در این مقاله، ابزاری با نام “Tab LapDesk” (تب لپ دسک) را بررسی خواهیم کرد که ممکن است کانسپت آن برای شما جذاب و یا کاملاً بیهوده باشد! با مجله قرمز همراه باشید تا درمورد این ابزار، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

“lap desk” یا همان زیردستی‌ها، ابزاری هستند که تقریباً همه استفاده کرده‌اند. این ابزار، صفحاتی با سطح صاف و محکم هستند که می‌توانید بر روی پای خود بگذارید تا چیزی بنویسید. حال این تخته‌ها تکامل یافته‌اند تا نه تنها کتاب و کاغذ، بلکه تلفن همراه، تبلت و حتی لپ تاپ را هم بر روی خود نگه دارند.

اما تب لپ دسک (Tab LapDesk) چیست؟

این ابزار، همانند یک تخته شاسی است، اما تفاوت آن در این نکته است که علاوه بر نگهداری تلفن همراه و تبلت شما، یک تخته سفید توکار نیز در خود دارد. شاید برای شما این سوال پیش آید که هدف از تولید چنین ابزاری چیست؟ چرا فردی که تلفن همراه و تبلت دارد، ممکن است نیاز به تخته سفید داشته باشد؟ این موضوع یک سلیقه شخصی است و شاید فردی، تمایل به استفاده از تخته سفید داشته باشد و حتی استفاده از آن را به استفاده از تلفن همراه یا حتی کاغذ برای نوشتن، ترجیح دهد. با این حال هدف ما از معرفی این ابزار، بیشتر به تفکر واداشتن شما درمورد آینده‌ی آن است. امید است که آینده‌ی این ابزار، صفحه نمایشی باشد که با قرار دادن گوشی و یا تبلت، به آن متصل شده و اطلاعات موجود در گوشی خود را بر روی آن مشاهده کنید و بتوانید از طریق تب لپ دسک، کار خود را در تلفن همراه یا تبلت، ادامه دهید.

تب لپ دسک (Tab LapDesk) و کاربرد آن

سوال دیگر اینجاست که چطور ممکن است فردی در مقابل تلفن همراه و یا تبلت خود، مشغول مطالعه شود؟ قاعدتاً زمانی که به مطالعه اختصاص می‌یابد، نیازی به تلفن همراه یا تبلت خود نخواهید داشت (مگر آنکه متن مورد مطالعه شما در تلفن همراه و یا تبلت باشد که در این صورت، استفاده از کتاب خوان الکترونیکی را به شما توصیه می‌کنیم زیرا استفاده از کتاب خوان‌های الکترونیکی در دراز مدت، بر خلافت تلفن همراه یا تبلت، سبب خستگی چشم نمی‌شود).

با این حال، سازندگان هر روز به گونه‌ای سعی در سرگرم کردن ما دارند و دست از ساختن محصولات عجیب و جدید بر نمی‌دارند. Tab LapDesk (تب لپ دسک) را نیز می‌توان یکی از همین موارد دانست که فعلاً تنها هدف آن، راحتی بیشتر شما برای نگهداری از تلفن همراه، تبلت و کتاب یا کاغذ است! می‌توان امید بر این داشت که در آینده، تخته سفید در Tab LapDesk تبدیل به صفحه نمایشی بشود که با قرار دادن گوشی و یا تبلت خود بر روی آن، بتوانید صفحه دستگاه را به صورت بزرگتر روی این تخته مشاهده کنید و تجربه بهتری در حین استفاده از آن داشته باشید.

  • نظر شما درمورد این ابزار عجیب چیست؟ آیا شما Tab LapDesk را ابزاری مفید می‌دانید و یا کاملاً بیهوده است؟ دیدگاه‌های خود را با بخش فناوری مجله قرمز به اشتراک بگذارید.

ترجمه اختصاصی مجله قرمز از مقاله‌ی Ashley Carman

منبع: theverge