جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
جدیدترین مدل‌های کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی برای سال 1396

جدیدترین مدل‌های کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی برای سال ۱۳۹۶

این که کسی برای تابستان بوت بپوشد شاید به نظر غیرمنطقی باشد اما بوت تابستانی هم یکی از انواع کفش‌های تابستانی به شمار می‌رود که می‌تواند به تیپ و استایل شما تنوع و جذابیت خاصی ببخشد. ما در مورد کفش‌ها معمولا بر اساس ترندها عمل می‌کنیم و به جز چند مورد خاص مثل کفش‌های رسمی و جدی از کفش‌های مد روز استفاده می‌کنیم. کفش‌های تابستانی به خصوص کفش‌های پاشنه بلند هم ترندهای خاص خود را دارند که هر یک برای موقعیت خاصی مثل مهمانی، گردش و … مناسب هستند و در هوای گرم آزاردهنده نیستند. اگر به دنبال کفش یا بوت تابستانی برای امسال هستید این مقاله اختصاصی از مجله قرمز را مشاهده و مطالعه کنید تا با جدیدترین مدل‌های کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی آشنا شوید.

صندل پاشنه بلند جیر جلوبسته

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

تنها محل استفاده از جواهرات، سر و گردن و دست‌های شما نیست کفش‌های شما هم می‌توانند محل نمایش جواهرات مختلف باشند. کفش‌های منگوله‌دار هم به همین منظور طراحی و تولید شده‌اند، یعنی اضافه کردن جذابیت و تنوع به اکسسوری‌ها حتی با وجود نداشتن کاربرد خاص. این مدل صندل جلوبسته منگوله‌دار با رنگ زیبای خود که همرنگ پوست است و با داشتن پاشنه بلند هم پاهای شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد و هم داشتن منگوله آن را از حالت رسمی و جدی خارج کرده و به زیبایی آن افزوده است.

بوت صندل پاشنه بلند

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

بوتی که برای هوای گرم مناسب باشد باید جریان هوا را از خود عبور دهد و این مدل بوت تابستانی با داشتن برش‌های متعدد در قسمت جلو و باز بودن کامل قسمت پشت این امکان را به وجود آورده است. داشتن پاشنه بلوکی و بسته شدن با چسب در قسمت مچ پا حداکثر راحتی را برای شخص فراهم می‌آورد و با لباس‌های تابستانی بیشترین هماهنگی را دارد.

صندل پاشنه بلند دورنگ تابستانی

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

شما به احتمال زیاد همین الان یک جفت صندل مشکی در کمد لباس‌های خود دارید اما شرط می‌بندیم صندل شما چنین رنگ بندی جذابی ندارد. این مدل که محصول برند کیت اسپید Kate Spade است با حاشیه‌های دالبری دو رنگ و زیبا در زمینه مشکی جذابیت خاصی را به وجود آورده است که بدون تحت‌الشعاع قرار دادن بقیه لباس‌های تابستانی شما می‌تواند به آن جلوه و رنگ ببخشد. پاشنه کوتاه و ضخیم آن کمک می‌کند که این کفش هم برای گردش مناسب باشد و هم مهمانی و تفریح.

کفش پاشنه بلند چهارخانه تابستانی

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

طرح چهارخانه ریز موسوم به جینگهام چند فصلی است که جزو ترندهای غالب در دنیای طرح پارچه به شمار می‌رود و این طرح را در همه انواع لباس و اکسسوری از جمله لباس‌ها و اکسسوری‌های تابستانی مشاهده کرده‌ایم. این نوع کفش‌های تابستانی از آنجایی که طرح‌دار هستند بهترین انتخاب برای جذاب کردن لباس‌های ساده شما هستند پس اگر تیپ ساده و بدون طرحی دارید از این نوع کفش‌های طرح‌دار تابستانی استفاده کنید.

بوت جلوباز چرم ساق کوتاه

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

این بوت چرم با رنگ شتری تند خود توسط برند زارا معرفی شده است که می‌تواند مجموعه کفش‌های  شما را کامل کند. این کفش در قسمت پنجه باز است و مانع از گرم شدن پا می‌شود، پاشنه آن روی پایه‌ای فلزی قرار دارد که ظاهری تمیز و شیک به آن داده است و این بوت تابستانی را به انتخابی مناسب برای موقعیت‌های جدی و رسمی تبدیل کرده است که می‌توانید آن را با شلوار گشاد تابستانی بپوشید.

کفش مجلسی پاشنه بلند با بند در مچ

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

کفش‌های پاشنه بلند تابستانی لزوما حالت راحتی و غیررسمی ندارند و اگر به یک مهمانی رسمی دعوت هستید می‌توانید از مدل‌های رسمی و شیک هم استفاده کنید مانند این مدل کفش پاشنه بلند مشکی که بهترین انتخاب برای کاملا کردن لباس شب مجلسی است. این مدل کفش با داشتن بند نگین دار در مچ پا هم نگه داشتن کفش را در پا ساده کرده‌است و هم زیبایی و جلوه خاصی به آن بخشیده است که مناسب مهمانی‌های رسمی و عروسی است.

بوت تابستانی ساق کوتاه گلدوزی شده

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

گلدوزی روی انواع اکسسوری و لباس را برند گوچی در سال‌های اخیر باب کرده است که مورد تقلید برندهای دیگر هم قرار گرفته است. رنگ روشن این بوت با طرح‌های گل روی آن حالتی تابستانی دارد و هماهنگی خوبی با لباس‌های این فصل  به وجود می‌آورد. از طرف دیگر داشتن پاشنه بزرگ و قطور راحتی آن را دوچندان کرده است و برای زمانی که از شرایط آب و هوایی در تابستان مطمئن نیستید انتخابی مناسب است.

دمپایی پاشنه بلند تابستانی

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

احتمالا آهنگ اولیس پریسلی درباره کفش جیر آبی را شنیده‌اید، او حتما چیز خاصی در این نوع کفش دیده است که آهنگ مخصوص برای آن سروده است. این مدل کفش یا به عبارت بهتر دمپایی پاشنه بلند جیر ضربدری در رنگ زیبای آبی نظر الویس را تایید می‌کند. آبی رنگی است که تقریبا مشابه رنگ‌های خنثی عمل می‌کند و تطبیق پذیری بالایی دارد به خصوص اگر روشن باشد پس این دمپایی جیر زیبا را می‌توانید با هر رنگ لباسی هم بپوشید.

بوت تابستانی ساق کوتاه جیر

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

باز هم یک مدل گلدوزی شده دیگر که این بار روی جیر مشکی انجام شده است. اگر پاهای کشیده و بلندی می‌خواهید این مدل بوت تابستانی با ظاهر زنانه و البته جسورانه خود شما را به هدف خواهد رساند. داشتن پاشنه کوتاه و قطور و جنس قابل تنفس این بوت را به انتخابی مناسب برای تابستان تبدیل کرده است.

صندل پاشنه بلوکی تابستانی

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

کفش‌های پاشنه بلوکی بالاترین میزان راحتی را در میان کفش‌های پاشنه بلند دارند چون با داشتن سطح مقطع بزرگ‌تر فشار کمتری به پاها وارد می‌کنند و حفظ تعادل با آن‌ها ساده‌تر است. پس اگر راحتی و سلامت پاهای شما برایتان اهمیت دارد توصیه می‌کنیم از کفش‌های پاشنه بلوکی استفاده کنید. مانند این مدل زیبای صندل کرم رنگ که با هر رنگ لباسی هماهنگی دارد و با داشتن رنگ نزدیک به پوست پاهای شما را کشیده‌تر هم نشان خواهد داد.

بوت صندلی جیر  پاشنه بلند

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

اگر نمی‌توانید حتی در گرمای مرداد هم از بوت‌های مشکی چشم پوشی کنید نگران نباشید، برای شما نیز حق انتخاب وجود دارد. این مدل بوت جیر با باز بودن در کناره‌ها و قسمت جلو مانع از گرم شدن پا می‌شود و طرح زیبا، پاشنه کوتاه و قطور و بندهای پارچه‌ای در قسمت مچ پا آن را به انتخابی ایده‌آل برای شما تبدیل کرده است.

صندل ظریف رنگی تابستانی

مدل کفش پاشنه بلند و بوت تابستانی

جنس چوب پنبه در اکسسوری‌ها از جمله کفش‌های تابستانی جزو ترندهای برتر فصل به شمار می‌رود، مورد بعدی طرح‌های دالبری در مد است که برندهای مختلف مثل فندی آن را در اکسسوری‌ها و لباس‌ها به کار برده‌اند. این مدل صندل ظریف و زیبا هر دو ترند غالب را در خود دارد، جنس چوب پنبه آن را بسیار سبک کرده و بندهای زیبای دالبری قابلیت تطبیق با لباس‌های شما را دارد پس انتخابی مد روز و مناسب برای روزهای تابستان است.

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه مدل‌های جدید لباس مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: Real Simple (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

عطر بهترین هدیه برای کسانی که دوستشان دارید و می‌خواهید خوشحالشان کنید
عطر بهترین هدیه برای کسانی که دوستشان دارید و می‌خواهید خوشحالشان کنید
24
همه محصولات آرایشی و بهداشتی که خانم‌ها به آن‌ها احتیاج دارند
همه محصولات آرایشی و بهداشتی که خانم‌ها به آن‌ها احتیاج دارند
233
ابزارهای کار ناخن ،همه ابزارهایی که برای آرایش ناخن لازم دارید
ابزارهای کار ناخن ،همه ابزارهایی که برای آرایش ناخن لازم دارید
122
عادت دست زدن به صورت را با این ترفندهای ساده و روانشناسانه ترک کنید
عادت دست زدن به صورت را با این ترفندهای ساده و روانشناسانه ترک کنید
246
بستن منافذ پوست صورت
بستن منافذ پوست صورت با ۹ ماسک خانگی عالی و زیبا کننده و بدون مواد سمی
496
ترفندهای ساده و سریع آرایش خط چشم که کمتر کسی آن‌ها را می‌داند
ترفندهای ساده و سریع آرایش خط چشم که کمتر کسی آن‌ها را می‌داند
1,017

مقالات سلامت

تست کراتینین خون
تست کراتینین آزمایش خون به چه منظور انجام می‌شود و میزان نرمال آن چقدر است؟
28
علائم کمبود ویتامین D
علائم کمبود ویتامین D با ۹ علامت هشدار دهنده که باید به آنها توجه کرد
162
ناشتا بودن قبل از آزمایش خون
ناشتا بودن قبل از آزمایش خون و آمادگی قبل از آن؛ انواع آزمایشها و مواد ممنوعه و ترفندها
130
افزایش هموگلوبین
افزایش هموگلوبین خون با مصرف مکملها و تغییر در رژیم غذایی چگونه امکان پذیر است؟
86
بسته شدن مجرای اشکی
بسته شدن مجرای اشکی در کودکان به چه علت رخ می‌دهد و چگونه درمان می‌شود؟
109
ورم پس از زایمان
ورم پس از زایمان را با درمانهای طبیعی و خانگی رفع کنید
89

مقالات آشپزی

نان موزی ساده
ساده ترین روش برای تهیه نان موزی عالی و با چندین و چند گزینه تغییر در دستورالعمل
101
کوفته کلم
طرز تهیه کوفته کلم با سس مخصوص جایگزین دلمه کلم برای افرادی که وقت ندارند
127
نان پیتا با خمیر ترش
نان پیتا با خمیر ترش یک نان عالی برای ساندویچ و انواع غذاهای خانگی
208
سالاد پاستا رنگی
سالاد پاستا رنگی با سبزیجات تابستانی و سس ایتالیایی
394
شربت لیموناد
طرز تهیه شربت لیموناد خانگی در چند مرحله ساده و با ترفندی جدید
1,365
کباب استیک
کباب استیک با سس چیمیچوری و سبزیجات رنگی
784

مقالات تغذیه

غذاهای ضد التهاب
غذاهای ضد التهاب با ۱۵ نوع مختلف که دردهای شما را کاهش می‌دهند
147
غذاهای کاهش دهنده قند خون
غذاهای کاهش دهنده قند خون با ۱۳ نوع متنوع که قند خون را بالا نمی برند
312
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن با ۱۳ نمونه متنوع و کارآمد
428
تمشک سیاه
فواید تمشک سیاه برای بدن با معرفی ۶ فایده برای سلامتی انسان
569
سالمترین سبزیجات
سالمترین سبزیجات چه هستند و چه خواصی دارند؟
403
ویتامین بیوتین
بیوتین یا ویتامین B7 چیست و چه فوایدی برای سلامتی دارد؟
560