عروس خانم‌ها برای روز عروسی خود با انتخاب‌های متعددی مواجه هستند که کفش عروس هم یکی از آن‌هاست. انتخاب کفش عروس حتی از لباس عروس نیز اهمیت بیشتری دارد چون راحتی شما را در این روز رقم خواهد زد. اما اگر نگاهی به کفش‌های عروس در ویترین مغازه‌ها بیندازید با تعداد زیادی مدل شبیه به هم، تکراری و خسته کننده مواجه خواهید شد. کفش‌هایی که همگی سفید یا نقره‌ای هستند و پاشنه یک شکلی دارند و هیچ کدام مورد پسند شما نیستند. اگر شما یک عروس خانم متفاوت پسند باشید می‌توانید کفش عروس متفاوتی هم داشته باشید که زیبا هم باشد. در ادامه چند مدل از این کفش‌ها را مشاهده خواهید کرد. 

صندل عروس جیر پاشنه بلند رنگی

12 مدل جدید و زیبای کفش عروس

این مدل کفش سفید نیست اما می‌تواند به عنوان کفش عروس استفاده شود به خصوص اگر لباس عروسی شما سفید نباشد می‌توانید این مدل کفش را در رنگ‌هایی مثل آبی آسمانی، توسی، شیری، صورتی و … انتخاب کنید. خوبی این مدل کفش این است که بعد از روز عروسی هم می‌توانید از آن به عنوان کفش مجلسی استفاده کنید.

 

صندل عروس ساتن توردوزی شده پاشنه بلند

مدل جدید کفش عروس

این مدل کفش که از برند معروف کریستین لوبوتین Christian Louboutin است مخصوص عروس‌ خانم‌هایی است که سلیقه متفاوتی دارند. توری قسمت پشت این کفش آن را به یک کفش مخصوص عروس تبدیل کرده است و با لباس عروس هماهنگی دارد به خصوص اگر دامن لباس عروس شما کوتاه باشد و کفش دیده شود.

 

صندل عروس متالیک چرم با پاپیون

مدل جدید کفش عروس

در مقالات قبلی گفتیم که در حال حاضر استفاده از اکسسوری‌های مشکی در لباس عروس به یک ترند مهم و محبوب تبدیل شده است. اگر شما به این ترند علاقه دارید می‌توانید این مدل کفش عروس را انتخاب کنید و پاپیون مشکی روی مچ این کفش را با بقیه اکسسوری‌های مشکی خود هماهنگ کنید. البته این مدل ممکن است پاهای شما را کوتاه‌تر نشان دهد.

 

مدل فانتزی پاشنه بلند کفش عروس

12 مدل جدید و زیبای کفش عروس

استایل کلاسیک شاید باب سلیقه همه نباشد و همیشه کسانی هستند که به دنبال چیزهای تازه و جسورانه هستند تا به این روش سلیقه خاص و طبع هنری خود را به رخ بکشند. استایل فانتزی هم از سبک‌هایی است که طرفداران خود را دارد و عروس‌های جسور می‌توانند از این مدل‌های کفش عروس جالب و جذاب استفاده کنند.

 

کفش عروس متالیک کلاسیک پاشنه بلند

مدل جدید کفش عروس

اگر طرفدار سبک کلاسیک و مدل‌های پذیرفته شده برای کفش عروس هستید اما از چیزهای تکراری هم خسته شده‌اید این مدل کفش از برند سوفیا وبستر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. یک کفش نقره‌ای کلاسیک ساده که در جزئیات آن یعنی فرم پاشنه کفش سبک متفاوتی به کار رفته و آن را به یک کفش استثنایی تبدیل کرده است.

 

کفش عروس نگین دار گیپور رنگی

مدل جدید کفش عروس

این مدل کفش از برند دولچه گابانا با بلندی پاشنه کلاسیک از جنس گیپور تهیه شده که یک پارچه مناسب برای لباس عروس است و با انتخاب این مدل کفش می‌توانید آن را به راحتی با لباس عروس خود هماهنگ کنید. این کفش روی قسمت جلو تزئیناتی هم دارد که آن را از فرم ساده و تکراری خارج کرده و به آن هویت داده است.

 

کفش عروس پاشنه بلند نگین دار کلاسیک

مدل جدید کفش عروس

اگر زیاد اهل جلب توجه نیستید و نمی‌خواهید کفش شما در روز عروسی چندان توی چشم باشد اما چیزی می‌خواهید که در آن راحت و شیک باشید کافی است از یک جفت کفش پاشنه بلند کلاسیک بژ همرنگ پا با بند در قسمت مچ استفاده کنید. این کفش هم قد شما را بلندتر می‌کند و هم بند مچ آن کمک می‌کند فشار زیادی به پا وارد نشود.

 

کفش عروس ساتن آبی نگین دار

مدل جدید کفش عروس

لزومی ندارد لباس عروس و کفش عروس شما همرنگ باشند پس دلیلی هم ندارد که به رنگ سفید و رنگ‌های نزدیک آن مثل نقره‌ای و آبی کمرنگ بچسبید. یک کفش زیبای عروس آبی لاجوردی از جنس ساتن که پاشنه بلند کلاسیک و تزئیناتی در قسمت پنجه داشته باشد زیباترین کفش ممکن برای شب عروسی شماست.

 

صندل عروس پاشنه بلند رنگ پا

مدل جدید کفش عروس

اگر  می‌خواهید چیزی که زیبا دیده می‌شود پاهای شما باشد و نه کفش‌های شما، این صندل عروس رنگ پا پیشنهاد ما به شماست. پاشنه بلند این صندل به نوبه خود قد شما و پاهای شما را بلند و کشیده خواهد کرد حال اگر فاکتور رنگ را هم به آن اضافه کنید کفشی که همرنگ پای شما باشد با خطای دید پاهای شما را زیباتر و کشیده‌تر نشان خواهد داد.

 

کفش عروس پاشنه بلوکی متوسط با بند در مچ

مدل جدید کفش عروس

راه رفتن با کفش پاشنه بلند کار مشکلی است و فشار زیادی به پاها وارد می‌کند حال اگر مجبور باشید با این کفش ساعت‌ها سرپا بایستید قطعا تحمل درد ناشی از آن ساده نخواهد بود. چاره این مشکل استفاده از کفش‌های پاشنه بلوکی است که حفظ تعادل با آن‌ها بسیار ساده‌تر است و فشار بسیار کمتری به پاها وارد می‌کنند.

 

کفش عروس پاپیون دار کلاسیک چرم طرح دار

مدل جدید کفش عروس

شما باید ارتفاع پاشنه کفش عروس را بر اساس شرایط خود انتخاب کنید و ضرورتی ندارد که پاشنه کفش شما ۱۰ سانتی‌متر یا بالاتر باشد. اگر به پوشیدن کفش پاشنه بلند عادت دارید و مشکلی با آن ندارید پس در انتخاب آزادید و می‌توانید با یک کفش ۱۲ سانتی به قد خود اضافه کنید. اما اگر تازه‌کارید روز عروسی زمان مناسبی برای امتحان چیزهای جدید نیست. مثلا همین مدل پاپیون‌دار چرم طرح‌دار با پاشنه کلاسیک می‌تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

 

کفش عروس پاشنه بلند متالیک اکلیلی

مدل جدید کفش عروس

بدون تردید استفاده از زرق و برق برای عروس خانم‌ها پذیرفته شده است و چه بهتر که این زرق و برق از نوعی جدید و متفاوت باشد مانند این کفش زیبای متالیک تیره که درخشش چشمگیری دارد اما تکراری و خسته کننده نیست و با هر رنگ لباس عروس از سفید گرفته تا نقره‌ای هماهنگی دارد.

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه مدل‌های جدید لباس و پوشاک بانوان مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: WhoWhatWear (ترجمه‌ اختصاصی توسط مجله قرمز)