جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
  • مهشید
  • ۷ شهریور ۱۳۹۶
  • ۱۱:۰۴
  • 739
لباس‌های پاییزی

با جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی در سال ۲۰۱۷ آشنا شوید

فصل پاییز نزدیک است و خانم‌های شیک‌پوش قبل از هر کار دیگری باید به فکر تهیه لباس‌های پاییزی خود باشند. اما در فصل پاییز امسال چه لباس‌هایی مد روز هستند؟ پاسخ تنها یک لباس خاص یا چند محدود نیست. باید بدانید که طراحان دنیای مد دیگر سیستم "از مد افتادن یک لباس و مد شدن لباس دیگر" را کنار گذاشته‌اند و مرزهای قدیمی را برداشته‌اند پس دیگر عجیب نیست که یک لباس  و ترند چند فصل پیاپی مد باشد و پوشیدن آن اشکالی نداشته باشد. در هر صورت اگر نگاهی به نمایش‌های مد پاییز و زمستان ۲۰۱۷ بیندازید خواهید دید که برخی از مدل‌ها بیش از مدل‌های دیگر خودنمایی می‌کنند و اگر دوست دارید مد روز باشید استفاده از آن‌ها در لباس‌های پاییزی توصیه می‌شود. در این مقاله با این ترندها آشنا شوید.

اگر جزو خانم‌های خوش‌سلیقه باشید احتمالا آشنایی با مدل‌های جدید لباس‌های پاییزی شما را خوشحال خواهد کرد چون در فصل آتی با تعدادی از زیباترین لباس‌ها و ترندها روبرو هستیم. البته این مدل‌ها از نمایش‌های مد اقتباس شده‌اند و همان طور که می‌دانید لباس‌هایی که در نمایش‌های مد به تن مدل‌ها پوشانیده می‌شود با چیزی که در خیابان‌ها و بر تن مردم می‌بینیم تفاوت زیادی دارد اما همین ترندها می‌تواند الهام بخش چیزهای تازه و جذابی باشد که قابل تطبیق با زندگی عادی ما هم هست.

سرتاپا قرمز

جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی

اگر بخواهیم رنگ‌های به کار رفته در نمایش‌های مد پاییز و زمستان سال ۲۰۱۷ را در یک رنگ خلاصه کنیم بدون شک آن رنگ، رنگ قرمز خواهد بود به طوری که برند ژیوانشی تقریبا تمام لباس‌های خود را در این رنگ عرضه کرد و در برندهای فندی و جیامباتیستا والی نیز قرمز حضور چشمگیری داشت. این رنگ به خودی خود چشمگیر و جسورانه هست و تصور کنید که بخواهید سرتاپا از لباس‌های رنگ قرمز استفاده کنید. قطعا این تصمیم برای لباس‌های معمولی و لباس‌هایی که در خیابان خواهید پوشید عاقلانه نیست بنابراین کارشناسان توصیه می‌کنند به جای سرتاپا قرمز تنها یک یا دو بخش از لباس‌های خود را به این رنگ انتخاب کنید یا به جای رنگ قرمز از رنگ نزدیک به آن یعنی زرشکی استفاده کنید. طبق یافته‌ها، رنگ زرشکی تنها رنگی است که با همه رنگ‌های پوست همخوانی دارد و به همه می‌آید.

جوراب شلواری‌های شیک

جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی

حالا دیگر جوراب شلواری‌ها از یک اکسسوری کسل کننده و آزاردهنده به چیزی زیبا و شیک و غیرقابل چشم پوشی تبدیل شده اند و با هر استایلی حتی استایل راحتی و اسپورتی هم قابل استفاده هستند و سطح آن را ارتقاء می‌دهند. این ترند یکی از ترندهای دهه ۱۹۸۰ بود که دوباره راه خود را به دنیای مد بازکرده است و برندهای معتبری مثل مالبری و نینا ریچی با جوراب شلواری‌های طرح‌دار و توری درشت خود به جوراب شلواری‌ها جانی تازه بخشیده‌اند.

خز، پر و هر چیز پشمالو و جذاب

جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی

باز هم ترندی دیگر از دهه ۸۰ میلادی، دهه‌ای که چیزهای پرزرق و برق و حجیم با رنگ‌های تند و پرطمطراق طرفداران زیادی داشت. میوچیا پرادا می‌گوید هرچیزی با برش‌های پرگونه زیباتر و بهتر است و ما هم مجبوریم با وی موافق باشیم. اما پرادا تنها برندی نبوده است که علاقه خود را به پر و زرق و برق در برش‌ها و طرح و بافت پارچه‌ها لباس‌ها نشان داده است بلکه در برندهای دیگری مثل Preen هم تمایل به این ترند دیده می‌شود و امسال شاهد لباس‌های پاییزی و زمستانی گرم با رنگ‌های شاد و درخشان خواهیم بود.

نوشته‌ها روی لباس

جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی

"حرف‌های خود را واضح و بلند بزنید" این شعاری است که دنیای مد این روزها از آن پیروی می‌کند و روی لباس‌ها پر شده است از نوشته‌ها، اما نوشته‌های تجاری و شعارهای فریبنده و لوگوی برندها جای خود را به پیام‌های اجتماعی و انگیزشی داده‌اند. مثلا جملاتی برای حضور قوی‌تر زنان در اجتماع که برندهایی مثل ورساچه و دیور سراغ آن‌ها رفته‌اند. این نوشته‌ها بیشتر در تیشرت‌ها استفاده شده‌اند اما در کیف‌ها و اکسسوری‌های دیگر نیز دیده می‌شوند.

کیف‌های بزرگ

جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی

تابستان امسال ترند کیف‌های کوچک و خیلی کوچک (مینی بگ و میکروبگ) دنیای مد را قبضه کرده بود اما این دنیا دنیای حداکثرهاست و میانه‌روی در آن چندان جایگاهی ندارد. اگر نگاهی به نمایش‌های مد فصل اخیر بیندازید حضور کیف‌های خیلی بزرگ و حتی غول پیکر را می‌توانید مشاهده کنید. اما داشتن کیف بزرگ به معنای زشت بودن آن نیست و مدل‌های زیبایی از این کیف‌ها معرفی شده که همه وسایل خود را می‌توانید در آن‌ها جا دهید.

ژاکت بزرگ با دامن

جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی

این ترکیب جالب لباس از مدتی قبل میان استایلیست‌ها محبوب شده بود و جالب اینجاست که طراحان لباس هم این استایل را دیدند و در طراحی‌های خود استفاده کردند. این ترکیب همراه با بوت بهترین انتخاب برای لباس‌های پاییزی است و زیبایی خاصی دارد که خانم‌ها می‌توانند در آن کاملا احساس راحتی و پوشیدگی داشته باشند.

جنون کلاه در لباس‌های پاییزی

جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی

اگر سال ۲۰۱۶ سال کمربندهای عریض بود سال ۲۰۱۷ را هم می‌توانیم سال کلاه بنامیم. تعداد زیادی از تاثیرگذارترین برندها مثل میو میو و شانل در مدل‌های پاییزی خود از کلاه استفاده کرده‌اند، کلاه‌هایی بزرگ و خزدار که در روزهایی که موهایتان شرایط خوبی ندارند می‌توانند به کار بیایند. کلاه می‌تواند در فصل‌های سرد سال هم کاربردی باشد و هم از نظر استایل مطرح باشد پس تهیه یک کلاه شیک چیزی است که از همین الان توصیه می‌کنیم.

لباس پاییزی با استایل بوهمیایی جدید

جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی

اگرچه استایل بوهمیا هرگز کاملا از حیطه مد خارج نمی‌شود اما همیشه با تغییراتی هم همراه بوده است. این استایل که از دهه ۱۹۷۰ حیات خود را شروع کرده است با فرم‌های شناور و گشاد و رنگ‌های زیبا همیشه جذابیت خود را داشته است و روح هنری که در ترندهای لباس‌های پاییزی امسال می‌بینیم از استایل بوهمیایی جدا نیست، چیزی که در طرح‌های برندهای الکساندرمک‌کوئین، گوچی و والنتینو بیش از بقیه برندها مشاهده می‌شود.

تزئینات در نوک کفش‌ها

جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی

اگر هیچ یک از برندهایی که تا کنون معرفی کرده‌ایم توجه شما را جلب نکرده باشد این مورد حتما برای شما جذاب خواهد بود. کفش پاشنه بلند پاییزی که قسمت پنجه آن با نگین، گل یا پاپیون تزئین شده باشد چیزی است که همه خانم‌ها آن را می‌پسندند و برندهایی مثل دولچه گابانا و میومیو هم از این مساله آگاه هستند و در مدل‌های پاییزی خود از این سبک استفاده کرده‌اند.

بوت بلند با لباس کوتاه

جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی

با توجه به سبک غالب پوشیدگی که دنیای مد را فراگرفته است این ترند را می‌توان تا حدی جسورانه نامید اما مانتوی کوتاه با بوت بلند ترکیبی است که زیبایی آن همه را به وجد می‌آورد و یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای فصل پاییز به شمار می‌رود.

کت و شلوار خاکستری

جدیدترین مدل‌های لباس‌های پاییزی

وقتی رف سیمونز پس از ترک دیور اولین مجموعه خود را برای کالوین کلاین معرفی کرد بسیاری از ترندهایی را که جای تردید داشتند تایید کرد، همه کارشناسان اذعان می‌کنند که هیچ کس توانایی رف سیمونز در رنگبندی و استایل را ندارد و یکی از غالب‌ترین مدل‌هایی که در مجموعه وی مشاهده شد کت و شلوارهای خاکستری زنانه بودند که البته این ترند در مجموعه‌های ویکتوریا بکهام و تیبی هم مشاهده شد.

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه مدل‌های جدید لباس مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: WhoWhatWear (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0
2000
  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

ضرورت و اهمیت استفاده از کرم مرطوب کننده برای تمام انواع پوست
نقش کلیدی مرطوب کننده ها در روتین مراقبت پوستی
720
روغن نارگیل
آیا روغن نارگیل برای پوست و بیماری‌های پوستی مفید است؟
1,011
روغن میوه نسترن
روغن میوه نسترن (رزهیپ) چه فوایدی دارد، روشهای استفاده از آن چیست؟
2,992
سبک جدید کانتور
با سبک جدید کانتور کردن در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید
2,907
ترفندهای آرایش چشم
ترفندهای آرایش چشم برای خانم‌هایی که چشمان گود دارند
3,917
براش های آرایشی خود را به این روش تمیز کنید و بشویید
براش های آرایشی خود را به این روش تمیز کنید و بشویید
1,457

مقالات سلامت

قانقاریای فورنیه
قانقاریای فورنیه (گانگرن فورنیه)، علل، علائم، تشخیص و درمان
395
نگاهی به داروی پروپوفول
داروی پروپوفول و معرفی مکانیسم اثر و نکات طلایی در مصرف آن
221
سندرم شوگرن
سندرم شوگرن ؛ علتها، علائم، تشخیص، انواع روشهای درمان و تغذیه مخصوص
404
داروی سینمت و نگاهی جامع به اثرات و نحوه عملکرد این دارو
484
رالوکسیفن
داروی رالوکسیفن و نگاهی به ویژگی های اساسی این دارو
390
تست ALT
تست ALT یا SGPT آزمایش خون؛ مقدار نرمال و درمان وضعیت غیر نرمال
829

مقالات آشپزی

موس شکلات
بهترین موس شکلات با طعمی عالی و بافتی لطیف
148
رولت کدو حلوایی
رولت کدو حلوایی با طعم و رنگی عالی برای مهمانی‌های گرم زمستانه
290
کاری مرغ
طرز تهیه خورش کاری مرغ به دو روش و شرح کامل ادویه مخصوص
512
مافین کدو
مافین کدو حلوایی با رنگ زیبا برای صبح‌های سرد زمستان
565
مواد غذایی برای صبحانه
۴ دسته بندی ضروری از مواد غذایی برای داشتن صبحانه سالم
409
نان سیب زمینی
طرز تهیه نان سیب زمینی نرم و لطیف مرحله به مرحله
684

مقالات تغذیه

تغذیه در سفر
آنچه باید درباره تغذیه در سفر بدانیم
121
خرما
۵ خاصیت اثبات شده مصرف خرما که بدون شک باید با آن‌ها آشنا شد
108
بهترین و بدترین رژیم غذایی برای قلب
بهترین و بدترین رژیم غذایی برای قلب و عروق کدام هستند؟
213
خواص لبو
خواص لبو (ریشه چغندر) و عوارض آن بر پایه تحقیقات علمی و روشهای استفاده
218
معرفی خواص مولیبدنوم
خواص مولیبدنوم و معرفی چند مورد شگفت انگیز از این خواص
696
میوه پوملو
میوه پوملو (گریپ فروت چینی) و معرفی فواید شگفت انگیز مصرف آن
628