یکی از شرایط لازم برای آماده شدن برای عروسی انتخاب لباس مجلسی است و پوشیدن مدل‌های جدید لباس مجلسی به معنای آن است که شما سلیقه خوبی در مد و فشن دارید و همیشه جدیدترین و بهترین چیزها را انتخاب می‌کنید. اما هر فصلی شرایط خاص خود را دارد و مدل‌های جدید لباس مجلسی برای فصل تابستان با مدل‌های زمستانی این لباس تفاوت‌های زیادی دارد. لباس‌های مجلسی تابستاین معمولا راحت و خنک هستند و شما در آن‌ها احساس گرما و ناراحتی نمی‌کنید. با افزدون ترندهای جدید به این ویژگی‌ها می‌توان بهترین و جدیدترین مدل‌های لباس مجلسی تابستانی را شناخت. اما مدل‌های جدید لباس مجلسی تابستانی زنانه کدامند؟ در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز زیباترین مدل‌های جدید لباس مجلسی را که برای فصل تابستان بسیار مناسب و ایده آل هستند به شما معرفی خواهیم کرد.

لباس گلدار مجلسی مشکی میدی

وقتی صحبت از لباس گلدار می‌شود همه به لباس‌های رنگارنگی فکر می‌کنند که چندان مناسب عروسی به نظر نمی‌رسد. اما یک لباس مجلسی مشکی گلدار آستین بلند می‌تواند همه شرایط لازم برای یک لباس شیک مجلسی را داشته باشد.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی گلدار دو رنگ

لباس‌های گلدار لزوما نباید طرح و رنگ یکدستی داشته باشند. بلکه این لباس‌ها می‌توانند در طرح و رنگ متفاوت و متنوع باشند نمونه جدید و جالب این نوع لباس‌های مجلسی لباس‌های گلدار دورنگ است که می‌تواند سلیقه‌های متفاوتی را راضی کند.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس قرمز مجلسی گلدار درشت

در تابستان پوشیدن رنگ‌ها و طرح‌های تند و چشمگیر نه تنها مذموم نیست بلکه توصیه هم می‌شود و شما می‌توانید هر لباسی را با هر رنگ و طرحی که دوست دارید برای زیباتر کردن استایل مجلسی خود بپوشید.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس مجلسی تابستانی صورتی گلدار

رنگ صورتی رنگ محبوب بسیاری از خانم‌ها است و همیشه می‌تواند بهترین رنگ برای لباس مجلسی شما باشد. بنابراین یک لباس مجلسی صورتی گلدار راحت و آزاد همان چیزی است که برای شرکت در مهمانی‌های تابستانی لازم دارید.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی ساتن ابریشم

اگر به دنبال یک استایل مجلسی شیک و سطح بالا برای مهمانی تابستانی هستید توصیه می‌کنیم سراغ پارچه ساتن ابریشم بروید که هم به اندازه کافی خنک است و هم با کفش‌های رسمی پاشنه بلند ترکیب زیبایی ایجاد می‌کند.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس مجلسی تابستانی خالدار سفید و آبی

اگر به لباس‌های طرح‌دار علاقه دارید گلدار تنها گزینه شما نیست و شما می‌توانید سراغ طرح‌های دیگری که فرم‌های هندسی و جذابی دارند بروید مثل طرح خالدار با خال‌های متنوع که هم شیک و تابستانی و هم بسیار خانمانه است.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی توری رنگی

شاید فصل تابستان بهترین زمان برای پوشیدن لباس‌های توری مجلسی شما باشد. این لباس‌ها هم به اندازه کافی خنک هستند و هم دست شما در انتخاب رنگ‌های شاد و متنوع برای آن‌ها کاملا باز است.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی والان‌دار

توری و والان در یقه و آستین و لبه‌های لباس مجلسی شما هم حالتی شیک و سطح بالا به آن می‌دهد و هم باعث می‌شود که فرم و شکل لباس برای تابستان بسیار مناسب باشد.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس مجلسی راه راه رنگارنگ

اگر استایل شما کمی مایل به اسپورتی است می‌توانید سراغ طرح‌های راه راه رنگارنگ بروید. این طرح جذابیت و زیبایی خاصی دارد و شما می‌توانید این لباس را با هر مدل کفشی که دوست دارید بپوشید.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی آبی آسمانی

طرفداران رنگ آبی در تابستان هم می‌توانند رنگ محبوب خود را بپوشند. لباس‌های مجلسی آبی آسمانی ساده یا طرح‌دار از جنس تور یا ساتن یکی از شیک‌ترین و جذاب‌ترین مدل‌های لباس مجلسی برای امسال است.

مدل‌های جدید لباس مجلسی مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس مجلسی گلدار رنگارنگ

فصل تابستان بیش از هر چیزی ما را به یاد شاخ و برگ سبز درختان می‌اندازد. حال اگر این طرح شاخ و برگ روی لباس‌های مجلسی شما وجود داشته باشد آن‌ها را کاملا تابستانی و جذاب خواهد کرد.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس مجلسی گلدار با آستین‌های توری

اگر شما هم جزو افرادی هستید که خیلی زود عرق می‌کنند اما دوست ندارند لباس‌های باز بپوشند یک لباس مجلسی با آستین توری دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز خواهید داشت.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس مجلسی خالدار مشکی

برای خانم‌هایی که سادگی و معمولی بودن را در مهمانی‌ها بیشتر ترجیح می‌دهند یک لباس خالدار مشکی بهترین گزینه است. چنین لباسی به همه خانم‌ها می‌آید با همه اکسسوری‌ها هم هماهنگ است.

مدل‌های جدید لباس مجلسی مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی با آستین‌های نامتقارن

فرم‌های نامتقارن یکی از جدیدترین ترندها در لباس زنانه است و لباس‌هایی که یقه و آستین نامتقارن دارند این روزها بسیار محبوب هستند. این ترند را می‌توان در لباس‌های مجلسی تابستانی مدل جدید هم مشاهده کرد.

مدل‌های جدید لباس مجلسی مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی چپ راستی

اگر به دنبال یک لباس مجلسی راحت هستید که شما را لاغر نشان دهد پیشنهاد ما مدل چپ راستی است. این مدل کلاسیک هرگز از مد نمی‌افتد و با هر فرم اندامی سازگار است.

مدل‌های جدید لباس مجلسی مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی با رنگ‌های ملایم

طرح گلدار اگرچه یک طرح شلوغ و چشمگیر در نظر گرفته می‌شود اما اگر رنگ زمینه این طرح ملایم و کمرنگ باشد ساده و شیک به نظر خواهد رسید و شما در هماهنگی رنگی با آن مشکلی نخواهید داشت.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

 

مدل‌های جدید لباس مجلسی گلدار با زمینه هلویی

در انتخاب یک لباس مجلسی گلدار زیبا قبل از هر چیز به رنگ زمینه و پس از آن به طرح گل‌های لباس توجه کنید. لباسی که زمینه هلویی داشته باشد حالتی سطح بالا و هماهنگ با رنگ پوست شما به وجود خواهد آورد.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی با رنگ‌های تیره

رنگ‌های تیره به خصوص رنگ مشکی همیشه می‌توانند بهترین و بی‌خطرترین گزینه برای لباس مجلسی شما حتی در فصل تابستان باشند اما برای جذابیت بیشتر می‌توانید از یک طرح ملایم روی زمینه مشکی هم کمک بگیرید.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس مجلسی توری چین دار به رنگ آبی و سفید

گرمای طاقت فرسای تابستان را تنها با یک رنگ سرد و زیبا مثل آبی که روی یک پارچه توری چین دار و زیبا با طرح گلدار سفید همراه شده باشد می‌توان قابل تحمل کرد.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس مجلسی خالدار مشکی و هلویی

ترکیب مشکی و هلویی یکی از جذاب‌ترین و چشمگیرترین ترکیب‌های رنگی است که به خصوص در لباس‌های مجلسی زنانه کاربرد زیادی دارد و همه با هر رنگ پوستی می‌توانند از آن استفاده کنند.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی گلدار با زمینه سفید

اگر به دنبال یک زمینه رنگی زیبا برای لباس مجلسی خود هستید که با هر طرح و رنگی هم هماهنگ باشد توصیه می‌کنیم سراغ رنگ سفید بروید. رنگ سفید با گل‌های روشن و کمرنگ روی آن ترکیبی کلاسیک و جذاب برای لباس مجلسی شما به وجود می‌آورد و به همه می‌آید.

مدل‌های جدید لباس مجلسی مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس مجلسی ساتن قرمز یقه هفتی

اگر به دنبال یک استایل کلاسیک و نسبتا پوشیده برای مهمانی‌های تابستانی هستید لباس مجلسی ساتن با فرم آزاد و یقه هفتی را به شما توصیه می‌کنیم. شما می‌توانید این لباس را در هر رنگی تهیه و استفاده کنید.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی شانه باز

لباس‌های شانه باز و شانه افتاده از مدل‌های جدید لباس زنانه هستند که در فصل‌های اخیر بسیار محبوب بوده‌اند و به خصوص در لباس‌های مجلسی به خصوص لباس‌های مجلسی تابستانی کاربرد زیادی داشته‌اند.

مدل‌های جدید لباس مجلسیمدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی راه راه

راه راه جزو طرح‌هایی است که همه می‌توانند از آن استفاده کنند اما شاید از نظر برخی‌ها این طرح برای لباس مجلسی مناسب نباشد در حالی که مدل‌های جدید لباس مجلسی با رنگبندی‌های زیبا خلاف این را نشان داده‌اند.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی گیپور رنگی

گیپور از پارچه‌های پرکاربرد در لباس مجلسی است و حتی در فصل تابستان هم می‌توان از لباس‌های گیپور به خصوص انواع ظریف و نازک آن استفاده کرد.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس مجلسی با آستین‌های بلند کشی

این روزها لباس‌های مجلسی پوشیده طرفداران زیادی دارند و به خصوص لباس‌های آستین بلند محبوب‌تر از دکلته و آستین حلقه‌ای هستند چون قابلیت مانور و اعمال ترندهای جدید مثل آستین کشی روی آستین‌های بلند بسیار بیشتر است.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

لباس مجلسی خالدار با زمینه سفید

اگر به لباس‌های طرح‌دار علاقه دارید اما نمی‌خواهید طرح لباس شما چندان چشمگیر باشد طرح خالدار ساده با زمینه سفید را که تعداد خال‌های آن کم ولی درشت هستند برای لباس مجلسی به شما توصیه می‌کنیم.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی دورنگ

طرح دو رنگ روی لباس مجلسی کاربرد زیادی دارد چون شما با استفاده از رنگبندی مناسب می‌توانید فرم اندام خود را به شکل دلخواه درآورید مثلا بالاتنه را لاغرتر نشان دهید و یا بازوها را پرتر کنید.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

مدل‌های جدید لباس مجلسی با کمربند

کمربند هم می‌تواند بخش مهمی از استایل مجلسی شما باشد و چه بهتر که این کمربند در خود لباس شما وجود داشته باشد تا درگیر رنگبندی و هماهنگی رنگی آن نشوید و به سادگی کمر خود را باریک‌تر نشان دهید.

مدل‌های جدید لباس مجلسی

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه مدل‌های جدید لباس و پوشاک بانوان مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: WhoWhatWear (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)