، پارس ایر، سپهران، ایران ایر تور

خرید انواع تور کیش از آژانس‌های گردشگری لحظه آخر

تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری کیش به توری گفته می شود که چند روز یا چند ساعت قبل از پرواز (به دلیل پر نشدن ظرفیت) در سایت ها به فروش گذاشته می شوند. این نوع تورها نسبت به تورهایی که قابلیت رزرو از ماه ها قبل را دارند، هزینه کمتری داشته و انتخابی به صرفه محسوب می شوند. می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز، تور کیش لحظه آخری را رزرو نمایید و از تخفیف های ۵۰ درصدی وب سایت لحظه آخر بهره مند شوید.

خرید انواع تور کیش از آژانس‌های گردشگری لحظه آخر

تور کیش از شیراز لحظه آخر با قیمتی باورنکردنی

با مراجعه به سایت لحظه آخر تورهای مختلفی را می توانید مشاهده و خریداری نمایید. این تورها در ایام مختلفی از سال ارائه می شوند و شما این امکان را دارید با توجه به نیاز خود و همچنین زمانی که قصد سفر دارید، یکی را انتخاب کنید، همچنین می توانید تورهای خود را بر اساس مدت زمان اقامت نیز انتخاب کنید. تور کیش از شیراز را می توان با استفاده از فیلترهایی که در سایت موجود است پیدا کرده و خریداری نمایید.

تور کیش از شیراز را می توانید برای ایام مختلفی از سال و با هتل ها و ایرلاین های مختلف انتخاب نمایید. برای مثال هم اکنون تور کیش از شیراز در سایت لحظه آخر ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است (پاییز ۱۴۰۱) که با توجه به امکانات بی نظیرِ ارائه شونده، این قیمت کاملا به صرفه می باشد.

چه فصلی بهترین زمان سفر به جزیره کیش است؟

جزیره کیش در چهار فصل از نظر آب و هوا یکسان نیست و می توان گفت بهترین فصل سفر به کیش فصل زمستان و فصل بهار می باشد. در این دو فصل به دلیل آب و هوای معتدل و کمتر شرجی جزیره می توانید بهترین سفر خود را داشته باشید. ولی از آن جایی که این کشور تفریحات آبیِ بسیار محبوبی دارد، در هر ۴ فصل می توانید به تفریحات مهیج در شهرهای ساحلی بپردازید و لذت کافی ببرید.