جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
ناخن‌های نقره‌ای یک سبک کلاسیک برای آرایش ناخن‌های شما

ناخن‌های نقره‌ای یک سبک کلاسیک برای آرایش ناخن‌های شما

رنگ نقره‌ای از رنگ‌های محبوب و پرطرفدار لاک ناخن است و ناخن‌های نقره‌ای از سبک‌های کلاسیک برای آرایش ناخن به شمار می‌روند. اگر شما از علاقمندان به لاک زدن و مانیکور باشید حتما یکی دو لاک نقره‌ای در مجموعه لاک‌های خود در اختیار دارید. اما لاک نقره‌ای آن طور که به نظر می‌رسد تکراری نیست و شما می‌توانید به روش‌ها و اشکال مختلف از این لاک‌ها برای زیبایی ناخن‌های خود استفاده کنید. علاوه بر این، لاک نقره‌ای مدل‌های مختلفی دارد از ساده و اکلیلی گرفته تا متالیک و آینه‌ای و پولکی و … که همگی زیبا و جذاب هستند. ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز جدیدترین و زیباترین مدل‌های ناخن‌های نقره‌ای را که این روزها محبوب و پرطرفدار هستند به شما معرفی خواهیم کرد.

مدل‌های جذاب و متنوع ناخن‌های نقره‌ای

رنگ نقره‌ای پایه خنثی دارد و هر کسی با هر رنگ پوستی می‌تواند از آن برای آرایش ناخن‌ها استفاده کند. این رنگ زیبا با درخشش و انعکاسی که روی ناخن‌ها به وجود می‌آورد باعث می‌شود که دستان شما روشن‌تر و زیباتر به نظر برسند. از طرف دیگر رنگ نقره‌ای بسته به میزان درخشش آن می‌تواند مجلسی یا روزمره هم باشد. در ادامه نمونه‌هایی از زیباترین و جذاب‌ترین مدل‌های آرایش ناخن با لاک نقره‌ای را به شما آموزش خواهیم داد.

ناخن‌های نقره‌ای نگین دار: اگر از دنبال کنندگان سبک‌های جدید برای آرایش ناخن بوده باشید احتمالا می‌دانید که ناخن‌های نگین دار این روزها بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. این نگین‌ها را می‌توان در دسته لاک نقره‌ای هم قرار داد اما اگر می‌خواهید زیبایی ناخن‌های شما تحت الشعاع این نگین‌ها قرار نگیرد در قسمت‌هایی محدود از سطح ناخن آن‌ها را به کار ببرید.

ناخن‌های نقره‌ای

تیپ نقره‌ای: آرایش تیپ ناخن‌ها همیشه پرطرفدار است و این کار علاوه بر این که دردسر کمتری برای پاک کردن دارد زیبایی خاصی هم به ناخن‌ها می‌دهد. شما می‌توانید از لاک نقره‌ای  هم برای آرایش تیپ ناخن‌ها به اشکال مختلف کمک بگیرید و ظاهری جذاب و چشمگیر به ناخن‌های خود بدهید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای فانتزی: اگرچه رنگ نقره‌ای یک رنگ کلاسیک به شمار می‌رود اما از آن می‌توان برای طرح‌های فانتزی هم استفاده کرد. همان طور که در این تصویر می‌بینید یک طرح فانتزی جذاب با لاک نقره‌ای در تیپ این ناخن‌ها ایجاد شده و زیبایی خاص و متفاوتی به آن داده است.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای سفید: رنگ نقره‌ای یک رنگ خنثی و تطبیق پذیر است و به همین دلیل آن را می‌توان در کنار رنگ‌های دیگر هم به راحتی مورد استفاده قرار داد. ترکیب لاک نقره‌ای متالیک با لاک سفید ترکیبی جالب و جذاب به وجود می‌آورد که برای استفاده در هر موقعیتی مناسب است.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای با برچسب: اگر به لاک نقره‌ای دسترسی ندارید و یا حوصله دردسرهای پاک کردن لاک اکلیلی را ندارید می‌توانید از برچسب‌ها و نوارهای تزئینی مانیکور برای این کار استفاده کنید. این برچسب‌ها را در اندازه‌های دلخواه برش دهید و روی ناخن‌ها بچسبانید و سپس روی آن‌ها تاپ کوت بزنید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های استیکری: حتی اگر حوصله برش زدن و چسباندن نوار چسب‌های نقره‌ای ظریف را هم ندارید باز می‌توانید ناخن‌های نقره‌ای زیبایی برای خودتان بسازید. برای این کار شما به تعدادی استیکر نقره‌ای نیاز خواهید داشت که می‌توانید در اشکال مختلف آن‌ها را تهیه کنید از ستاره گرفته تا ماه و چیزهای دیگر.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های تزئین شده نقره‌ای: رنگ نقره‌ای یک رنگ تزئینی است و شما می‌توانید از آن برای تزئین کردن (و نه پوشش دادن کامل) ناخن‌ها استفاده کنید. ابتدا ناخن‌ها را در یک رنگ خنثی مثل صورتی ملایم لاک بزنید و سپس با لاک نقره‌ای یا اکلیل و نگین آن‌ها را تزئین کنید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای مدل ماری: با رنگ نقره‌ای می‌توان طرح‌هایی جذاب و چشمگیر روی ناخن‌ها به وجود آورد و آن‌ها را با جواهرات و لباس‌ها و چیزهای دیگر هم هماهنگ کرد. مثلا اگر یک انگشتر با طرح مار دارید می‌توانید طرح مار را با لاک نقره‌ای در طیف‌های ختلف روی ناخن‌های خود هم بکشید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای ستاره‌ای: اگر به طرح ستاره‌ای روی ناخن‌های خود علاقمند هستید اما به استیکرهای ستاره دسترسی ندارید می‌توانید با استفاده از لاک نقره‌ای این ستاره‌ها را روی ناخن‌های خود بکشید. در انتها هم با استفاده از یک قلم مشکی این ستاره‌ها را دورگیری کنید تا حالتی سه بعدی و برجسته به آن‌ها بدهید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای متالیک: همان طور که گفتیم لاک نقره‌ای می‌تواند طیف‌های مختلفی داشته باشد و از نظر میزان درخشش و داشتن اکلیل و … داخل آن بافت‌های متفاوتی ایجاد می‌کند. اگر لاک نقره‌ای شما فاقد اکلیل باشد اما پوشش دهی کاملی داشته باشد متالیک است و از آن می‌توان برای آرایش متالیک ناخن‌ها استفاده کرد.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های رنگی تزئینی: یک روش دیگر برای استفاده از لاک نقره‌ای اضافه کردن آن روی لاک‌های دیگر است. در این روش شما همه ناخن‌های خود را با رنگ‌های دلخواه پوشش می‌دهید سپس با یک لایه لاک نقره‌ای طرح‌های مورد نظر خود را روی آن‌ها پیاده می‌کنید تا ترکیبی زیبا به وجود آید.

ناخن‌های نقره‌ای

فرنچ معکوس نقره‌ای: فرنچ معکوس یکی از روش‌های آرایش ناخن است که در آن به جای تیپ ناخن، پایه ناخن با رنگی متفاوت آرایش می‌شود. شما می‌توانید برای این پایه ناخن از رنگ نقره‌ای استفاده کنید و زیبایی خاص و چشمگیری به ناخن‌های ساده خود بدهید. این روش برای ناخن‌های کوتاه بهترین انتخاب است.

ناخن‌های نقره‌ای

تیپ نقره‌ای سایه روشن: از لاک نقره‌ای به روش‌های مختلف می‌توان برای آرایش ناخن‌ها استفاده کرد و روش سایه روشن هم یکی از این روش‌ها است. در این مدل شما لاک نقره‌ای اکلیلی را یک لایه روی نیمه بالایی ناخن‌ها می‌زنید و در لایه‌های بعدی بیشتر روی تیپ ناخن تاکید می‌کنید تا حالتی سایه روش به وجود آید.

ناخن‌های نقره‌ای

مدل نقره‌ای فانتزی اکلیلی: این روش هم تا حد زیادی شبیه به روش سایه روشن است اما در آن از لاک نقره‌ای تیره‌تری استفاده شده است که حالت مات دارد و در انتهاب با استفاده از لاک سفید حالت فانتزی تزئینی جالبی روی ناخن‌ها به وجود آمده است تا درخشان و زیبا به نظر برسند.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای طرح ماه: وقتی صحبت از رنگ نقره‌ای می‌شود بسیاری از افراد به یاد ماه می‌افتند، ماه در آسمان شب به رنگ نقره‌ای می‌درخشد و می‌تواند ایده‌ای برای آرایش ناخن‌های شما هم باشد. شما می‌توانید یک طرح گرد و ترکیبی از رنگ‌های نقره‌ای روی ناخن‌های خود بکشید و آن‌ها را زیباتر کنید.

ناخن‌های نقره‌ای

مدل کوم دگارسون: این طرح قلب با دو چشم بادامی از طراحی‌های برند کوم دگارسون (یک برند فرانسوی با مدیریت ری کاواکوبو طراح ژاپنی) است که در نمایش‌های مد اخیر آن روی ناخن‌های مدل‌های پیاده شد. این قلب‌های قرمز را به سادگی می‌توان روی زمینه لاک نقره‌ای پیاده کرد و طرحی زیبا و به روز ایجاد کرد.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای آینه‌ای: اگر لاک نقره‌ای شما فاقد اکلیل باشد و پوشش دهی کامل و انعکانس کاملتری داشته باشد به آن لاک ناخن کرومی یا آینه‌ای گفته می‌شود. ناخن‌های آینه‌ای زیبایی فوق العاده‌ای دارند و شما می‌توانید تصویر خودتان را درون آن‌ها ببینید و از درخشش فوق العاده آن‌ها لذت ببرید.

ناخن‌های نقره‌ای

تیپ اکلیلی نقره‌ای: این روش هم تا حد زیادی شبیه به روش سایه روشن است و به همان شکل روی ناخن‌ها پیاده سازی می‌شود. از آنجایی که پاک کردن لاک اکلیلی دشوار است و دردسر زیادی دارد، زدن آن به این شکل می‌تواند دردسرهای پاک کردن لاک را کم کند بدون آن که از زیبایی و درخشش آن‌ها بکاهد.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن پولکی نقره‌ای: همان طور که گفتیم بافت و ظاهر لاک بسته به وجود اکلیل و اندازه این اکلیل‌ها متفاوت است. اگر این اکلیل از حد مشخصی بزرگ‌تر باشند به آن‌ها پولک گفته می‌شود. پولک نقره‌ای زیبایی خاصی به ناخن‌های شما می‌دهد و شما می‌توانید از این پولک‌ها در تیپ و یا قسمت‌های دیگر ناخن استفاده کنید.

ناخن‌های نقره‌ای

تیپ پولکی نقره‌ای: پولک‌ها نور را به طور کامل منعکس می‌کنند و درخششی آینه وار به ناخن‌های شما می‌دهند. پاک کردن این پولک‌ها هم در مقایسه با اکلیل بسیار ساده‌تر است و از همه مهم‌تر این که شما می توانید این پولک‌ها را جداگانه تهیه کرده و با برق ناخن و تاپ کوت به کار ببرید.

ناخن‌های نقره‌ای

ناخن‌های نقره‌ای هفت رنگ: حتما نام لاک‌های هولوگرامی را شنیده‌اید، این لاک‌ها پایه نقره ای دارند اما وقتی زیر نور می‌درخشند به صورت هفت رنگ دیده می‌شوند، به همین دلیل به آن‌ها لاک هفت رنگ هم گفته می‌شود. پس اگر به اندازه کافی تنوع طلب هستید می‌توانید این لاک‌های هولوگرامی یا هفت رنگ را نیز امتحان کنید.

ناخن‌های نقره‌ای

تیپ نقره‌ای ظریف: از لاک نقره‌ای اکلیلی یا متالیک می‌توان برای آرایش فرنچ ناخن‌ها هم استفاده کرد. در این روش شما مانند فرنچ کلاسیک عمل می‌کنید اما به جای رنگ سفید از نقره‌ای برای آرایش تیپ ناخن‌ها کمک می‌گیرید و درخشش و جذابیتی متفاوت در ناخن‌ها به وجود می‌آورید.

ناخن‌های نقره‌ای

خطوط نقره‌ای باریک: این مدل هم از مدل‌های جذاب و زیبای آرایش ناخن است که در آن از لاک نقره‌ای استفاده شده است. برای اجرای این طرح، ابتدا ناخن‌ها را با لاک پایه صدفی پوشش دهید سپس با لاک نقره‌ای و یک برس باریک، خطوط مورد نظر خود را روی ناخن‌ها بکشید.

ناخن‌های نقره‌ای

سفید-نقره‌ای ساده: اگر لاک نقره‌ای که در اختیار دارید برای رنگ پوست شما بیش از حد تیره است می‌توانید آن را در کنار رنگ‌های روشن مثل سفید به کار ببرید و ترکیبی خوش نقش و کلاسیک به وجود آورید.

ناخن‌های نقره‌ای

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش زیبایی در مجله قرمز شاخه دست و ناخن مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: Byrdie (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0
2000
  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

سبک جدید کانتور
با سبک جدید کانتور کردن در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید
999
ترفندهای آرایش چشم
ترفندهای آرایش چشم برای خانم‌هایی که چشمان گود دارند
1,173
براش های آرایشی خود را به این روش تمیز کنید و بشویید
براش های آرایشی خود را به این روش تمیز کنید و بشویید
492
کوتیکول خشک ناخن‌ها را به این روش درمان و برطرف کنید
کوتیکول خشک ناخن‌ها را به این روش درمان و برطرف کنید
819
برای داشتن مژه های زیبا و طبیعی این ترفندها را به کار ببرید
برای داشتن مژه های زیبا و طبیعی این ترفندها را به کار ببرید
2,364
اگر در ارتفاع بالا زندگی می‌کنید از این محصولات مراقبتی استفاده کنید
اگر در مناطق مرتفع زندگی می‌کنید از این محصولات مراقبتی استفاده کنید
235

مقالات سلامت

معرفی داروی رابپرازول
داروی رابپرازول و بررسی جامع اثر کارکردی این دارو در درمان بیماریهای گوارشی
83
آزمایش خون قبل از جراحی
آزمونهای تشخیصی و آزمایشهای خون قبل از جراحی و پس از آن
76
درمان لخته خون
کنترل و درمان لخته خون با انواع روشهای طبی و خانگی
89
معرفی داروی توپیرامات
داروی توپیرامات و بررسی جامع ویژگی های کارکردی این دارو
251
معرفی داروی تریمیپرامین
داروی تریمیپرامین و نگاهی جامع به نحوه کارکرد و آثار جانبی این دارو
242
معرفی داروی تیمولول
داروی تیمولول و نگاهی مفصل به کارکرد این داروی بتا بلاکر
278

مقالات آشپزی

سالاد هلو
سالاد هلو با مرغ کبابی و سس مخصوص عسلی
238
مافین کدو سبز
مافین کدو سبز یک مافین خوشمزه و عالی برای عصرهای تابستانی
377
نان چاودار دانمارکی
طرز تهیه نان چاودار دانمارکی (RugbrØd) به صورت مرحله به مرحله
265
کلوچه جو دوسر
کلوچه جو دوسر با کشمش و گردو و طعم دارچین
512
کیک شکلاتی بدون آرد
کیک شکلاتی بدون آرد و بدون گلوتن و آموزش گاناش شکلات
578
گشنیز پلو
گشنیز پلو ساده با طعم لیمو؛ پلویی خوش عطر برای همراهی با غذاهای دریایی
574

مقالات تغذیه

غذاهای نامناسبی که متخصصان قلب هرگز به آنها لب نمی‌زنند
غذاهای نامناسبی که متخصصان قلب هرگز به آنها لب نمی‌زنند
486
خواص دانه رازیانه
دانه رازیانه و نگاهی گذرا به فواید پرشمار این ماده غذایی مفید
853
خواص گندم سیاه
خواص گندم سیاه برای سلامتی و روشهای استفاده از آن
145
خواص بادام زمینی
خواص بادام زمینی برای سلامتی و بهترین نوع آن چیست؟
141
پاستیل مولتی ویتامین
پاستیل مولتی ویتامین از چه موادی تشکیل شده، فواید و عوارض آن چیست؟
271
افزایش قد
افزایش قد و معرفی چند ماده مغذی تاثیر گذار در این فرایند طبیعی
787