جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
ناخن‌های نقره‌ای یک سبک کلاسیک برای آرایش ناخن‌های شما

ناخن‌های نقره‌ای یک سبک کلاسیک برای آرایش ناخن‌های شما

رنگ نقره‌ای از رنگ‌های محبوب و پرطرفدار لاک ناخن است و ناخن‌های نقره‌ای از سبک‌های کلاسیک برای آرایش ناخن به شمار می‌روند. اگر شما از علاقمندان به لاک زدن و مانیکور باشید حتما یکی دو لاک نقره‌ای در مجموعه لاک‌های خود در اختیار دارید. اما لاک نقره‌ای آن طور که به نظر می‌رسد تکراری نیست و شما می‌توانید به روش‌ها و اشکال مختلف از این لاک‌ها برای زیبایی ناخن‌های خود استفاده کنید. علاوه بر این، لاک نقره‌ای مدل‌های مختلفی دارد از ساده و اکلیلی گرفته تا متالیک و آینه‌ای و پولکی و … که همگی زیبا و جذاب هستند. ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز جدیدترین و زیباترین مدل‌های ناخن‌های نقره‌ای را که این روزها محبوب و پرطرفدار هستند به شما معرفی خواهیم کرد.

مدل‌های جذاب و متنوع ناخن‌های نقره‌ای

رنگ نقره‌ای پایه خنثی دارد و هر کسی با هر رنگ پوستی می‌تواند از آن برای آرایش ناخن‌ها استفاده کند. این رنگ زیبا با درخشش و انعکاسی که روی ناخن‌ها به وجود می‌آورد باعث می‌شود که دستان شما روشن‌تر و زیباتر به نظر برسند. از طرف دیگر رنگ نقره‌ای بسته به میزان درخشش آن می‌تواند مجلسی یا روزمره هم باشد. در ادامه نمونه‌هایی از زیباترین و جذاب‌ترین مدل‌های آرایش ناخن با لاک نقره‌ای را به شما آموزش خواهیم داد.

ناخن‌های نقره‌ای نگین دار: اگر از دنبال کنندگان سبک‌های جدید برای آرایش ناخن بوده باشید احتمالا می‌دانید که ناخن‌های نگین دار این روزها بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. این نگین‌ها را می‌توان در دسته لاک نقره‌ای هم قرار داد اما اگر می‌خواهید زیبایی ناخن‌های شما تحت الشعاع این نگین‌ها قرار نگیرد در قسمت‌هایی محدود از سطح ناخن آن‌ها را به کار ببرید.

ناخن‌های نقره‌ای

تیپ نقره‌ای: آرایش تیپ ناخن‌ها همیشه پرطرفدار است و این کار علاوه بر این که دردسر کمتری برای پاک کردن دارد زیبایی خاصی هم به ناخن‌ها می‌دهد. شما می‌توانید از لاک نقره‌ای  هم برای آرایش تیپ ناخن‌ها به اشکال مختلف کمک بگیرید و ظاهری جذاب و چشمگیر به ناخن‌های خود بدهید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای فانتزی: اگرچه رنگ نقره‌ای یک رنگ کلاسیک به شمار می‌رود اما از آن می‌توان برای طرح‌های فانتزی هم استفاده کرد. همان طور که در این تصویر می‌بینید یک طرح فانتزی جذاب با لاک نقره‌ای در تیپ این ناخن‌ها ایجاد شده و زیبایی خاص و متفاوتی به آن داده است.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای سفید: رنگ نقره‌ای یک رنگ خنثی و تطبیق پذیر است و به همین دلیل آن را می‌توان در کنار رنگ‌های دیگر هم به راحتی مورد استفاده قرار داد. ترکیب لاک نقره‌ای متالیک با لاک سفید ترکیبی جالب و جذاب به وجود می‌آورد که برای استفاده در هر موقعیتی مناسب است.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای با برچسب: اگر به لاک نقره‌ای دسترسی ندارید و یا حوصله دردسرهای پاک کردن لاک اکلیلی را ندارید می‌توانید از برچسب‌ها و نوارهای تزئینی مانیکور برای این کار استفاده کنید. این برچسب‌ها را در اندازه‌های دلخواه برش دهید و روی ناخن‌ها بچسبانید و سپس روی آن‌ها تاپ کوت بزنید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های استیکری: حتی اگر حوصله برش زدن و چسباندن نوار چسب‌های نقره‌ای ظریف را هم ندارید باز می‌توانید ناخن‌های نقره‌ای زیبایی برای خودتان بسازید. برای این کار شما به تعدادی استیکر نقره‌ای نیاز خواهید داشت که می‌توانید در اشکال مختلف آن‌ها را تهیه کنید از ستاره گرفته تا ماه و چیزهای دیگر.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های تزئین شده نقره‌ای: رنگ نقره‌ای یک رنگ تزئینی است و شما می‌توانید از آن برای تزئین کردن (و نه پوشش دادن کامل) ناخن‌ها استفاده کنید. ابتدا ناخن‌ها را در یک رنگ خنثی مثل صورتی ملایم لاک بزنید و سپس با لاک نقره‌ای یا اکلیل و نگین آن‌ها را تزئین کنید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای مدل ماری: با رنگ نقره‌ای می‌توان طرح‌هایی جذاب و چشمگیر روی ناخن‌ها به وجود آورد و آن‌ها را با جواهرات و لباس‌ها و چیزهای دیگر هم هماهنگ کرد. مثلا اگر یک انگشتر با طرح مار دارید می‌توانید طرح مار را با لاک نقره‌ای در طیف‌های ختلف روی ناخن‌های خود هم بکشید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای ستاره‌ای: اگر به طرح ستاره‌ای روی ناخن‌های خود علاقمند هستید اما به استیکرهای ستاره دسترسی ندارید می‌توانید با استفاده از لاک نقره‌ای این ستاره‌ها را روی ناخن‌های خود بکشید. در انتها هم با استفاده از یک قلم مشکی این ستاره‌ها را دورگیری کنید تا حالتی سه بعدی و برجسته به آن‌ها بدهید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای متالیک: همان طور که گفتیم لاک نقره‌ای می‌تواند طیف‌های مختلفی داشته باشد و از نظر میزان درخشش و داشتن اکلیل و … داخل آن بافت‌های متفاوتی ایجاد می‌کند. اگر لاک نقره‌ای شما فاقد اکلیل باشد اما پوشش دهی کاملی داشته باشد متالیک است و از آن می‌توان برای آرایش متالیک ناخن‌ها استفاده کرد.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های رنگی تزئینی: یک روش دیگر برای استفاده از لاک نقره‌ای اضافه کردن آن روی لاک‌های دیگر است. در این روش شما همه ناخن‌های خود را با رنگ‌های دلخواه پوشش می‌دهید سپس با یک لایه لاک نقره‌ای طرح‌های مورد نظر خود را روی آن‌ها پیاده می‌کنید تا ترکیبی زیبا به وجود آید.

ناخن‌های نقره‌ای

فرنچ معکوس نقره‌ای: فرنچ معکوس یکی از روش‌های آرایش ناخن است که در آن به جای تیپ ناخن، پایه ناخن با رنگی متفاوت آرایش می‌شود. شما می‌توانید برای این پایه ناخن از رنگ نقره‌ای استفاده کنید و زیبایی خاص و چشمگیری به ناخن‌های ساده خود بدهید. این روش برای ناخن‌های کوتاه بهترین انتخاب است.

ناخن‌های نقره‌ای

تیپ نقره‌ای سایه روشن: از لاک نقره‌ای به روش‌های مختلف می‌توان برای آرایش ناخن‌ها استفاده کرد و روش سایه روشن هم یکی از این روش‌ها است. در این مدل شما لاک نقره‌ای اکلیلی را یک لایه روی نیمه بالایی ناخن‌ها می‌زنید و در لایه‌های بعدی بیشتر روی تیپ ناخن تاکید می‌کنید تا حالتی سایه روش به وجود آید.

ناخن‌های نقره‌ای

مدل نقره‌ای فانتزی اکلیلی: این روش هم تا حد زیادی شبیه به روش سایه روشن است اما در آن از لاک نقره‌ای تیره‌تری استفاده شده است که حالت مات دارد و در انتهاب با استفاده از لاک سفید حالت فانتزی تزئینی جالبی روی ناخن‌ها به وجود آمده است تا درخشان و زیبا به نظر برسند.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای طرح ماه: وقتی صحبت از رنگ نقره‌ای می‌شود بسیاری از افراد به یاد ماه می‌افتند، ماه در آسمان شب به رنگ نقره‌ای می‌درخشد و می‌تواند ایده‌ای برای آرایش ناخن‌های شما هم باشد. شما می‌توانید یک طرح گرد و ترکیبی از رنگ‌های نقره‌ای روی ناخن‌های خود بکشید و آن‌ها را زیباتر کنید.

ناخن‌های نقره‌ای

مدل کوم دگارسون: این طرح قلب با دو چشم بادامی از طراحی‌های برند کوم دگارسون (یک برند فرانسوی با مدیریت ری کاواکوبو طراح ژاپنی) است که در نمایش‌های مد اخیر آن روی ناخن‌های مدل‌های پیاده شد. این قلب‌های قرمز را به سادگی می‌توان روی زمینه لاک نقره‌ای پیاده کرد و طرحی زیبا و به روز ایجاد کرد.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای آینه‌ای: اگر لاک نقره‌ای شما فاقد اکلیل باشد و پوشش دهی کامل و انعکانس کاملتری داشته باشد به آن لاک ناخن کرومی یا آینه‌ای گفته می‌شود. ناخن‌های آینه‌ای زیبایی فوق العاده‌ای دارند و شما می‌توانید تصویر خودتان را درون آن‌ها ببینید و از درخشش فوق العاده آن‌ها لذت ببرید.

ناخن‌های نقره‌ای

تیپ اکلیلی نقره‌ای: این روش هم تا حد زیادی شبیه به روش سایه روشن است و به همان شکل روی ناخن‌ها پیاده سازی می‌شود. از آنجایی که پاک کردن لاک اکلیلی دشوار است و دردسر زیادی دارد، زدن آن به این شکل می‌تواند دردسرهای پاک کردن لاک را کم کند بدون آن که از زیبایی و درخشش آن‌ها بکاهد.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن پولکی نقره‌ای: همان طور که گفتیم بافت و ظاهر لاک بسته به وجود اکلیل و اندازه این اکلیل‌ها متفاوت است. اگر این اکلیل از حد مشخصی بزرگ‌تر باشند به آن‌ها پولک گفته می‌شود. پولک نقره‌ای زیبایی خاصی به ناخن‌های شما می‌دهد و شما می‌توانید از این پولک‌ها در تیپ و یا قسمت‌های دیگر ناخن استفاده کنید.

ناخن‌های نقره‌ای

تیپ پولکی نقره‌ای: پولک‌ها نور را به طور کامل منعکس می‌کنند و درخششی آینه وار به ناخن‌های شما می‌دهند. پاک کردن این پولک‌ها هم در مقایسه با اکلیل بسیار ساده‌تر است و از همه مهم‌تر این که شما می توانید این پولک‌ها را جداگانه تهیه کرده و با برق ناخن و تاپ کوت به کار ببرید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای هفت رنگ: حتما نام لاک‌های هولوگرامی را شنیده‌اید، این لاک‌ها پایه نقره ای دارند اما وقتی زیر نور می‌درخشند به صورت هفت رنگ دیده می‌شوند، به همین دلیل به آن‌ها لاک هفت رنگ هم گفته می‌شود. پس اگر به اندازه کافی تنوع طلب هستید می‌توانید این لاک‌های هولوگرامی یا هفت رنگ را نیز امتحان کنید.

ناخن‌های نقره‌ای

تیپ نقره‌ای ظریف: از لاک نقره‌ای اکلیلی یا متالیک می‌توان برای آرایش فرنچ ناخن‌ها هم استفاده کرد. در این روش شما مانند فرنچ کلاسیک عمل می‌کنید اما به جای رنگ سفید از نقره‌ای برای آرایش تیپ ناخن‌ها کمک می‌گیرید و درخشش و جذابیتی متفاوت در ناخن‌ها به وجود می‌آورید.

ناخن‌های نقره‌ای

خطوط نقره‌ای باریک: این مدل هم از مدل‌های جذاب و زیبای آرایش ناخن است که در آن از لاک نقره‌ای استفاده شده است. برای اجرای این طرح، ابتدا ناخن‌ها را با لاک پایه صدفی پوشش دهید سپس با لاک نقره‌ای و یک برس باریک، خطوط مورد نظر خود را روی ناخن‌ها بکشید.

ناخن‌های نقره‌ای

سفید-نقره‌ای ساده: اگر لاک نقره‌ای که در اختیار دارید برای رنگ پوست شما بیش از حد تیره است می‌توانید آن را در کنار رنگ‌های روشن مثل سفید به کار ببرید و ترکیبی خوش نقش و کلاسیک به وجود آورید.

ناخن‌های نقره‌ای

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش زیبایی در مجله قرمز شاخه دست و ناخن مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: Byrdie (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0
2000
  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

رنگ‌های زیبای زمستانی برای آرایش ناخن‌های شما در این فصل
رنگ‌های زیبای زمستانی برای آرایش ناخن‌های شما در این فصل
83
با روش‌های جدید مراقبت پوستی در سال 2019 آشنا شوید
با روش‌های جدید مراقبت پوستی در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید
209
لاک ناخن ماه تولد شما برای سال 2019 چه رنگی است؟
لاک ناخن ماه تولد شما برای سال ۲۰۱۹ چه رنگی است؟
277
چند ترفند آرایش و زیبایی برای صرفه جویی در وقت شما
چند ترفند آرایش و زیبایی برای صرفه جویی در وقت شما
258
ناخن‌های نقره‌ای یک سبک کلاسیک برای آرایش ناخن‌های شما
ناخن‌های نقره‌ای یک سبک کلاسیک برای آرایش ناخن‌های شما
198
بهترین و مناسب‌ترین مدل مو برای جنس موها کدام است؟
بهترین و مناسب‌ترین مدل مو برای جنس موها کدام است؟
452

مقالات سلامت

معرفی داروی پرازوسین
داروی پرازوسین و معرفی نکات کلیدی در مصرف این داروی فشار خون
99
سونوگرافی و انواع کاربردهای آن
سونوگرافی (ultrasound)؛ انواع کاربردها و آمادگی قبل از آن چیست؟
85
آنوریسم آئورت شکمی
آنوریسم آئورت شکمی ؛ علتها، علائم، تشخیص و درمان
212
تست TIBC آزمایش خون
تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
434
معرفی داروی یونسا
داروی یونسا و معرفی نکات کلیدی در مورد مصرف آن
231
گلو درد و بهترین غذاها در مواجهه با آن
گلو درد و بهترین مواد غذایی برای مصرف در هنگام ابتلای به این عارضه
414

مقالات آشپزی

ترافل ولنتاین
ترافل ولنتاین با ۷ نوع مختلف شکری، لیمویی و شکلاتی
95
نان مسطح خمیرترش
طرز تهیه چند نوع نان مسطح با خمیرترش و استارتر خمیرترش با آرد سبوسدار
171
طرز تهیه لوبیا
طرز تهیه لوبیا پلو با لوبیا سبز و گوشت چرخ کرده به صورت تصویری
455
حلوای لبو
حلوای لبو ؛ گرمابخش شیرین سرمای زمستان با گزینه‌های وگان
248
یک صبحانه کامل
شش خوراکی طلایی برای یک صبحانه کامل
598
انواع کباب
خوشمزه‌ترین انواع کباب در دنیا که طعمی به یاد ماندنی دارند
476

مقالات تغذیه

گلو درد و بهترین غذاها در مواجهه با آن
گلو درد و بهترین مواد غذایی برای مصرف در هنگام ابتلای به این عارضه
414
رژیم غذایی قلیایی
رژیم غذایی قلیایی چه فوائدی دارد و غذاهای قلیایی چه هستند؟
166
افزایش تعداد گلبولهای قرمز
افزایش تعداد گلبولهای قرمز با تغذیه و مکمل چگونه ممکن است؟
157
غذاهای مناسب فشار خون بالا و مواد غذایی مضر
غذاهای مناسب فشار خون بالا و مواد غذایی مضری که باید حذف شوند
172
پاکسازی روده بزرگ
پاکسازی روده بزرگ با بهترین غذاها و آنهایی که باید اجتناب کرد
595
غذاهایی برای جوانی پوست
۱۳ غذایی که بطور مستقیم بر جوانی پوست اثر گذار هستند
215