قهرمانان بازی های ویدویی همواره برای ما خاطره انگیز بوده اند.

یکی از منتشر کنندگان بازی های ویدیویی،  Square Enix اعلام کرد که یک قرارداد مشارکت بازی ویدیویی با مارول امضا کرده است تا یک سری از عناوین Avengers را تولید کند. دو استودیو Crystal Dynamics (Tomb Raider)  و Eidos Montreal (Deus Ex) بر روی این پروژه کار خواهند کرد. بنابراین ما باید منتظر یک بازی ماجراجویی بزرگ و گسترده با بازی های مختلف باشیم.

قهرمانان بازی های ویدویی

ما در اینجا ۱۲ تا از قهرمانان بازی های ویدیویی را آورده ایم.

۱)Batman

قهرمانان فراموش نشدنی بازی های ویدیویی

استودیوی اهل لندن توسعه دهنده بازی های ویدیویی، Rocksteady، بازی اکشن ابر قهرمان را با ماجراجویی های ترسناک تر و افسانه ای بهبود بخشیده است. این بازی توسط نویسنده همیشگی بتمن Paul Dini نوشته شده است. شوالیه سیاهی با غوغا و خفای فوق العاده ای آمیخته شده است. در آن از مهارت های جمگی در کنار حالت هوشمند مکاشفه استفاده شده است که به ابر قهرمان اجازه می دهد تا جنایات مختلف را در گوشه و کنار شهر بیابد.

۲)Spider Man

 

قهرمانان فراموش نشدنی بازی های ویدیویی

این قهرمان بر اساسی بنا نهاده شده که مشابه ماجراجویی هیجان انگیز Tony Hawk’s Pro Skater, Neversoft به عنوان اولین عنوان مرد عنکبوتی بود و به شما احساس پیمایش مهارت های شخصیت او را می دهد. به شما این اجازه را می دهد تا دیوارها را در نوردید و در میان آسمان خراش ها در آسمان حرکت کنید. این قهرمان همچنین از این برتری برخوردار است که با دوستان قدیمی، Dr Octopus, Venom, Rhino and Daredevil همراه است. نتیجه توسط توسعه دهنده Call of Duty، Treyarch متعاقبا عالی بود.

۳)مارول در برابر کپکام ۲

قهرمانان فراموش نشدنی بازی های ویدیویی

 

 

برای چهارمین عنوان در این سری تقابل ها شامل یک سیستم جنگی تیم تکامل یافته، محیط های زیبا و یک بازه زیادی از جنگنده هایی که دو طرف را نشان می دهند. اگر شا می خواهید بفهمید که چه کسی برنده یک رقابت بین  Juggernaut  و  Zangief می شود، این جایی است این جنگ ها یافت می شوند.

۴) Viewtiful Joe

قهرمانان فراموش نشدنی بازی های ویدیویی

دیگر ابر قهرمان ویژه ماجراجویی  از Hideki Kamiya می باشد. این مباز جرم و جنایت از نیرویی ویژه بهره می برد: توانایی استفاده از جلوه های ویژه سینماتیک در برابر دشمنان بسیارش. تخیل و بی رحمی آن آن را به یکی از ضرروی ترین عناوین دوره GameCube تبدیل کرده است.

۵)X-Men

قهرمانان فراموش نشدنی بازی های ویدیویی

در ابتدای دهه ۱۹۹۰ Konami یک بازی سرگرمی چندنفره تولید کرد که بر اساس تلویزیون های محبوب، فیلم ها و کامیک ها بود. و در امتداد Simpsons و لاکپشت های نینجا، X-Men بود. ساخته شده در یک محیط رنگی، شما به راحتی ضربه می زنید و راه خود را در میان راه مینیون های مگنتی می یابید. تنها باید تلاش کنید تا نجات یابید. با اینکه دهه ها پورت های کنسول خانگی وجود داشتند، coin-op عظیم شش نفره یک تجربه واقعی است.

۶)۱۰۱ افسانه ای

قهرمانان فراموش نشدنی بازی های ویدیویی

یک ابر قهرمان جوخه ای دیگر، اینبار تمام جمعیت قهرمانان نوجوانی را بر علیه یک شورشی بیگانه در یک دنیای پویا برانگیخته است. این بازی به طور اختصاصی در کنسول Wii U عرضه شده است. این بازی که توسط کارآزموده Resident Evil  و  Devil May Cry، Hideki Kamiya تولید شده است؛ استفاده هوشمندانه ای از صفحه GamePad کرده تا ساختار تیم شما را منظم کند. این بازی تقریبا به طور کامل نادیده گرفته شده است که به خاطر فروش بسیار پایین کنسول آن است.

۸)شهر قهرمانان

قهرمانان فراموش نشدنی بازی های ویدیویی

یک بازی بنیادی چندنفره رول پلی به معنای واقعی( MMORPG)، شهر قهرمانان به بازیکنان این شانس را می دهد تا ابرقهرمانان خود را خودشان بسازند سپس با دیگر شرکت کنندگان تیم شوند تا شهر Paragon  را جستوجو کنید و با عملیات های تبهکارانه فوق العاده دست پنجه نرم کنید. با ضربه زدن به دشمنان XP کسب می کنید که می تواند برای افزایش سطح و باز کردن نیروهای جدید به کار برده شود. این بازی از سال ۲۰۱۲ از بین رفته است، اما یک نسل معاصر کنسول فوق العاده می شد.

۹)ابر قهرمانان لگوی مارول

قهرمانان فراموش نشدنی بازی های ویدیویی

این بار هم یک بخش طنز دیگر، یک ماجراجویی اکشن متقاعد کننده که بهترین های مارول را در برابر دکتر دووم، سندمن و تعدادی از دیگر شخصیت های تخیلی کلاسیک قرار می دهد. محیط بزرگ و گشوده یک زمین بازی هیجان انگیز برای بلوک های ساختمانی، سرگرمی های حل معما فراهم کرده است و داستان در یک دوره طنز اتفاق می افتد.

۱۰) پسرک آسترو

قهرمانان فراموش نشدنی بازی های ویدیویی

تعداد اندکی از بازی های ابر قهرمانی در فورمت دستی وجود داشته اند، اما این عنوان GameBoy Advance مورد علاقه ما واقع شده است. این بازی توسط متخصص این سبک از بازی ها ،Treasure ، ساخته شده است. خیلی بیشتر از این سبک از سری کلاسیک Contra، این بازی یک جواهر نامحدو به زمان است.

۱۱)اتحاد نهایی

قهرمانان فراموش نشدنی بازی های ویدیویی

اساسا Gauntlet است اما به همراه ابر قهرمانا می باشد، اتحاد نهایی به شما ۲۵ ابر قهرمان مارول را برای انتخاب می دهد. سپس شما را وا می دارد تا یک تیم چهار نفره برای یک ارتش بی پایان از مزدوران و سرسپردگان بسازید. حالت همکاری یک انفجار بود حتی اگر ماجراجویی بی پایان پس از مدتی به پایان برسد.

۱۲)نیروی آزادی

قهرمانان بازی فراموش نشدنی بازی های ویدیویی

یک تفرج زودهنگام بای توسعه دهندگان که ادامه خواهند داد تا عناوین پرسرو صدایی بسازند. نیروی آزادی یک ماجراجویی داستانی تکنیکی است که همچون یک گذر بین Baldur’s Gate  و  XCOM می باشد. بازیکنان یک جوخه از قهرمانان را به یک سری از درگیری های راهبردی می فرستند تا با استفاده از محیط و نیروهای خود جبهه بالا را به دست بیاورند. شخصیت ها توسط هنرمند،Robb Water طراحی شده است که ادامه می دهد تا یک شکار  خواهران کوچک را بسازد.

منبع: نشریه گاردین

ترجمه توسط مترجمین تخصصی مجله قرمز

با گذاشتن نظرات خود در بخش کامنت ها ما را از نظرات خود آگاه کنید.