با آمدن فصل پاییز و سرد شدن هوا دیگر پوشیدن لباس‌های تابستان و آستین کوتاه مناسب فصل نیست و البته باعث ناهماهنگ بودن با فضا می­شود. البته که تنوع لباس خانم‌ها بسیار بیشتر از آقایان است، اما لباس‌های آقایان با این که محدود‌تر هستند، نظر بسیاری از خانم‌ها را جلب می­کنند و بسیاری از آنها علاقمند استفاده آنها هستند. ما در این نوشته می‌خواهیم به سراغ رنگ‌هایی برویم که برای استایل پاییزی آقایان مناسب است و می‌توانند در پوشش‌های خود از آن استفاده کنند. با ما همراه باشید.

رنگ خاکی مناسب برای تمام استایل‌ها

رنگ خاکی را می­توانید برای تمام استایل ها و به عنوان رنگ غالب استفاده کنید. برای مثال ترکیب یک هودی یا پیراهن خاکی رنگ به همراه شلوار مشکی، ترکیب بسیار زیبایی خواهد شد. رنگ خاکی شما را فردی آرام نشان می­دهد. همچنین می‌توانید یک پلیور خاکی رنگ جذب را روی پیراهن سفید و یقه دارتان بپوشید و یا شلوار جین آبی یا مشکی را به همراه یک نیم بوت جیر استفاده کنید.

کت‌های بلند خاکی هم به همراه یک هودی کلاه دار تیره رنگ و شلوار تیره راسته، شیک و رسمی است. شلوار و هودی خود را مشکی انتخاب کنید و یک کفش چرم مشکی یا قهوه‌ای تیره بپوشید. برند پوش باشید تا خاص تر به نظر برسید. یکی از برندها و پوشاک‌هایی که ما به شما توصیه می‌کنیم، کت و شلوار مردانه پیرکاردین است که می‌توانید آن را با دیگر محصولات آن، مانند کفش و پیراهن نیز ست کنید. این برند های مشهور در تولیدات خود اصالت را همیشه اولویت قرار می­دهند و هرگز از جنس‌های بی کیفیت و یا طرح ها نامفهوم استفاده نمی­کنند بنابراین برند پوش باشید تا شیک تر به نظر برسید.

استایل رسمی با رنگ شتری

استایل‌های رسمی با رنگ شتری کمی بیشتر مناسب محیط های اداری هستند. رنگ شتری کمی سنگین‌تر و وزین‌تر هستند و تاثیر خوبی در شخصیت‌تان خواهد داشت. اگر برای اولین بار به یک قرار کاری مهم می‌روید و می­خواهید تاثیرگذارتر به نظر برسید باید ظاهری آراسته تر از همیشه داشته باشید. در چنین شرایطی پوشیدن یک کت چرم مردانه مشکی یا شتری، به همراه یک شلوار جین مشکی و یک بافت (ریز بافت) مشکی رنگ، انتخاب مناسبی خواهد بود. کفش چرم ساده را از یاد نبرید. کفش‌تان می­تواند مشکی یا قهوه ای باشد و بند ساعت تان را با آن ست کنید. این استایل بشدت مردانه و خاص و تاثیرگذار است.

استایل اسپرت این رنگ هم می­تواند از ترکیب یک هودی شتری با جین آبی روشن و کتانی سفید بسیار خاص و جذاب باشد. هودی کلاه دار انتخاب کنید و از یک ساعت اسپرت هم می­توانید استفاده کنید. این استایل به شدت برای پاییز توصیه می­شود.

رنگ خردلی و استایل های رسمی

رنگ خردلی و استایل های رسمی

تعداد استایل های که می­توانید با این رنگ داشته باشید زیاد است و تمام استایل هایی که با این رنگ خواهید داشت شما را در داشتن یک قرار کاری یا حتی قرار های عاشقانه خاص و شیک نشان خواهد داد. اولین استایلی که به شما پیشنهاد می­کنیم، ترکیب شلوار پارچه ای مشکی یا یک شلوار کتان مشکی به همراه یک یقه اسکی مشکی که البته مناسب فصل باشد و در نهایت ترکیب آن با یک کت خردلی سوئیت و یک کفش مردانه رسمی چرم به رنگ خردلی یا قهوه ای به همراه ساعت بند فلزی نقره ای رنگ استایل تان را بسیار دلنشین و خاص خواهد کرد.

دومین استایلی که می­توانید با این رنگ زیبا داشته باشید استایل اسپرت است. می­توانید از هودی های طرح دار یا ساده خردلی رنگ به همراه یک شلوار جین استفاده کنید. شلوار جین زاپ دار به همراه یک هودی کلاه دار خردلی و یک کتانی کرم رنگ جدا از اسپرت و راحت بودن جذابیت زیادی هم دارند و این استایل ها مناسب مهمانی و دورهمی های کوچک و مناسب استفاده روزمره است و می­توانید با پوشیدن چنین استایلی هم شیک و هم راحت باشید. اگر یک پیراهن مشکی بلند برای زیر هودی خود بپوشید و آن را درون شلوارتان نکنید و پایین پیراهن از هودی بیرون بزند استایل تان اسپرت تر خواهد شد و البته جذاب تر هم خواهد شد.

رنگ سبز یشمی

رنگ سبز یشمی

یکی دیگر از رنگ های مناسب فصل پاییز سبز های تیره هستند. سبز های تیره اقتدار خاصی به شما می­بخشند و حس باوقار بودن را به بیننده القا می­کنند. این رنگ در بسیاری از دربارهای سلطنتی استفاده می­شده و حالت اصیلی به استابلتان خواهد داد. کت های بلند کتان سبز رنگ به همراه یک پیراهن سفید و شلوار مشکی برای حظور در یک مهمانی رسمی استایلتان را منحصربه فرد و متفاوت می­کند.

استفاده از یک کیف دستی چرمی که با کمربند و کفشتان ست باشد هم شما را زیباتر خواهد کرد. رنگ کفش و کیفتان می­تواند مشکی ، قهوه ای تیره یا عسلی باشد و تمامی این رنگ ها با استایل­تان همخوانی خواهند داشت. برای اینکه با تاثیر این رنگ و سایر رنگ‌ها روی شخصیت و ظاهر خود بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله روانشناسی رنگ لباس و شخصیت‌شناسی را بخوانید.

رنگ زرشکی، محبوب روزهای سرد پاییزی

رنگ محبوب دیگری که در پاییز به آن احتیاج خواهید داشت، زرشکی است. کت لی و یک هودی کلاه‌دار زرشکی به همراه یک شلوار کتان مشکی یا یک شلوار جین آبی تیره یک استایل اسپرت خاص و متفاوت است. اگر به کت های لی علاقه ندارید می­توانید از کت چرمی استفاده کنید. رنگ های تیره مانند مشکی را انتخاب کنید چون خود رنگ زرشکی به تنهایی می­تواند استایلتان را از سادگی بیش از حد خارج کند و استفاده از رنگ های دیگر شاید زیاد مناسب به نظر نرسد. کت های چرمی را به همراه تیشرت های سفید هم می­توانید بپوشید و این ست به تنهایی یک ترکیب متفاوت و رسمی خواهد بود.

رنگ زرد در استایل پاییزی

افرادی که می­خواهند خاص و متفاوت به نظر برسید حتما از رنگی مثل زرد در استایلشان استفاده کنند. رنگ زرد را با رنگ مشکی استفاده کنید. یک هودی زرد به همراه یک کت یا کاپشن مشکی هم ترکیب شادی است و هم می­تواند تا حدی رسمی باشد. در استفاده از رنگ های روشن و درخشان اعتماد به نفس به خرج دهید. استفاده از این رنگ ها شما را فردی پرانرژی و مهربان جلوه می­دهد. زرد زیبایی و درخشانی بی­نظیری به شما می­بخشد و دیگران شما را به عنوان فردی صمیمی و اجتماعی خواهند شناخت.

آنچه در اینجا بررسی شد خلاصه ای از بعضی استایل هایی بود که برای فصل پاییز می­توانید از آنها استفاده کنید. استایل های زیبای بسیار زیادی هستند که می­توانید از آنها استفاده کنید تنها باید به درستی تشخیص دهید که کدام استایل ها بیشتر برای شما مناسب هستند.

نویسنده: سارا اقبالی