جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
زیباترین مدل‌های موی پاییزی که امسال محبوب و پرطرفدار خواهند بود

زیباترین مدل‌های موی پاییزی که امسال محبوب و پرطرفدار خواهند بود

زیباترین و پرطرفدارترین مدل‌های موی پاییزی کدامند؟ مدل مو تاثیر زیادی در جذابیت و زیبایی استایل شما دارد و انتخاب بهترین مدل مو برای خانم‌ها همیشه چالش برانگیز است. فکر کردن به این که کدام مدل مو به صورت شما، جنس موهای شما، لباس و استایل شما می‌آید شما را با دردسرها و تردیدهای زیادی مواجه می‌کند. اما در این میان دنباله روی از ترندها می‌تواند یک گام مثبت باشد مثلا شما برای انتخاب مدل جدید موهای خود برای فصل پاییز می‌توانید جدیدترین مدل‌های موی پاییزی را دنبال کنید و از بین آن‌ها یکی را برای خودتان انتخاب کنید. به این ترتیب هم می‌توانید بر اساس سلیقه و سبک خود عمل کنید و هم مد روز و شیک باشید. در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز ما زیباترین مدل‌های موی پاییزی را که امسال پرطرفدار و محبوب هستند به شما معرفی خواهیم کرد.

قابل انکار نیست که سلبریتی‌ها و چهره‌های دنیای مد و سینما و موسیقی تاثیر زیادی بر سلیقه و زیبایی شناسی ما دارند و بسیاری از ترندهایی که امروزه در دنیای مد و زیبایی مشاهده می‌کنیم تاثیر نفوذ این سلبریتی‌ها بر فرهنگ مردم است. مدل مو هم از این قاعده مستثنی نیست و وقتی یک سلبریتی و چهره شناخته شده، مدل موی خاصی را برای خود انتخاب می‌کند این مدل در میان مردم محبوبیت خاصی پیدا می‌کند و به یک ترند و سبک جدید و پرطرفدار تبدیل می‌شود. در این مقاله نیز ما سراغ سبک‌ها و مدل‌های موی پاییزی سلبریتی‌ها رفته‌ایم و از میان آن‌ها جدیدترین و پرطرفدارترین مدل‌ها را برای شما انتخاب کرده‌ایم.

مدل بافت نامتقارن پشت گوش

این مدل موی عجیب و غیرمنتظره که روی موهای اما رابرتز مشاهده می‌کنید ترکیبی کامل از بافت و نرمی و صاف بودن و حالت دار بودن موها را در کنار هم دارد و بهترین انتخاب برای موهای نازک است. اگر می‌خواهید این مدل زیبا را به عنوان یکی از مدل‌های موی پاییزی خود انتخاب کنید ابتدا باید موها را با استفاده از اتومو یا سشوار کاملا صاف کنید. سپس فرق موها را از وسط جدا کرده و حدود ۴ تا ۵ سانتی‌متر از موهای پشت گوش را جدا کنید و ببافید و با یک کشش نامرئی محکم ببندید. در این مرحله بافت مو را از طرفین بکشید تا گیس شما عریض‌تر و پرپشت‌تر به نظر برسد، به این کار پنکیک کردن بافته گفته می‌شود. در این مرحله کار شما به پایان رسیده است و فقط کافی است با یک اسپری تثبیت کننده مخصوص موهای نازک، حالت آن را ثابت کنید.

زیباترین مدل‌های موی پاییزی

مدل کوتاه موجدار از مدل‌های موی پاییزی

اگر موهای کم حجم و کوتاهی دارید و می‌خواهید آن را حجیم و شیک نشان دهید این مدل موی کندال جنر بهترین انتخاب برای شما است. برای درست کردن موها به این روش شما به یک فرکننده حرارتی با قطر ۲.۵ سانتی‌متر نیاز دارید، پس از این که موها را آماده کردید دسته دسته آن‌ها را دور فرکننده بپیچید طوری که انتهای مو صاف باقی بماند. فرق موها را نیز از محلی جدا کنید که با فرق همیشگی شما فاصله دارد تا به این شکل موهای شما حجیم‌تر به نظر برسد. در انتها با یک اسپری نمک دریایی ریشه موها را اسپری بزنید تا حالت آن تثبیت شده و موها دارای بافت شوند.

زیباترین مدل‌های موی پاییزی

بافت شبه تیغ ماهی برای موهای بلند

اگر موهای بلندی دارید و می‌خواهید حال و هوای پاییزی را در مدل موهای خود انعکاس دهید این مدل بافت شبه تیغ ماهی یکی از بهترین و زیباترین مدل‌های موی پاییزی برای شما خواهد بود. برای درست کردن موها به این شکل ابتدا دو دسته مو از کناره‌های گوش جدا کرده و بپیچید و با کش محکم ببندید. سپس دو دسته مو از قسمت پایین‌تر دسته قبلی جدا کرده و با آن دسته یکی کرده و با این کار حالتی شبیه به بافتن ایجاد کنید. سپس دسته موهای ایجاد شده را ببافید و این بافتن را تا نوک موها ادامه دهید و با کش موها را ببندید. پس از پایان بافت کمی حجم روی بافته ایجاد کنید و با اسپری حالت دهنده، حالت موها را تثبیت کنید.

زیباترین مدل‌های موی پاییزی

مدل موی فضایی از جالب‌ترین مدل‌های موی پاییزی

موهای گرد شده در بالای سر همچنان مد روز و محبوب هستند و شما در همه فصول می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این مدل موی جالب موسوم به فضایی هم یکی از انواع مدل گرد شده است که می‌توان آن را روی هر جنس مو و با هر بلندی امتحان کرد. برای این کار ابتدا فرق موها را از وسط جدا کنید و قسمت جلوی موها را از هر طرف جمع کرده و با کش کوچکی ببندید. این قسمت‌ها را دور کش پیچیده و گرد کنید و با چند سنجاق در جای خود محکم کنید. بقیه موها را نیز آزاد بگذارید و با کمی اسپری مو، حالت آن‌ها را تثبیت کنید تا مدل موی شما کامل و آماده شود.

زیباترین مدل‌های موی پاییزی

مدل موی کوتاه یکطرفه

سلنا گومز جزو ستارگانی است که همیشه مدل‌های زیبا و تطبیق پذیری برای موهای خود انتخاب می‌کند و این مدل‌ها برای بیشتر افراد قابل کپی کردن هستند. اگر شما هم موهای کوتاهی دارید می‌توانید این مدل زیبای یک طرفه را به عنوان یکی از مدل‌های موی پاییزی خود انتخاب کنید. برای این کار، موهای خود را زمانی که هنوز خیس هستند با یک دیفیوزر خشک کرده و حالت دهید. سپس برای درخشان‌تر شدن موها کمی روغن به آن‌ها بزنید، این کار هم موها را براق‌تر می‌کند و هم نرمی و زیبایی آن‌ها را افزایش می‌دهد.

زیباترین مدل‌های موی پاییزی

استفاده از روسری و هدبند به عنوان اکسسوری

همه ما عادت داریم از کش سر و گیره و چیزهای شبیه به این برای بستن و حالت دادن به موهای خود استفاده کنیم. اما در حال حاضر چیزهایی مثل روسری و هدبند هم می‌توانند به عنوان اکسسوری مو مورد استفاده قرار گیرند. شما هم می‌توانید به جای اکسسوری‌های روزمره و کش و گیره از یک روسری و سربند کوچک استفاده کنید و یا با هدبندهای زیبا و تزئینی مدل موهای خود را شکل دهید. فرقی نمی‌کند اگر موهای شما دم اسبی ساده باشند و یا بخواهید آن‌ها را بالای سر گرد کنید این کار تغییری اساسی در مدل موهای شما به وجود خواهد آورد.

زیباترین مدل‌های موی پاییزی

فرهای ریز همراه با چتری از جذاب‌ترین مدل‌های موی پاییزی

فر کردن موها اصولا یک روش جدید نیست اما این کار به خصوص ایجاد فرهای ریز روی موها در پاییز و زمستان امسال بسیار پرطرفدار خواهد بود و شما می‌توانید با فر کردن تمام موها حجم و زیبایی خاصی به آن‌ها بدهید. اگر موهای شما چتری هم دارد نگران نباشید، شما می‌توانید با فر کردن چتری‌ها هم زیبایی بیشتری به مدل موی خود بدهید و آن را خاص و متفاوت کنید. البته فر کردن موها ممکن است باعث خشکی و آسیب پذیری آن‌ها شود بنابراین لازم است برای محافظت از موهای فر شده از کرم‌ها و اسپری‌های مخصوص استفاده کنید.

زیباترین مدل‌های موی پاییزی

موج‌های ساحلی از زیباترین مدل‌های موی پاییزی

شاید همه تصور کنند مدل مو با موج‌های ساحلی مخصوص تابستان است اما با دنبال کردن ترندهای جدید می‌توان دریافت که این مدل موی زیبا اگر با استایل رنگ مناسبی همراه باشد می‌تواند در فصل پاییز هم مورد استفاده قرار گیرد. موهایی که با رنگ‌های گرم پاییزی به صورت اومبره و سایه روشن رنگ آمیزی شده باشند با موج‌های ساحلی زیبایی خاصی پیدا می‌کنند، شما می‌توانید این  فرها را با استفاده از بیگودی‌های بزرگ یا فرکننده‌های حرارتی با قطر زیاد ایجاد کنید و با کمی اسپری نمک بافت و حالت آن را تثبیت کنید.

زیباترین مدل‌های موی پاییزی

استفاده از اکسسوری‌های متعدد برای آرایش مو

در حال حاضر در دنیای مد و زیبایی دور دور ماکسیمالیسم و زر و برق و استفاده از اکسسوری‌های متعدد است و مدل مو هم از این قاعده مستثنی نیست. همان طور که در این تصویر از هایلی بالدوین نامزد جاستین بیبر مشاهده می‌کنید او از چندین گیره تزئینی برای بستن و حالت دادن به موهای خود استفاده کرده است که این گیره‌ها با گوشواره‌های بلند و بزرگ او نیز هماهنگی کاملی دارند. اگر شما هم اهل زرق و برق و تزئینات متعدد هستید این ترند قطعا بهترین انتخاب برای شما در فصل پاییز خواهد بود.

زیباترین مدل‌های موی پاییزی

مدل موی عقب داده شده مرتب

موهای عقب داده شده و مرتب همچنان جزو مدل‌های پرطرفدار هم در دنیای مجازی و هم در دنیای واقعی هستند و ستارگانی مثل جنیفر لوپز نیز این مدل را برای آرایش موهای خود انتخاب کرده‌اند. این مدل مو بسیار ساده است و برای درست کردن آن حتی لازم نیست موهای شما شسته شده و تمیز باشد. فقط کافی است کمی ژل حالت دهنده روی موها بریزید و آن‌ها را در جهتی که دوست دارید (ترجیحا عقب و کناره‌ها) حالت دهید و فرق موها را درست کنید. به همین سادگی کار آرایش موهای شما به پایان می‌رسد و شما آماده حضور در مهمانی و هر موقعیت دیگری خواهید بود.

زیباترین مدل‌های موی پاییزی

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش زیبایی در مجله قرمز شاخه مراقبت و زیبایی مو مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: Byrdie (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0
2000
  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

روغن میوه نسترن
روغن میوه نسترن (رزهیپ) چه فوایدی دارد، روشهای استفاده از آن چیست؟
154
سبک جدید کانتور
با سبک جدید کانتور کردن در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید
1,274
ترفندهای آرایش چشم
ترفندهای آرایش چشم برای خانم‌هایی که چشمان گود دارند
1,471
براش های آرایشی خود را به این روش تمیز کنید و بشویید
براش های آرایشی خود را به این روش تمیز کنید و بشویید
628
کوتیکول خشک ناخن‌ها را به این روش درمان و برطرف کنید
کوتیکول خشک ناخن‌ها را به این روش درمان و برطرف کنید
1,053
برای داشتن مژه های زیبا و طبیعی این ترفندها را به کار ببرید
برای داشتن مژه های زیبا و طبیعی این ترفندها را به کار ببرید
2,898

مقالات سلامت

جوش واژن
جوش واژن چه علتی دارد، روشهای پیشگیری و درمان آن چیست؟
81
داروی پراکسی پکسول
داروی پرامی پکسول (Pramipexol) و نگاهی به ویژگی های آن
135
روغن میوه نسترن
روغن میوه نسترن (رزهیپ) چه فوایدی دارد، روشهای استفاده از آن چیست؟
154
ناراحتی گوارشی و نگاهی به تعاریف این ناخوشی درگیر کننده بدن
151
گلوکونات روی
گلوکونات روی و نگاهی کامل به ویژگی های این مکمل غذایی
173
بیماری آشالازی
بیماری آشالازی و نگاهی جامعه به تعاریف و خصوصیات این بیماری
247

مقالات آشپزی

خوشمزه ترین دسرها برای مهمانی
طرز تهیه چهار دسر خیلی خوشمزه برای مهمانی‌ها
152
سالاد هلو
سالاد هلو با مرغ کبابی و سس مخصوص عسلی
339
مافین کدو سبز
مافین کدو سبز یک مافین خوشمزه و عالی برای عصرهای تابستانی
468
نان چاودار دانمارکی
طرز تهیه نان چاودار دانمارکی (RugbrØd) به صورت مرحله به مرحله
359
کلوچه جو دوسر
کلوچه جو دوسر با کشمش و گردو و طعم دارچین
656
کیک شکلاتی بدون آرد
کیک شکلاتی بدون آرد و بدون گلوتن و آموزش گاناش شکلات
723

مقالات تغذیه

دستگاه گوارش
 ارتباط اشتها و باکتری‌های دستگاه گوارش 
22
گلوکونات روی
گلوکونات روی و نگاهی کامل به ویژگی های این مکمل غذایی
173
معرفی فلفل دلمه‌ای
فلفل دلمه‌ای و نگاهی به اثر این ماده غذایی پر طرفدار بر سلامت انسان
355
غذاهای نامناسبی که متخصصان قلب هرگز به آنها لب نمی‌زنند
غذاهای نامناسبی که متخصصان قلب هرگز به آنها لب نمی‌زنند
641
خواص دانه رازیانه
دانه رازیانه و نگاهی گذرا به فواید پرشمار این ماده غذایی مفید
919
خواص گندم سیاه
خواص گندم سیاه برای سلامتی و روشهای استفاده از آن
186