جالب و خواندنی


بزر‌گ‌ترین جایزه اردیبهشت امسال در تترلند

هدایای کسب‌وکارها در رویدادهای مختلف یکی از جذابیت‌ها برای کاربران و مشتریان آن‌هاست. در اردیبهشت امسال، رویدادهای مختلف با هدایای متنوعی برگزار شده یا در حال برگزاری است. حال فکر می‌کنید کدام‌یک بزرگ‌ترین هدیه را به کاربران خود می‌دهند؟

به‌نظر می‌رسد «تترآیلند» می‌تواند عنوان بزرگ‌ترین هدیه را ازآنِ خود کند. این رویداد که به‌مناسبت سالگرد تأسیس سکوی تبادل تترلند برگزار می‌شود، علاوه‌بر هزاران تتر هدیه، جایزه بزرگ ‌‌۲اتریومی را برای کسانی ترتیب داده‌ است که در این رویداد شرکت می‌کنند.

سکوی تبادل تترلند هم‌زمان با تولد ۶سالگی‌اش، جوایز ارزنده‌ای را به کاربران خود اهدا می‌کند. تترلند که کارش را رسماً از اردیبهشت‌۱۳۹۷ آغاز کرده‌ است، حالا پس از ۶ سال فعالیت وارد هفتمین سال خدمت‌رسانی خود می‌شود. به همین مناسبت، تترلند کمپینی با عنوان «تترآیلند؛ در این سرزمین همه برنده‌اند!» برگزار می‌کند. در این رویداد که از ۱۹ تا ۲۸اردیبهشت برگزار می‌شود، جوایز فراوانی برای شرکت‌کنندگان تدارک دیده است.

هر فرد می‌تواند با ثبت‌نام در تترلند، وارد این رویداد شود و با انجام فعالیت‌های مختلف مثل دعوت دوستان و انجام تراکنش خرید یا فروش در معامله آسان تتر، امتیاز بگیرد و با امتیازهای خود جعبه‌ هدایای «تترآیلند» را باز کند. این جعبه‌ها شامل هدایای تتری یا امتیاز است. در‌نهایت، افرادی که امتیاز لازم را جمع‌آوری کرده‌ باشند، در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۲‌اتریومی می‌توانند شرکت کنند.

شایان ذکر است که باتوجه‌به قیمت فعلی رمزارز اتریوم، ارزش جایزه اصلی کمپین «تترآیلند» تترلند به حدود ۶,۰۰۰ تتر (معادل ۶,۰۰۰ دلار) می‌رسد.