بله! درست خواندید. دیگر دوران خودکارهای قدیمی و کسل کننده به پایان رسیده است. خودکار ChargeWrite علاوه بر قابلیت نوشتن، یک پاور بانک و حافظه‌ای برای ذخیره سازی است. این خودکار مزیت‌های بسیاری دارد که در مقاله‌ی زیر، به آن خواهیم پرداخت.

امروزه نمی‌توان به فردی، تنها یک خودکار ساده هدیه داد؛ خودکاری که هدیه می‌دهید باید دوربینی هم به همراه یک اپلیکیشن داشته باشد که قابلیت شمارش گام‌های شما را هم داشته باشد. درحالی که خودکار ChargeWrite ممکن است تمام قابلیت‌های ذکر شده در بالا را نداشته باشد، اما می‌توانید مطمئن باشید که این خودکار، یک خودکار معمولی نیست!

ویژگی‌های خودکار ChargeWrite

این خودکار حافظه‌ی توکار خارجی ۱۶ گیگابایتی داشته و همانند یک پاور بانک هم عمل می‌کند. علاوه بر آن، مانند یک قلم برای صفحه نمایش‌های لمسی عمل کرده و حتی می‌توانید به وسیله آن، صفحه نمایش خود را پاک کنید. ویژگی دیگر این خودکار، قابلیت ذخیره فایل‌های مورد نظرتان خواهد بود.

خودکار ChargeWrite در حین ذخیره فایل

پیشینه خودکار ChargeWrite

این محصول، نتیجه همکاری میان دو کارآفرین در مونترال است. این کارآفرینان، شان تبلوم (Shaun Teblum) و راب گلد (Rob Gold) نام دارند.

هدف از ساخت ChargeWrite، حل دو مشکل عمده بود. این دو مشکل تمام شدن شارژ باطری تلفن همراه و نیاز به وجود خودکاری برای نوشتن است. دو مشکلی که همه‌ی ما در طول زندگی بارها با آن رو به رو شده‌ایم. اگر صاحب این خودکار شوید، محال است آن را در خانه جا بگذارید گرانترین دارایی شما (تلفن همراهتان) به آن نیاز خواهد داشت.

شان تبلوم، یکی از افرادی که ایده ChargeWrite را داده بود، بیان کرد ” بارها پیش آمده است که تماس واجبی داشته‌ایم و تنها دعایی که آن لحظه داشتیم، تمام نشدن باتری تلفن همراهمان بوده است. فرقی نمی‌کند دانش آموز، استاد و یا یک کارمند باشید! همه افراد نیاز دارند تلفن همراهشان را در نیمه روز شارژ کنند و ChargeWrite، راهی آسان برای انجام این کار است. “

خودکار ChargeWrte در حین شارژ تلفن همراه

هنوز ۲ ماه تا پایان کمپین Indiegogo برای این خودکار مانده و با این حال، بیش از ۳۰۰۰۰ دلار به دست آورده است که بالای ۳۰۰ درصد از هدف اصلی آن است.

چه موردی ChargeWrite را از یک خودکار عادی متمایز می‌کند؟

اول اینکه نیازی به کابل ندارد. هر آداپتوری که برای شارژ خودکار و تلفن همراه شما نیاز است، به صورت توکار در این خودکار تعبیه شده است. علاوه بر آن، این وسیله که برای نوشتن هم به کار می‌رود، مجهز به ورودی جهانی برای تلفن همراه هوشمند بوده و بدین معنی است که می‌توانید هم کابل‌های اپل را به آن متصل نمائید، هم کابل‌های دستگاه‌هایی با درگاه میکرو USB که شامل تلفن‌های همراه هوشمند اندرویدی می‌شود. جدا از تمام مواردی که در بالا ذکر شد، زمانی که به  ChargeWrite نیاز دارید، در دسترس شما خواهد بود و قادر به نگهداری شارژ کامل خود به مدت ۱ ماه است. این موضوع از این رو اهمیت دارد که پاور بانک‌ های کنونی، اکثراً در طی زمان درصورت عدم استفاده هم، از مقدار شارژشان کاسته خواهد شد. بنابراین داشتن پاور بانکی به کوچکی یک خودکار که بتواند شارژ خود را به مدت ۱ ماه بدون کاهش نگه‌ دارد، منحصر به فرد و مفید خواهد بود.

تبلوم در توضیحاتی درمورد این خودکار هیجان انگیز اذعان داشت که ” ChargeWrite را به گونه‌ای طراحی نمودیم تا بیشترین میزان باتری ممکن را در خود داشته باشد و با این حال، به اندازه کافی کوچک هم باشد تا برای نوشتن، دشواری ایجاد نکرده و راحت باشد. این خودکار ویژگی‌های بسیاری داشته، استفاده از آن ساده است و همیشه در زمانی که به آن نیاز دارید، یاری‌گر شما خواهد بود.”

علاوه بر مواردی که دراین مقاله به آن پرداختیم، جالب است بدانید که قیمت ChargeWrite بسیار اندک بوده و برای هر بودجه‌ای، مقرون به صرفه و قابل دسترسی است.

منبع: digitaltrends