جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
  • مهشید
  • ۱۲ شهریور ۱۳۹۷
  • ۱۰:۳۰
  • 2,000
لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه را به این روش بپوشید

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه را به این روش بپوشید

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار از محبوب‌ترین مدل‌ها در میان لباس‌های زنانه هستند اما بیشتر اوقات، خانم‌ها از پوشیدن این نوع لباس‌ها اجتناب می کنند چون تصور می‌کنند لباس‌های گلدوزی شده و گلدار طرح‌های شلوغ و توی چشمی دارند و در هر موقعیتی نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد. اما لباس‌های گلدوزی شده و همچنین لباس‌های گلدار زنانه در حال حاضر جزو ترندهای محبوب فصل‌های اخیر بوده‌اند و برای کسانی که می‌خواهند به روز باشند بهترین گزینه هستند. خوشبختانه راه‌های مختلفی برای استفاده از آن‌ها در لباس‌های روزمره، مجلسی و حتی رسمی و محیط کار هم وجود دارد و ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز به معرفی جدیدترین لباس‌های گلدوزی شده و گلدار زنانه برای فصل پاییز و زمستان امسال خواهیم پرداخت و به شما خواهیم گفت با سبک و سلیقه‌ای که دارید چطور این لباس‌ها را بپوشید.

کت کوتاه مخمل گلدوزی شده

ما بیشتر اوقات لباس‌های اصلی خود را از انواع ساده و معمولی انتخاب می کنیم مثل یک مانتوی کتان ساده و یک شلوار جین آبی. اما یک لباس رویی به عنوان بخش سوم، می‌تواند این استایل را از سادگی و خسته کنندگی خارج کند به شرطی که از مدل و رنگی مناسب انتخاب شود. یک کت کوتاه از جنس مخمل مشکی که روی آن گلدوزی‌های زیبایی انجام شده است هم ترکیب رنگی زیبایی دارد و هم با بقیه لباس‌های شما هماهنگی کاملی خواهد داشت. اضافه کردن چنین کتی روی لباس‌های اصلی، بهترین راه برای استفاده از لباس‌های گلدوزی شده در استایل روزمره است بدون آن که ترکیب لباس‌های شما شلوغ و توی چشم باشد.

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه

دامن راسته گلدوزی شده

یک راه دیگر برای استفاده از لباس‌های گلدوزی شده در استایل این است که سراغ دامن گلدوزی شده بروید. دامن‌ها راسته با گلدوزی و قلاب دوزی زیبایی خاصی دارند و در کنار بلوز و کفش ساده شما جلوه خاصی پیدا می‌کنند. این ترکیب می‌تواند بهترین گزینه برای استایل مجلسی و نیمه رسمی شما باشد مثلا یک دامن راسته با گلدوزی‌های رنگارنگ در کنار یک بلوز سفید ساده و یک جفت نیم بوت ساده و زیبا به همراه اکسسوری‌های ساده انتخابی عالی برای مهمانی‌ها است و باعث می‌شود دامن زیبای شما به عنوان نقطه کانونی استایل شما بدرخشد.

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه

سوئیشرت گلدوزی شده

لباس‌های گلدوزی شده لزوما نباید استایلی خانمانه و مجلسی داشته باشند بلکه لباس‌های راحتی و اسپورتی هم گاهی گلدوزی می‌شوند و همین لباس‌های راحتی و اسپورتی گلدوزی شده جزو ترندهای محبوب فصل‌های اخیر بوده‌اند. پس اگر می‌خواهید مد روز باشید می‌توانید یک لباس راحتی مثل سوئیشرت گلدوزی شده برای خودتان تهیه کنید و بقیه لباس‌های خود را با آن هماهنگ کنید مثلا سعی کنید رنگ لباس‌ها را با رنگ طرح و نقشی که روی گلدوزی لباس وجود دارد هماهنگ کنید تا ترکیب لباس‌های شما نه خیلی ساده باشد و نه خیلی شلوغ و رنگارنگ.

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه

لباس توری گلدوزی شده

لباس‌های توری بلند و زیبا زمینه مناسبی برای استفاده از گلدوزی در لباس‌ها را فراهم می‌کنند و چنین لباسی قطعا یک انتخاب عالی برای مهمانی‌ها و مجالس است. خوشبختانه پارچه‌های توری گلدوزی شده و گیپور و پارچه‌هایی از این دست این روزها مد روز و پرطرفدار هستند و شما می‌توانید آن‌ها را در رنگ و طرح دلخواه خود تهیه کرده و برای دوخت لباس مجلسی به کار ببرید. در صورت استفاده از این مدل‌های لباس مجلسی سعی کنید بقیه لباس‌های خود را ساده‌تر انتخاب کنید مثلا کفش پاشنه بلند نپوشید، آرایش اکسسوری‌های ساده داشته باشید و مدل موی خود را نیز ترجیحا باز و ساده انتخاب کنید.

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه

اکسسوری به جای لباس‌های گلدوزی شده

لباس‌های گلدوزی شده برای همه مناسب نیستند و بیشتر افراد جسارت استفاده از این مدل لباس‌ها را ندارند. اما این به معنای آن نیست که شما نمی‌توانید از لباس‌های گلدوزی شده استفاده کنید. هنوز هم راه‌هایی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توان گلدوزی را به لباس‌های روزمره وارد کرد. اکسسوری‌های گلدوزی شده مثل کیف گلدوزی شده، کفش و بوت گلدوزی شده و حتی دستکش و اکسسوری مو می‌تواند یک جایگزین عالی برای لباس‌های گلدوزی شده باشد و به تدریج جسارت شما را برای استفاده از این لباس‌ها افزایش دهد. البته در صورت استفاده از این نوع اکسسوری‌ها بهتر است لباس‌های ساده و بدون طرح انتخاب کنید.

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه

شلوار جین گلدوزی شده

شلوارهای جین گلدوزی شده در چند فصل اخیر بسیار پرطرفدار بوده‌اند و به نظر می‌رسد که در این فصل هم شاهد محبوبیت آن‌ها باشیم. همان طور که گفتیم گلدوزی روی لباس‌های  روزمره و ورزشی جزو ترندهای جدیدی است که می‌تواند باعث به روز شدن استایل شما شود و حالتی خانمانه و ظریف به لباس‌های روزمره و اسپورت بدهد. به همین دلیل است که می‌توان چنین شلوار جینی را با یک بلوز چین دار مجلسی پوشید و یک استایل نیمه مجلسی عالی و مد روز برای مهمانی‌ها داشت در حالی که این کار با یک شلوار جین معمولی چندان ساده نیست.

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه

لباس چپ راستی گلدار

لباس‌های گلدار همیشه محبوب هستند و محبوب خواهند بود و هیچ زمانی نمی‌توان گفت که طرح گلدار از مد افتاده و یا قدیمی شده است و شما هم اگر فکر می‌کنید لباس گلدار به شما نمی‌آید احتمالا طرح مناسبی را انتخاب نکرده‌اید. اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید از سر تا پا لباس‌های گلدار بپوشید لباس مدل چپ راستی بهترین گزینه برای این کار است چون این لباس به همه می‌آید و بدون این که تیپ شما را شلوغ و نامرتب کند و یا شما را چاق نشان دهد طرح گلدار را به استایل شما اضافه خواهد کرد.

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه

کت و دامن مشکی گلدار

طرح گلدار همیشه هم نباید پر از رنگ‌های شاد و تند باشد. گاهی یک لباس با طرح گلدار  می‌تواند تنها شامل دو رنگ ساده و ملایم مثل مشکی و خاکستری باشد. چنین لباسی بدون آن که تیپ شما را رنگارنگ و شلوغ کند به آن طرح و عمق می‌دهد. پس دفعه بعدی که می‌خواهید یک لباس مجلسی موقر مثل کت و دامن برای خودتان تهیه کنید که کسل کننده و تکراری هم نباشد سراغ یک پارچه مشکی با طرح ملایم و گلدار بروید.

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه

شلوار گلدار رنگارنگ

برای خانم‌هایی که به لباس‌های رنگارنگ و جذاب علاقمند هستند و از پوشیدن چنین لباس‌هایی هراس ندارند، طرح‌های گلدار شاد در رنگ‌های توی چشم مثل نارنجی و زرد و قرمز و ... توصیه می‌شود. این لباس‌ها می‌توانند هر بخشی از استایل شما را شکل دهند مثلا از یک لباس مجلسی تابستانی گرفته تا یک بلوز روزمره و حتی یک شلوار طرح‌دار در رنگ‌های شاد و زیبا که هر چشمی را به خود خیره می‌کند.

 

اکسسوری‌های گلدار

همان طور که در مورد اکسسوری‌ها و لباس‌های گلدوزی شده بیان شد اگر به پوشیدن چنین لباس‌هایی عادت ندارید می‌توانید از اکسسوری‌های گلدار مثل کیف و کفش شروع کنید. یک کیف با طرح گلدار و یا یک کفش و حتی کمربند و دستبند چرم گلدار و طرح‌دار گامی مهم برای ایجاد تنوع و زیبایی در استایل است و این اکسسوری‌ها را به راحتی می‌توان در هر موقعیتی حتی در محیط کار هم استفاده کرد.

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه

بلوز و شلوار گلدار

یکی از لباس‌هایی که کمتر کسی به آن اهمیت می‌دهد بلوز و شلوار یا همان پیژامه است. اما از چند فصل قبل، پیژامه‌ها به لباس‌های مهمی تبدیل شدند و حتی در بیرون از منزل هم از آن‌ها استفاده می‌شود. با در نظر داشتن این نکته می‌توان گفت که پیژامه‌های گلدار از پارچه‌های گران قیمت مثل ابریشم و حریر می‌توانند گزینه جذاب و غیر منتظره‌ای برای استفاده در موقعیت‌های مناسب مثل مهمانی های خودمانی و ... باشند.

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه

لباس‌های گلدار برای خانم‌های مد روز

حقیقت این است که به تعداد همه انسان‌ها، راه برای پوشیدن لباس‌های گلدار وجود دارد و همه این روش‌ها می‌توانند جذاب و جالب باشند اما یکی از جدیدترین و مد روزترین روش‌ها برای پوشیدن لباس‌های گلدار، استفاده از لباس‌های طرح‌دار تکرنگ است. در این لباس‌ها، طرح لباس به صورت نقش برجسته روی آن شکل گرفته و بافتی جذاب و چشمگیر ایجاد می‌کند بدون آن که باعث شلوغ شدن و چندرنگ شدن استایل شما شود.

لباس‌های گلدوزی شده و لباس‌های گلدار زنانه

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه مدل‌های جدید لباس و پوشاک بانوان مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: PureWow (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0
Subscribe
اعلام کردن به
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

مقالات زیبایی

پاک کننده صورت طبیعی
۱۰ پاک کننده صورت که می‌توانید خودتان درست کنید
223
موی نازک
اگر موی نازک دارید این ۹ اشتباه آرایش مو را انجام ندهید
333
ضرورت و اهمیت استفاده از کرم مرطوب کننده برای تمام انواع پوست
نقش کلیدی مرطوب کننده ها در روتین مراقبت پوستی
1,270
روغن نارگیل
آیا روغن نارگیل برای پوست و بیماری‌های پوستی مفید است؟
1,803
روغن میوه نسترن
روغن میوه نسترن (رزهیپ) چه فوایدی دارد، روشهای استفاده از آن چیست؟
6,904
سبک جدید کانتور
با سبک جدید کانتور کردن در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید
3,780

مقالات سلامت

علائم سرطان کبد
علائم سرطان کبد با ۹ علامت خاموش که شاید آنها را ندانید
35
داروی توسیلیزومب
داروی توسیلیزومب یکی از کاراترین درمان ها در کنترل بیماری کرونا
74
گرافت استخوانی
گرافت استخوانی (پیوند استخوان) چیست و چه کاربردهای درمانی دارد؟
47
نگاهی به داروی ویموو
داروی ویموو و نگاهی جامع به ویژگی های این داروی ترکیبی
104
مثانه بیش فعال
مثانه بیش فعال (مثانه پرکار)؛ علل، علائم، تشخیص و درمان
114
معرفی داروی تاوانکس
داروی تاوانکس (لووفلوکساسین) درمانی کارا در مواجهه با بیماری کرونا
290

مقالات آشپزی

کدو سبز شکم پر
کدو سبز شکم پر با رویه پنیری برای میانه تابستان
31
خوراک برنج و مرغ در فر
خوراک برنج و مرغ در فر با ادویه ایتالیایی و طعم عالی
152
سیب زمینی برشته در فر
سیب زمینی برشته در فر با حداقل روغن و سرشار از ادویه
261
طرز تهیه نان خامه ای
طرز تهیه نان خامه ای به صورت حرفه‌ای و با ارائه همه نکات لازم
269
پنیر موزارلا
طرز تهیه پنیر موزارلا تازه و خانگی برای انواع غذاها با همه نکات لازم
374
خواص و طرز تهیه آب استخوان
خواص آب استخوان یا آب قلم و طرز تهیه آن در خانه به بهترین روش
557

مقالات تغذیه

بهترین زمان مصرف ویتامین
بهترین زمان مصرف ویتامین ها، مواد معدنی و انواع مکمل چیست؟
80
شیوه نگهداری غذای تازه
۱۲ غذای تازه که هرگز نباید با هم نگهداری شوند
99
سلامت ریه
سلامت ریه را با این ۲۰ خوراکی تضمین کنید
63
کلسیم پیروات
کلسیم پیروات چه فوایدی دارد و چگونه مصرف می‌شود؟
67
خواص ریحان
ریحان گیاهی شگفت انگیز با خواصی بی نظیر طبق بررسی های علمی
90
خواص جوانه
خواص جوانه حبوبات و غلات و طرز تهیه آنها در خانه به چندین روش متنوع
98