جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
این رنگ‌ها بهترین انتخاب رنگ لباس برای موی قهوه‌ای هستند

این رنگ‌ها بهترین انتخاب رنگ لباس برای موی قهوه‌ای هستند

موی بلوند نور خورشید را منعکس می‌کند مشکی هم بالاترین رنگ است اما موی قهوه‌ای هم غنا و زیبایی خاصی دارد و از این نظر رقیبی برای آن وجود ندارد. رنگ قهوه‌ای رنگی گرم و تطبیق پذیر است و از نظر ترکیب آن با رنگ‌های دیگر محدودیت زیادی وجود ندارد اما برخی از رنگ‌ها بهترین انتخاب رنگ لباس برای موی قهوه‌ای هستند که زیبایی آن را چندین برابر می‌کنند. البته همان طور که می‌دانید انتخاب رنگ لباس تنها به رنگ مو محدود نمی‌شود و در این میان رنگ پوست هم نقشی اساسی ایفا می‌کند اما تطبیق دادن لباس با رنگ مو بهترین نقطه شروع است و اگر می‌خواهید بهترین رنگ لباس برای موی قهوه‌ای را پیدا کنید این مقاله را مطالعه کنید و با پنج رنگی که زیباترین جلوه را روی موی قهوه‌ای دارند آشنا شوید.

برای انتخاب رنگ لباس برای موی قهوه‌ای تضاد نقشی اساسی ایفا می‌کند. هیچ کس دوست ندارد رنگ موهایش در میان رنگ‌های مشابه لباس گم شود پس باید دنبال رنگ‌هایی باشید که بیشترین تضاد را با رنگ قهوه‌ای دارند و رنگ لباس خود را از میان آن‌ها انتخاب کنید. خوشبختانه قهوه‌ای یک رنگ چندگانه و ترکیبی است و مجموعه متنوعی از رنگ‌ها در تضاد با آن قرار دارند که از آن جمله می‌توان به دامنه صورتی، زرد کمرنگ، آبی، قرمز و رنگ‌های خنثی از طیف روشن اشاره کرد. در این مقاله با اشاره به استایل تعدادی از شناخته‌شده‌ترین و خوش‌تیپ‌ترین هنرمندان و ستارگان مد و سینما که موی قهوه‌ای دارند این رنگ‌ها و ترکیب مناسب آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

صورتی پررنگ بهترین رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

اگر می‌خواهید جلوه زیبایی به موی قهوه‌ای خود بدهید از طیف‌های تند و روشن رنگ صورتی برای لباس‌های خود استفاده کنید. چون رنگ ملایم و تیره موهای شما استفاده از طیف‌های تند و روشن متضاد را در کنار آن ساده‌تر می‌کند، مزیتی که بقیه افراد از آن بی‌بهره هستند.

 

صورتی پررنگ

سولانژ نولز خواهر بیانسه پوست تیره و خوشرنگی دارد که با انتخاب یک کت و شلوار گوچی صورتی، زیبایی پوست و موی خود را با آن به خوبی به نمایش گذاشته است. به این ترتیب هم پوست و موی وی شاداب‌تر به نظر می‌رسد و هم رنگ لباس او بهترین جلوه را به خود گرفته است.

رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

کریستین اسکات تامس بازیگر معروف سینما در مراسم فرش قرمز از موهای قهوه‌ای کوتاه خود به عنوان یک اکسسوری استفاده کرده است که لباس بلند و زیبای صورتی او را زیباتر کرده است و چهره او را نیز جوان‌تر نشان می‌دهد. این رنگ با رنگ فرش زمینه مراسم هم ترکیب جالبی به وجود آورده است.

رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

آبی نفتی و سرمه‌ای بهترین رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

رنگ آبی تیره و سرمه‌ای از تطبیق‌پذیرترین رنگ‌ها هستند که جلوه بسیار زیبایی روی موهای قهوه‌ای به وجود می‌آورند. میراندا کر مدل معروف که با موهای قهوه‌ای زیبایش شناخته می‌شود با این لباس بلند سرمه‌ای شانه افتاده، هم سعی کرده حضوری نه چندان چشمگیر در خیابان داشته باشد و هم روی قرمزی لب‌هایش تاکید کرده است.

رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

شاید بیشتر مواقع اولین انتخاب خانم‌های شیکپوش برای لباس، رنگ سرمه‌ای باشد چون این رنگ سردی و تیرگی را همزمان با هم دارد بدون این که از جذابیتش کاسته شود. میروسلاوا دوما ستاره موقهوه‌ای روسی دنیای مد هم از این مساله به خوبی آگاه است و در پوشش‌های روزمره خود از این رنگ به درستی استفاده می‌کند بدون آن که نیاز به استفاده از اکسسوری‌های رنگارنگ داشته باشد.

رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

جیووانا انگلبرت از چهره‌های شناخته شده در دنیای مد است که استعداد خاصی در ترکیب رنگ و طرح لباس‌ها دارد و می‌داند که چطور باید یک بلوز سرمه‌ای ساده را با دامن طرح‌دار نزدیک به آن ترکیب کند که هم استایلش متعادل به نظر برسد و هم بتواند روی رنگ مو و پوستش تاکید خوبی داشته باشد.

بهترین انتخاب رنگ لباس

زرد لیمویی بهترین رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

بین رنگ‌های پاستل رنگ زرد کمرنگ یا همان لیمویی بهترین جلوه را در کنار موی قهوه‌ای دارد و اگر به رنگ‌های پاستل علاقه دارید می‌توانید لیمویی را به عنوان رنگ لباس خود انتخاب کنید. کسانی که موی بلوند دارند نمی‌توانند از این رنگ زیبا استفاده کنند اما اگر مثل الیسا سدانو موهای قهوه‌ای خوشرنگی دارید می‌توانید با یک لباس مجلسی لیمویی جلوه زیباتری به رنگ پوست و موی خود بدهید. البته خانم‌هایی که پوست سردی دارند بهتر است به جای این رنگ از طیف آبی یا صورتی روشن استفاده کنند.

رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

رنگ زرد لیمویی محدود به داشتن پوست روشن و موی قهوه‌ای نیست و اگر مثل کری واشینگتن پوست تیره‌ای هم داشته باشید می‌توانید به خاطر رنگ قهوه‌ای موهایتان از لباس زرد روشن استفاده کنید و جلوه زیباتری به رنگ پوست و آرایش خود بدهید.

رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

کیارنان شیپکا ستاره جوان تلویزیون و سینما از موقهوه‌ای‌های معروف هالیوود است که نشان داده است رنگ زرد تنها محدود به فصل تابستان نیست و در فصل‌های سرد هم می‌توان از این رنگ زیبا استفاده کرد.

رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

رنگ‌های خنثی مثل سفید و کرم

رنگ‌های خنثی تطبیق پذیرترین رنگ‌هایی هستند که می‌توانید برای لباس‌های خود استفاده کنید اما برای کسانی که موهای تیره دارند طیف تیره رنگ‌های خنثی مثل مشکی و قهوه‌ای و خاکستری تیره گزینه مناسبی نیست. به جای این رنگ‌ها می‌توانید از طیف‌های روشن‌تر خنثی مثل سفید و کرم استفاده کنید مثل الکسا چانگ که با این لباس شیری تضاد زیبایی با موهای تیره او به وجود آورده است.

رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

اگر علاوه بر موی قهوه‌ای پوست گرمی هم دارید که می‌خواهید برنزه و خوشرنگ به نظر برسد از رنگ سفید برای لباس‌های خود استفاده کنید. حتی اگر برنزه کرده‌اید و از نتیجه آن راضی نیستید می‌توانید با پوشیدن لباس سفید جلوه بهتری به پوست برنزه شده خود بدهید.

رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

جولیا روتفیلد ستاره مد فرانسوی که جزو چهره‌های تاثیرگذار دنیای مد به شمار می‌رود مثل مادرش کارین روتفیلد موهای قهوه‌ای تیره‌ای دارد که برای تاکید روی آن‌ از یک لباس مجلسی بلند سفید مایل به شیری استفاده کرده است. او این استایل مجلسی شیک را با اکسسوری‌های مشکی با طیف متضاد کامل کرده است.

بهترین انتخاب رنگ لباس

رنگ قرمز بهترین رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

همان طور که بارها گفته‌ایم لباس قرمز به همه می‌آید و فرقی نمی‌کند موی بلوند داشته باشید یا قهوه‌ای. اما می‌توان گفت رنگ قرمز بهترین رنگ لباس برای موی قهوه‌ای است چون بیشتر کسانی که موی قهوه‌ای دارند ته رنگ قرمزی در زیر نور خورشید در موهایشان دیده می‌شود و این ته رنگ باعث می‌شود که قرمز بیشتر به آن‌ها بیاید و روی زیبایی موهایشان تاکید شود.

رنگ لباس برای موی قهوه‌ای

جیمی چانگ از خوش لباس‌ترین ستارگان هالیوود است که علاقه خاصی هم به رنگ قرمز دارد. در این ترکیب لباس زیبا او توانسته است رنگ قرمز را با رنگ‌های سیاه و سفید خنثی همراه کند و روی تندی قرمز تاکید کند بدون آن که لباسش خیلی تند و جیغ به نظر برسد.

بهترین انتخاب رنگ لباس

لیلی کالینز را همه با ابروهای پر و ترکیب پوست روشن و موهای قهوه‌ای می‌شناسند. او با این لباس قرمز زیبا هم روی تیرگی موها و هم روی روشنی پوستش تاکید کرده است و جلوه‌ای جذاب به استایل خود داده است.

بهترین انتخاب رنگ لباس

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه اصول شیک پوشی مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: WhoWhatWear (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

روش صحیح سوهان کشیدن ناخن چیست؟ کارشناسان مانیکور پاسخ می‌دهند
روش صحیح سوهان کشیدن ناخن چیست؟ کارشناسان مانیکور پاسخ می‌دهند
20
مشکلات پوست حساس و چند راه حل ساده برای این مشکلات
مشکلات پوست حساس و چند راه حل ساده برای این مشکلات
23
مهم‌ترین ترفندهای زیبایی و آرایش از زبان کارشناسان
مهم‌ترین ترفندهای زیبایی و آرایش از زبان کارشناسان آرایشی
90
روش صحیح برس کشیدن موها چیست؟ آیا از سنجاق مویی درست استفاده می‌کنید؟
روش صحیح برس کشیدن موها چیست؟ آیا از سنجاق مویی درست استفاده می‌کنید؟
118
رایحه ارکیده و یاس دو رایحه جذاب و پرطرفدار از دنیای گل‌ها
رایحه ارکیده و یاس دو رایحه جذاب و پرطرفدار از دنیای گل‌ها
52
هفت گام مهم برای مراقبت از پوست چرب از زبان کارشناسان
هفت گام مهم برای مراقبت از پوست چرب از زبان کارشناسان
165

مقالات سلامت

قرص اس سیتالوپرام
معرفی کامل داروی اس سیتالوپرام (Escitalopram) – درمان اضطراب و افسردگی
82
فواید چای نعناع
چای نعناع و معرفی ۹ مورد از خواص شگفت انگیز این نوشیدنی مفید
83
تست RDW در آزمایش خون
تست RDW در آزمایش خون چیست و نتایج آن چگونه تفسیر می‌شود؟
94
معرفی التهاب لثه
التهاب لثه و علل و علائم ابتلا، نحوه تشخیص و پیشگیری و درمان این عارضه
63
تغذیه بارداری
تغذیه بارداری و بررسی اهمیت نقش تغذیه در این دوران بارداری
36
درمان ها خانگی در درمان استرس
درمان استرس و معرفی ۱۹ درمان خانگی برای مقابله با این مشکل
216

مقالات آشپزی

نان لقمه‌ای
طرز تهیه نان لقمه‌ای نرم و پفی در فر و بدون فر؛ آموزش مرحله به مرحله و تصویری
267
طرز تهیه اوتمیل اورنایت
طرز تهیه اوتمیل اورنایت در شیشه؛ صبحانه پر فیبر و مغذی با چندین دستورالعمل مختلف
241
بستنی گیاهی
طرز تهیه بستنی گیاهی بدون لبنیات به صورت تصویری؛ بدون گلوتن و وگان
751
بیسکویت پتی بور خانگی
بیسکویت پتی بور خانگی ساده، کرمدار و شکلاتی (Le Pettit Beurre)
308
سالاد ماکارونی
سالاد ماکارونی کلاسیک با سبزیجات رنگارنگ و سس رژیمی
672
طرز تهیه پنیر ریکوتا خانگی
پنیر ریکوتا خانگی را به ساده‌ترین روش بسازید؛ آموزش تصویری
480

مقالات تغذیه

ویتامین A
ویتامین A چه نقشی در سلامت بدن دارد و مقادیر توصیه شده آن چقدر است؟
36
فواید چای نعناع
چای نعناع و معرفی ۹ مورد از خواص شگفت انگیز این نوشیدنی مفید
83
تغذیه بارداری
تغذیه بارداری و بررسی اهمیت نقش تغذیه در این دوران بارداری
36
نوشیدنی انرژی زا و طبیعی
نوشیدنی انرژی زا و طبیعی با ۱۳ دستورالعمل مختلف که می‌توانید در خانه درست کنید
206
فواید آب خیار
آب خیار و معرفی ۷ مورد از مزایای استفاده از این نوشیدنی مفید
89
فواید ماست منجمد
ماست منجمد و معرفی مزایای استفاده از این دسر کم کالری و خوشمزه
267