عضویت در خاندان سلطنتی به معنای زیر نظر و زیر ذره بین بودن است و مگان مارکل هم از این قاعده مستثنی نیست و ظاهر و چهره و مدل موی مگان مارکل هر روز توسط رسانه‌ها و پاپاراتزی‌ها شکار شده و به خوراک خبری برنامه‌ها و گزارش‌های تلویزیونی و اینترنتی تبدیل می‌شود. مدل‌های موی مگان مارکل در این میان تنوع و زیبایی خاصی دارد و طوری طراحی شده‌اند که گویی هیچ تلاشی برای آراستن آن‌ها انجام نشده و موهای او به طور طبیعی، براق و پرپشت و خوش حالت است. در میان مدل‌های متنوعی که مگان مارکل تا کنون برای آرایش موهای خود انتخاب کرده است برخی مدل‌ها زیبایی و جذابیت بیشتری داشته‌اند و ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل عروس خاندان سلطنتی را به شما معرفی خواهیم کرد.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

تبدیل شدن از یک بازیگر تلویزیونی به دوشس ساسکس گام کوچکی برای مگان مارکل نبود و همین اتفاق باعث شد که همیشه زیر نظر رسانه‌ها باشد و علاقه و توجه مردم را به خود جلب کند. همه ویژگی‌های ظاهری او از آرایش و مدل موی مگان مارکل مارکل تا جواهرات و لباس‌هایش هر روز توسط رسانه‌ها منعکس می‌شود و برندهای مختلف مد و آرایش از این طریق فروش خود را افزایش داده و سودهای کلانی به جیب می‌زنند. به همین دلیل مگان مارکل همیشه باید به ظاهر خود توجه کند و گویی که هر لحظه زیر نظر است و مدل لباس و موی خود را آگاهانه و درست انتخاب کند. مدل‌های موی مگان مارکل همیشه از تنوع و زیبایی خاصی برخوردار بوده  و در همه تصاویر، موی مگان مارکل پرپشت، براق و خوشرنگ به نظر می‌رسد. در ادامه تعدادی از زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل را که مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته‌اند به شما نشان خواهیم داد.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل صاف براق با فرق از وسط: این مدل مو یک مدل موی کاملا ساده و کلاسیک است که انجام آن تنها به یک سشوار ساده و کمی اسپری برای براق کردن و تثبیت حالت موها نیاز دارد. ساختار و استخوان بندی چهره مگان مارکل طوری است که با مدل موی فرق از وسط هماهنگی بسیار خوبی دارد و این مدل همراه با موهای صاف و براق، چهره او را زیبا، متعادل و جوان و شاداب نشان می‌دهد.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل حالت دار: مگان مارکل به خوبی این را می‌داند که موهای نه چندان مرتب زیبایی خاص خود را دارند و باعث می‌شوند موها پرپشت به نظر برسند. بنابراین یک مدل موی حالت دار که با فرهای خیلی درشت حالت داده شده باشد چهره‌ای رمانتیک و  جذاب به شما خواهد داد به خصوص اگر فرق موها هم به یک طرف حالت داده شده باشد تا در بالای سر ایجاد حجم کند و موها پرپشت به نظر برسند.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل یک طرفه مجلسی: همان طور که می‌دانید حالت یک طرفه باعث می‌شود که موها پرپشت به نظر برسند و اگر موهای یک طرف هم عقب داده شده و با فرهای زیبا تزئین شوند حالتی شیک و مجلسی به موها خواهند داد. این مدل موی زیبای مجلسی حس و حالی از دوران قدیمی هالیوود را در ذهن تداعی می‌کند که شاید آرزوی مگان بوده است اما ظاهرا خوشبختی را در جای دیگری پیدا کرده است.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل یک طرفه ساده: مدل موی یک طرفه لزوما نباید با فر همراه باشد و می‌توان از آن برای یک آرایش موی ساده اما شیک استفاده کرد مثل مدلی که مگان مارکل در این تصویر انتخاب کرده است. یک مدل ساده برای موها زمانی مناسب است که با آرایش جذاب مثل رژ لب قرمز تیره و ریمل و خط چشم پررنگ همراه شود. در این حالت، چهره و موها تعادل خوبی خواهند داشت و از حد اعتدال خارج نمی‌شوند.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل چند لایه: مدل چندل ایه آزاد برای آرایش موها بهترین روش برای زمانی است که می‌خواهید موهای خود را پرپشت نشان دهید و فرقی نمی‌کند که موهای شما متوسط یا بلند باشد، در هر صورت مدل لایه لایه، حالت خوبی به موهای شما خواهد داد و نیاز چندانی به رسیدگی هم ندارد مثل این مدل موی مگان مارکل که حالتی غیررسمی دارد و زیبایی خاصی به موهای تیره و خوش حالت او داده است.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل گرد شده در پشت: مگان پس از ازدواج و عضویت در خاندان سلطنتی بالطبع سراغ مدل‌های رسمی‌تری برای آرایش موهای خود می‌رود و مدل گرد شده در پشت هم یکی از این مدل‌ها است. در این تصویر او گردی موهایش را کمی متمایل به چپ انتخاب کرده که این تصویر سه رخ زیباتری از وی ارائه داده است. این مدل نه تنها کاملا رسمی و شیک است بلکه با لباس‌های رسمی او نیز هماهنگی کاملی ایجاد کرده است.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل فر باز: موهای فر همیشه زیبا هستند و مگان مارکل هم به دلیل نژادی که دارد به طور طبیعی موهای فر دارد اما او موهای خود را صاف کرده است و فقط از فرهای باز و بزرگ برای حالت دادن به موهای خود استفاده می‌کند. این نوع فرها روی موهای سیاه و براق مگان، زیبایی خاصی به وجود می‌آورد و باعث می‌شود موهایش حجیم و درخشان و طبیعی به نظر برسند.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل دم اسبی: دم اسبی هم یکی از مدل‌های مورد علاقه مگان مارکل برای آرایش موهایش است و او با این مدل مو بسیار شیک و ساده به نظر می‌رسد طوری که گویی هیچ تلاش خاصی برای آراستن موهای خود انجام نداده است اما در عین حال باشکوه و جذاب است. با چنین موهای ساده و زیبایی می‌توان آرایش تند و چشمگیری هم داشت بدون آن که از تعادل ظاهری شما چیزی کم شود.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل جمع شده در عقب: مدل موی جمع شده در عقب بهترین مدل موی مجلسی برای همه خانم‌ها است و مگان هم به خوبی از این نکته آگاه است و در شرایط مختلف، موهای خود را به سمت عقب جمع می‌کند. این مدل مو حالتی خانمانه و رسمی دارد که برای مهمانی‌ها بسیار مناسب است و با هر رنگ و جنس مویی می‌توان از آن استفاده کرد بدون آن که ظاهر چهره از تعادل خارج شود.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل موی مگان مارکل با کلاه: همان طور که می‌دانید زنان خاندان سلطنتی انگلستان موطف هستند که در موقعیت‌های رسمی کلاه به سر داشته باشند و مگان مارکل هم از این قانون مستثنی نیست. در شرایطی که او مجبور به استفاده از کلاه است مدل موهای خود را ساده یا باز انتخاب می‌کند و از همه مهم‌تر رنگ کلاه را طوری انتخاب می‌کند که با رنگ مو و پوست او هماهنگی کاملی داشته باشد.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل فرق از وسط حالت دار: مگان مارکل در این مدت همیشه سعی کرده است بین دو نقش خود یعنی یک دختر روی جلد مجلات و یک عضو سطح بالا از خاندان سلطنتی تعادل کاملی برقرار کند و در این مورد هم موفق عمل کرده است. مدل موی فرق از وسطی که کمی حالت دار است و موها به یک سمت حالت داده شده‌اند همه ویژگی‌های یک مدل موی زیبا، ساده و باشکوه را دارد و برای بسیاری از موقعیت‌ها مناسب است.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل چتری بلند: مگان مارکل برای اضافه کردن جذابیت به مدل موی خود دو رشته مو از دو طرف صورت خود آویزان می‌کند که نقش چتری را ایفا می‌کنند و قاب زیبایی برای چهره او به وجود می‌آورند. این چتری‌ها نباید خیلی بلند یا کوتاه باشند و همین که بلندی آن‌ها تا چانه برسد و کمی هم با اتوی مو حالت گرفته باشند کافی است.

زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل

مدل موی مگان مارکل در روز عروسی: و اما در میان زیباترین مدل‌های موی مگان مارکل مدل موی او در روز عروسی سلطنتی قطعا زیباترین و معروف‌ترین است. این مدل مو کاملا ساده و طبیعی اما زیبا و هماهنگ با فرم چهره او انتخاب شده بود و نه تنها بدون تلاش و طبیعی به نظر می‌رسید بلکه با توری روی سر و لباس مجلسی زیبای او نیز کاملا هماهنگ بود.

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش زیبایی در مجله قرمز شاخه مراقبت و زیبایی مو مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: Byrdie (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)