جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
جدید بازی Cladun Returns

بازگشت به دوران پیکسل‌ها: معرفی نسخه‌ی جدید بازی Cladun Returns

نام بازی Cladun Returns شاید برای برخی از دارندگان کنسول دستی PSP آشنا باشد. در واقع آن دسته از هواداران سرسخت PSP که اکثر بازی‌های این کنسول دستی را تجربه کرده‌اند، احتمالا مدتی هم با بازی Cladun Returns: This is an RPG سر و کله زده‌اند. حال شاهد انتشار نسخه‌ای جدید از بازی Cladun Returns هستیم. اثری که با نام کامل Cladun Returns: This is Sengoku شناخته می‌شود.

بر این اساس می‌توان This is Sengoku را دومین نسخه از بازی Cladun Returns قلمداد کرد که به تازگی توسط سازندگان این مجموعه یعنی اعضای شرکت نیپون ایچی به بازار آمده است. اثری که چیزی نزدیک به هفت سال پس از انتشار نسخه‌ی پیشین این مجموعه به بازار عرضه می‌شود.

داستان بازی Cladun Returns

همان گونه که از نام این اثر پیداست، رویدادهای بازی Cladun Returns در دوره‌ی تاریخی Sengoku به وقوع می‌پیوندد. دوره‌ای که طی آن کشور ژاپن دستخوش تغییرات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی فراوانی بود. با این حال داستان بازی Cladun Returns از روایتی تاریخی برخوردار نیست و همانند بسیاری از عناوین نقش‌آفرینی دیگر تمی فانتزی و خیالی دارد.

بازی جدید نقش آفرینی

شما این بازی را در قامت قهرمانی نسبتا بی‌نام و نشان آغاز می‌کنید. شخصیتی ماجراجو که به یک‌باره در دنیای مرموزی به نام آرکانوس سلا چشم می‌گشاید و خود را در محیطی غریب می‌یابد. این دنیای مرموز حالتی برزخ‌وار دارد و روح بسیاری از مردگان را در دل خود جای داده است. ارواحی که در انتظار تکمیل پروسه‌ی تناسخ خود به سر می‌برند و به زودی بازگشت دوباره‌ای به زندگی را تجربه می‌کنند. با این حال بسیاری از این ارواح کارهای ناتمام فراوانی در دنیای فانی دارند که مانند سنگی بر سر راهشان عمل می‌کند. این جاست که شما به عنوان قهرمان داستان باید به ارواح سرگردان این دنیا کمک کنید تا به دنیای انسان‌ها بازگردند و کارهای ناتمام خود را به انجام برسانند.

گرافیک هنری بازی Cladun Returns برخلاف داستان این اثر حالتی شاد و رنگارنگ دارد و از نظر سر و شکل ظاهری شبیه به بسیاری از بازی‌های نقش‌آفرینی کنسول‌های دستی طراحی شده است. البته ظاهر بازی Cladun Returns شمایلی پیکسل‌وار دارد و همانند عناوین کنسول‌های هشت بیتی طراحی شده است. در واقع این بازی می‌تواند خاطرات شیرین تجربه‌ی عناوین کنسول‌های هشت بیتی (به خصوص عناوین نقش‌آفرینی این کنسول‌ها) را برای گیمرهای قدیمی زنده کند.

گیم‌پلی بازی Cladun Returns

همانند بسیاری از آثار نقش‌آفرینی کلاسیک، در بازی Cladun Returns نیز قهرمان داستان حالتی از پیش طراحی شده ندارد. به عبارت بهتر در بازی Cladun Returns هم درست مانند بسیاری از آثار نقش‌آفرینی شما قادر به طراحی شخصیت اصلی داستان و شخصی‌سازی ویژگی‌های مختلف او خواهید بود. درست همین جاست که یکی از مکانیزم‌های منحصر به فرد این بازی رخ می‌‌نماید.

بازی جدید پیکسلی

توسط قابلیت شخصی‌سازی پیکسلی، شما می‌توانید خصوصیات ظاهری یا تجهیزات خود را به پیکسل‌های مجزایی اختصاص دهید. این ساز و کار در نهایت به شکل‌گیری شخصیت‌های کاملا متفاوتی منجر می‌شود که می‌توان آن‌ها را با سایر گیمرها نیز به اشتراک گذاشت. همچنین باید به این نکته هم اشاره کرد که مبارزات بازی Cladun Returns حالتی هم‌زمان دارند. سبکی که می‌توان گفت در میان گیمرهای جوان‌تر طرفدار بیشتری نسبت به حالت نوبتی دارد.

همان‌گونه که در بخش نخست این متن به آن اشاره شد، ماموریت اصلی شما در طول انجام بازی Cladun Returns همراهی با ارواح سرگردان و تکمیل ماموریت‌های ناتمام آن‌ها در دنیای فانی است. به این ترتیب بسیاری از ارواح سرگردانی که در طول این اثر با آن‌ها روبرو می‌شوید، در بخش‌هایی از داستان بازی Cladun Returns به همراهان شما تبدیل خواهند شد. همراهانی که تنها دنباله‌رو شما نخواهند بود و به کمک قدرت جادویی دایره‌ای قادرند شما را در طول مبارزات نیز یاری دهند.

البته شکل دادن به میزان قدرت دایره‌ای در طول انجام این بازی وظیفه‌ی شما خواهد بود و این شما هستید که باید در قامت قهرمان داستان، به مرور زمان قدرت‌های خود را ارتقا داده و بر میزان تاثیر آن‌ها روی دشمنان بیافزایید. افزایش این قدرت‌های منحصر به فرد بیش از هر چیز وابسته به یافتن اشیا خاص و قالب‌بندی آن‌ها در شکل و شمایل درست و کارآمد خواهد بود. امری که موجب می‌شود به ارتقای قدرت‌ خود در سیستم دایره‌ای بپردازید و این امکان را داشته باشید که توانایی‌های خود را تا حد امکان بالا ببرید.

جدیدترین Cladun Returns

در گوشه و کنار دنیای بازی Cladun Returns ماموریت‌های فراوانی برای انجام دادن و دشمنان بی‌شماری برای از میان برداشتن وجود دارد. البته وجود سیاهچال‌های مختلف موجود در محیط بازی Cladun Returns هم بهانه‌ی خوبی برای گیمرها است تا به تمام گوشه و کنار دنیای این اثر سرک بکشند. چرا که تک‌تک سیاهچال‌های بازی Cladun Returns دشمنان و ماموریت‌های منحصر به فردی را در دل خود جای داده‌اند و بازدید از هر کدامشان حس و حالی کاملا متفاوت با دیگر محیط‌های این اثر خواهد داشت.

بازی Cladun Returns در کنار بهره بردن از بخش داستانی مفصل و طولانی، از بخش آنلاین نسبتا کاملی هم برخوردار است. در بخش آنلاین این بازی شما می‌توانید رو در روی سایر گیمرها قرار گرفته و قدرت و توان خود را محک بزنید. علاوه بر آن بهره بردن گیم‌پلی بازی Cladun Returns از قابلیت همکاری تیمی به شما این اجازه را می‌دهد تا ماموریت‌های موجود در دنیای این بازی را همراه با دوستان خود انجام دهید و از اجرای یک بازی گروهی در کنار هم لذت ببرید.

در این میان امکان ویژه‌ای هم برای انجام سریع بازی Cladun Returns طراحی شده است. به این معنی که شما می‌توانید این بازی را در سریع‌ترین حالت ممکن به پایان برسانید و پس از آن به مقایسه‌ی رکورد ثبت شده توسط خود با سایر گیمرهای جهان بپردازید. به این ترتیب چه طرفدار انجام بازی‌های نقش‌آفرینی تک‌نفره و چه هوادار عناوین نقش‌آفرینی آنلاین گروهی باشید، می‌توانید راه خود را در بازی Cladun Returns پیدا کنید و با شیوه‌‌‌های منحصر به خود از تجربه‌ی این بازی لذت ببرید.

بازی جدید کامپیوتر

بازی Cladun Returns هم‌اکنون علاوه بر کنسول دستی PS Vita و کنسول خانگی PS4 برای پلتفرم PC نیز در دسترس است. در مجموع این بازی می‌تواند انتخاب مناسبی برای آن دسته ازدوست‌داران عناوین نقش‌آفرینی باشد که سیستم کامپیوتری چندان قدرتمندی در اختیار ندارند. در پایان این متن می‌توانید مشخصات سخت‌افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی Cladun Returns در پلتفرم PC را از نظر بگذرانید.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Cladun Returns

 • سیستم عامل: Windows 7
 • پردازنده: Core2 Duo 2.6 GHz
 • کارت گرافیک: Intel HD Graphics Family
 • حافظه: ۲ گیگابایت
 • نسخه‌ی دایرکت اکس: DirectX Version 9.0c
 • فضای مورد نیاز برای نصب:  ۵۱۲ مگابایت

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Cladun Returns

 • سیستم عامل: Windows 10/8.1/7
 • پردازنده: Core i3-2100 3.10 GHz
 • کارت گرافیک: GeForce 8600 GT
 • حافظه: ۴ گیگابایت
 • نسخه‌ی دایرکت اکس: DirectX Version 9.0c
 • فضای مورد نیاز برای نصب: ۶۰۰ مگابایت

منبع: وب‌سایت رسمی این بازی (همراه با تحلیل، تالیف و ویرایش اختصاصی نویسندگان و مترجمان مجله قرمز)

در صورت تمایل می‌توانید با نظرات خود در بخش کامنت، ما را در بهبود کیفیت مطالب بخش بازی مجله قرمز یاری کنید.

دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

همه محصولات آرایشی و بهداشتی که خانم‌ها به آن‌ها احتیاج دارند
همه محصولات آرایشی و بهداشتی که خانم‌ها به آن‌ها احتیاج دارند
214
ابزارهای کار ناخن ،همه ابزارهایی که برای آرایش ناخن لازم دارید
ابزارهای کار ناخن ،همه ابزارهایی که برای آرایش ناخن لازم دارید
110
عادت دست زدن به صورت را با این ترفندهای ساده و روانشناسانه ترک کنید
عادت دست زدن به صورت را با این ترفندهای ساده و روانشناسانه ترک کنید
231
بستن منافذ پوست صورت
بستن منافذ پوست صورت با ۹ ماسک خانگی عالی و زیبا کننده و بدون مواد سمی
448
ترفندهای ساده و سریع آرایش خط چشم که کمتر کسی آن‌ها را می‌داند
ترفندهای ساده و سریع آرایش خط چشم که کمتر کسی آن‌ها را می‌داند
917
همه نکات و ترفندهایی که باید درباره مراقبت از موهای فر بدانید
همه نکات و ترفندهایی که باید درباره مراقبت از موهای فر بدانید
254

مقالات سلامت

علائم کمبود ویتامین D
علائم کمبود ویتامین D با ۹ علامت هشدار دهنده که باید به آنها توجه کرد
20
ناشتا بودن قبل از آزمایش خون
ناشتا بودن قبل از آزمایش خون و آمادگی قبل از آن؛ انواع آزمایشها و مواد ممنوعه و ترفندها
30
افزایش هموگلوبین
افزایش هموگلوبین خون با مصرف مکملها و تغییر در رژیم غذایی چگونه امکان پذیر است؟
62
بسته شدن مجرای اشکی
بسته شدن مجرای اشکی در کودکان به چه علت رخ می‌دهد و چگونه درمان می‌شود؟
93
ورم پس از زایمان
ورم پس از زایمان را با درمانهای طبیعی و خانگی رفع کنید
73
دندانهای حساس
دندانهای حساس خود را با رعایت این ۸ قانون بهبود داده و درد آنها را کاهش دهید
137

مقالات آشپزی

نان موزی ساده
ساده ترین روش برای تهیه نان موزی عالی و با چندین و چند گزینه تغییر در دستورالعمل
94
کوفته کلم
طرز تهیه کوفته کلم با سس مخصوص جایگزین دلمه کلم برای افرادی که وقت ندارند
116
نان پیتا با خمیر ترش
نان پیتا با خمیر ترش یک نان عالی برای ساندویچ و انواع غذاهای خانگی
197
سالاد پاستا رنگی
سالاد پاستا رنگی با سبزیجات تابستانی و سس ایتالیایی
383
شربت لیموناد
طرز تهیه شربت لیموناد خانگی در چند مرحله ساده و با ترفندی جدید
1,348
کباب استیک
کباب استیک با سس چیمیچوری و سبزیجات رنگی
776

مقالات تغذیه

غذاهای ضد التهاب
غذاهای ضد التهاب با ۱۵ نوع مختلف که دردهای شما را کاهش می‌دهند
131
غذاهای کاهش دهنده قند خون
غذاهای کاهش دهنده قند خون با ۱۳ نوع متنوع که قند خون را بالا نمی برند
281
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن با ۱۳ نمونه متنوع و کارآمد
420
تمشک سیاه
فواید تمشک سیاه برای بدن با معرفی ۶ فایده برای سلامتی انسان
563
سالمترین سبزیجات
سالمترین سبزیجات چه هستند و چه خواصی دارند؟
399
ویتامین بیوتین
بیوتین یا ویتامین B7 چیست و چه فوایدی برای سلامتی دارد؟
548