زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی که امسال می‌توانید امتحان کنید


داشتن یک مدل موی شیک و به روز یک گام بزرگ و مهم به سوی جذابیت و شیک پوشی است و از آن‌جایی که هر فصلی مدل‌ها و ترندهای خاص خود را دارد مدل های موی پاییزی هم بر این اساس تعیین می‌شوند. خوشبختانه دورانی که در آن همه مدل موی مشابه و یکسانی داشتند به سر آمده است و این روزها مدل‌های موی پاییزی و بهاری و … در تنوع بیشتر و برای موهای کوتاه و بلند و متوسط و هر جنس و بافت مویی طراحی و معرفی می‌شوند و این مدل‌ها برای انواع مختلف فرم صورت و اندام می‌توانند مناسب باشند. در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی برای انواع مو را که امسال مد روز و محبوب هستند با روش اجرا کردن آن‌ها به شما آموزش خواهیم داد.

یکی از بهترین و معتبرترین منابع برای پیدا کردن مدل‌های جدید مو مشاهده تصاویر سلبریتی‌ها در مراسم مختلف است، سلبریتی‌ها مثل بازیگران، خوانندگان، مدل‌ها و … فرم صورت، بافت مو و بلندی موی متفاوتی دارند و از مدل‌های موی متنوعی برای آراستن خود استفاده می‌کنند. اما گاهی تمرکز روی مدل‌های خاصی بیشتر از مدل‌های دیگر است و در این شرایط است که گفته می‌شود این مدل مو محبوب شده است.

اگر می‌خواهید بدانید که کدام مدل‌های مو برای فصل‌های آینده محبوب و پرطرفدار هستند ادامه این مقاله را مطالعه کنید، این مدل‌های متنوع می‌توانند الهام بخش شما برای ساخت یک مدل موی پاییزی جدید و شیک باشند که از هر نظر مناسب ویژگی‌های ظاهری و استایل شما است.

مدل موی کوتاه موج دار از زیباترین مدل‌های موی پاییزی

برای خانم‌هایی که موهای متوسط دارند این مدل قطعا بهترین انتخاب است چون یک مدل با فرم یکطرفه و حجم دار بدون استثنا به همه می‌آید و شما را مرتب و شیک نشان می‌دهد. برای درست کردن موها به این شکل ابتدا روی موهای مرطوب خود موس بزنید سپس با سشوار آن را خشک کنید. فرکننده مو را داغ کنید و به طور عمودی بگیرید، هر دسته مو را دور آن بپیچید و چند ثانیه صبر کنید سپس آن را رها کنید.

وقتی تمام موها را به این روش حالت دادید برس را بردارید و موها را کاملا برس بکشید، سپس با یک اسپری ساده موها را اسپری بزنید و حالت آن را تثبیت کنید.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

مدل بافت کوتاه دوطرفه از جذاب‌ترین مدل‌های موی پاییزی

اگر به دنبال یک مدل موی دراماتیک‌تر هستید این مدل زیبا را به شما توصیه می‌کنیم. ابتدا موها را فرق وسط باز کنید و از خط روی جلوی موها دو سانتی‌متر عقب بروید و یک دسته مو از هر طرف فرق خود جدا کنید.

این دسته‌ها را به صورت یک بفته کوچک و نازک ببافید و انتهای آن را با کش لاستیکی شفاف محکم کنید. همه موها را به همراه بافته‌ها به سمت عقب بدهید و با یک کش همرنگ مو آن را مانند تصویر محکم ببندید. اگر چتری دارید آن‌ها را به صورت آویزان از دو طرف صورت خود رها کنید تا حالتی شیک و دراماتیک به چهره شما بدهند.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

مدل موی کوتاه یکطرفه

سلنا گومز جزو ستارگانی است که همیشه مدل‌های زیبا و تطبیق پذیری برای موهای خود انتخاب می‌کند و این مدل‌ها برای بیشتر افراد قابل کپی کردن هستند.

اگر شما هم موهای کوتاهی دارید می‌توانید این مدل زیبای یک طرفه را به عنوان یکی از مدل‌های موی پاییزی خود انتخاب کنید. برای این کار، موهای خود را زمانی که هنوز خیس هستند با یک دیفیوزر خشک کرده و حالت دهید. سپس برای درخشان‌تر شدن موها کمی روغن به آن‌ها بزنید، این کار هم موها را براق‌تر می‌کند و هم نرمی و زیبایی آن‌ها را افزایش می‌دهد.

مدل موی کوتاه پاییزی دخترانه جدید

مدل کوتاه موجدار از مدل‌های موی پاییزی

اگر موهای کم حجم و کوتاهی دارید و می‌خواهید آن را حجیم و شیک نشان دهید این مدل موی کندال جنر بهترین انتخاب برای شما است. برای درست کردن موها به این روش شما به یک فرکننده حرارتی با قطر ۲.۵ سانتی‌متر نیاز دارید، پس از این که موها را آماده کردید دسته دسته آن‌ها را دور فرکننده بپیچید طوری که انتهای مو صاف باقی بماند.

فرق موها را نیز از محلی جدا کنید که با فرق همیشگی شما فاصله دارد تا به این شکل موهای شما حجیم‌تر به نظر برسد. در انتها با یک اسپری نمک دریایی ریشه موها را اسپری بزنید تا حالت آن تثبیت شده و موها دارای بافت شوند.

مدل موی کوتاه پاییزی دخترانه جدید

مدل سشوار ساده از شیک‌ترین مدل‌های موی پاییزی

انتخاب یک مدل موی مناسب برای موهای کوتاه ساده نیست و معمولا خانم‌ها در این مورد دچار تردید و دردسر می‌شوند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به تازگی موهای خود را کوتاه کرده‌اید نگران نباشید، گاهی فقط یک حجم دادن ساده می‌تواند زیباترین مدل مو را به شما بدهد بدون آن که کوتاهی موهایتان خیلی توی چشم باشد و ایجاد دردسر کند.

ابتدا روی موهای مرطوب خود موس بزنید سپس نیمه بالایی موها را بالای سر خود جمع کنید و به تدریج از قسمت‌های پایین شروع به سشوار کشیدن کنید (این کار را با برس دو اینچی انجام دهید) تا به قسمت های بالایی برسید.

هر دسته مو را طوری سشوار بکشید که کاملا خشک شود و نوک آن به سمت داخل حالت بگیرد. این کار باعث حجیم شدن موها می‌شود اما اگر موهای شما بیش از حد صاف است و حالت نمی‌گیرد می‌توانید با کمک یک فر کننده درشت، انتهای موها را به سمت داخل حالت دهید.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

مدل پیچ مدرن از خاص‌ترین مدل‌های موی پاییزی

اگر به دنبال یک مدل موی رمانتیک هستید که آزاد نباشد و بالای سر شما حجم ایجاد کند این مدل بهترین گزینه است. ابتدا با یک اسپری بافت‌دار روی موهای خود ایجاد بافت کنید تا کار حالت دادن آن‌ها ساده‌تر شود.

سپس کار خود را با یک بافت فرانسوی در تاج سر شروع کنید، همین طور کار بافت را ادامه دهید و در هر مرحله دسته موی جدیدی به آن اضافه کنید و انتهای موها را با یک کش لاستیکی شفاف محکم کنید.

سپس انتهای بافته را طوری گرد کنید تا مشخص نباشد و آن را در پشت سر خود با تعدادی سنجاق محکم کنید. موهای قسمت جلوی سر را با دست حالت دهید و در انتها با یک اسپری مو همه چیز را سر جای خود ثابت نگه دارید.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

دم اسبی کوچک از جالب‌ترین مدل‌ها برای موی کوتاه

تابستان امسال مدل موی کوتاه یکدست تا زیر چانه بسیار پرطرفدار بوده است اما این مساله معنای دیگری هم دارد و آن این است که چند ماه آینده یعنی در فصل پاییز قرار است شاهد ظهور دم اسبی‌های کوتاه و کوچکی باشیم که در واقع دنباله مدل موی محبوب تابستانی هستند.

این نوع دم اسبی اگرچه به کمی استفاده از سنجاق و حالت دهنده نیاز دارد اما به همه می‌آید و زیبایی فرم صورت و گوشواره‌های شما را چندین برابر نشان می‌دهد.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

مدل دم اسبی ژولیده از جذاب‌ترین مدل‌های موی پاییزی

واضح است که این روزها روز به روز از محبوبیت مدل‌های موی مرتب و شسته رفته کم می‌شود و مدل‌هایی که طبیعی و آزاد به نظر می‌رسند طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند.

البته مرتب بودن زیبایی‌های خاص خود را دارد و برای شرایط خاصی مناسب است اما زیبایی طبیعی چیزی است که هرگز از مد نمی‌افتد نمونه آن هم این مدل موی ژولیده دم اسبی است که نیاز به کار اضافی خاصی ندارد و حالتی شیک و دراماتیک به چهره می‌دهد.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

دم اسبی کوتاه و بالا و یا دم اسبی بلند و پایین

دم اسبی یکی از تطبیق پذیرترین مدل‌های موی زنانه است و تجربه نشان داده است که هرکسی در هر شرایطی می‌تواند از آن استفاده کند. حتی اگر موهای شما خیلی کوتاه باشد با تعدادی سنجاق و کمی حالت دهنده می‌توانید آن‌ها را به سمت بالا حالت داده و یک دم اسبی کوچک زیبا درست کنید حتی اگر پس گردن شما با آن مشخص باشد.

 اگر موهای بلند هم دارید کار شما بسیار ساده است و می‌توانید یک دم اسبی شل و زیبا برای خودتان بسازید.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی


اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش زیبایی در مجله قرمز شاخه مراقبت و زیبایی مو مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: PureWow (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)