بازی های اعتیاد آور چگونه باعث اعتیاد می شوند ؟ عموما ، این بازی ها ، زمان زیادی برای بازی کردن نمی گیرند و چالش هایی دارند که شما دوست دارید بر آنها مسلط شوید .

بازی های اعتیاد آور

در میان تسلط بر بازی و کسب امتیاز بیشتر ، یک نفر ممکن است برای ساعت ها در بازی غرق شود . بازی های اعتیاد آور زیادی برای پلتفرم اندروید وجود دارد . متاسفانه همه ی آنها با هم برابر نیستند . ما در اینجا برخی از اعتیاد آورترین بازی های اندروید را معرفی می کنیم .

Alto’s Adventure

شما می توانید این بازی را به صورت رایگان از google play دانلود کنید .

شما می توانید این بازی را به صورت رایگان از google play دانلود کنید . Alto’s Adventure هم اکنون یکی از محبوب ترین بازی هاست . این یک بازی دو ی بی انتها است که باید از یک تپه  به طور مداوم پایین بیاید . چیزی که این بازی را تبدیل به یک بازی اعتیاد آور کرده این است که شما باید از برخورد با موانع جلوگیری کنید ، سکه جمع کنید و در برخی بخش ها لاماها را نجات دهید . از ویژگی های این بازی استفاده از رنگ های متنوع و سبک گرافیکی ویژه است . مکانیسم این بازی بسیار ساده است و به راحتی یاد می گیرید . بخش هایی در بازی وجود دارد که شما می توانید با پرداخت پول آنها را به دست آورید اما با نخریدن آنها هیچ چیز از هیجان بازی کم نمی شود .

Clash Royale

شما می توانید این بازی را به صورت رایگان از Google Play دانلود کنید .

شما می توانید این بازی را به صورت رایگان از Google Play دانلود کنید . Clash Royale در میان لیست محبوب ترین بازی ها قرار دارد . این بازی یک بازی آنلاین PvP می باشد . و این یعنی همواره فردی وجود دارد که شما با او بازی کنید . این یک بازی دوئل است که شما کارت جمع می کنید و سپس آنها را در جنگ ها استفاده می کنید . می توانید دسته هایی درست کنید ، کارت های جدید به دست بیاورید و اگر می خواهید تمام طول روز را با دیگران بجنگید . همچنین می توانید با دیگر بازیکنان قبالی را تشکیل دهید ، کارت ها را به اشتراک بگذارید و در دوئل های شخصی شرکت کنید . قطعا این بازی یکی از اعتیادآور ترین بازی هاست که شما را درگیر خود می کند . به علاوه این بازی خیلی خوب اجرا می شود ، مرتبا بروز می شود و بخش پولی آن آنقدرها هم بد نیست .

Exploding Kittens

Exploding Kittens  یک بازی کارتی است

Exploding Kittens  یک بازی کارتی است . این بازی توسط Kickstarter بنیان گذاری شده و در واقع بسیار بازی جالبی است . چیزی که در این بازی اتفاق می افتد این است که هر کس کارت خود را می کشد تا در نهایت یک نفر کارت Exploding Kittens را بکشد . اگر آنها نتوانند کاری برای آن کنند ، می بازند . آخرین نفری که باقی می ماند برنده است . چیزی که آنرا بسیار اعتیادآور کرده سرعت زیاد در جریان افتادن شما در بازی است . نه تنها دارای بخش بازی آنلاین است بلکه شما می توانید افراد را از همه جا با کد ویژه به بازی دعوت کنید . این بازی جذاب ، سریع و یکی از بازی های اعتیادآور می باشد . با کنار گذاشتن Expansion ها بخش پولی در این بازی وجود ندارد .

Dan The Man

Dan The man  توسط استودیو Halfbrick ساخته شده .

Dan The man  توسط استودیو Halfbrick ساخته شده . ممکن است نام آن را در بازی Fruit Ninja و Jetpack Joyride ( که هر دو از بازی های فوق العاده اعتیادآور هستند ) شنیده باشید . Dan the Man یک بازی ترکیبی بین ژانر اکشن و برالر است . این بازی دارای چالش ها ، ماجراجویی ها و خیلی چیزهای دیگر است . این بازی دارای ارباب ، سلاح ها ، سه حالت مختلف بازی و کنترل های ساده است . آشنایی با محیط بازی بسیار آسان است . این یک بازی فریمیوم است ؛ یعنی ممکن است همراه با برخی مشکلات می باشد . در هرصورت همچنان یکی از بهترنی و اعتیاد آورترین بازی هاست .

Duet

Duet یکی از اعتیادآورترین بازی هایی است که امتحان کردیم .

Duet یکی از اعتیادآورترین بازی هایی است که امتحان کردیم . در واقع یک بازی پازلی است که به عنوان دو پینت بال بازی می کنید . وظیفه شما این است که توپ ها را به دور پلتفرم های در حال ریزش بچرخانید تا به پایان مرحله برسید . زمانی شما می بازید که نقاشی شما رو پلتفرم بریزد . شما می توانید ببینید که در کجا اشتباه کرده اید . شما می توانید حالت کمپین را به صورت رایگان دریافت کنید . بقیه بخش های بازی به قیمت ۲٫۹۹ دلار عرضه می شود . این بازی بسیار ساده است و روی دستگاه های قدیمی و جدید کار می کند . به امتحان کردن آن می ارزد .

 سری بازی هایFive Nights at Freddy’s

 Five Nights at Freddy’s یکی از محبوب ترین بازی های پولی است

 Five Nights at Freddy’s یکی از محبوب ترین بازی های پولی است . بازی بر اساس نسخه های منتشر شده متفاوت است ، اما همگی با یک فرض پیش می روند . شما یک ساختمان را هدف گذاری خواهید کرد و اگر دقت نکنید توسط روبات های انیماتروتیک ترسناک پرت می شوید . این بازی دارای یک داستان خیلی عمیق دارد که مناسب افرادی است که بع این سبک بازی ها اهمیت می دهند . تعداد انگشت شماری از بازی ها در هر سری وجود دارد و قیمت همه آنها ۲٫۹۹ دلار می باشد . Five Nights at Freddy’s بازی سریعی است که نیاز به تلاش بسیار دارد تا درست شود . کنار گذاشتن این بازی تا به پایان رساندن آن بسیار دشوار است .

Geometry Dash

Geometry Dash یکی از بازی های زیبای RobTop Games می باشد

Geometry Dash یکی از بازی های زیبای RobTop Games می باشد . بازی اصلی ۲٫۹۹ دلار قیمت دارد و یک بازی به سبک اکشن است . این بازی به شما اجازه می دهد تا کاراکتر ها را شخصی سازی کنید و در میان تمام چالش ها و سطح ها مختلف بازی کنید . این بازی همچنین دارای یک نسخه رایگان به نام Geometry Dash World است که بخش پولی هم ندارد . خیلی هم مهم نیست که کدام نسخه را انتخاب می کنید . هردوی این بازی ها بسیار زیبا و اعتیاد آور هستند . شما می توانید در عمق یک سطح بروید یا خیلی سریع بازی کنید .

PinOut

PinOut یک بازی جمع کننده توپ است که با دونده بی انتها ترکیب شده

PinOut یک بازی جمع کننده توپ است که با دونده بی انتها ترکیب شده . هدف شما این است تا جایی که می توانید پیش بروید و توپ جمع کنید . این بازی دارای گرافیک و رنگ های فراوان است و می تواند شما را برای مدت ها سرگرم کند . برخلاف بیشتر بازی های توپ جمع کنی این بازی فقط یک قیمت دارد و هیچ بخش پولی داخلی ندارد . و این یعنی هیچ بخش فریمیوم در طول بازی وجود ندارد . افرادی که این سبک بازی را دوست دارند اما می خواهند بازی دیگری را امتحان کنند ، می توانند بازی Smash Hit که آن هم توسط این کمپانی تولید شده را امتحان کنند .

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded آخرین اثر Sky Force است

Sky Force Reloaded آخرین اثر Sky Force است . این سری از بازی ها ، تیراندازی های بالا پایین هستند که شما به درون خطر پرواز می کنید و باید تلاش کنید تا آخر مرحله نجات پیدا کنید . به علاوه ، یک سری کارهای جانبی هم وجود دارد که می توانید انجام دهید ؛ همچون نجات افرادی که در میان جنگ گیر افتاده اند . این بازی خیلی زیبا ساخته شده و به خوبی اجرا می شود همچنین دارای کارهای زیادی برای انجام دادن است . این بازی دارای این ویژگی است که کشتی خود را بروز کنید تا آن را قوی تر کنید . این بسیار سرگرم کننده است و می توتنید ان را بارها بازی کنید .

بازی های Yodo1

 آنها بازی های اعتیاد آور زیادی دارند که بسیار جذاب است

Yodo1 Games  یک استودیوی تولید بازی است . آنها بازی های اعتیاد آور زیادی دارند که بسیار جذاب است . محبو ترین آنها Crossy Road است . برخی نسخه های دیگر نیز وجود دارند ام در کل مکانیسم آنها یکسان است . هر بازی دراای گرافیک زیبا و نوستالژیکی می باشد و همه انها دوی بی انتها هستند . هرکدام از آنها دارای زیبایی های خود است . باید ببینید که کدام یک را بیشتر از همه دوست دارید و آن را انتخاب کنید .

منبع : androidauthority

این مقاله توسط تیم ترجمه مجله قرمز ترجمه شده

تجربیات خود را از بازی کردن با بازی های اعتیاد آور با ما در میان بگذارید .