جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی که امسال می‌توانید امتحان کنید

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی که امسال می‌توانید امتحان کنید

داشتن یک مدل موی شیک و به روز یک گام بزرگ و مهم به سوی جذابیت و شیک پوشی است و از آن‌جایی که هر فصلی مدل‌ها و ترندهای خاص خود را دارد مدل‌های موی پاییزی هم بر این اساس تعیین می‌شوند. خوشبختانه دورانی که در آن همه مدل موی مشابه و یکسانی داشتند به سر آمده است و این روزها مدل‌های موی پاییزی و بهاری و … در تنوع بیشتر و برای موهای کوتاه و بلند و متوسط و هر جنس و بافت مویی طراحی و معرفی می‌شوند و این مدل‌ها برای انواع مختلف فرم صورت و اندام می‌توانند مناسب باشند. در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی برای انواع مو را که امسال مد روز و محبوب هستند با روش اجرا کردن آن‌ها به شما آموزش خواهیم داد.

یکی از بهترین و معتبرترین منابع برای پیدا کردن مدل‌های جدید مو مشاهده تصاویر سلبریتی‌ها در مراسم مختلف است، سلبریتی‌ها مثل بازیگران، خوانندگان، مدل‌ها و … فرم صورت، بافت مو و بلندی موی متفاوتی دارند و از مدل‌های موی متنوعی برای آراستن خود استفاده می‌کنند. اما گاهی تمرکز روی مدل‌های خاصی بیشتر از مدل‌های دیگر است و در این شرایط است که گفته می‌شود این مدل مو محبوب شده است. اگر می‌خواهید بدانید که کدام مدل‌های مو برای فصل‌های آینده محبوب و پرطرفدار هستند ادامه این مقاله را مطالعه کنید، این مدل‌های متنوع می‌توانند الهام بخش شما برای ساخت یک مدل موی پاییزی جدید و شیک باشند که از هر نظر مناسب ویژگی‌های ظاهری و استایل شما است.

مدل موی کوتاه موج دار از زیباترین مدل‌های موی پاییزی

برای خانم‌هایی که موهای متوسط دارند این مدل قطعا بهترین انتخاب است چون یک مدل با فرم یکطرفه و حجم دار بدون استثنا به همه می‌آید و شما را مرتب و شیک نشان می‌دهد. برای درست کردن موها به این شکل ابتدا روی موهای مرطوب خود موس بزنید سپس با سشوار آن را خشک کنید. فرکننده مو را داغ کنید و به طور عمودی بگیرید، هر دسته مو را دور آن بپیچید و چند ثانیه صبر کنید سپس آن را رها کنید. وقتی تمام موها را به این روش حالت دادید برس را بردارید و موها را کاملا برس بکشید، سپس با یک اسپری ساده موها را اسپری بزنید و حالت آن را تثبیت کنید.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

مدل بافت کوتاه دوطرفه از جذاب‌ترین مدل‌های موی پاییزی

اگر به دنبال یک مدل موی دراماتیک‌تر هستید این مدل زیبا را به شما توصیه می‌کنیم. ابتدا موها را فرق وسط باز کنید و از خط روی جلوی موها دو سانتی‌متر عقب بروید و یک دسته مو از هر طرف فرق خود جدا کنید. این دسته‌ها را به صورت یک بفته کوچک و نازک ببافید و انتهای آن را با کش لاستیکی شفاف محکم کنید. همه موها را به همراه بافته‌ها به سمت عقب بدهید و با یک کش همرنگ مو آن را مانند تصویر محکم ببندید. اگر چتری دارید آن‌ها را به صورت آویزان از دو طرف صورت خود رها کنید تا حالتی شیک و دراماتیک به چهره شما بدهند.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

مدل سشوار ساده از شیک‌ترین مدل‌های موی پاییزی

انتخاب یک مدل موی مناسب برای موهای کوتاه ساده نیست و معمولا خانم‌ها در این مورد دچار تردید و دردسر می‌شوند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به تازگی موهای خود را کوتاه کرده‌اید نگران نباشید، گاهی فقط یک حجم دادن ساده می‌تواند زیباترین مدل مو را به شما بدهد بدون آن که کوتاهی موهایتان خیلی توی چشم باشد و ایجاد دردسر کند. ابتدا روی موهای مرطوب خود موس بزنید سپس نیمه بالایی موها را بالای سر خود جمع کنید و به تدریج از قسمت‌های پایین شروع به سشوار کشیدن کنید (این کار را با برس دو اینچی انجام دهید) تا به قسمت های بالایی برسید. هر دسته مو را طوری سشوار بکشید که کاملا خشک شود و نوک آن به سمت داخل حالت بگیرد. این کار باعث حجیم شدن موها می‌شود اما اگر موهای شما بیش از حد صاف است و حالت نمی‌گیرد می‌توانید با کمک یک فر کننده درشت، انتهای موها را به سمت داخل حالت دهید.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

مدل پیچ مدرن از خاص‌ترین مدل‌های موی پاییزی

اگر به دنبال یک مدل موی رمانتیک هستید که آزاد نباشد و بالای سر شما حجم ایجاد کند این مدل بهترین گزینه است. ابتدا با یک اسپری بافت‌دار روی موهای خود ایجاد بافت کنید تا کار حالت دادن آن‌ها ساده‌تر شود. سپس کار خود را با یک بافت فرانسوی در تاج سر شروع کنید، همین طور کار بافت را ادامه دهید و در هر مرحله دسته موی جدیدی به آن اضافه کنید و انتهای موها را با یک کش لاستیکی شفاف محکم کنید. سپس انتهای بافته را طوری گرد کنید تا مشخص نباشد و آن را در پشت سر خود با تعدادی سنجاق محکم کنید. موهای قسمت جلوی سر را با دست حالت دهید و در انتها با یک اسپری مو همه چیز را سر جای خود ثابت نگه دارید.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

دم اسبی کوچک از جالب‌ترین مدل‌ها برای موی کوتاه

تابستان امسال مدل موی کوتاه یکدست تا زیر چانه بسیار پرطرفدار بوده است اما این مساله معنای دیگری هم دارد و آن این است که چند ماه آینده یعنی در فصل پاییز قرار است شاهد ظهور دم اسبی‌های کوتاه و کوچکی باشیم که در واقع دنباله مدل موی محبوب تابستانی هستند. این نوع دم اسبی اگرچه به کمی استفاده از سنجاق و حالت دهنده نیاز دارد اما به همه می‌آید و زیبایی فرم صورت و گوشواره‌های شما را چندین برابر نشان می‌دهد.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

دم اسبی بلند برای موهای خیلی بلند

اگر موهای خیلی بلندی دارید احتمالا فردی خوش سلیقه و باحوصله هستید اما قرار است با این همه مو چه کنید؟ پیشنهاد ما این است که موهای خود را به سمت عقب حالت دهید و پایین گردن خود دم اسبی کنید. با این کار موهای شما بسیار بلندتر به نظر خواهند رسید و از طرف دیگر این مدل مو یک انتخاب عالی برای همراه شدن با لباس‌های مجلسی پر زرق و برق است.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

مدل دم اسبی ژولیده از جذاب‌ترین مدل‌های موی پاییزی

واضح است که این روزها روز به روز از محبوبیت مدل‌های موی مرتب و شسته رفته کم می‌شود و مدل‌هایی که طبیعی و آزاد به نظر می‌رسند طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند. البته مرتب بودن زیبایی‌های خاص خود را دارد و برای شرایط خاصی مناسب است اما زیبایی طبیعی چیزی است که هرگز از مد نمی‌افتد نمونه آن هم این مدل موی ژولیده دم اسبی است که نیاز به کار اضافی خاصی ندارد و حالتی شیک و دراماتیک به چهره می‌دهد.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

مدل دم اسبی با فرق یک طرفه

این که فرق موهای خود را از کدام قسمت جدا کنید تاثیر زیادی در ظاهر آن خواهد داشت. مثلا اگر به دنبال یک مدل موی مرتب و شیک هستید که با رطوبت و گرمای هوا وز نشود توصیه می‌کنیم مانند تندی نیوتون موهای خود را به صورت فرق یک طرفه و از پشت دم اسبی کنید. این مدل برای خانم‌هایی که صورت کشیده یا مربعی دارند بهترین گزینه است.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

مدل دم اسبی با فرق وسط از زیباترین مدل‌های موی پاییزی

برای خانم‌هایی که صورت گرد دارند فرق وسط بهترین گزینه است چون صورت را کشیده‌تر و لاغرتر نشان می‌دهد و همراه با آن به راحتی می‌توانید از یک دم اسبی ساده و زیبا هم استفاده کنید.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

دم اسبی کوتاه و بالا و یا دم اسبی بلند و پایین

دم اسبی یکی از تطبیق پذیرترین مدل‌های موی زنانه است و تجربه نشان داده است که هرکسی در هر شرایطی می‌تواند از آن استفاده کند. حتی اگر موهای شما خیلی کوتاه باشد با تعدادی سنجاق و کمی حالت دهنده می‌توانید آن‌ها را به سمت بالا حالت داده و یک دم اسبی کوچک زیبا درست کنید حتی اگر پس گردن شما با آن مشخص باشد.  اگر موهای بلند هم دارید کار شما بسیار ساده است و می‌توانید یک دم اسبی شل و زیبا برای خودتان بسازید.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

 دم اسبی شل و نیمه کاره

اگر موهای شما بلند و حالت‌دار و موج‌دار است می‌توانید با این مدل زیبا و جذاب حالتی دراماتیک و پرپشت به موهای خود بدهید. ابتدا موها را در حجیم‌ترین حالت خود شکل دهید و پشت سر جمع کنید. سپس یک سوم پایینی موهای خود را با یک کش سر نامرئی طوری ببندید که کشیده نشوند. در انتها با یک گیره حلقه‌ای زیبا این کش را بپوشانید و برای زیبایی بیشتر چند دسته از موهای قسمت جلوی سر را آزاد بگذارید.

زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش زیبایی در مجله قرمز شاخه مراقبت و زیبایی مو مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: PureWow (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0
2000
  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

دو روش جدید که در درمان آکنه‌ها بسیار موثر هستند
دو روش جدید که در درمان آکنه‌ها بسیار موثر هستند
30
این رفتارها و عادات بد روی پوست شما اثر منفی می‌گذارند
این رفتارها و عادات بد روی پوست شما اثر منفی می‌گذارند
155
این هفت روغن طبیعی بیماری رزاسه را درمان می‌کنند
این هفت روغن طبیعی بیماری رزاسه را به خوبی درمان می‌کنند
118
اگر چشمان بادامی شکل دارید به این روش آرایش کنید
اگر چشمان بادامی شکل دارید آن‌ها را به این روش آرایش کنید
280
خطاهای رایج در به کار بردن کانسیلر که تازه کارها مرتکب می‌شوند
خطاهای رایج در به کار بردن کانسیلر که تازه کارها مرتکب می‌شوند
465
با این روش‌های طبیعی و موثر، رشد موها را افزایش دهید
با این روش‌های طبیعی و موثر، رشد موها را افزایش دهید
429

مقالات سلامت

درد لاله گوش
درد لاله گوش (غضروف گوش بیرونی): علتها، علائم و درمان
229
علائم دیابت در مردان با 9 علامت مهم
علائم دیابت در مردان با ۹ علامت مهم که باید مورد توجه قرار بگیرند
296
معرفی داروی زولادکس
داروی زولادکس و معرفی مکانیسم عمل و ویژگی های کاربردی این دارو
262
خوابی بهتر با 13 راز
خوابی بهتر با ۱۳ رازی که پزشکان می‌خواهند شما هم بدانید
279
سیستیت بینابینی یا سندرم مثانه دردناک (IC)؛ علتها، علائم و درمان
سیستیت بینابینی یا سندرم مثانه دردناک (IC)؛ علتها، علائم و درمان
180
علل ریزش مو در زنان
ریزش مو در زنان چه عللی دارد، روشهای تشخیص و درمان آن چگونه است؟
358

مقالات آشپزی

حلوای لبو
حلوای لبو ؛ گرمابخش شیرین سرمای زمستان با گزینه‌های وگان
118
یک صبحانه کامل
شش خوراکی طلایی برای یک صبحانه کامل
248
انواع کباب
خوشمزه‌ترین انواع کباب در دنیا که طعمی به یاد ماندنی دارند
213
طرز تهیه پای سیب
طرز تهیه پای سیب کلاسیک بصورت تصویری و انواع روشهای نگهداری و تزئین
289
طرز تهیه کیک کدو
طرز تهیه کیک کدو ساده با تزئین خامه‌ای به صورت تصویری
676
طرز تهیه سس انچیلادا قرمز و انچیلادای مرغ مکزیکی
طرز تهیه سس انچیلادا قرمز و انچیلادای مرغ مکزیکی
605

مقالات تغذیه

غذاهای مناسب فشار خون بالا و مواد غذایی مضر
غذاهای مناسب فشار خون بالا و مواد غذایی مضری که باید حذف شوند
114
پاکسازی روده بزرگ
پاکسازی روده بزرگ با بهترین غذاها و آنهایی که باید اجتناب کرد
503
غذاهایی برای جوانی پوست
۱۳ غذایی که بطور مستقیم بر جوانی پوست اثر گذار هستند
130
فواید لیزین یا ال-لیزین
لیزین یا ال-لیزین چه نقشی در سلامت بدن دارد، منابع آن چیست؟
265
رژیم غذایی دش (DASH)
راهنمای کامل رژیم غذایی دش (DASH) برای افراد مبتلا به فشار خون بالا
153
افزایش پلاکت خون
افزایش پلاکت خون به طور طبیعی و با تغذیه مناسب
547