جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
پیشنمایش بازی Absolver

مبارزان معبد شائولین: نخستین نگاه به بازی Absolver

علاقه‌مندان به عناوین مبارزه‌ای به زودی می‌توانند شاهد ملاقات با بازی Absolver باشند. اثری که در این مطلب نگاهی به زیر و بم آن خواهیم داشت. پس اگر اهل بازی‌های مبارزه‌ای هستید می‌توانید در ادامه‌ی مطلب پیش رو اطلاعات کامل‌تری از بازی Absolver به دست آورید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که همچنان با مجله قرمز همراه باشید.

بازی Absolver را می‌توان نخستین تجربه‌ی جدی اعضای استودیو Sloclap در دنیای بازی‌های کامپیوتری قلمداد کرد. استودیوی بازی‌سازی تازه تاسیسی که مقر آن در شهر پاریس قرار دارد و اکثر بازی‌سازان فعال در آن را اعضای سابق شرکت یوبی سافت تشکیل داده‌اند. کسانی که پیش از این در تولید تعدادی از عناوین سری Rainbow Six و همچنین نخستین عنوان از سری Watch Dogs دخیل بوده‌‌اند و به موجب آن تجربیات مفیدی را در امر بازی‌سازی اندوخته‌اند. وظیفه‌ی نشر بازی Absolver را نیز شرکت Devolver Digital بر عهده دارد. ناشری که ظرف سال‌های اخیر همکاری قابل توجهی با بازی‌سازان مستقل داشته و در پاره‌ای اوقات آثار جالبی را به بازی‌دوستان معرفی کرده است.

قدرت‌نمایی مبارزان نقاب‌دار در بازی Absolver

در بازی Absolver شما کنترل یک مبارز آشنا به هنرهای رزمی را بر عهده خواهید داشت. فردی که پس از نابودی امپراتوری آدال (Adal) به طور ناگهانی از خوابی عجیب و عمیق بر می‌خیزد و نقاب مرموزی را روی صورت خود می‌یابد. نقاب مذکور هدیه‌ای است از جانب فرمانروایان سرزمینی که این فرد مبارز در آن روزگار می‌گذراند. کسانی که با نام راهنما شناخته می‌شوند و با اهدای نقاب‌های مذکور به مبارزان مد نظر خود، قصد آگاهی از این نکته را دارند که آیا  مبارزان انتخابی آن‌ها لیاقت پیوستن به نیروهای محافظ ویژه‌ای که با نام Absolver شناخته می‌شوند را دارا هستند یا خیر. وجود این نقاب‌ها موجب می‌شود که مبارزان حاضر در دنیای بازی Absolver هیچ‌گاه احساس گرسنگی و تشنگی نکنند و تمام تمرکزشان روی مبارزه و فرا گرفتن فنون جدید قرار گیرد.

بازی آمرزش

شما و تمام مبارزان حاضر در دنیای این بازی تا پیش از پیوستن به گروه مبارزان ویژه یا همان Absolver ها با نام Prospect شناخته می‌شوید. کسانی که کار اصلی‌شان فراگیری فنون جدید مبارزه، یافتن اسلحه‌های کارآمد، در اختیار گرفتن ساز و برگ مناسب و همچنین تشکیل دادن تیمی است که بتواند از میدان‌های ریز و درشت مبارزه سربلند بیرون بیاید و پشت حریفان قدرتمند را به خاک بمالد.

آزمودن راه‌های جدید مبارزه در بازی Absolver

بازی Absolver یک بازی آنلاین محسوب می‌شود که تمرکز اصلی بخش گیم‌پلی آن بر امر مبارزه قرار گرفته است. با این حال برخلاف عناوین مبارزه‌ای کلاسیک نظیر مجموعه بازی‌های استریت فایتر، تمام زمان شما در طول تجربه‌ی این بازی در میدان‌های مبارزه سپری نخواهد ‌شد. به بیان دقیق‌تر بازی Absolver به سبب ذات کاملا آنلاین خود از برخی ویژگی‌های موجود در عناوین نقش آفرینی کلان آنلاین نیز بهره می‌برد. به این معنی که شما می‌توانید به گشت و گذار در دنیای این بازی پرداخته و علاوه بر انجام مبارزه، تعامل با سایر مبارزان حاضر در این اثر را تجربه کنید. این تعامل می‌تواند به رویارویی با آن‌ها برای اثبات قدرت و مهارت منجر شود یا به دوستی با آن‌ها و تشکیل یک تیم قدرتمند برای مقابله با سایر رقیبان بیانجامد.

در واقع بخش مهمی از چگونگی شکل‌گیری داستان بازی Absolver به نوع تعامل شما با سایر مبارزان حاضر در دنیای این اثر و تصمیماتی که در قبال رفتار آن‌ها اتخاذ می‌کنید بستگی خواهد داشت. به بیان ساده‌تر هر مبارزی که در طول تجربه‌ی بازی Absolver رویاروی شما قرار می‌گیرد، با توجه به رفتار و تصمیمات خود او و شما می‌تواند به یک دوست یا دشمن تبدیل شود.

مبارزان Absolver

دوستی‌ها در بازی Absolver گاه در قالب رابطه‌ی استاد و شاگردی نمود می‌یابد. به این معنی که شما می‌توانید فنونی که در آن استاد هستید را به سایر مبارزان حاضر در این بازی، که دیگر گیمرهای حاضر در دنیای این اثر را تشکیل می‌دهند، بیاموزید یا فنونی که نمی‌دانید را از آن‌ها فرا بگیرید. علاوه بر آن همراهی با دوستان و تشکیل یک تیم قدرتمند برای مقابله با دیگران موجب می‌شود که شما بتوانید به شکل گروهی به انجام مبارزات PVE بپردازید یا در قالب مبارزات سه به سه رویاروی تیم‌های رقیب، که کنترل مبارزان آن‌ها را گیمرهای واقعی بر عهده دارند، قرار بگیرید.

البته مبارزات بازی Absolver را به شکل تک نفره نیز می‌توان انجام داد. با پیروزی در این مبارزات شما می‌توانید جوایز ارزشمندی دریافت کنید و به تدریج تراز خود را از سطوح پایین به سطح Absolver ارتقا دهید. با انجام مبارزات گروهی نیز می‌توان به یافتن ساز و برگ‌های کمیاب پرداخت و خود را برای رویارویی با حریفان قدرتمند بیش از پیش مجهز ساخت.

نحوه مبارزه در بازی Absolver

همان گونه که به آن اشاره شد، بازی Absolver اثری مبارزه‌ای به شمار می‌رود که ساختار گیم‌پلی آن چندان به آثار کلاسیکی نظیر مجموعه بازی‌های استریت فایتر شباهت ندارد. در مجموع شاید بتوان گیم‌پلی این بازی را تلفیقی از آثار دو مجموعه‌ی استریت فایتر و دارک سولز دانست. البته به لحاظ نوع استفاده از دوربین، بازی Absolver بیش از مجموعه بازی‌های استریت فایتر به سری تکن شباهت دارد. در مجموع گذشته از ذات مبارزات این بازی که همانند مبارزات مجموعه بازی‌های استریت فایتر خواهد بود، نوع کنترل این بازی به مجموعه‌ی دارک سولز شباهت دارد. به این معنی که در عین ساده و در دسترس بودن حرکات و فنون رزمی، کنترل بازی از عمق و پیچیدگی لازم برای اجرای فنون حرفه‌ای برخوردار است.

بازی مبارزه ای

هر کدام از حرکات رزمی مبارزان بازی Absolver در قالب یک کارت معین تعریف شده است. کارت‌های گوناگونی که می‌توانید آن‌ها را با روش‌های مختلفی نظیر مبارزه با حریفان سرسخت یا آموزش دیدن به دست آورید. با جمع‌آوری این کارت‌ها می‌توان فنون مختلفی را در لیست حرکات خود ذخیره کرد و از وجود آن‌ها در طول مبارزات بهره گرفت.

هر کدام از مبارزان بازی Absolver از چهار حالت رزمی متفاوت برخوردارند که در طول مبارزات خود می‌توانند به دلخواه از وجود آن‌ها بهره بگیرند و میان آن‌ها جابه‌جا شوند. حرکاتی که خود شامل دو فن رزمی متفاوت خواهند بود که استفاده از آن‌ها سبک مبارزه‌ی شما را در طول مبارزه تغییر خواهد داد.

همان گونه که به آن اشاره شد، شما می‌توانید با پیشرفت در طول بازی Absolver کارت‌های بیشتری به دست آورید و لیست فنون خود را ارتقا بخشید. هر کدام از کارت‌های مذکور شامل جزئیات مختلفی نظیر سرعت، قدرت، آسیب و قابلیت در هم شکستن دفاع رقیبان است که مقدار آن با مقدار جزئیات موجود در سایر کارت‌ها متفاوت خواهد بود. علاوه بر آن شما می‌توانید در طول بازی اسلحه‌های مختلفی را در اختیار بگیرید و از وجود آن‌ها در طول مبارزات استفاده کنید.

البته مبارزات بازی Absolver به گونه‌ای طراحی شده است که استفاده از اسلحه نمی‌تواند برتری قابل توجهی برای هر کدام از مبارزان به همراه آورد. به عبارت بهتر میزان بالانس مبارزات در زمینه‌ی استفاده از هر کدام از فنون ساده یا مبتنی بر سلاح سرد در بازی Absolver بسیار بالا خواهد بود و برتری در طول مبارزه نه به استفاده از سلاح که به مهارت مبارزان بستگی خواهد داشت. به این ترتیب علاقه‌مندان به عناوین مبارزه‌ای می‌توانند در بازی Absolver شاهد وجود مبارزات عمیق، پر چالش و درگیر کننده‌ای باشند که تجربه‌ی آن‌ها بسیار متفاوت از آثار مشابه خواهد بود.      ‌

بازی ابسلور

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که بازی Absolver در تاریخ هفتم شهریور امسال برای دو پلتفرم PC و PS4 منتشر خواهد شد. اگر مایل به دانستن این نکته هستید که آیا بازی Absolver توسط سیستم کامپیوتری شما قابل اجرا خواهد بود یا خیر، می‌توانید مشخصات سخت‌افزاری مورد نیاز برای اجرای آن را در انتهای این متن مشاهده کنید. مشخصاتی که توسط سازندگان این بازی اعلام شده است و ما نیز بی کم و کاست جزئیات مربوط به آن‌ را بازتاب داده‌ایم.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Absolver

 • سیستم عامل: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • پردازنده: Intel Core i7-950 (4 * 3000) or equivalent / AMD FX-4350 (4 * 4200) or equivalent
 • کارت گرافیک: GeForce GTX 480 (1536 MB) / Radeon R9 270X (2048 MB) or better
 • حافظه رم: ۵ گیگابایت
 • نسخه دایرکت اکس: DirectX Version 9.0
 • فضای مورد نیاز برای نصب: ۱۱ گیگابایت

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Absolver

 • سیستم عامل: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • پردازنده: Intel Core i5-6600K (4*3500) or equivalent / AMD FX-8320 (8 * 3500) or equivalent
 • کارت گرافیک: GeForce GTX 960 (4096 MB) / Radeon R9 380 (2048 MB) or better
 • حافظه رم: ۸ گیگابایت
 • نسخه دایرکت اکس: DirectX Version 9.0
 • فضای مورد نیاز برای نصب: ۱۱ گیگابایت

برای آشنایی با ده کنترلر خاطره‌انگیز تاریخ بازی‌های کامپیوتری به این مطلب و به منظور کسب اطلاعات بیشتر از بازی جدید ماجرایی و ترسناک آینه سیاه به این مطلب مراجعه کنید.

این مطلب به شکل اختصاصی توسط نویسندگان مجله قرمز و بر اساس اطلاعات موجود در وب سایت رسمی این بازی تهیه شده است.

در صورت تمایل می‌توانید با نظرات خود در بخش کامنت، ما را در بهبود کیفیت مطالب بخش بازی مجله قرمز یاری کنید.

دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

زیباترین رنگ‌های لاک ناخن تابستانی که امسال می‌توانید امتحان کنید
زیباترین رنگ‌های لاک ناخن تابستانی که امسال می‌توانید امتحان کنید
11
اگر پوست چرب و جوشدار دارید از محصولات حاوی این مواد و ترکیبات استفاده نکنید
اگر پوست چرب و جوشدار دارید از محصولات حاوی این مواد و ترکیبات استفاده نکنید
61
مهم‌ترین لوازم آرایش ضروری که باید در کیف آرایشی شما وجود داشته باشد
مهم‌ترین لوازم آرایش ضروری که باید در کیف آرایشی شما وجود داشته باشد
80
زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی که امسال می‌توانید امتحان کنید
زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی که امسال می‌توانید امتحان کنید
118
عطرهای پاییزی چه ویژگی‌هایی دارند؟ بهترین عطرهای پاییزی کدامند؟
عطرهای پاییزی چه ویژگی‌هایی دارند؟ بهترین عطرهای پاییزی کدامند؟
76
صابون عطری خانگی بسازید، روش کامل ساخت صابون قالبی با عطر گل سرخ
صابون عطری خانگی بسازید، روش کامل ساخت صابون قالبی با عطر گل سرخ
202

مقالات سلامت

ویژگی های نمک دریا
نمک دریا و معرفی ۱۹ مورد از خواص شگفت انگیز آن
7
قطره چشم خانگی
قطره چشم خانگی را با موادی ساده و ارزان در خانه درست کنید
57
فولیک اسید برای درمان کم خونی
معرفی کامل داروی فولیک اسید (Folic Acid) برای درمان کم خونی
78
درمان زخم معده
درمان زخم معده با درمانهای سنتی و خانگی طبق تحقیقات و انواع درمانهای دارویی
110
هموروئید خارجی
هموروئید خارجی به چه علت بوجود می‌آید، انواع درمانهای پزشکی و خانگی آن چیست؟
105
معرفی داروی کوئتیاپین
داروی کوئتیاپین ( کوتیاپین) و معرفی ویژگی ها و نکات کلیدی در مصرف آن
89

مقالات آشپزی

سالسا
طرز تهیه سالسا به سبک رستوران به همراه چندین دستورالعمل متنوع اضافی
86
شیره خرما
طرز تهیه شیره خرما بهترین و سالمترین جایگزین عسل برای گیاهخواران
314
نان موزی ساده
ساده ترین روش برای تهیه نان موزی عالی و با چندین و چند گزینه تغییر در دستورالعمل
187
کوفته کلم
طرز تهیه کوفته کلم با سس مخصوص جایگزین دلمه کلم برای افرادی که وقت ندارند
308
نان پیتا با خمیر ترش
نان پیتا با خمیر ترش یک نان عالی برای ساندویچ و انواع غذاهای خانگی
336
سالاد پاستا رنگی
سالاد پاستا رنگی با سبزیجات تابستانی و سس ایتالیایی
551

مقالات تغذیه

فواید آب زغال اخته
آب زغال اخته چه فوایدی برای سلامتی بدن دارد و چگونه از بیماریها پیشگیری می‌کند؟
94
تقویت استخوان و سلامت اسکلت بدن با 25 ماده غذایی متنوع
تقویت استخوان و سلامت اسکلت بدن با ۲۵ ماده غذایی متنوع و روش استفاده
365
کاهش نفخ
کاهش نفخ به ۱۸ روش متنوع با راه حلهای کوتاه مدت و بلند مدت
425
غذاهای ضد التهاب
غذاهای ضد التهاب با ۱۵ نوع مختلف که دردهای شما را کاهش می‌دهند
298
غذاهای کاهش دهنده قند خون
غذاهای کاهش دهنده قند خون با ۱۳ نوع متنوع که قند خون را بالا نمی برند
578
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن با ۱۳ نمونه متنوع و کارآمد
609