جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
شیک پوشی در فصل سرما ،در زمستان چطور لباس بپوشیم؟

شیک پوشی در فصل سرما ،در زمستان چطور لباس بپوشیم؟

شیک پوشی در فصل سرما به اندازه فصل‌های دیگر ساده نیست چون شما باید در زمستان به راحتی و گرم بودن خود بیشتر توجه کنید و حتی چندین لباس را روی هم بپوشید تا سرما نخورید. واضح است که در این شرایط زیبا به نظر رسیدن و خوش اندام شدن چندان آسان نیست و دردسرهای زیادی به دنبال خواهد داشت. اما استایل زیبای برخی ستارگان مد و چهره‌های اینستاگرامی ثابت می‌کند که شیک پوشی در فصل سرما غیرممکن نیست و فقط به رعایت چند نکته بستگی دارد. لباس‌هایی که برای این فصل نیاز دارید، روش پوشیدن آن‌ها و اکسسوری‌های کامل کننده آن‌ها می‌تواند شیک پوشی در فصل سرما را برای شما امکان پذیر کند و ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز نکات مهم و اثرگذار برای شیک پوشی در فصل سرما را بیان خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که چطور در زمستان خوش لباس و جذاب باشید.

نکات مهم برای شیک پوشی در فصل سرما

شیک پوشی در فصل سرما نکات مثبتی هم دارد مثلا شما خیلی سریع‌تر می‌توانید آماده شوید چون تعداد لباس‌های مناسبی که برای این فصل در کمد لباس‌های خود دارید محدود است و تعداد انتخاب‌های شما کم است. مثلا همه حداکثر یک یا دو پالتو و یک کاپشن و کت در مجموعه لباس‌های زمستانی خود دارند که با لباس‌ها و اکسسوری‌های دیگر کامل خواهند شد. پس با این محدودیت شیک پوشی در فصل سرما چطور امکان پذیر می‌شود؟ اگر می‌خواهید زمستانی شیک و خوش لباس را پشت سر بگذارید این نکات مهم را در انتخاب و استایل لباس‌های زمستانی خود رعایت کنید.

شیک پوشی در فصل سرما

یقه اسکی  را زیر هر لباسی می‌توان پوشید: روی هم پوشیدن لباس‌ها یکی از شیک پوشی در فصل سرما است اما این که کدام لباس‌ها را چطور باید روی هم بپوشید جای سوال دارد. یقه اسکی یکی از لباس‌های پرکاربرد در فصل سرما است که با گرم نگهه داشتن گلو و گردن شما را از سرماخوردگی حفظ می‌کند اما این لباس نه تنها از نظر کاربردی بلکه از نظر استایل هم اهمیت و تطبیق پذیری زیادی دارد. شما می‌توانید این لباس را زیر هر لباسی که دوست دارید بپوشید. یک بلوز یقه اسکی کشباف که زیاد ضخیم نباشد و یقه آن رول شود بهترین و تطبیق پذیرترین انتخاب برای شیک پوشی در فصل سرما است.

شیک پوشی در فصل سرما شیک پوشی در فصل سرما

بافتنی‌های رنگ خنثی بسیار شیک هستند: لباس‌های بافتنی مثل ژاکت و کت و اکسسوری مثل شال و کلاه و دستکش از لوازم ضروری در فصل زمستان هستند که شما را گرم نگه می‌دارند. اما رنگبندی این لباس‌ها تاثیر زیادی روی شیک پوشی شما در فصل زمستان خواهد گذاشت. اگر از رنگ‌های روشن و تند برای بافتنی‌ها استفاده کنید استایل شما روزمره و ارزان قیمت به نظر خواهد رسید در حالی که رنگ‌های خنثی مثل توسی، کرم، شیری، شتری، نخودی و رنگ‌های خنثای دیگر استایل شما را شیک و کلاسیک نشان خواهند داد. بنابراین توصیه می‌شود برای برای شیک پوشی در فصل سرما از لباس‌های بافتنی در رنگ‌های خنثی استفاده کنید.

شیک پوشی در فصل سرما

شیک پوشی در فصل سرما

پیراهن چرم شما را گرم نگه می‌دارد: یکی از جدیدترین مدل‌های لباس برای پاییز و زمستان سال  ۱۳۹۷ پیراهن‌های چرم هستند که به اندازه کافی نازک هستند تا انعطاف پذیری  خوبی داشته باشند و در عین حال ضخامت کافی دارند تا به اندازه لباس‌های زمستانی دیگر، گرم و راحت باشند. پس اگر می‌خواهی زمستان امسال را در عین شیک پوش بودن به روز و  جذاب هم باشید پیراهن چرم ظریف را به استایل خود اضافه کنید. شما می‌توانید این پیراهن را روی پوشش اصلی مثل بلوز و مانتو و زیر پالتو یا کاپشن بپوشید تا هم تیپ زمستانی خودتان را کامل کنید و هم گرم و راحت باشید.

شیک پوشی در فصل سرما شیک پوشی در فصل سرما

برای شیک پوشی در فصل سرما بوت بلند را با مانتوی بلند بپوشید: بوت بلند جزو کفش‌هایی است که بسیاری از خانم‌ها به خاطر ذوق و علاقه شخصی خود آن را تهیه می‌کنند اما موقعیت مناسبی برای پوشیدن این بوت پیدا نمی‌کنند و تصور می‌کنند که بوت بلند برای پوشیدن در بیرون چندان مناسب نیست. اما با انتخاب لباس مناسب شما می‌توانید از بوت بلند هم استفاده کنید. برای این کار کافی است مانتویی بپوشید که بلندی آن از قسمت بالای بوت شما پایین‌تر باشد. این مانتو یا پالتو می‌تواند تا میانه ساق پای شما هم برسد و استایل شما را پوشیده‌تر کند و با اضافه کردن بوت‌های بلند زیبا به پوشش زمستانی شما آن را زیباتر و جذاب‌تر کند.

شیک پوشی در فصل سرما شیک پوشی در فصل سرما

پالتوی گشاد بپوشید تا راحت باشید: وقتی نوبت انتخاب پالتو می‌رسد خانم‌ها معمولا سراغ مدل‌های تنگ و اندامی می‌روند. اگرچه این مدل‌ها زیبا هستند اما محدودیت زیادی برای استایل شما به وجود می‌آورند و شما نمی‌توانید زیر این پالتوها لباس‌های گرم بپوشید و در نتیجه احساس سرما می‌کنید. اما همان طور که می‌دانید لباس‌های تنگ از مد افتاده‌اند و پالتو هم از این قاعده مستثنی نیست، از طرف دیگر پالتوهای گشاد فضای کافی دارند و شما می‌توانید زیر آن‌ها از لباس‌های گرم مثل ژاکت بافتنی، کت و سایر لباس‌های زمستانی استفاده کنید و راحت و گرم و شیک باشید. پس از این به بعد به جای مدل‌های اندامی سراغ مدل‌هایی بروید که اورسایز هستند و فضای کافی برای پوشیدن لباس‌های گرم زیر خود دارند.

شیک پوشی در فصل سرما شیک پوشی در فصل سرما

بافت پشمالو را برای شیک پوشی در فصل سرما فراموش نکنید: لباس‌های خزدار و پشمالو چند سالی است که به جزء لاینفک لباس‌های زمستانی زنانه تبدیل شده‌اند. این لباس‌ها نه تنها گرم و نرم و راحت هستند بلکه زیبایی خاصی هم به استایل زمستانی شما می‌دهند. البته فراموش نکنید که دوران استفاده از خز و پوست واقعی به سر آمده است و همه مدل‌های جدید این لباس‌ها از خز و پشم مصنوعی تهیه می‌شوند. این کت‌ها و پالتوها و کاپشن‌های خزدار در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود هستند و استفاده از آن‌ها در عین مد روز بودن و گرم و راحت بودن، می‌تواند زیبایی و جذابیت فوق العاده‌ای به استایل شما بدهد.

شیک پوشی در فصل سرما شیک پوشی در فصل سرما

خودتان را به رنگ‌های مشکی و توسی محدود نکنید: یکی از اشتباهات رایج خانم‌ها در خرید لباس‌های زمستانی این است که خانم‌ها همیشه سراغ رنگ‌های تیره و تکراری مثل مشکی و توسی می‌روند چون تصور می‌کنند این رنگ‌ها با همه لباس‌های آن‌ها هماهنگ هستند. به این ترتیب پس از مدتی با مجموعه‌ای از لباس‌های مشکی و تیره کسل کننده مواجه می‌شوند که هیچ جای برای شیک پوشی باقی نمی‌گذارد. در حالی که گرفته بودن هوا به معنای گرفته بودن لباس‌های شما نیست و اگر می‌خواهید به این اشتباه دچار نشوید به رنگ‌های مشکی و توسی محدود نشوید و اضافه کردن رنگ‌های زیبایی مثل صورتی و آبی و … را به لباس‌های زمستانی خود فراموش نکنید.

شیک پوشی در فصل سرما شیک پوشی در فصل سرما

برای شیک پوشی در فصل سرما چند ژاکت بپوشید: یکی از ایده‌های جدید و جذاب برای شیک پوشی در فصل زمستان استفاده از چند ژاکت است. این روش که اولین بار در صفحات اینستاگرامی مدل‌های معروف مشاهده شده است ابتکار جالبی دارد و در آن از یک ژاکت دوم به عنوان شالگردن استفاده می‌شود. شما می‌توانید این کار را روی یک ژاکت معمولی پاییزی و یا روی لباس‌های دیگر هم انجام دهید و ژاکت را روی گردن خود گره بزنید. با این کار هم شانه‌ها و هم گردن و پشت شما از سرما حفظ می‌شود و حتی کاربرد آن از یک شالگردن معمولی هم بهتر و بیشتر است.

شیک پوشی در فصل سرما شیک پوشی در فصل سرما

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه اصول شیک پوشی و پوشاک بانوان مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: WhoWhatWear (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0
2000
  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

با سبک جدید کانتور کردن در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید
291
ترفندهای آرایش چشم برای خانم‌هایی که چشمان گود دارند
317
براش های آرایشی خود را به این روش تمیز کنید و بشویید
براش های آرایشی خود را به این روش تمیز کنید و بشویید
176
کوتیکول خشک ناخن‌ها را به این روش درمان و برطرف کنید
کوتیکول خشک ناخن‌ها را به این روش درمان و برطرف کنید
288
برای داشتن مژه های زیبا و طبیعی این ترفندها را به کار ببرید
برای داشتن مژه های زیبا و طبیعی این ترفندها را به کار ببرید
961
اگر در ارتفاع بالا زندگی می‌کنید از این محصولات مراقبتی استفاده کنید
اگر در مناطق مرتفع زندگی می‌کنید از این محصولات مراقبتی استفاده کنید
124

مقالات سلامت

داروی نابومتون
داروی نابومتون و معرفی ویژگی های اساسی این دارو ضد التهاب
151
علائم سپسیس
علائم سپسیس یا عفونت خون را با ۱۱ نشانه خاموش شناسایی کنید
226
التهاب پلک
درد و التهاب پلک چه عللی دارد، چگونه می‌توان با آن مقابله کرد؟
225
خواص دانه رازیانه
دانه رازیانه و نگاهی گذرا به فواید پرشمار این ماده غذایی مفید
450
معرفی داروی اورسودیول
داروی اورسودیول و نگاهی جامع به ویژگی های این دارو
190
ورم دست
ورم دست چه عللی دارد، درمان آن چیست؟
240

مقالات آشپزی

نان چاودار دانمارکی
طرز تهیه نان چاودار دانمارکی (RugbrØd) به صورت مرحله به مرحله
30
کلوچه جو دوسر
کلوچه جو دوسر با کشمش و گردو و طعم دارچین
185
کیک شکلاتی بدون آرد
کیک شکلاتی بدون آرد و بدون گلوتن و آموزش گاناش شکلات
268
گشنیز پلو
گشنیز پلو ساده با طعم لیمو؛ پلویی خوش عطر برای همراهی با غذاهای دریایی
260
بیسکویت زیره
بیسکویت زیره هندی، بیسکویتی ساده و سریع برای همراهی با چای
277
سالاد تخم مرغ
سالاد تخم مرغ کلاسیک با طعمی عالی و مناسب ساندویچ
357

مقالات تغذیه

خواص دانه رازیانه
دانه رازیانه و نگاهی گذرا به فواید پرشمار این ماده غذایی مفید
450
خواص گندم سیاه
خواص گندم سیاه برای سلامتی و روشهای استفاده از آن
79
خواص بادام زمینی
خواص بادام زمینی برای سلامتی و بهترین نوع آن چیست؟
100
پاستیل مولتی ویتامین
پاستیل مولتی ویتامین از چه موادی تشکیل شده، فواید و عوارض آن چیست؟
192
افزایش قد
افزایش قد و معرفی چند ماده مغذی تاثیر گذار در این فرایند طبیعی
709
روشهای کاهش قند خون
روشهای کاهش قند خون بدون دارو و بررسی باورهای اشتباه بیماران دیابتی
373