معرفی کسب و کار


اگر قصد دارید از وضعیت سلامت خود مطلع شوید و از طرفی در مورد هزینه انجام آن دغدغه دارید، با استفاده از خدمات آزمایش در منزل هومکا در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و با مبلغ ۶۵  هزارتومان آزمایش خود را انجام دهید.

از دلایل استفاده مردم  از خدمات آنلاین، هزینه کمتر  و راحتی آن است. زیرا این‌روزها و با توجه به شرایط اقتصادی، هزینه یکی از دغدغه‌های مهم افراد است. علاوه بر این همه افراد به‌دنبال راحتی و صرفه‌جویی در زمان خود هستند.

فرض کنید قصد انجام آزمایش خون را دارید. برای انجام آزمایش خون ابتدا باید یک آزمایشگاه معتبر پیدا کنید، سپس برای مراجعه به آزمایشگاه باید از وسایل نقلیه مختلف استفاده کنید که هر کدام از آن‌ها چالش‌های مختلفی از جمله هزینه، شلوغی و کلافگی را دارند. علاوه بر رفتن به آزمایشگاه نیاز دارید که چند روز پس از انجام آزمایش مجدد به آزمایشگاه مراجعه کنید و جواب آزمایش خود را دریافت کنید که علاوه بر پرداخت مجدد هزینه خستگی را نیز به همراه دارد.

حال شرایطی را فرض کنید که بدون اینکه  نیاز باشد به آزمایشگاه مراجعه کنید و هزینه‌های رفت‌وآمد را پرداخت کنید، در خانه خود با هزینه‌ای معقول آزمایش دهید و در سریع ترین زمان ممکن، بدون مراجعه به آزمایشگاه به جواب آزمایش خود برسید؛ شما کدام راه را انتخاب می‌کنید؟ احتمالا گزینه دوم انتخاب بهتری است. به‌خصوص در این روزها که آلودگی هوا و خطر ابتلا به کرونا افراد را مجاب می‌کند تا بیشتر در خانه بمانند.

آزمایش خون در منزل با هومکا فقط با ۶۵ هزارتومان

چرا باید خدمات آزمایش در محل هومکا استفاده کنم؟

امروزه بسیاری از ارائه‌دهندگان خدمات سلامت، خدمات آزمایش در محل را انجام می‌دهند. هومکا یکی از این گروه‌های خدمت‌رسان سلامت است که از سال ۹۹  فعالیت خود را آغاز کرده است و در همین مدت کم هم به موفقیت‌های قابل‌توجهی دست‌یافته است. احتمالا شما هم نام آن را در دوران کرونا شنیده باشید. از مهم‌ترین خدماتی که مجموعه هومکا ارائه می‌دهد انجام آزمایش خون در منزل یا محل‌کار تحت پوشش همه بیمه‌ها با مبلغ ۶۵  هزار تومان است.

هومکا با همه بیمه‌های پایه و تکمیلی قرارداد دارد و با آزمایشگاه‌های معتبری مانند آرامش، قلهک، فردا، ساواژنوم و … همکاری می‌کند.

هومکا علاوه بر آزمایش خون، خدمات دیگری را مثل صدور نسخه آزمایش ، تفسیر آزمایش خون، تست کرونا، تست آنتی‌بادی، چکاپ سالمندان، چکاپ کودک، چکاپ زنان باردار، چکاپ آقایان و … را ارائه می‌دهد.

از مزایای خدمات هومکا می‌توان به هزینه مناسب، دقت در نمونه‌گیری، دقت در نتایج آزمایش، همکاری با آزمایشگاه‌های معتبر، پشتیبانی خوب قبل و بعد از انجام خدمت، نظارت بر فرآیند نمونه‌گیری و استخدام سخت‌گیرانه پرسنل درمانی اشاره کرد.

آزمایش در منزل با هومکا

خدمات هومکا در حال حاضر در استان‌های تهران و البرز قابل دسترسی است. برای انجام آزمایش کافی است درخواست خود را در وب‌سایت هومکا ثبت کنید یا اینکه با شماره ۹۱۲۱۲۳۴۸-۰۲۱تماس بگیرید.