بازی هایی که دارای بروزرسانی طلایی در ماه مارس ۲۰۱۷ بودند به صورت لیستی توسط مایکروسافت منتشر شده است ؛ به این لیست عنوان های جدید Xbox One  و Xbox ۳۶۰ برای دانلود اضافه شده اند .

طرفداران می خواهند مطمئن شوند که آنها نسخه رایگان Project Car  در صورت اینکه قبلا امتحان نکرده اند ، بدست می آورند . عناوین Slightly Mad Studios تا ۱۵ مارس در دسترس قرار می گیرد .

پس از آن ، مایکروسافت برگزیده ای جدید از بازی ها را به همراه بروزرسانی طلایی اضافه خواهد کرد ؛ که شامل  Evolve Ultimate Edition  بر روی Xbox One و Heavy Weapon بر روی Xbox ۳۶۰ .

باید اشاره شود که ۱۵ مارس آخرین روزی خواهد بود که طرفداران می توانند بازی  Borderlands 2 به صورت رایگان دانلود کنند . این بازی هم اکنون برای بازی بر روی هر دو کنسول در دسترس است . ( به شرط سازگاری گذشته  Xbox One )

هر دو بازی Heavy Weapon  و  Borderlands 2  بر روی Xbox One قابل بازی کردن هستند ، به  این معنی که طرفداران در ۱۵ مارس مجموعه کامل هر چهار بازی را خواهند داشت .

مایکروسافت هنوز طرح خود برای برنامه موفقیت آمیز ماه آوریل اعلام نکرده است ، در هر صورت به نظر می رسد که لیست بازی های ماه آوریل را هفته آینده منتشر خواهند کرد .

دیگر بازی هایی که در ماه مارس می توانید داشته باشید شامل :

Layers of Fear  که از ۱ تا ۳۱ مارس بر روی Xbox One در دسترس است .

Evolve Ultimate Edition که در ۱۵ و ۱۶ آوریل برای Xbox One در دسترس است .

Borderlands 2 که از ۱ تا ۱۵ مارس برای Xbox 360  و Xbox One در دسترس است .

Heavy Weapon که از ۱۶ تا ۳۱ مارس بر روی Xbox 360 و Xbox One قابل دسترسی است .

بازی Heavy Weapon

سبک موشکی Heavy Weapon ، سبک کلاسیک اکشن تیراندازی ، خشن و اعتیاد آور آن را تکمیل می کند .

سبک موشکی Heavy Weapon  ، سبک کلاسیک اکشن تیراندازی ، خشن و اعتیاد آور آن را تکمیل می کند . با ۱۹ عملیات داستانی ، حالت بقا و روش همکاری آنلاین آن ، شما فرصت های فراوانی برای نشان دادن مهارت های بازی خود خواهید داشت .

  بازی Evolve Ultimate Edition

یک تیر اندازی اول شخص چهار به یک که آدرنالین را در خون شما به جریان می اندازد .

یک تیر اندازی اول شخص چهار به یک که آدرنالین را در خون شما به جریان می اندازد . بازی که یک بازیکن هیولایی قدرتمند را کنترل می کند و بتواند از دست یک تیم چهار نفره بگریزد و از آنها چابک تر باشد . به همراه ترکیبی بی پایان از شکارچیان ، نقشه ها هیولاها و وضعیت های بازی که می توانید انتخاب کنید . هیچ دو شکاری یکسان نخواهد بود . کسی که بتواند در تمام زمینه ها نجات یابد برنده است . این بازی همچنین شامل پوسته های اضافی و شخصیت های جدید می باشد .

 tech giant اخیرا طرح بازی جدید ترکیبی خود را اعلام کرده است که با هدفون های Acer  مطابقت می یابند .

توسعه دهندگانی که اخیرا به فصل بازی های ترکیبی واقعی مایکروسافت در GDC پیوسته اند و برای کمک به این بخش متحد شده اند ، تجربه های جدیدی آغاز کرده اند .

آنها همچنین تاکید کرده اند که توسعه دهندگان بازی به ساختن محتواهایی برای Windows Mixed Reality که می تواند به صورت ID@Xbox ثبت  شوند ، علاقه مندند .

اما هدف مایکروسافت تنها برای محتوی های ترکیبی واقعی بر روی ویندوز ۱۰ نیست . آنها تاکید کرده اند : تجربه های Windows Mixed Reality بر روی دیگر دستگاه ها به مرور زمان اجرا خواهد شد ، افزون بر دسکتاپ و Microsoft HoloLens .

برنامه ما این است که محتواهای ترکیبی واقعی را بر روی Xbox One   خانواده ای از دستگاه ها ، همچون Project Scorpio ، در سال ۲۰۱۸ بیاوریم .

این یک طرح بلند پروازانه است . اما به نظر می رسد که مایکروسافت به دنبال ساخت یک تجربه بازی منحصر به فرد برای گروهی از دستگاه های خود است . اما نه تا زمانی که Xbox Scorpio project  اجرا شده است .

منبع : Express

 این مقاله توسط تیم ترجمه تخصصی مجله قرمز ترجمه شده است .