۵ بازی پرطرفدار Play Station 4

گر شما دستگاه PS ندارید پس همراه ما باشید

بازی Zero Dawn  به لیست بهترین بازی های PS4 اضافه شد و این لیست قدرت مند را بلند تر کرد. اگر شما دستگاه PS  ندارید پس همراه ما باشید تا نگاهی به بخشی از لیست بهترین بازی ها بیاندازیم و ببینیم چه حسی نسبت به بهترین بازی های اطرافمان داریم.

۵: (Bloodborne)

در Yharnam ، از طریق نرم افزار یک دنیای هیجان انگیز در PS4 ساخته شده است

Bloodborne    اولین بازی فوق العاده است که به طور اختصاصی برای PS4 ساخته شده است. در Yharnam ، از طریق نرم افزار یک دنیای هیجان انگیز در PS4 ساخته شده است . آن شهری است که وحشت در آن جولان می دهد. در هرگوشه ممکن است یک هیولای عجیب و غریب یا بخشی از یک افسانه پنهان شده باشد. با وجود اینکه سلاح های کمتری نسبت به Dark Soul وجود دارد ، ترفند های جدید (توانایی شکلگیری بین حالت های کوتا و بلند) در میان قدرتمند ترین ابزار های بصری کشتار را خواهید یافت. با بهترین سبک جنگ و نبرد سوم شخص در میان تمام بازی ها و هنر طراحی drool-worthy  و پیچیده ترین هیولاها در بازی ، این همان افسانه زیبایی است که باید تجربه کرد .

۴: (Uncharted 4 :پایانی برای یک سارق)

موفقیت واقعی Uncharted 4 در جزئیات نهفته است .

موفقیت واقعی Uncharted 4 در جزئیات نهفته است . مطمئنا شما مجموعه ای فعال که که سری به آن شناخته می شودرا دارید . جایی که هر چیزی که Nathan Drake  قهرمان آن را لمس می کند در اطرافش از هم جدا می شود. و توجه به این جزئیات در آن لحظه (چطور چوب در شلیک ها خرد می شود یا چطور گل و لای لباس Nathan در یک تعقیب و گریز خشک می شود) مطمئنا آن را به فناوری خیره کننده ای تبدیل کرده است که می توانید به دوستانتان نشان دهید . چطور Uncharted  این لحظات ریز را به دام انداخته است.

برای اولین بار در این مجموعه Naughty Dog به شخصیت های بازی کمی فرصت داده است تا مانند افراد واقعی رشد کنند، در جایی که شما کمتر انتظارش را می کشیدید جزئیات را احساس کنید و این لحظات بسیار کوچک آن را بسیار تاثیر گذار کرده است. همان طور که Uncharted  بسیار هیجان انگیز است ، بسیار شخصی است و یک دنیای جذاب برای نمایش در PS4 شما می باشد .

۳: (fallout 4)

قدرت اتمی Fat Boy ، PS4 را هدف قرار داده است .

قدرت اتمی Fat Boy ، PS4 را هدف قرار داده است . تفنگ بازی فوق العاده Fallout 4  و سیستم سازنده آن می تواند منتهی به مورد کثیف PRG-itis شود . چیزهای فراوانی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد و اغلب شما برای تکمیل یک عملیات انتخاب می شوید و زمانی که چیزی جالب توجه بیابید کاملا گرم ماجرا می شوید . به شخصیت ها صداگذاری های بدون نقص و لایه های بصری اضافه ای داده شده تا به خوبی خود را نشان دهند. مجموعه ای گسترده از شخصی سازی ها قرار داده شده است . این بازی با زمین های خود شما را برای هفته ای سرگرم خواهد کرد .

۲: (Grand theft auto 5)

حضور نسل جدید سخت افزار آن در بافت بازسازی شده

جادوی Grand theft auto 5 (بازی مورد علاقه PS3)  و حضور نسل جدید سخت افزار آن در بافت بازسازی شده ، خودرو های درخشسنده تر یا حتی اعدام های شخصیت اول آن نیست . بلکه در روشی است که هر افزونه ای و هر تکاملی ترکیب شده است تا شما را شیفته و در یک ۵۰ساعت عجیب در Los Santos  غرق کند. بدن اینکه حس تکرای بودن کنید . حجم زیادی از سبک اول شخص و cat-stamping  وجود دارد . اگر اهل باز یهای tabby kicking نیستید  GTA می تواند شما را جذب خود کند . به همین سادگی نسخه نهایی بهترین بازی open world  تاکنون ساخته شده را ارائه می دهد.

۱: (Metal Gear Solid 5:The Phantom Pain)

 شرکت کونامی قصد داشته باشد نام Kojama را از اعمال فوق پیشرفته و تاکتیکی جاسوسی حذف کند

شاید شرکت کونامی قصد داشته باشد نام Kojama را از اعمال فوق پیشرفته و تاکتیکی جاسوسی حذف کند اما هرگز رد پایش را نمی تواند از بین ببرد . در کنار حفظ آن سبک از داستان پردازی و حس هیجانی که از مجموعه Metal Gear  دفاع می کرد ، Metal Gear Solid 5:The Phantom Pain در سطحی از آزادی و خلاقیت دیده نشده منتشر شده است. هر راز و بخش مرموز در این بازی  می تواند شما را هفته ها و ماه ها سرگرم خود کند تا نگاه خود به بازی ها را تغییر دهید .

به علاوه یک موسیقی دهه ۸۰ و موسیقی های خشن از Kiefer Sutherland  را در خود گنجانده است . بزرگی ، شکوه و تلخ و شیرین ; این بهترین چیزی است که می توانید به PS4 خود هدیه دهید .

منبع :Games rader

ترجمه تخصصی از تیم ترجمه مجله قرمز.


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *