جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
بررسی کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام 2017

نگاهی تحلیلی به کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷

کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ از جمله معدود کنفرانس‌های اختصاصی این نمایشگاه بود که پس از کنفرانس اختصاصی مایکروسافت برگزار شد. با این حال ما پیش از کنفرانس مذکور به آن می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از چند و چون کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ می‌توانید در ادامه‌ی این مطلب با مجله قرمز همراه باشید.

همانند نمایشگاه E3 2017، بخش مهمی از زمان کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ نیز به دو بازی شوتر اول شخص این شرکت یعنی Battlefield 1 و Star Wars Battlefront 2 اختصاص داشت. به نظر می‌رسد که سران EA برنامه‌ریز‌ی دقیقی برای تبلیغ پیرامون بازی Star Wars Battlefront 2 دارند. چرا که هر بار و در هر همایشی بخش‌های متفاوتی از این بازی در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

آثار شوتر کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷

در شرایطی که کنفرانس اختصاصی EA در نمایشگاه E3 2017 به نمایش نبردهای زمینی بازی Star Wars Battlefront 2 اختصاص یافته بود، در نمایشگاه گیمزکام امسال شاهد معرفی نبردهای هوایی این اثر در قالب بخشی به نام Starfighter Assault بودیم.

جنگ ستارگان
بی‌شک بزرگ‌ترین برگ برنده‌ی شرکت EA در پاییز امسال بازی Star Wars Battlefront 2 خواهد بود.

نقطه قوت این بخش امکان نبرد با سفینه‌های فضایی متنوعی است که تعداد قابل توجهی از آن‌ها بر اساس سفینه‌های مشهور مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان طراحی شده‌اند. سفینه‌هایی که هر کدامشان از قابلیت‌های متفاوتی نسبت به یکدیگر برخوردارند. به عنوان مثال برخی از آن‌ها سریع‌تر و تند و تیزتر هستند و برخی دیگر نیز از قابلیت‌های متفاوتی نظیر امکان ناپدید شدن یا شلیک چند موشک هم‌زمان برخوردارند.

گرچه فرصت تجربه‌ی نبردهای هوایی بخش Starfighter Assault هنوز برای ما فراهم نشده است، اما با توجه به نمایش بازی Star Wars Battlefront 2 در کنفرانس اختصاصی EA می‌توان ساختار نبردهای هوایی این بازی را چیزی مشابه با نبردهای هوایی بازی Call of Duty Infinite Warfare دانست. در واقع به نظر می‌رسد که نوع کنترل سفینه‌های فضایی در این دو بازی بسیار به یکدیگر شباهت دارد.

با این حال قابلیت انجام بخش Starfighter Assault به شکل گروهی (امکانی که در بازی CoD وجود نداشت) و همچنین بهره بردن گیم‌پلی این بخش از بازی از چند فاز مختلف، که ساختار نبردها را بیش از پیش استراتژیک می‌کند، موجب بخشیدن جذابیت هرچه بیشتر به نبردهای هوایی بازی Star Wars Battlefront 2 نسبت به نبردهای هوایی مشابه در سایر عناوین هم‌سبک می‌شود. در مجموع می‌توان انتظار داشت که بازی Star Wars Battlefront 2، به خصوص در بخش آنلاین خود، به یکی از بهترین عناوین پاییز امسال تبدیل شود.

در کنار به تصویر کشیدن نبردهای هوایی بازی Star Wars Battlefront 2، نمایش بخش جدید Incursions از بازی Battlefield 1 در کنار معرفی نسخه‌ی Revolution این بازی نیز از دیگر نقاط قوت کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ بود. در بخش Incursion این بازی شما می‌توانید در قالب دو گروه پنج نفره رویاروی دشمنان خود قرار گیرید و نبردهای سریع و نفس‌گیری را با حضور خودروهای زرهی و اهداف استراتژیک تجربه کنید.

بازی فه
بازی زیبای Fe همانند کنفرانس E3 در کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ نیز به نمایش در آمد.

نسخه‌ی Revolution از بازی Battlefield 1 هم که به زودی در اختیار بازی‌دوستان قرار می‌گیرد، تمام ملحقات این بازی که تا کنون برای آن عرضه شده یا در آینده عرضه می‌شوند را در دل خود جای داده است. در واقع این نسخه‌ی کامل از بازی بتلفیلد ۱ فرصت بسیار مناسبی را برای تجربه‌ی این اثر در اختیار آن دسته از گیمرهایی قرار می‌دهد که به دلیل عدم بهره مندی از سیزن پس این بازی، تاکنون به سراغ آن نرفته بودند.

آثار غیر شوتر کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷

بازی Need for Speed Payback از جمله شاخص‌ترین آثار غیر شوتری بود که در کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ برای بار دیگر به بازی‌دوستان معرفی شد. به نظر می‌رسد که این روزها صحنه‌ی برگزاری کنفرانس‌های اختصاصی شرکت‌های بازی‌سازی در حال تبدیل شدن به پارکینگ خودروهای جدید و لوکس است. چرا که در اتفاقی مشابه با کنفرانس اختصاصی مایکروسافت در نمایشگاه E3 2017، صحنه‌ی برگزاری کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ به پارکینگ مدل M5 خودروی BMW تبدیل شد. خودرویی که قرار است حضوری اختصاصی در نسخه‌ی جدید مجموعه بازی‌های نید فور اسپید داشته باشد.

در واقع نمایش یک خودروی جدید و لوکس در وسط برگزاری یک کنفرانس پر تماشاچی بازی موجب می‌شود که حواس حضار به بهترین شکل ممکن پرت شود تا شما بتوانید به جای ارائه کردن نمایشی مفصل از گیم‌پلی بازی خود، سر و ته قضیه را با نمایش یک تریلر سینمایی پر زرق و برق هم بیاورید. اتفاقی که کم و بیش در مورد بازی FIFA 18 نیز رخ داد و این بازی نیز بدون ارائه‌ی نمایشی چشم‌گیر از گیم‌پلی آن، البته بدون نیاز به نمایش یک خودروی شیک، برای بار دیگر به هواداران معرفی شد. البته نسخه‌ی دمویی از بازی فیفا ۱۸ در نمایشگاه گیمزکام امسال در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند.

علاوه بر آثار فوق علاقه‌مندان به بازی The Sims 4 نیز توانستند شاهد معرفی یک بسته‌ی الحاقی جدید برای این بازی باشند. بسته‌ای به نام گربه‌ها و سگ‌ها (Cats & Dogs) که در تاریخ ۱۹ آبان امسال منتشر می‌شود و همان گونه که از نام آن پیدا است امکان تربیت سگ‌ها و گربه ها را به عنوان حیوانات خانگی در اختیار شما قرار می‌دهد.

بازی سیمز
علاقه‌مندان کنسولی بازی The Sims 4 به زودی می‌توانند شاهد انتشار این بازی برای دو کنسول PS4 و Xbox One باشند.

در قالب این بسته شما می‌توانید نژادهای مختلفی از سگ‌ها و گربه‌ها را در اختیار داشته باشیئد و حتی آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کنید. علاوه بر آن لباس‌ها و ابزارهای جانبی فراوانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می‌توانید به کمک آن‌ها ظاهر حیوانات خانگی خود را تغییر دهید.

در کنار این موضوع شغل دامپزشکی نیز به لیست مشاغل موجود در این بازی اضافه خواهد شد و شما این بار می‌توانید شانس خود را به عنوان یک دامپزشک در دنیای Sims 4 امتحان کنید. به موارد فوق می‌توان اضافه شدن یک لوکیشن ساحلی جدید تحت نام بریندلتون بی به محیط بازی Sims 4 را نیز اضافه کرد. امکانی که با نصب بسته‌ی الحاقی گربه‌ها و سگ‌ها فراهم خواهد شد.

جمع‌بندی کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷

در کنفرانس EA در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ شاهد معرفی هیچ بازی جدیدی نبودیم و تمام آثار به نمایش در آمده در این کنفرانس بازی‌هایی به شمار می‌رفتند که پیش‌تر به بازی‌دوستان معرفی شده بودند. با این حال شرکت EA توانست با برجسته ساختن نقاط قوت این آثار در قالب نمایش‌های هیجان انگیز، کنفرانس جذابی را برای هواداران خود رقم بزند. کنفرانسی که گرچه هیچ سورپرایزی را در دل خود جای نداده بود، اما در عین حال خسته کننده و کسالت ‌بار نیز جلوه نمی‌کرد.

این مطلب به شکل اختصاصی توسط نویسندگان مجله قرمز تهیه شده است.

در صورت تمایل می‌توانید با نظرات خود در بخش کامنت، ما را در بهبود کیفیت مطالب بخش بازی مجله قرمز یاری کنید.

 

دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

با این ترفندها از ایجاد موخوره در موهایتان پیشگیری کنید
با این ترفندها از ایجاد موخوره در موهایتان پیشگیری کنید
43
عطر مشک و خاویار دو رایحه خاص و متفاوت از دنیای عطرها
عطر مشک و خاویار دو رایحه خاص و متفاوت از دنیای عطرها
126
همیشه جوان بمانید، ترفندهایی برای جلوگیری از پیری پوست
همیشه جوان بمانید، ترفندهایی برای جلوگیری از پیری پوست
296
راز داشتن یک لبخند زیبا و جذاب در این چند کار ساده است
راز داشتن یک لبخند زیبا و جذاب در این چند کار ساده است
252
مانیکور شاد ،مدل‌های شاد و جذاب آرایش ناخن برای تابستان
مانیکور شاد ،مدل‌های شاد و جذاب آرایش ناخن برای تابستان
252
زنان خاندان‌های سلطنتی چگونه از پوست خود مراقبت می‌کنند؟
زنان خاندان‌های سلطنتی چگونه از پوست خود مراقبت می‌کنند؟
473

مقالات سلامت

شقاق مقعد یا فیشر
شقاق مقعد (Fissure) چیست؟ معرفی کامل، علائم، پیشگیری و درمان شقاق مقعد
207
آکنه پیشانی
آکنه پیشانی به چه علت بوجود می‌آید و چگونه درمان می‌شود؟
184
درد گوش موقع بلعیدن
درد گوش موقع بلعیدن به چه علت بوجود می‌آید؟
174
معرفی داروی اتودولاک یا لودین
معرفی کامل داروی اتودولاک (Etodolac) یا لودین (Lodine)
182
عارضه گرمازدگی چیست؟
عارضه گرمازدگی چیست ؟ معرفی علائم، علل ایجاد، پیشگیری و درمان آن
257
دندان ترک خورده
دندان ترک خورده چگونه تشخیص داده شده و ترمیم می‌شود؟
326

مقالات آشپزی

شربت لیموناد
طرز تهیه شربت لیموناد خانگی در چند مرحله ساده و با ترفندی جدید
231
کباب استیک
کباب استیک با سس چیمیچوری و سبزیجات رنگی
372
کوکوی مرغ
کوکوی مرغ با پنیر موزارلا (با گزینه بدون گلوتن)
702
کیک آناناس
کیک آناناس با تزئین خامه و نارگیل به همراه آموزش خشک کردن آناناس
369
نان لقمه‌ای
طرز تهیه نان لقمه‌ای نرم و پفی در فر و بدون فر؛ آموزش مرحله به مرحله و تصویری
2,868
طرز تهیه اوتمیل اورنایت
طرز تهیه اوتمیل اورنایت در شیشه؛ صبحانه پر فیبر و مغذی با چندین دستورالعمل مختلف
981

مقالات تغذیه

تمشک سیاه
فواید تمشک سیاه برای بدن با معرفی ۶ فایده برای سلامتی انسان
231
سالمترین سبزیجات
سالمترین سبزیجات چه هستند و چه خواصی دارند؟
177
ویتامین بیوتین
بیوتین یا ویتامین B7 چیست و چه فوایدی برای سلامتی دارد؟
176
آرد بدون گلوتن
آرد بدون گلوتن با ۲۵ نوع مختلف که نیاز شما را به آرد به طور کامل رفع می‌کند
540
ویتامین A
ویتامین A چه نقشی در سلامت بدن دارد و مقادیر توصیه شده آن چقدر است؟
863
فواید چای نعناع
چای نعناع و معرفی ۹ مورد از خواص شگفت انگیز این نوشیدنی مفید
1,026