جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
  • مهشید
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
  • ۱۸:۰۰
  • 1,738
انگشترهای زیبا با نگین‌های خاص که می‌توانند جایگزین حلقه‌های کلاسیک شوند

انگشترهای زیبا با نگین‌های خاص که می‌توانند جایگزین حلقه‌های کلاسیک شوند

اگر سری به جواهرفروشی‌ها بزنید یا تصاویر آنلاین انگشترهای زیبا را در سایت‌های مختلف مشاهده کنید خواهید دید که اکثر این حلقه‌ها و انگشترهای نامزدی و ازدواج و … ظاهری شبیه به هم دارند. شاید مدل‌های کلاسیک برای بیشتر خانم‌ها مورد پسند باشند اما خانم‌هایی که سلیقه متفاوت و خاصی دارند به انگشترهای زیبا و متفاوت هم نیاز دارند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که حلقه‌های کلاسیک و معمولی مورد علاقه آن‌ها نیز گزینه‌های مختلف و متنوعی پیش روی شما قرار دارد. در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز چند نمونه از انگشترهای زیبا با نگین‌های خاص و متفاوت را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌توانند جایگزین حلقه‌های کلاسیک باشند.

اوپال، چشم گربه یا عین الشمس

اوپال نوعی سنگ سیلیس آبدار است که درخششی عمیق و سه بعدی دارد. اوپال در طبیعت در رنگ‌های مختلف یافت می‌شود از بیرنگ، آبی، خااکستری و قرمز گرفته تا شیری و زرد و سبز و سیاه. این سنگ می‌تواند جایگزین نگین‌های کلاسیک مثل الماس و یاقوت شود و به تنهایی روی انگشترها مورد استفاده قرار گیرد اما ترکیب آن با نگین‌های ریز الماس نیز بسیار زیبا و رویایی خواهد بود. پس اگر به یک سنگ متفاوت و چشمگیر برای انگشتر خود نیاز دارید بهتر است اوپال را انتخاب کنید چون درخشش آن با همه چیزهایی که تاکنون دیده‌اید فرق دارد.

انگشترهای زیبا با نگین‌های خاص که می‌توانند جایگزین حلقه‌های کلاسیک شوند

الماس‌های ریز دور نگین

شاید تصور کنید چیزی که در یک انگشتر یا حلقه ازدواج اهمیت دارد نگین اصلی آن است. اما د واقع نگین‌های دور نگین اصلی هستند که نقش مهمی را در زیبایی انگشتر ایفا می‌کنند و جلوه درخشانی به آن می‌دهند. حتی شما می‌توانید نگین اصلی انگشتر خود را از نوع نسبتا ارزان قیمت انتخاب کنید و با نگین‌های برلیان اصل یا اتمی دور آن، انگشترهای زیبا با قیمت مناسب داشته باشید که در واقع گران به نظر می‌رسند و حتی با انگشترهای چهره‌های معروف مثل کیت میدلتون قابل مقایسه هستند. این مدل از انگشترها جزو ترندهای جدید و محبوب این روزها هستند و شما با انتخاب آن‌ها مجموعه جواهرات خود را به روز خواهید کرد.

انگشترهای زیبا با نگین‌های خاص که می‌توانند جایگزین حلقه‌های کلاسیک شوند

یاقوت صورتی

یاقوت سنگی قیمتی است که در رنگ‌های مختلفی یافت می‌شود مثل قرمز، آبی و حتی سبز. اما یاقوت صورتی جزو مواردی است که کمتر شناخته شده است و به ندرت در ساخت انگشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر سلیقه متفاوتی در انتخاب انگشترهای زیبا و گران قیمت دارید می‌توانید به جای نگین‌های الماس و زمرد و یاقوت در رنگ‌های رایج، سراغ یاقوت صورتی بروید. رنگ صورتی مایل به هلویی این سنگ، جلوه بسیار زیبایی دارد و هم روی طلای زرد و هم طلای سفید بسیار زیبا به نظر خواهد رسید. لازم به ذکر نیست که صورتی با هر رنگ پوستی همخوانی دارد و رنگ محبوب بسیاری از خانم‌ها است.

انگشترهای زیبا با نگین‌های خاص که می‌توانند جایگزین حلقه‌های کلاسیک شوند

مورگانیت

مورگانیت نوعی سنگ با رنگ صورتی مایل به یاسی است که از زمان‌های بسیار دور در ساخت جواهرات و حتی عینک‌های باستانی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. معادن مورگانیت در کشورهای مختلفی وجود دارد اما تقریبا تمامی آن‌ها در طیف رنگی صورتی و بنفش کمرنگ یافت می‌شوند. این سنگ زیبا از خانواده آکوامارین و زمرد است و جزو سنگ‌های قیمتی دسته بندی می‌شود که ترکیب آن در کنار نگین الماس بسیار زیبا و چشمگیر خواهد بود. پس اگر به انگشتری نیاز دارید که جلوه رنگی متفاوتی داشته باشد و نگاه‌ها را به خود خیره کند یک انگشتر با نگین مورگانیت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

انگشترهای زیبا با نگین‌های خاص که می‌توانند جایگزین حلقه‌های کلاسیک شوند

نگین‌های اشکی

در کنار سنگ انگشتر و رنگ آن، فرم و شکل نگین هم اهمیت بسیار زیادی دارد. بیشتر انگشترهای زیبا و کلاسیک از نگین‌های گرد یا مربعی با برش‌های متقارن و هندسی ساخته می‌شوند اما اگر سلیقه شما متفاوت است می‌توانید سراغ فرم‌های دیگری هم بروید، نگین‌های اشکی یا به اصطلاح گلابی شکل یکی از انواع کمتر شناخته شده نگین‌ها در ساخت جواهر هستند که جلوه متفاوتی به انگشتر می‌دهند. فرم کشیده این نگین‌ها باعث می‌شود که انگشتان شما بلندتر و زیباتر به نظر برسد پس اگر انگشتان کوتاه و چاقی دارید این مدل بهترین گزینه برای شما خواهد بود. نگین‌های اشکی می‌توانند به تنهایی روی انگشتر به کار روند اما هر نگینی با برلیان‌های ریز دور آن، جذاب‌تر خواهد شد.

انگشترهای زیبا با نگین‌های خاص که می‌توانند جایگزین حلقه‌های کلاسیک شوند

سنگ‌های رنگی

وقتی صحبت از انگشترهای کلاسیک می‌شوند همه به نگین‌های الماس ریز و درشتی فکر می‌کنند که بیرنگ هستند و تمام نور را از خود عبور می‌دهند و با درخشش خیره کننده خود نگاه‌ها را به خود جلب می‌کنند. اما همان طور که گفتیم شما محدود به این انتخاب نیستید و می‌توانید به جای نگین الماس بیرنگ سراغ سنگ‌های رنگی هم بروید. این سنگ‌های رنگی می‌توانند از نوع قیمتی مثل یاقوت و زمرد و الماس زرد باشند و یا اگر قصد هزینه گزاف ندارید می‌توانید از نگین‌های ارزان قیمت و بدلی برای انگشتر خود استفاده کنید. در واقع هیچ محدودیتی برای رنگ جواهرات شما وجود ندارد و این شما هستید که می‌توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.

انگشترهای زیبا با نگین‌های خاص که می‌توانند جایگزین حلقه‌های کلاسیک شوند

الماس خام

الماس در طبیعت شکل کاملا متفاوتی دارد و نگین الماسی که ما می‌شناسیم نتیجه برش‌های متعدد استادان جواهرسازی است که در ساخت انواع جواهرات مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما این روزها بازگشت به طبیعت و استفاده از چیزهای طبیعی در دنیای مد و زیبایی، حرف اول را می‌زند و این ترند را می‌توان در طراحی جواهرات هم مشاهده کرد. به همین دلیل استفاده از الماس خام یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین سبک‌ها در جواهرسازی است. شما می‌توانید الماس خام را به عنوان نگین انگشتر خود انتخاب کنید، الماس خام درخششی خاص و متفاوت دارد که در هیچ نگین الماس برش خورده‌ای یافت نمی‌شود و مهم‌تر از همه این که اصالت آن تضمین شده است.

انگشترهای زیبا با نگین‌های خاص که می‌توانند جایگزین حلقه‌های کلاسیک شوند

سنگ ماه

سنگ ماه یک نوع سنگ نیمه مات با سطحی براق و شفاف است که در رنگ‌های بسیار متنوعی یافت می‌شود از سفید و شیری گرفته تا آبی و سبز و رنگ‌های دیگر. اگر به خواص سنگ‌ها اعتقاد داشته باشید احتمالا شنیده‌اید که سنگ ماه آثار مفیدی برای بدن دارد اما زیبایی آن قابل چشمپوشی نیست. سنگ ماه می‌تواند زینت بخش انواع جواهرات از جمله انگشتر شما باشد. رنگ‌های جذاب این سنگ با هر رنگ پوستی سازگاری دارد و در کنار طلای زرد و رزگلد جلوه‌ای زیبا و درخشان پیدا می‌کند. پس اگر به دنبال انگشتری متفاوت با سنگی خاص و استثنایی هستید انگشترهای زیبا با سنگ ماه را انتخاب کنید.

انگشترهای زیبا با نگین‌های خاص که می‌توانند جایگزین حلقه‌های کلاسیک شوند

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه جواهرات و اکسسوری مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: PureWow (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

۰ ۰ vote
Article Rating
دیدگاه ها 0
Subscribe
اعلام کردن به
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

مقالات زیبایی

روغن رزهیپ
روغن رزهیپ ؛ ضد چروک برای همه و ضد آکنه برای پوست‌های مستعد آکنه!
104
ضد جوش قوی
این سرم ویتامین سی یک ضد جوش قوی و طبیعی است!
89
جوان سازی پوست
بهترین سرم ویتامین سی کدام است و چه ویژگی‌هایی دارد؟
112
درمان جوش
چگونه برای همیشه جوش و آکنه را ازبین ببریم؟
273
آکنه چیست
رژیم غذایی ضد آکنه؛ مقصر اصلی هورمون‌ها هستند یا رژیم غذایی شما؟
118
ناخن
۳ روغن جادویی برای سلامت ناخن‌ها
198

مقالات سلامت

کمبود خواب
کمبود خواب و هورمون‌ها؛ آیا مقصر کمبود خواب ما هورمون‌هایمان هستند؟
54
پریکاردیت
پریکاردیت چیست و چگونه می‌توان آن را درمان کرد؟
68
نوشیدن زیاد آب
نوشیدن زیاد آب و مصرف آب اضافه بر نیاز را با این ۹ علامت شناسایی کنید
77
ورزش و اختلالات هورمونی
اثر ورزش بر اختلالات هورمونی زنان مانند تنبلی تخمدان و کم کاری تیروئید هاشیموتو
141
خستگی آدرنال
خستگی آدرنال؛ بلایی که استرس مزمن سر جسم و روح ما می‌آورد!
124
قطع شدن قاعدگی
قطع شدن قاعدگی؛ دلایل و عوارض آمنوره یا پریود نشدن
177

مقالات آشپزی

کیک شکلاتی گیاهی
کیک شکلاتی گیاهی و بدون گلوتن با دستورالعملی آسان
311
خشک کردن ریحان
خشک کردن ریحان به چندین روش مختلف برای افراد مبتدی
1,870
کدو سبز شکم پر
کدو سبز شکم پر با رویه پنیری برای میانه تابستان
559
خوراک برنج و مرغ در فر
خوراک برنج و مرغ در فر با ادویه ایتالیایی و طعم عالی
651
سیب زمینی برشته در فر
سیب زمینی برشته در فر با حداقل روغن و سرشار از ادویه
1,136
طرز تهیه نان خامه ای
طرز تهیه نان خامه ای به صورت حرفه‌ای و با ارائه همه نکات لازم
775

مقالات تغذیه

دلیل پرخوری
زنان و گرسنگی کاذب؛ آیا پرخوری ما گردن هورمون هایمان است؟
48
رژیم تنبلی تخمدان
رژیم تنبلی تخمدان؛ آیا با تغییر در رژیم غذایی می‌توان این سندروم را کنترل کرد؟
181
آکنه چیست
رژیم غذایی ضد آکنه؛ مقصر اصلی هورمون‌ها هستند یا رژیم غذایی شما؟
118
فیبر غذایی
فیبر غذایی چیست و میزان مصرف توصیه شده آن چقدر است؟
96
استرس چیست و از طریق چه منابعی در بدن ایجاد می‌شود؟
141
رژیم غذایی لاغری
رژیم غذایی خود را با دانستن این نکات دقیق، بهتر تنظیم کنید!
135