ضبط و اشتراک گذاری بازی های ویدیویی در Play Station 4

ضبط و اشتراک گذاری بازی های ویدیویی هر روز تر محبوب تر می شوند

ضبط و اشتراک گذاری بازی های ویدیویی هر روز تر محبوب تر می شوند . بعضی از مشهور ترین کانال های یوتیوب بر اساس فیلم های ضبط شده از بازی های ویدیویی عمل می کنند . اگر شما هم می خواهید وارد این کار شوید و فیلم های خود را با دوستان وطرفداران خود به اشتراک بگذارید ، راه های مختلفی وجود دارد که بازی های ویدیویی خود را ضبط کنید . اگر شما با play station 4 یا  xbox one بازی می کنید می توانید از ویژگی پیش فرض این کنسول ها استفاده کنید و به راحتی بازی های خود را ضبط کنید . اگر شما با کامپیوتر بازی می کنید برخی نرم افزار های رایگان وجود دارند که با کمی تلاش به شما کمک می کنند تا بازی های خود را ضبط کنید . همچنین می توانید از دستگاه های مختلف فیلم برداری برای ضبط بازی های خود از هر کنسولی استفاده کنید .

ما در اینجا روش ضبط و اشتراک گذاری فیلم در Play Station  را به شما آموزش می دهیم .

ضبط و اشتراک گذاری بازی ها در Play Station

Play Station 4 همواره در حال ضبط بازی های شما است . ضبط از لحظه ای که شما شروع به بازی می کنید آغاز می شود ، همیشه ۱۵ دقیقه آخر بازی شما در دسترس می باشد . برخی بازی ها اجازه ضبط فیلم در بخش های خاص را نمی دهند . این ویژگی براساس بازی های مختلف متفاوت است.

دکمه اشتراک گذاری را در هنگام بازی کردن فشار دهید تا ۱۵ دقیقه انتهایی بازی خود را ذخیره کنید . منوی اشتراک گذاری باز می شود . دکمه مربع را بزنید تا ویدیو را ذخیره کنید . ۱۵ دقیقه پایانی بازی شما بر روی هارد دیسک PS4 ذخیره می شود . شما بعدا می توانید آن را ویرایش کنید و به اشتراک بگذارید . با زدن دکمه تنظیمات در منوی اشتراک گذاری می توانید حجم ذخیره ویدیو را تنظیم کنید .

 منوی اشتراک گذاری باز می شود . دکمه مربع را بزنید تا ویدیو را ذخیره کنید

با دوبار کلیک کردن دکمه اشتراک گذاری می توانید یک ویدیو جدید را شروع کنید . این کار تمام ویدیو های در حال ضبط را متوقف می کند . با یک فشار دادن دکمه اشتراک گذاری می توانید ضبط را متوقف کنید . ضبط پس از   دقیقه به طور خودکار متوقف می شود . ویدیو بر روی درایو شما ذخیره می شود .

شما می توانید در طول ذخیره ویدیو صدای خود را هم ضبط کنید . این ویژگی مناسب فیلم های چند نفره یا Lets Play می باشد . دکمه تنظیمات را در منوی اشتراک گذاری بزنید و مسیر زیر را دنبال کنید

Share Settings >Video clip Setting >Include microphone Audio in Video Clip

فیلم ضبط شده ی بعدی شما دارای قابلیت ذخیره صدا نیز می باشد .

نرم افزار Capture Gallery  کلیپ ها اسکرین شات های شما را مدیریت می کند . شما می توانید این نرم افزار را در ردیف اصلی آیکون های PS4 یا در بخش library بیابید .

نرم افزار Capture Gallery کلیپ ها اسکرین شات های شما را مدیریت می کند

این نرم افزار فایل های شما را بر اساس عنوان بازی ها مدیریت می کند . در میان عنوان ها به دنبال بازی مورد نظر خود بگردید تا ویدیوی مدنظر خود را بیابید . تمام فیلم ها و اسکرین های شما از ان بازی به شما نشان داده می شود .

Play Station شما همراه یک نرم افزار به نام Share Factory عرضه می شود . شما می توانید از این نرم افزار برای وایرایش و گذاشتن افکت هایی بر روی ویدیو های خود استفاده کنید و آن ها را حرفه ای تر به نمایش بگذارید . شما هم می توانید ویدیوی خود را در Share Factory  از طریق Capture Gallery و هم از طریق خود نرم افزار در بخش a new project ویدیو خود را ویرایش کنید . شما می توانید از طریق Share factory  بیش از ۴۰ بخش مختلف از ویدیو های خود را به هم بچسبانید و تا سقف ۲۰ دقیقه ویدیوی دلخواه خود را بسازید .

دستگاه Play Station به شمااین امکان را می دهد تا ویدیوی خود را بر روی YouTube  و FaceBook آپلود کنید . برای آپلود کردن یک ویدیو آن را در Capture Gallery انتخاب کنید و دکمه اشتراک گذاری را بزنید . Upload Video Clip  را بزنید و سپس سرویس مورد نظر را از لیست  انتخاب کنید .

دستگاه Play Station به شما اجازه می دهد تا ویدیوی خود را بر روی YouTube و FaceBook آپلود کنید

منبع : WikiHow

اگر از این مقاله لذت بردید می توانید از دیگر مقالات ما در بخش بازی مجله قرمز استفاده کنید

کاری از تیم ترجمه مجله قرمز


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *