sniper elite 4 ؛ نقد و بررسی


اميرمحمد ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ دقیقه مطالعه
sniper elite 4 ؛ نقد و بررسی

sniper elite 4 سری بازی سوم شخص در زمینه بازی های تیراندازی همواره دارای جایگاه خاصی هستند . به جای جنگیدن در جنگ شما به صورت پنهانی دشمنان خود را از بین می برید .

sniper elite 4

پس از یک وقفه کوتاه با تمرکز بر ارواح در سه گانه ارتش زامبی ها در سال ۲۰۱۵  ، این سری بازی ها این بار با جنگ جهانی دوم به صحنه بازگشته است .

داستان sniper elite 4

اجازه دهید ابتدا یک بخش منفی را بیرون بگذاریم sniper elite 4

اجازه دهید ابتدا یک بخش منفی را بیرون بگذاریم : Sniper Elite 4 چیزی برای ارائه دادن در بخش داستان ندارد . شما نقش Karl Fairburne ، یک تک تیرانداز مستقر در ایتالیا ، را بازی می کنید . عملیات او این است که به بازماندگان ایتالیایی کمک کند تا فاشیست ها و نازی های ایتالیایی را از بین ببرد .

در طول ده عملیات بازی ، تمام داستان همان طور که خواهید فهمید کاملا عادی جریان دارد . مدل کاراکتر ها ها آنقدرها هم جالب نیست و صداگذاری تقریبا تقلیدی می باشد .

سبک بازی تک نفره

شما ده سطح بازی انتخابی در این بازی خواهید یافت

شما ده سطح بازی انتخابی در این بازی خواهید یافت .پیش از هر مرحله  شما این فرصت را دارید تا سطح مد نظر خود را انتخاب کنید و اهداف انتخابی یا اجباری را برگزینید . به غیر از اسلحه تک تیر انداز ، شما یک اسلحه کمری و یک هفت تیر دارید . همچنین شما می توانید از مواد منفجره مختلفی برای از بین بردن دشمنان و وسایل نقلیه انها استفاده کنید .

تیراندازی

از آنجایی که این یک بازی تک تیراندازی می باشد ، جذاب ترین حالت جنگیدن را در خود جای داده است .

از آنجایی که این یک بازی تک تیراندازی می باشد ، جذاب ترین حالت جنگیدن را در خود جای داده است . جست و در منطقه با دوربین دوچشمی برای یافتن دشمن و نشانه گرفتن او ، وحشت و دیگر نکات جذابیت برای موفقیت شما اهمیت دارند . پس از تنظیم حمله ی خود ، شما شروع به از بین بردن دشمنان خود که در حال متفرق شدن از گروه های خود هستند می کنید . اینکه شما منتظر باشید تا موقفعیت مناسبی برای تیراندازی بدست آید یا حرکت کنید و موقعیت مناسب را بیابید ، همه به شما بستگی دارد .

سطح دشواریsniper elite 4

Sniper Elite 4 دارای سطوح دشواری مختلفی است که سطح بازی شما را به شکل کاملا محسوسی تغییر می دهد . سطح ساده ، نشانه گیری و شلیک است و فاقد پرتاب گلوله می باشد . سطح معمولی دارای پرتاب گلوله در هنگام تیراندازی از فاصله ی زیاد را دارد و در نهایت سطح دشوار چالش بزرگی برای تک تیرانداز های متخصص فراهم کرده ، بدون هیچ کمک در یافتن اهداف و متوقف کننده .

بازی چند نفره

Sniper Elite4 به شما اجازه می دهد به صورت آنلاین با دوستان دیگر خود بازی کنید و با هم به از بین بردن دشمنان اقدام کنید .

بازی مشارکتی

سه سطح از بازی های مشارکتی در این بازی وجود دارد

سه سطح از بازی های مشارکتی در این بازی وجود دارد : سطح اول به شما اجازه می دهد تا با سه نفر از دوستان خود به صورت مشارکتی بازی کنید . حالت نامتقارن برای بازی دونفره که سرپرستی نامیده می شود . سطح دوم است . بازی تک نفره دارای برتری بیشتری است و دیگر سطوح برای تکمیل اهداف عملیات درای یک اپراتور می باشد . بازماندگان ، سطح آخر ، بازی چهار نفره است که دارای ۱۲ سطح مختلف با اهداف بسیار دشوار می باشد .

رقابت

اگر شما علاقه به تیر اندازی های رقابتی دارید Sniper Elite 4 حالات مختلف رقابتی را به شما پیشنهاد می دهد . حالت های سنتی همچون تیم بازی مرگ و نقطه کنترل موجود است . اما جذاب ترین حالت خون تک تیر انداز های بازی است .

نتیجه گیری

اگر علاقه مند به تیر اندازی و پنهان شدن هستید این بازی را تهیه کنید . محتواهای بازی تک نفره ی بسیاری همراه بخش مختلف چند نفره در این بازی وجود دارد . آن دسته از افراد که ادامه صحنه های اکشن در بازی را دوست دارند از این بازی لذت نخواهند برد اما ما پیشنهاد می کنیم این بازی را برای یک بار هم که شده امتحان کنند .

منبع : MUO

 ترجمه از تیم تخصصی مجله قرمز

برچسب‌ها :
  • تبلیغ

  • دیدگاه شما

    0 دیدگاه