جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
چه چیزی برخی بازی ها را اعتیاد اور می کند ؟

بازی های اعتیاد آور اندروید

بازی های اعتیاد آور چگونه باعث اعتیاد می شوند ؟ عموما ، این بازی ها ، زمان زیادی برای بازی کردن نمی گیرند و چالش هایی دارند که شما دوست دارید بر آنها مسلط شوید .

بازی های اعتیاد آور

در میان تسلط بر بازی و کسب امتیاز بیشتر ، یک نفر ممکن است برای ساعت ها در بازی غرق شود . بازی های اعتیاد آور زیادی برای پلتفرم اندروید وجود دارد . متاسفانه همه ی آنها با هم برابر نیستند . ما در اینجا برخی از اعتیاد آورترین بازی های اندروید را معرفی می کنیم .

Alto’s Adventure

شما می توانید این بازی را به صورت رایگان از google play دانلود کنید .

شما می توانید این بازی را به صورت رایگان از google play دانلود کنید . Alto’s Adventure هم اکنون یکی از محبوب ترین بازی هاست . این یک بازی دو ی بی انتها است که باید از یک تپه  به طور مداوم پایین بیاید . چیزی که این بازی را تبدیل به یک بازی اعتیاد آور کرده این است که شما باید از برخورد با موانع جلوگیری کنید ، سکه جمع کنید و در برخی بخش ها لاماها را نجات دهید . از ویژگی های این بازی استفاده از رنگ های متنوع و سبک گرافیکی ویژه است . مکانیسم این بازی بسیار ساده است و به راحتی یاد می گیرید . بخش هایی در بازی وجود دارد که شما می توانید با پرداخت پول آنها را به دست آورید اما با نخریدن آنها هیچ چیز از هیجان بازی کم نمی شود .

Clash Royale

شما می توانید این بازی را به صورت رایگان از Google Play دانلود کنید .

شما می توانید این بازی را به صورت رایگان از Google Play دانلود کنید . Clash Royale در میان لیست محبوب ترین بازی ها قرار دارد . این بازی یک بازی آنلاین PvP می باشد . و این یعنی همواره فردی وجود دارد که شما با او بازی کنید . این یک بازی دوئل است که شما کارت جمع می کنید و سپس آنها را در جنگ ها استفاده می کنید . می توانید دسته هایی درست کنید ، کارت های جدید به دست بیاورید و اگر می خواهید تمام طول روز را با دیگران بجنگید . همچنین می توانید با دیگر بازیکنان قبالی را تشکیل دهید ، کارت ها را به اشتراک بگذارید و در دوئل های شخصی شرکت کنید . قطعا این بازی یکی از اعتیادآور ترین بازی هاست که شما را درگیر خود می کند . به علاوه این بازی خیلی خوب اجرا می شود ، مرتبا بروز می شود و بخش پولی آن آنقدرها هم بد نیست .

Exploding Kittens

Exploding Kittens  یک بازی کارتی است

Exploding Kittens  یک بازی کارتی است . این بازی توسط Kickstarter بنیان گذاری شده و در واقع بسیار بازی جالبی است . چیزی که در این بازی اتفاق می افتد این است که هر کس کارت خود را می کشد تا در نهایت یک نفر کارت Exploding Kittens را بکشد . اگر آنها نتوانند کاری برای آن کنند ، می بازند . آخرین نفری که باقی می ماند برنده است . چیزی که آنرا بسیار اعتیادآور کرده سرعت زیاد در جریان افتادن شما در بازی است . نه تنها دارای بخش بازی آنلاین است بلکه شما می توانید افراد را از همه جا با کد ویژه به بازی دعوت کنید . این بازی جذاب ، سریع و یکی از بازی های اعتیادآور می باشد . با کنار گذاشتن Expansion ها بخش پولی در این بازی وجود ندارد .

Dan The Man

Dan The man  توسط استودیو Halfbrick ساخته شده .

Dan The man  توسط استودیو Halfbrick ساخته شده . ممکن است نام آن را در بازی Fruit Ninja و Jetpack Joyride ( که هر دو از بازی های فوق العاده اعتیادآور هستند ) شنیده باشید . Dan the Man یک بازی ترکیبی بین ژانر اکشن و برالر است . این بازی دارای چالش ها ، ماجراجویی ها و خیلی چیزهای دیگر است . این بازی دارای ارباب ، سلاح ها ، سه حالت مختلف بازی و کنترل های ساده است . آشنایی با محیط بازی بسیار آسان است . این یک بازی فریمیوم است ؛ یعنی ممکن است همراه با برخی مشکلات می باشد . در هرصورت همچنان یکی از بهترنی و اعتیاد آورترین بازی هاست .

Duet

Duet یکی از اعتیادآورترین بازی هایی است که امتحان کردیم .

Duet یکی از اعتیادآورترین بازی هایی است که امتحان کردیم . در واقع یک بازی پازلی است که به عنوان دو پینت بال بازی می کنید . وظیفه شما این است که توپ ها را به دور پلتفرم های در حال ریزش بچرخانید تا به پایان مرحله برسید . زمانی شما می بازید که نقاشی شما رو پلتفرم بریزد . شما می توانید ببینید که در کجا اشتباه کرده اید . شما می توانید حالت کمپین را به صورت رایگان دریافت کنید . بقیه بخش های بازی به قیمت ۲٫۹۹ دلار عرضه می شود . این بازی بسیار ساده است و روی دستگاه های قدیمی و جدید کار می کند . به امتحان کردن آن می ارزد .

 سری بازی هایFive Nights at Freddy’s

 Five Nights at Freddy’s یکی از محبوب ترین بازی های پولی است

 Five Nights at Freddy’s یکی از محبوب ترین بازی های پولی است . بازی بر اساس نسخه های منتشر شده متفاوت است ، اما همگی با یک فرض پیش می روند . شما یک ساختمان را هدف گذاری خواهید کرد و اگر دقت نکنید توسط روبات های انیماتروتیک ترسناک پرت می شوید . این بازی دارای یک داستان خیلی عمیق دارد که مناسب افرادی است که بع این سبک بازی ها اهمیت می دهند . تعداد انگشت شماری از بازی ها در هر سری وجود دارد و قیمت همه آنها ۲٫۹۹ دلار می باشد . Five Nights at Freddy’s بازی سریعی است که نیاز به تلاش بسیار دارد تا درست شود . کنار گذاشتن این بازی تا به پایان رساندن آن بسیار دشوار است .

Geometry Dash

Geometry Dash یکی از بازی های زیبای RobTop Games می باشد

Geometry Dash یکی از بازی های زیبای RobTop Games می باشد . بازی اصلی ۲٫۹۹ دلار قیمت دارد و یک بازی به سبک اکشن است . این بازی به شما اجازه می دهد تا کاراکتر ها را شخصی سازی کنید و در میان تمام چالش ها و سطح ها مختلف بازی کنید . این بازی همچنین دارای یک نسخه رایگان به نام Geometry Dash World است که بخش پولی هم ندارد . خیلی هم مهم نیست که کدام نسخه را انتخاب می کنید . هردوی این بازی ها بسیار زیبا و اعتیاد آور هستند . شما می توانید در عمق یک سطح بروید یا خیلی سریع بازی کنید .

PinOut

PinOut یک بازی جمع کننده توپ است که با دونده بی انتها ترکیب شده

PinOut یک بازی جمع کننده توپ است که با دونده بی انتها ترکیب شده . هدف شما این است تا جایی که می توانید پیش بروید و توپ جمع کنید . این بازی دارای گرافیک و رنگ های فراوان است و می تواند شما را برای مدت ها سرگرم کند . برخلاف بیشتر بازی های توپ جمع کنی این بازی فقط یک قیمت دارد و هیچ بخش پولی داخلی ندارد . و این یعنی هیچ بخش فریمیوم در طول بازی وجود ندارد . افرادی که این سبک بازی را دوست دارند اما می خواهند بازی دیگری را امتحان کنند ، می توانند بازی Smash Hit که آن هم توسط این کمپانی تولید شده را امتحان کنند .

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded آخرین اثر Sky Force است

Sky Force Reloaded آخرین اثر Sky Force است . این سری از بازی ها ، تیراندازی های بالا پایین هستند که شما به درون خطر پرواز می کنید و باید تلاش کنید تا آخر مرحله نجات پیدا کنید . به علاوه ، یک سری کارهای جانبی هم وجود دارد که می توانید انجام دهید ؛ همچون نجات افرادی که در میان جنگ گیر افتاده اند . این بازی خیلی زیبا ساخته شده و به خوبی اجرا می شود همچنین دارای کارهای زیادی برای انجام دادن است . این بازی دارای این ویژگی است که کشتی خود را بروز کنید تا آن را قوی تر کنید . این بسیار سرگرم کننده است و می توتنید ان را بارها بازی کنید .

بازی های Yodo1

 آنها بازی های اعتیاد آور زیادی دارند که بسیار جذاب است

Yodo1 Games  یک استودیوی تولید بازی است . آنها بازی های اعتیاد آور زیادی دارند که بسیار جذاب است . محبو ترین آنها Crossy Road است . برخی نسخه های دیگر نیز وجود دارند ام در کل مکانیسم آنها یکسان است . هر بازی دراای گرافیک زیبا و نوستالژیکی می باشد و همه انها دوی بی انتها هستند . هرکدام از آنها دارای زیبایی های خود است . باید ببینید که کدام یک را بیشتر از همه دوست دارید و آن را انتخاب کنید .

منبع : androidauthority

این مقاله توسط تیم ترجمه مجله قرمز ترجمه شده

تجربیات خود را از بازی کردن با بازی های اعتیاد آور با ما در میان بگذارید .

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

عطر مناسب مزاج و شخصیت خود را به این روش انتخاب کنید
عطر مناسب مزاج و شخصیت خود را به این روش انتخاب کنید
37
جوش‌های روی چانه چرا به وجود می‌آیند و چرا از بین نمی‌روند؟
جوش‌های روی چانه چرا به وجود می‌آیند و چرا از بین نمی‌روند؟
59
حجم دادن به لب‌ها با آرایش در چهار گام، انتخاب رنگ مناسب برای رژ لب
حجم دادن به لب‌ها با آرایش در چهار گام، انتخاب رنگ مناسب برای رژ لب
147
چند مدل ساده طراحی ناخن که خودتان در منزل می‌توانید انجام دهید
چند مدل ساده طراحی ناخن که خودتان در منزل می‌توانید انجام دهید
167
پنج روش جدید برای پاکسازی پوست که هیچ عارضه‌ای برای پوست شما ندارند
پنج روش جدید برای پاکسازی پوست که هیچ عارضه‌ای برای پوست شما ندارند
143
این ترفندها را رعایت کنید تا آرایش درست و بی نقصی داشته باشید
این ترفندها را رعایت کنید تا آرایش درست و بی نقصی داشته باشید
171

مقالات سلامت

جراحی لثه
جراحی لثه یا پریودنتال و انواع روشهای آن چگونه انجام می‌شود؟
24
ماساژ سنگ داغ
ماساژ سنگ داغ چیست و چه فوایدی برای سلامتی دارد؟
31
معرفی عفونت مثانه
عفونت مثانه: علل ابتلا به آن، علائم بیماری، پیشگیری و درمان
21
خواص پسته
پسته و معرفی ۹ مورد از مزایای شگفت‌انگیز ناشی از مصرف این ماده غذایی
59
معرفی داروی ویوانس
داروی ویوانس و معرفی ویژگی‌ها، نکات مورد حین مصرف و عوارض جانبی
35
آرد بادام
آرد بادام و معرفی ۸ مورد از مزایای باورنکردنی این ماده غذایی
62

مقالات آشپزی

شیرینی مربایی
شیرینی مربایی لینزر ؛ شیرینی مخصوص عید نوروز
42
دلمه 11
طرز تهیه دلمه کلم به بهترین روش به همراه نکات مربوط به پخت
50
سس مارینارا خانگی
سس مارینارا خانگی برای انواع پاستا و سایر غذاها؛ بدون گلوتن و وگان
55
کیک هویج تخته‌ای
کیک هویج تخته‌ای با تزئین پنیر خامه‌ای و هویج واقعی (شیت کیک هویج)
39
سینه مرغ سوخاری مغزدار
طرز تهیه سینه مرغ سوخاری مغزدار؛ چیکن کیف ساده
69
نان گوجه
نان گوجه و سبزی با گوجه برشته و سبزی معطر (نان ایتالیایی)
30

مقالات تغذیه

بهترین چای گیاهی
بهترین چای برای سلامتی کدام است و چه اثراتی روی بدن دارند؟
24
خواص پسته
پسته و معرفی ۹ مورد از مزایای شگفت‌انگیز ناشی از مصرف این ماده غذایی
59
آرد بادام
آرد بادام و معرفی ۸ مورد از مزایای باورنکردنی این ماده غذایی
62
معرفی ماده کوئرستین
کوئرستین و معرفی ۷ مورد از مزایای شگفت‌انگیز این ماده آنتی اکسیدان
44
معرفی تربچه سیاه
تربچه سیاه و معرفی ۷ مورد از مزایای شگفت‌انگیز این ماده غذایی
252
آب هنداونه
آب هندوانه و معرفی ۶ مورد از مزایای شگفت‌انگیز این نوشیدنی محبوب
75