اکسسوری‌ها اگرچه جزو لباس‌های اصلی و ضروری شما نیستند اما نقش مهمی در ارتقاء تیپ و استایل شما دارند. استایل مجلسی هم از این قاعده مستثنی نیست و اکسسوری‌های مجلسی اگر درست انتخاب شوند می‌توانند تیپ مجلسی شما را کامل کنند و شما به زیباترین و بهترین شکل در مهمانی‌ها و مجالس حاضر شوید. اکسسوری‌های مجلسی شما می‌توانند کیف، کفش صندل، جوراب شلواری، جواهرات و حتی شال باشند که به سبک و سیاق مهمانی‌های طراحی شده‌اند یعنی رنگ‌های روشن و اکلیل و نگین و … دارند. پس اگر یک لباس مجلسی ساده و بدون جلوه انتخاب کرده‌اید نگران نباشید، ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز تعدادی از جدیدترین و زیباترین مدل‌های اکسسوری‌های مجلسی را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید در مهمانی‌ها در فصل‌های مختلف امتحان کنید و سلیقه و استایل جذاب خود را به رخ بکشید.  

کیف منجوقی

اکسسوری‌های مجلسی

هر خانمی برای شرکت در مهمانی‌ها و عروسی‌ها به یک کیف مجلسی نیاز دارد و این کیف هرچه جذاب‌تر باشد مجلسی‌تر هم خواهد بود. کیف‌های پارچه‌ای از جنس مخمل که روی خود نگین و منجوق و گلدوزی دارند به اندازه کافی زیبا هستند که به عنوان یک کیف مجلسی به کار بروند.

گوشواره‌های زمردی تا به تا

اکسسوری‌های مجلسی

همان طور که می‌دانید گوشواره‌های تا به تا از مدل‌های جدید اکسسوری‌های مجلسی و جواهرات هستند که زیبایی آن‌ها خاص و استثنایی و غیرمنتظره است. پس اگر می‌خواهید در مهمانی‌ها از جواهرات جذاب و مدل جدید استفاده کنید توصیه ما گوشواره‌های تا به تا از رنگ و طرح یکسان است مثل این گوشواره زمردی زیبا و هماهنگ.

دمپایی پاشنه بلند آینه‌ای

اکسسوری‌های مجلسی

اکسسوری‌های متالیک مدتی است که جزو ترندهای محبوب در دنیای اکسسوری‌ها به شمار می‌روند. از طرف دیگر کفش‌های آینه‌ای یادآور رقص نور دیسکوها هستند و اگر شما می‌خواهید در مهمانی‌ها چنین حال و هوایی را در ذهن خود و دیگران تداعی کنید کفش‌های آینه‌ای را به شما توصیه می‌کنیم.

شال خز رنگی

اکسسوری‌های مجلسی

اگر اهل تیپ‌های سطح بالا از نوع خانمانه هستید یک شال خز رنگی و جذاب می‌تواند قطعه گم شده پازل لباس‌های شما باشد و آن‌ها را کامل کند. نگران فصل هم نباشید، شال خز رنگی به اندازه‌ای زیبا و مجلسی است که در هر فصلی حتی بهار و پاییز هم می‌توانید از ان استفاده کنید.

جوراب متالیک مجلسی

اکسسوری‌های مجلسی

شاید فکر کنید مهمانی‌ها که دیگر جای جوراب پوشیدن نیست و نهایتا بتوان از جوراب شلواری در این موقعیت‌ها استفاده کرد اما جوراب‌های متالیک یکی از انواع جوراب‌های مجلسی هستند که جلوه خاصی به استایل شما می‌دهند. این جوراب‌های زیبا را با صندل‌های لژدار مجلسی ساده همراه کنید و تیپ مجلسی خود را کامل و هماهنگ کنید.

چوکر نگین دار یکی از زیباترین اکسسوری‌های مجلسی

اکسسوری‌های مجلسی

برای این که گردن خوود را بلند و کشیده نشان دهید می‌توانید از یک چوکر به عنوان اکسسوری مجلسی استفاده کنید. این اکسسوری مخصوصا اگر با تزئینات چشمگیری مثل نگین و منجوق هم همراه شود بهترین گزینه برای کامل کردن لباس مشکی مجلسی شما است و تیپ شما را به خوبی ارتقاء خواهد داد.

گوشواره و آویز نگین دار

اکسسوری‌های مجلسی

همان طور که گفتیم گوشواره‌های تا به تا از ترندهای جدید جواهرات در فصل‌های اخیر هستند که مدل‌های متنوع خود را هم دارند. یکی از این مدل‌ها مدل ترکیبی آویز و گوشواره میخی در شکل مشابه است که اگرچه سبکی شبیه به دهه هشتاد میلادی دارد اما به اندازه کافی چشمگیر و جذاب است.

صندل مشکی با نگین‌های رنگارنگ

اکسسوری‌های مجلسی زیبا

پوشیدن یک صندل مشکی ساده برای مهمانی شاید کار معقولی باشد به شرطی که لباس مجلسی شما جلوه و رنگ چشمگیری داشته باشد اما اگر لباس ساده‌ای برای مهمانی انتخاب کرده‌اید بهتر است صندل مشکی خاصی را با آن بپوشید، صندلی که نگین‌های رنگارنگ روی خود دارد یک انتخاب عالی برای این کار است.

دستبند با آویز ماه و ستاره

اکسسوری‌های مجلسی

طرح ماه و ستاره از طرح‌ها و نقش‌های محبوب فصل‌های اخیر بوده است که به لباس‌ها و اکسسوری‌های زنانه هم راه پیدا کرده است. داشتن یک دستبند زیبا با آویزهایی به شکل ماه و ستاره هم می‌تواند دنباله رو این ترند باشد و هم با بقیه اکسسوری‌های مجلسی شما مثل کیف و گردنبند و چوکر هماهنگ شود.

کیف کیسه‌ای مجلسی پولکی

اکسسوری‌های مجلسی

پیش بینی می‌شود پولک‌های چندرنگ از ترندهای محبوب فصل‌های آینده باشند پس چه بهتر که شما به استقبال این ترند بروید و لباس‌ها و اکسسوری‌هایی با این طرح و رنگ انتخاب کنید مثلا یک کیف مجلسی پولک‌دار کیسه‌ای که جلوه و زرق و برق خاصی دارد.

گوشواره میخی طلا به شکل گل

اکسسوری‌های مجلسی

گوشواره‌های میخی و کلیپی از مدل‌های محبوب گوشواره‌های مجلسی هستند که برای جلوه بیشتر تیپ مهمانی خود می‌توانید از فرم‌های بزرگ‌تر مثل گل و ستاره و … برای آن استفاده کنید. حتی اگر گوش‌هایتان سوراخ ندارد نگران نباشید، مدل‌های کلیپی برای این منظور تهیه شده‌اند.

صندل مخمل یکی از اکسسوری‌های مجلسی

اکسسوری‌های مجلسی زیبا

مخمل یکی از پارچه‌های پرکاربرد در لباس‌های مجلسی است که در اکسسوری‌ها هم می‌تواند به کار رود. صندل‌های مخمل هم زیبایی خاصی دارند که آن‌ها را به یک گزینه بدون خطا برای مهمانی‌ها تبدیل کرده‌اند. برخلاف تصور شما این صندل‌ها چندان گران هم نیستند و راحت‌تر از آن هستند که به نظر می‌رسند.

سینه ریز به شکل دستمال گردن

اکسسوری‌های مجلسی

دنیای جواهرات هر روز با نوآوری‌ها و خلاقیت‌های جدیدی همراه است که یکی از این خلاقیت‌های جالب، ترکیب گردنبند با دستمال گردن است. اگر برای بستن سینه ریزهای بزرگ و رنگارنگ جسارت ندارید بهتر است این مدل جالب و خاص را امتحان کنید و تیپ خود را ارتقاء دهید.

جوراب شلواری نگین دار مجلسی

اکسسوری‌های مجلسی

شما برای جذاب‌تر کردن استایل مجلسی خود می‌توانید لباس مشکی ساده را با یک جوراب شلواری نگین دار بپوشید، این جوراب شلواری‌ها جلوه خاصی به پاهای شما می‌دهند و بهترین گزینه برای پوشیدن با لباس مشکی کوتاه هستند. علاوه بر این، این نوع جوراب شلواری را با هر نوع کفشی هم می‌توانید بپوشید.

انگشترهای فانتزی در اشکال مختلف

اکسسوری‌های مجلسی

اگر به جواهرات بزرگ و چشمگیر علاقه دارید حلقه ساده و روزمره خود را حداقل در مهمانی‌ها کنار بگذارید و به جای آن از یک انگشتر بزرگ با مروارید و نگین در اشکال و طرح‌های متنوع و حتی فانتزی مثل گل و میوه و حیوانات استفاده کنید. این نوع انگشتر به خصوص برای مهمانی‌های آخر هفته و تولدها بهترین انتخاب است.

چوکر رنگی گلدار

اکسسوری‌های مجلسی

چوکرها به عنوان یکی از جواهرات غیرسنتی زیبا لزوما نباید مشکی و از جنس چرم باشند، چوکرهای رنگی هم زیبایی خاصی دارند مخصوصا اگر با تزئیناتی غیرمعمول هم همراه شوند. بنابراین اگر می‌خواهید ظاهری شاد و جذاب در یک مهمانی یا فستیوال داشته باشید از چوکرهای رنگی گلدار استفاده کنید.

صندل ساتن رنگی نگین دار

اکسسوری‌های مجلسی

ساتن به عنوان یکی از زیباترین پارچه‌های مجلسی در لباس‌های مجلسی هم کاربرد دارد بنابراین کفش و صندل مجلسی شما هم می‌تواند از این طرح و رنگ باشد. برای این که صندل مجلسی شما جذاب‌تر هم بشود آن را در رنگ‌های روشن و زیبا و با تزئینات چشمگیر مثل نگین و گلدوزی تهیه کنید.

گوشواره منگوله‌ای نگین دار

اکسسوری‌های مجلسی

گوشواره‌های آویز و منگوله‌ای چند فصلی است که محبوب و مد روز هستند اما شاید سادگی آن‌ها برای برخی افراد مورد قبول نباشد به همین دلیل این مدل با مدل‌های رایج روزمره تفاوت دارد و یک نگین بنفش زیبا هم بالای خود دارد که آن را به یک گزینه عالی برای اکسسوری مجلسی تبدیل کرده است.

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه جواهرات و اکسسوری مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: WhoWhatWear (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)