کیف شاید مهم‌ترین و تاثیرگذارترین اکسسوری در دنیای فشن زنانه باشد که هم از نظر کاربردی و هم از نظر استایل جایگاه خاصی دارد. کیف‌ها می‌توانند نمادی از هویت و شخصیت شما باشند و شما می‌توانید با انتخاب یک کیف مناسب پیام‌های زیادی را به مردم انتقال دهید. اما مدل‌های جدید و ساده کیف همیشه طرفداران زیادی داشته‌اند چون این کیف‌ها تطبیق پذیری زیادی دارند و در عین به روز بودن، کاملا ساده و کاربردی هم هستند. یک کیف ساده و باکیفیت نه تنها تطبیق پذیر است بلکه گران‌تر هم به نظر می‌رسد و شما می‌توانید در موقعیت‌های متعددی از یک پیاده روی روزانه گرفته تا محیط کار و … از آن استفاده کنید. شما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز با مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه آشنا خواهید شد که می‌توانید در سال جدید از آن‌ها استفاده کنید و تیپ روزمره و اداری خود را ارتقاء دهید.

کیف دوشی چرم ساده

اگر با یک اتفاق پیش بینی نشده مجبور شوید فورا حاضر شده و از منزل خارج شوید کدام لباس‌هایتان را انتخاب می‌کنید؟ همه در این شرایط سراغ دم دست‌ترین لباس‌ها می‌روند اما شاید هر کیفی را نتوان با لباس‌های دم دستی همراه کرد، در حالی که یک کیف دوشی چرم ساده با طرف هندسی با هر لباسی هماهنگ است و یک تیپ عالی برای شما می‌سازد.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف دوشی چرم دورنگ

کیف‌های دوشی از بهترین و تطبیق پذیرترین کیف‌ها هستند چون دست و پاگیر نیستند و فضای کافی برای حمل لوازم ضروری را در خود دارند. این مدل کیف دورنگ دوشی از برند زارا هم با ترکیب رنگی جذاب خود حالتی سه بعدی به خود گرفته است و جزو زیباترین مدل‌های جدید و ساده کیف به شمار می‌رود.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف چرم حصیری دستی

یکی از مدل‌های جدید و ساده کیف چرم طرح حصیری بافت چرم است که طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده است. هرچند مبدع این روش برند ایتالیایی بوتگا ونتا بوده است اما امروزه برندهای متعددی کیف‌های خود را با طرح حصیری طراحی می‌کنند، یک طرح ساده، جذاب، تطبیق پذیر و از همه مهم‌تر مدل جدید.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف کمری یکی از مدل‌های جدید و ساده کیف

اگر ترندهای جدید فصل را در بخش کیف‌های زنانه دنبال کرده باشید احتمالا می‌دانید که کیف‌های کمری دوباره مد شده‌اند و این بار با ظاهری ظریف‌تر و جذاب‌تر به دنیای مد بازگشته‌اند. کیف‌های کمری یکی از مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه هستند که حتی نسبت به کیف‌هیا دوشی هم کمتر دست و پاگیر هستند و کارها را برای شما بسیار ساده می‌کنند.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف سطلی چرم ساده

اگر به دنبال یک کیف بزرگ و جادار هستید که بتوانید همه وسایل خود را داخل آن بریزید و با خود حمل کنید کیف سطلی همان چیزی است که نیاز دارید. امروزه کیف‌های سطلی در رنگ‌ها و مدل‌های متنوعی ارائه می‌شوند اما مدل چرم ساده به دلیل دوام و تطبیق پذیری بیش از هر مدل دیگری به شما توصیه می‌شود.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف دوشی با بند عریض

کیف شما هرچه ساده‌تر باشد گران‌تر و زیباتر به نظر می‌رسد به خصوص اگر از رنگ‌های شیکی مثل زرشکی و مشکی در آن استفاده شده باشد. در کنار این سادگی و شیک بودن داشتن یک بند عرض حمل کردن آن را آسان می‌کند و لازم نیست نگران فشار آن روی شانه‌ها باشید.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف چرم رسمی ساده کلاسیک

کیف‌های کلاسیک یا کیف‌های مدل چمدانی بهترین نوع کیف برای محیط کار هستند چون همه شرایط یک کیف رسمی را دارا هستند و در کنار آن فضای کافی را برای حمل اسناد و مدارکی که برای کار خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهند. این کیف‌ها معمولا بند اضافه هم دارند و شما می‌توانید آن‌ها را به صورت دستی یا دوشی حمل کنید.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف سفید بافت دار دستی

اگر سادگی بیش از حد برای شما کسل کننده است می‌توانید با انتخاب عناصری مثل بافت در کیف خود به آن تنوع و زیبایی بیشتری بدهید. یک کیف دستی بافت دار ساده در رنگ سفید دقیقا همان چیزی است که شما برای محیط کار لازم دارید بدون آن که سادگی و زیبایی را فدای یکدیگر کنید.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف دستی حصیری مشکی

کیف‌های حصیری از مدل‌های جدید و ساده کیف های تابستانی هستند که از دو سال گذشته وارد دنیای مد شدند و با محبوبیت فوق العاده‌ای مواجه شدند به طوری که پس از دو سال هنوز هم جزو مدل‌های جدید کیف زنانه در فصل تابستان به شمار می‌روند. اما اگر به دنبال مدل‌های کلاسیک‌تر و ظریف‌تر این کیف‌ها هستید کیف دستی حصیری به رنگ مشکی با دسته‌های گرد را به شما توصیه می‌کنیم.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف مجلسی تابستانی سفید

در میان مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه کیف‌های مجلسی زیبایی هم مشاهده می‌شوند که نمونه آن این کیف سفید زنجیردار ساده و ظریف است که در عین زیبایی و مجلسی بودن کاملا مناسب فصل تابستان هم هست و شما می‌توانید در مهمانی‌ها و عروسی‌های تابستانی از آن استفاده کنید.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف حصیری یکی از مدل‌های جدید و ساده کیف

همان طور که گفتیم کیف‌های حصیری ترند مهم و غالب برای کیف‌های زنانه در فصل تابستان هستند و این کیف‌ها مدل‌های مختلف و متنوعی هم دارند که یکی از جالب‌ترین نمونه‌های آن را که محصول برند زارا است در تصویر مشاهده می‌کنید.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف حصیری گرد دسته دار

یکی دیگر از مدل‌های جالب و جذاب کیف‌های حصیری کیف‌های حصیری در فرم‌های هندسی هستند که سادگی و ظرافت خاصی دارند و می‌توانند جایگزین خوبی برای کیف‌های حصیری کلاسیک باشند، نمونه آن این کیف حصیری گرد مشکی رنگ است که یک دسته بزرگ برای حمل راحت روی خود دارد.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف کیسه‌ای پولک دار سفید

همان طور که در مقالات قبلی مجله قرمز هم عنوان شد کیف‌های کیسه‌ای از مدل‌های جدید و ساده کیف هستند که جذابیت خاصی دارند اما اگر می‌خواهید کیف کیسه‌ای مدل جدید شما چیزی فراتر از یک کیسه معمولی باشد و گران‌تر به نظر برسد سراغ مدل‌های پولک‌دار تکرنگ بروید.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف ساده چرم رسمی

اگر به دنبال یک مدل کیف ساده هستید که در عین سادگی و معمولی بودن، به روز بودن خود را هم نشان دهد این مدل کیف ساده چرم رسمی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این کیف زیبا و جادار بهترین گزینه برای خانم‌های شاغلی است که می‌خواهند همه وسایل خود را همیشه همراه داشته باشند.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف حصیری دردار

در میان مدل‌های مختلف کیف حصیری، کیف‌های حصیری دردار محبوب‌ترین نوع آن هستند چون امنیت وسایل شما درون آن بیشتر است و جزئیاتی که روی درب و قفل کیف اعمال می‌شود تفاوت زیادی را با مدل‌های معمولی به وجود می‌آورد و هویت خاصی به کیف می‌بخشد.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف چرم ساده آبی پاستل

همان طور که قبلا گفتیم رنگ‌های پاستل یک ترند جدید و مهم در دنیای کیف‌های زنانه هستند و سادگی و زیبایی این رنگ‌ها هم با معیارهای سبک مینیمال کاملا تطابق دارد. پس یک کیف ساده چرم به رنگ آبی پاستل دقیقا همان چیزی است که خانم‌ها ساده پسند به آن نیاز دارند.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف حصیری بنددار ساده

کیف‌های حصیری لزوما به شکل سبد دستی نیستند و می‌توانند با داشتن بند مناسب دوشی شوند و به یک کیف تابستانی مناسب که اصلا دست و پا گیر نیست تبدیل شوند. این کیف می‌تواند بهترین گزینه برای سفرهای آخر هفته و پیک نیک در بیرون از شهر باشد و همه وسایل شما را به راحتی در خود جای می‌دهد.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف حصیری و چرم دورنگ

اگر به مدل‌های قدیمی و اکسسوری‌های برآمده از سبک‌های دهه‌های گذشته علاقمند باشید احتمالا در نگاه اول عاشق این کیف خواهید شد. چون این کف حصیری دورنگ هم از جنس چرم و هم از جنس حصیر است و همه ویژگی‌های یک کیف ساده کلاسیک و یک کیف مدل جدید را در خود دارد.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف چوبی با فرم هندسی از مدل‌های جدید و ساده کیف

احتمالا می‌دانید که کیف‌های با فرم‌های هندسی مثل دایره و مثلث و مربع این روزها بسیار محبوب هستند و یک کیف دوشی به شکل هشت ضلعی هم در همین دسته قرار می‌گیرد. حال اگر این کیف از جنس چوب باشد توجه و حسادت همه اطرافیان را به شما جلب خواهد کرد.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف دوشی ساده رنگی

کیف‌های ساده لزوما نباید مشکی و خاکستری و حتی در رنگ‌های پاستل باشند. یک کیف دوشی ساده از جنس چرم می‌تواند در رنگ‌های شاد و روشن مثل قرمز هم انتخاب شود تا زیبایی آن چند برابر شده و به نقطه کانونی استایل تابستانی شما تبدیل شود.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف دستی کوچک از مدل‌های جدید و ساده کیف

این کیف تعداد زیادی از ترندهای فصل را در خود جای داده است چون هم رنگ پاستل دارد و هم به فرم هندسی نیم دایره طراحی شده است. در کنار آن ظاهری کاملا ساده و جذاب هم دارد و حمل دستی آن بسیار ساده و بدون دردسر است.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف سطلی ساده دسته‌دار

کیف‌های سطلی ساده را شاید بتوان یکی از مهم‌ترین ترندهای فصل به شمار آورد چون سادگی و ظرافت آن‌ها باعث محبوبیت این مدل شده است و در کنار آن زیبایی و جادار بودن این کیف‌ها باعث شده که هم از نظر کاربردی و هم از نظر استایل بسیار مهم شوند.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف حصیری نامرئی

همان طور که گفتیم کیف‌های حصیری مدل‌های متنوعی دارند و یکی از عجیب‌ترین و جالب‌ترین مدل‌های آن‌ها شاید همین کیف باشد. اگر می‌خواهید هم کیفتان به خوبی به چشم بیاید و هم چیزهایی که درون آن گذاشته‌اید، این کیف حصیری نامرئی جالب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

کیف رنگی قفل دار ساده

اگر به دنبال یک کیف مدل جدید هستید که از ساختار کلاسیک هم خارج نشود و به اندازه کافی زیبا و کاربردی باشد یک کیف رنگ قفل دار ساده با فرم کلاسیک دقیقا همان چیزی است که نیاز دارید. این مدل کیف قیمت مناسبی هم دارد و در هر موقعیتی قابل استفاده است.

مدل‌های جدید و ساده کیف زنانه

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه مدل‌های جدید لباس و جواهرات و اکسسوری مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: WhoWhatWear (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)