شبکه های اجتماعی می توانند زمینه پیشرفت بازی های ویدیویی را تامین کنند. 

شبکه های اجتماعی

دنیای بازی های ویدیویی از گروه عظمی از اجتماع تشکیل شده است. به همراه جریانی که رقابت های آنلاین و فرصت های همکاری را پیشنهاد می دهند. بازی های محبوب همچون، Destiny, Madden, Halo و دیگر بازی ها به بازی کنان کمک کرده اند تا با هم به شکل مجازی ارتباط داشته باشند تا به همراه هم و با کمک هم برای عملیات های مهم و جوایز بزرگ همکاری کنند. تمام این ها زمانی معنا پیدا می کند که شبکه های اجتماعی اجازه ورود بازی های ویدیویی به آنها را بدهد، مکانی مناسب فراهم کند که موفقیت بتواند جشن گرفته شود و اعضای جدیدی برای تیم ها جذب شوند.

Raptr

شبکه های اجتماعی بازی کنان

مکانی فوق العاده برای ستاره های دنیای بازی های ویدیویی. Raptr یک نما و دوره کوتاه آموزشی پیشنهاد می دهد تا شما راه خود را آغاز کنید. با دوستانتان پیش روید، عکس های تان را بارگزاری کنید، زندگی آنلاین بازی خود را مدیریت کنید و تیم مورد علاقه ی خود را پشتیبانی کنید. یک نرم افزار PC عالی به شما اجازه می دهد تا به آسانی محتویات سایت را بسازید و آن را در بخش حساب کاربری  خود بارگزاری کنید. Raptr پیشنهاداتی برای گزینه های جدید بازی  می دهد که بر پایه بازی که شما از آن لذت می برید طراحی شده است. همچنین شما را به بازی های زنده مرتبط می کند.

WeGame

شبکه های اجتماعی بازی کنان

با ابزار ضبط ویدیویی که این شبکه دارد شما می توانید لحظات بازی را ثبت کنید و آنها را با شبکه بازی کنان به اشتراک بگذارید که از WeGame استفاده می کنند. تمرکز بر ضبط ویدیو و عکس برداری از صفحه به شکلی کاملا خاص و ویژه در این شبکه قرار گرفته اند و کاربران می توانند بازی های مختلف را به رای و نظرسنجی بگذارندو و در انها شرکت کنند. این قالب همچنین کاربران را تشویق می کند تا مضامین خود را به اشتراک بگذارند همچون، بزرگترین اسلحه ها، زشت ترین رییس ها یا فوق العاده ترین خودروها.

Gamurs

شبکه های اجتماعی بازی کنان

 

یک شبکه مجازی بازی های ویدیویی رایگان است که در سال  ۲۰۱۳ اغاز به فعالیت کرده است و دارای پروفایلی است که یادآور Google+ می باشد. به همراه هزاران بازی  در دسترس در مناظره و قالب قدرتمند، Gamurs خود را به عنوان بهترین شبکه اجتماعی بازی ها معرفی کرده است. این شبکه مجازی همچنین اخبار مهم را از بازی های پرطرفدار، شبکه های تامین کننده، یوتیوب، توییچ، استیم و بسیاری از سایت های دیگر بارگذاری می کند تا به شما اجازه دهد از اتفاقات دنیای بازی های ویدیویی آگاه شوید.

Duxter

شبکه های اجتماعی بازی کنان

یک شبکه مجازی بازی های ویدیویی جدید است که با نمایی صاف و قابلیت بارگذاری تصویر، ویدیو، متن و بسایری بیشتر از محتویات با جامعه به محبوبیت مطلوبی در جامعه رسیده است. به همراه ابزار های بیشتر همچون ارسال محتویات به حساب کاربری و ارسال به تالار های گفت و گو شبکه مجازی بازی ها را جذاب تر کرده است. خرید محصولات فیزیکی از فروشگاه داکستر نیز یکی دیگر از ویزگی های مثبت این شبکه می باشد.

شبکه های بازی به شما کمک می کنند تا با افرادی مرتبط شوید که علاقه های مشترک شما در بازی های ویدیویی را به اشتراک بگذارید. بسیاری از سایت های بازی وجود دارند تا دوستان جدیدی بیابید و تجربیات بازی خود را ارتقا دهید. شما کدام یک را انتخاب می کنید.

منبع: مجله socialnomics

ترجمه توسط تیم ترجمه مجله قرمز

برای دیدن دیگر مقالات ما به بخش بازی مراجعه کنید.