جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
انواع ترکیب لباس پاییزی جدید و جذاب مناسب برای هر فرم اندام

انواع ترکیب لباس پاییزی جدید و جذاب مناسب برای هر فرم اندام

آماده شدن در صبح یک روز پاییزی به اندازه کافی مشکل هست و در این حال باید سعی کنید مرتب و شیک هم به نظر برسید. ترکیب لباس پاییزی شما می‌تواند از چیزهای عادی و روزمره تشکیل شود اما در عین حال شیک و زیبا باشد و طوری انتخاب شود که مناسب فرم اندام شما نیز باشد. مهم نیست چه فرم اندامی داشته باشید، اندام سیبی شکل یا گلابی شکل یا لاغر و پسرانه، ترکیب‌های مختلفی را می‌توان یافت که با فرم اندام شما متناسب باشد و در عین حال مخصوص فصل پاییز هم باشد. پس اگر به دنبال استایل پاییزی خاصی برای خودتان هستید این مقاله را بخوانید و ترکیب لباس پاییزی جدید و جذابی را متناسب با فرم اندام خود انتخاب کنید.

اگر اندام ساعت شنی دارید این ترکیب لباس پاییزی را امتحان کنید

انواع ترکیب لباس پاییزی جدید

اندام ساعت شنی با داشتن کمر باریک و قوس‌های متناسب از دیدگاه فشن مزایای زیادی دارد و بهتر است با انتخاب لباس مناسب از این مزایا بهره منده شوید و به جای آن که به لباس‌های گشاد و بی‌شکل پناه ببرید فرم اندام خود را بپذیرید. لباسی بپوشید که رنگ یکدستی داشته باشد و با یک کمربند روی خط کمر خود تاکید کنید و زیبایی و تناسب اندام خود را به نمابش بگذارید. در مورد کفش‌ها هم خلاقیت به خرج دهید و به جای کفش‌های  ساده و معمولی سراغ یک جفت کفش پاشنه بلند متالیک بروید. پس یک ترکیب پاییزی ایده‌آل برای اندام ساعت شنی را می‌توان در این موارد خلاصه کرد، یک مانتوی پاییزی تکرنگ با کمر باریک و یا همراه با کمربند تیره، شلوار جین یا مشکی راسته متناسب با این مانتو و یک جفت کفش پاشنه بلند شیک متالیک که با اکسسوری‌های متناسب همراه می‌شود.

اگر اندام لاغر و پسرانه دارید این ترکیب لباس پاییزی را امتحان کنید

انواع ترکیب لباس پاییزی جدید

برای اندام لاغر و پسرانه که قوس و برجستگی‌های زنانه در آن چندان مشخص نیست باید تاکید شما روی ظریف و زیبا نشان دادن اندام باشد. مثلا یک شلوار دمپا گشاد بلند که باعث می‌شود پاها و پایین تنه شما خوش‌فرم‌تر به نظر برسد. در مورد بالاتنه نیز از لباس‌هایی استفاده کنید که چین دار و ظریف باشد و خیلی تنگ نباشد و روی بدن ایجاد حجم کند. کفش پاشنه بلند نیز به زیبایی و ظرافت اندام کمک می‌کند و توصیه می‌شود. پس اجزای تشکیل دهنده استایل پاییزی برای اندام پسرانه را می‌توان در این موارد خلاصه کرد: یک مانتوی چین‌دار در بالاتنه که کمر داشته باشد و در قسمت پایین خیلی گشاد نباشد، یک شلوار جین دمپاگشاد همراه با کفش پاشنه بلند و اکسسوری‌های متناسب. همراه با این استایل می‌توانید از یک پالتو یا بارانی زیبا هم استفاده کنید.

اگر اندام گلابی شکل دارید این ترکیب لباس پاییزی را امتحان کنید

خانم‌هایی که اندام گلابی شکل دارند در بالاتنه لاغرتر و در پایین‌تنه پرتر هستند و باید طوری لباس بپوشند که تعادل این دو قسمت برقرار شود یعنی لباس شما بای به گونه‌ای انتخاب شود که بالاتنه را درشت‌تر و پایین‌تنه را ظریف‌تر و لاغرتر نشان دهد. بهترین انتخاب برای این افراد مانتوی دو رنگ است یعنی مانتویی که در بالاتنه رنگ روشن‌تر و در پایین‌تنه رنگ تیره‌تری دارد و گشاد‌تر است. شلوار خود را نیز دمپاگشاد یا تنگ انتخاب کنید تا پاها را ظریف‌تر نشان دهد. البته اگر به مانتوی دو رنگ علاقه‌ای ندارید می‌توانید به جای آن از یک مانتوی تیره با دامن فون استفاده کنید و روی مانتو یک کت جین یا کتان با رنگ روشن بپوشید تا تعادل در اندام شما برقرار شود. پس ترکیب پاییزی برای اندام گلابی شکل مانتوی مشکی فون، شلوار جین تنگ تیره و یک کت جین روشن است که با کفش و اکسسوری‌های متناسب همراه شده باشد.

اگر اندام سیبی شکل دارید این ترکیب لباس پاییزی را امتحان کنید

انواع ترکیب لباس پاییزی جدید

خانم‌هایی که اندام سیبی شکل دارند معمولا در انتخاب لباس بیشتر دچار مشکل می‌شوند چون پیدا کردن لباسی که برجستگی شکم آن‌ها را نشان ندهد کار ساده‌ای نیست. راز این کار در این است که شما توجه دیگران را از شکم خود به قسمت‌های  دیگر بدن جلب کنید، یعنی قد و پاها. اگر یک مانتوی پاییزی طرح‌دار انتخاب کنید و کمر آن را طوری ببندید  که برجستگی شکم را مخفی کند و همراه این مانتو از بوت بلند استفاده کنید تا پاهای شما را کشیده و زیبا نشان دهد به هدف خود رسیده‌اید. روی این مانتو هم می‌توانید از یک لایه پوشش مثل مانتو بافتنی تیره‌تر هم استفاده کنید تا اثر لاغرکنندگی خود را نشان دهد. پس اجزای استایل پاییزی برای اندام سیبی شکل یک مانتوی طرح‌دار، یک جفت بوت بلند و یک مانتوی مشکی بافتنی با اکسسوری‌های مناسب است.

اگر قدبلند هستید این ترکیب لباس پاییزی را امتحان کنید

انواع ترکیب لباس پاییزی جدید

شاید تصور کنید خانم‌های قدبلند مشکل چندانی در انتخاب لباس ندارند و هر لباسی بپوشند به آن‌ها می‌آید اما خانم‌هایی که قد بالای ۱۷۳ سانتیمتر دارند اگر لباس مناسبی انتخاب نکنند ظاهر جالبی نخواهند داشت و بیش از حد بلند و درشت به نظر خواهند رسید. پس برای شکستن قد و خطوط عمودی اندام لازم است که تغییراتی در استایل خود بدهید و از خطوط افقی به اندازه متعادل در لباس‌های خود استفاده کنید. به طور مثال تا کردن لبه شلوار جین و یا پوشیدن مانتو با خطوط افقی می‌تواند این کار را به نحو احسن برای شما انجام دهد. پس اجزای استایل پاییزی برای خانم‌های قدبلند می‌تواند این موارد باشد: مانتوی طرح‌دار با خطوط افقی، شلوار جین با لبه‌های تا شده و یک پوشش رویی مناسب مثل پالتو یا بارانی که خیلی بلند نباشد و با اکسسوری‌های هماهنگ و متناسب همراه شده باشد.

یک ترکیب لباس پاییزی که به همه می‌آید

انواع ترکیب لباس پاییزی جدید

اگر علاقه‌ای به پوشیدن لباس بر اساس اندام خود ندارید و می‌خواهید آزادانه و بدون محدودیت لباس‌های خود را انتخاب کنید یا این که تصور می‌کنید فرم اندام شما در این دسته‌ها قرار نمی‌گیرد باز هم راه حل و استایل پیشنهادی برای شما وجود دارد. ترکیبی که می‌خواهیم در این بخش پیشنهاد کنیم یک ترکیب جهانی است که به همه می‌آید. ابتدا یک شلوار جین معمولی که استایل محبوب و مناسب شما را دارد انتخاب کنید (شلوار راسته یا دمپاگشاد توصیه می‌شود) سپس یک مانتوی پیراهنی دکمه‌دار در رنگ روشن انتخاب کنید و یا اگر می‌خواهید گرم‌تر باشید یک ژاکت بلند بافتنی بپوشید. سپس روی این لباس‌ها یک مانتوی بلند جلوباز با رنگ متضاد بپوشید و از تیپ زیبای پاییزی خود لذت ببرید.

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه پوشاک بانوان مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: PureWow (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0
Subscribe
اعلام کردن به
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

مقالات زیبایی

درمان خشکی لب
بهترین محصولات آرایشی بهداشتی برای درمان برای خشکی لب
186
لوازم آرایشی
خرید لوازم آرایش اصل و با کیفیت از داروخانه آنلاین
68
اصل بودن ادکلن
روش های ساده برای تشخیص اصل بودن ادکلن کرید اونتوس
141
غذاهای سرشار از کلاژن
غذاهای سرشار از کلاژن که پوست شما را به گذشته خوب می برند
462
لوازم آرایشی
محصولات پیپا انتخابی مناسب در هنگام خرید لوازم آرایشی
244
درمان لک صورت
درمان لک صورت؛ راهنمای علمی درمان لک به همراه معرفی بهترین محصولات
451

مقالات سلامت

مکمل برای آرتروز
۲۰ ویتامین و مکمل برای آرتروز که برای کنترل علائم مفید هستند
137
رژیم روزه داری متناوب
روزه داری متناوب، حافظه و عملکردهای شناختی را بهبود می‌دهد
134
بیماری کرونا
با تست کرونا در منزل نگرانی خود را کاهش دهید
178
مدفوع بدبو
اسهال و مدفوع بدبو نشانه چیست و چگونه می‌توان آن را رفع کرد؟
252
نوروپاتی محیطی
نوروپاتی محیطی چیست، انواع روشهای تشخیص و درمان آن چه هستند؟
109
استرس و بارداری
استرس و بارداری؛ استرس چگونه مانع از بارداری و رشد جنین می‌شود؟
98

مقالات آشپزی

شربت توت فرنگی
شربت توت فرنگی خانگی؛ تازه و آسان با طعمی دلپذیر
121
شیر جو دوسر خانگی
طرز تهیه شیر جو دوسر خانگی و انواع روشهای استفاده از آن
398
نان هندی خانگی
نان هندی خانگی ساده و آسان بدون نیاز به فر
852
ترافل شکلاتی
ترافل شکلاتی خوشمزه تقدیم به آنهایی که دوستشان داریم
298
گرام ماسالا
طرز تهیه ادویه گرام ماسالا در خانه با عطری عالی برای انواع غذاها
660
سس مایونز گیاهی
سس مایونز گیاهی و رژیمی برای آنها که به سلامتی خود اهمیت می‌دهند
953

مقالات تغذیه

درشت مغذی
درشت مغذی ها در کدام مواد غذایی یافت می‌شوند و چه فوایدی دارند؟
7
رژیم فستینگ
رژیم فستینگ؛ آیا این رژیم برای لاغری و سلامتی موثر است؟
62
رژیم روزه داری متناوب
روزه داری متناوب، حافظه و عملکردهای شناختی را بهبود می‌دهد
134
تغذیه سالم
تغذیه سالم فقط به معنی افزایش سبزیجات و کاهش چربی‌ها نیست!
157
غذاهای سرشار از کلاژن
غذاهای سرشار از کلاژن که پوست شما را به گذشته خوب می برند
462
توت فرنگی
خواص توت فرنگی این دلربای اردیبهشتی؛ میوه ای کم قند و خوش طعم
95