اکسسوری‌ها جایگاه خاصی در استایل ما دارند و ما هر روز به اشکال مختلف از آن‌ها استفاده می‌کنیم. اما خانم‌های شیک پوش همیشه علاقه دارند جدیدترین اکسسوری‌ها و زیباترین و بهترین مدل‌های آن‌ها را در استایل خود به کار ببرند. به همین دلیل است که اکسسوری‌ها هم مثل انواع لباس‌های اصلی ترندهای خاص خود را دارند و در هر فصل و هر دوره‌ای، مدل خاصی از آن‌ها محبوب می‌شود. در این محبوبیت و معرفی شدن جدیدترین اکسسوری‌ها عوامل متعددی دخیل هستند مثل نمایش‌های مد سالانه و تیپ‌های خیابانی چهره‌های مد. اما جدیدترین اکسسوری‌ها برای سال ۲۰۱۹ کدام است؟ در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز جدیدترین اکسسوری‌ها را که به اعتبار نمایش‌های مد و تیپ‌های خیابانی این روزها محبوب و پرطرفدار هستند به شما معرفی خواهیم کرد.

اکسسوری‌ها انواع و دسته‌های مختلفی را شامل می‌شوند مثل کیف، کفش، بوت، صندل، جوراب، عینک، کلاه، جواهرات و اکسسوری‌های مو. هر دسته از این اکسسوری‌ها کاربرد خاصی دارند و از نظر استایل هم به روش متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند در نتیجه ترندهای هر کدام هم متفاوت است. اما با شروع سال ۲۰۱۹ سبک‌ها و ترندهای جدید این سال هم معرفی می‌شوند و علاقمندان به شیک پوشی دوست دارند هرچه زودتر با این مدل‌ها آشنا شوند تا بتوانند استایل جدید خود را با آن‌ها بسازند. در ادامه هفت نمونه از جدیدترین اکسسوری‌ها را که در سال ۲۰۱۹ محبوب و پرفروش خواهند بود خواهید شناخت.

بوت پوست ماری بلند یا ساق کوتاه

همان طور که می‌دانید طرح‌های حیوانات این روزها بسیار محبوب و پرطرفدار هستند از طرح پوست پلنگی گفته تا ببری و گورخری و البته پوست ماری. طرح پوست ماری اگرچه از پوست واقعی مار ساخته نمی‌شود (چون در دنیای امروز کشتن حیوانات به خاطر پوست آن‌ها اقدامی مذموم شمرده می‌شود) اما زیبایی پوست مار را دارد و با رنگ و طرح طبیعی و جذاب آن، تطبیق پذیری بسیار خوبی را با سایر لباس‌ها به وجود می‌آورد. در این میان بوت‌های پوست ماری محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده‌اند و می‌توان آن‌ها را در اشکال مختلف چه بلند، چه نیم بوت و چه ساق کوتاه و چه راسته و شل و … در این طرح مشاهده کرد. جالب است بدانید که حتی طرح پوست ماری هم تنوع طرح و رنگ دارد و شما می‌توانید بوت زمستانی خود را از میان آن‌ها انتخاب کنید طوری که با سبک و استایل شما هماهنگی بیشتری داشته باشد.

جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها

کیف کوچک در رنگ‌های بژ یا قهوه‌ای

چندین سال است که کیف‌های کوچک بسیار محبوب هستند و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها شاهد فراموش شدن این کیف‌های کاربردی، دوست داشتنی و تطبیق پذیر باشیم. در واقع کیف‌های کوچک دستی و دوشی به یک مدل کلاسیک تبدیل شده‌اند که همه خانم‌ها به آن‌ها نیاز دارند تا بتوانند لوازم کوچک و ضروری خود را در آن حمل کنند. با این وجود هر سال و حتی هر فصل مدل‌های جدید و متنوعی از این کیف‌ها معرفی می‌شوند و برای مدت نسبت محدودی محبوبیت پیدا می‌کنند. مدلی که در حال حاضر در بیشتر تیپ‌های خیابانی مشاهده شده و در نمایش‌های مد به عموم مردم معرفی شده است کیف‌های کوچک در رنگ‌های بژ و قهوه‌ای است. این کیف‌ها با رنگ خنثی و تطبیق پذیری که دارند در هر استایلی قابل استفاده هستند و به خصوص برای فصل پاییز و زمستان بهترین انتخاب به شمار می‌روند.

جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها

کفش‌ها و صندل‌های بنددار شیک

همان طور که می‌دانید دنیای مد دارای یک چرخه مشخص است و سبک‌های و ترندهای آن در دوره‌های سی ساله مجددا تکرار می‌شوند. در حال حاضر ما در دوره‌ای قرار داریم که سبک‌های دهه ۹۰ شیک و مدرن محسوب می‌شوند و یکی پس از دیگری تکرار می‌شوند. یکی از این مدل‌های مخصوص دهه ۹۰ کفش‌ها و صندل‌های بنددار ظریف و شیک هستند که زیبایی خاصی دارند. این صندل‌ها که معمولا پاشنه بلند هم هستند به عنوان یک کفش مناسب برای مهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند اما می‌توان با انتخاب یک جوراب مناسب آن‌ها را در استایل روزمره استفاده کرد. صندل‌های بنددار می‌توانند پشت باز هم باشند یعنی به عنوان یک دمپایی پاشنه بلند مورد استفاده قرار گیرند. مزیت دیگر این صندل‌ها آن است که با هر فرم و شکل پا هماهنگ هستند و حتی اگر پاهای بزرگ و عریضی هم داشته باشید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها

جواهرات صدفی از جدیدترین اکسسوری‌ها

جواهرات همیشه از مهم‌ترین بخش‌های اکسسوری‌ها بوده‌اند و خانم‌ها به این بخش به چشم یک سرمایه گذاری مهم در زندگی خود نگاه می‌کنند. اما جواهرات هم سبک و ترند خود را دارند و برخی از مدل‌های آن‌ها در یک دوره جدید و محبوب می‌شود و برخی مدل‌های دیگر قدیمی شده و به فراموشی سپرده می‌شوند. در حال حاضر اگر به نمایش‌های مد و تیپ‌های خیابانی ستارگان مد نگاهی بیندازید یک سبک و مدل غالب را در جواهرات بانوان مشاهده خواهید کرد، فرم صدف. این فرم زیبا در دسته فرم‌های ارگانیک قرار می‌گیرد و در همه انواع جواهرات از گردنبند گرفته تا گوشواره و دستبند و پابند مورد استفاده قرار گرفته است. علاقمندان به این جواهرات زیبا و ظریف می‌توانند مدل‌های صدفی را در نوع لوکس (از جنس فلزات گران قیمت مثل طلا) و یا در نوع روزمره (یعنی از نوع بدلی و ارزان قیمت) تهیه کرده و برای به روز کردن استایل خود مورد استفاده قرار دهند.

جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها

کلاه‌های سطلی برای فصل سرما

کلاه‌های زنانه از اکسسوری‌های کاربردی و مهم برای فصل سرما هستند اما این کلاه‌ها مدل‌های متنوعی دارند که گاهی انتخاب را برای خانم‌های شیک پوش دشوار می‌کند مثل کلاه‌های بافتنی، کلاه‌های بره، کلاه‌های لبه دار و کلاه‌های کاسکت زمستانی که هر کدام ویژگی‌های خاصی دارند. یکی از این مدل‌ها که این روزها محبوب شده است کلاه‌های سطلی است. لبه این کلاه‌ها با شیب تندی به سمت پایین متمایل می‌شود و کمک می‌کند که آب باران روی آن باقی نماند. البته مدل این کلاه‌ها از کلاه‌های تابستانی الهام گرفته شده است اما ضخامت و ضدآب بودن مدل‌های جدید آن‌ها را به چیزی مناسب زمستان تبدیل کرده است. البته کلاه‌های سطلی برای خانم‌هایی که صورت کشیده‌ای دارند مناسب‌تر است و خانم‌هایی که صورت گرد دارند بهتر است مدل‌های دیگری را برای خود انتخاب کنند.

جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها

عینک‌های گربه‌ای باریک و کوچک

عینک‌های آفتابی یکی از مهم‌ترین انواع اکسسوری‌ها هستند که نقش مهمی در بالا بردن سطح استایل شما دارند. پس حتی اگر اهمیت آن‌ها را در مراقبت از چشمانتان در مقابل نور خورشید در نظر نگیریم باز هم همه ما به یکی دو مدل عینک آفتابی نیاز داریم. در کنار مدل‌های کلاسیک که هرگز فراموش نمی‌شوند و از مد نمی‌افتند مدل‌هایی هم وجود دارند که بر اساس فصل و مد روز انتخاب می‌شوند و تا چند سال به عنوان سبک غالب در دنیای اکسسوری‌ها نقش آفرینی می‌کنند. در حال حاضر مدل‌های دهه ۹۰ میلادی در این جایگاه قرار دارند و عینک‌های باریک جزو جدیدترین اکسسوری‌ها در دنیای مد شناخته می‌شوند. اما یک مدل جالب و جدید از این دسته، عینک‌های باریک گربه‌ای هستند که فریم کائوچویی دارند. این مدل‌های زیبا و آینده گرا جزو مدل‌های فانتزی به شمار می‌روند اما تطبیق پذیری خوبی هم دارند و همه می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها

هدبندهای لاکچری از جدیدترین اکسسوری‌ها

اخیرا وبسایتی موسوم به French Fashion House اقدام به تولید نوع جدید و خاصی از اکسسوری‌های مو کرده است که با استقبال فراوانی مواجه شده‌اند طوری که هر عدد از آن‌ها به قیمت سی پوند به فروش می‌رسد. این اکسسوری‌های مو نوعی هدبند لاکچری هستند که با تزئیناتی مثل مروارید و … کامل شده‌اند. این هدبندها بهترین گزینه برای مهمانی و کامل کردن استایل مجلسی شما در فصل زمستان هستند چون با جنس مخمل و رنگ‌های زیبایی که دارند استایل شما را سطح بالا و جذاب نشان خواهند داد. پس اگر فرصت انتخاب یک مدل موی لاکچری را برای مهمانی و عروسی پیش روی خود نداشته‌اید این اکسسوری‌های زیبا می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این برند به تولید دیگر اکسسوری‌های مو مثل سنجاق و کش سر لاکچری هم روی آورده است که با همین سبک و سیاق تولید می‌شوند و دنیای اکسسوری‌های مو را وارد مرحله‌ای جدید کرده‌اند. نکته جالب در مورد این اکسسوری‌ها این است که شما خودتان هم می‌توانید با مقداری پارچه مخمل و زیور آلات آن‌ها را با کمترین هزینه در منزل بسازید و مورد استفاده قرار دهید.

جدیدترین اکسسوری‌ها جدیدترین اکسسوری‌ها

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه مدل‌های جدید لباس و جواهرات و اکسسوری مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: WhoWhatWear (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)