جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
رازهای زیبایی گوئینت پالترو و ترفندهایی برای آرایش زیباتر چشم

رازهای زیبایی گوئینت پالترو و ترفندهایی برای آرایش زیباتر چشم

گوئینت پالترو یکی از چهره‌های معروف در دنیای فیلم و سینما است که از زمان شروع فعالیت حرفه‌ای خود در دهه نود همیشه به عنوان یک آیکن مد و زیبایی نیز شناخته شده است. او با تاسیس برند لوازم آرایشی و زیبایی خود نشان داده است که ارزش و اهمیت زیادی برای زیبایی قائل است و چهره‌های زیبایی که از خود در مراسم فرش قرمز به نمایش می‌گذارد تاییدی بر این مطلب است. این بازیگر برنده اسکار زیبایی خود را مدیون چند ترفند ساده است و در این مقاله با رازهای زیبایی گوئینت پالترو  آشنا خواهید شد، در ادامه نیز سه روش ساده برای آرایش زیباتر چشم در کمترین زمان را به شما آموزش خواهیم داد.

رازهای زیبایی گوئینت پالترو :آرایش هرچه هرچه کمتر بهتر

راز زیبایی گوئینت پالترو در سادگی چهره اوست. ما گوئینت پالترو را به ندرت با آرایش تند و غلیظ می‌بینیم چون او همیشه با چهره طبیعی خود شناخته می‌شود که کاملا بور است و خطوط مشخصی ندارد. به همین دلیل هر نوع آرایشی روی چهره او تند و غلیظ به نظر می‌رسد و نهایت آرایش او شامل یک خط چشم تیره با لب‌های رژ زده است. خود او نیز از این مساله به خوبی آگاه است و به همین دلیل بیشتر روی زیبای طبیعی خود تاکید می‌کند که شامل مراحل مختلف مراقبت پوست است، او به طور مرتب لایه برداری می‌کند تا پوستش در بهترین شرایط باشد و به آرایش آنچنانی نیازی نداشته باشد.

رازهای زیبایی گوئینت پالترو

رازهای زیبایی گوئینت پالترو: درخشش چهره را فراموش نکنید

بیشتر خانم ها سعی می‌کنند با آرایش کردن چهره خود را مات کنند اما راز زیبایی گوئینت پالترو در این است که همیشه سعی می‌کند چهره خود را براق‌تر و درخشان‌تر کند. این کار باعث می‌شود صورتش جوان‌تر به نظر برسد بدون آن که چرب و کثیف دیده شود. گوئینت پالترو گاهی این برق و درخشش را تنها روی گونه‌ها و با استفاده از براق کننده‌های رنگی نشان می‌دهد تا گونه‌هایش جوان و باطراوات به نظر برسند. شما هم می‌توانید این کار را با اضافه کردن چند قطره روغن طبیعی به کرم پودر روزمره خود و یا استفاده از مرطوب کننده‌های رنگی انجام دهید. اگر پوست چربی دارید و نمی‌خواهید از روغن زیاد روی آن استفاده کنید روشن کننده‌ها و براق کننده‌های جدید که در قسمت‌های خاصی از صورت به کار می‌روند بهترین گزینه هستند.

رازهای زیبایی گوئینت پالترو

رازهای زیبایی گوئینت پالترو :آرایش غلیظ را با موهای صاف همراه کنید

اولین نکته در آرایش، ایجاد تعادل است. تعادل یعنی زمانی که شما آرایش زیادی دارید لباس ساده بپوشید و موهای خود را ساده آرایش کنید. گوئینت پالترو هم به این اصل کاملا وفادار است  و وقتی آرایش زیادی روی صورت خود دارد (که در مورد او تنها شامل رژ لب و خط چشم است) موهای خود را صاف و باز با فرق وسط و بدون زینت خاصی آرایش می‌کند تا تعادل در چهره وی برقرار شود. شما هم می‌توانید برای داشتن ظاهری شیک و سطح بالا، زمانی که آرایش زیاد دارید موهای خود را ساده و معمولی نگه دارید و از فر کردن و کارهای اضافی اجتناب کنید. برعکس این مساله هم صادق است یعنی اگر به موهای خود رسیدگی کرده‌اید آرایش صورت را ساده و در کمترین حد ممکن نگه دارید.

رازهای زیبایی گوئینت پالترو

رازهای زیبایی گوئینت پالترو: برای آرایش دودی زیر چشم‌ها هم سایه بزنید

حتی اگر صورتی به بوری و بیرنگی گوئینت پالترو داشته باشید هم می‌توانید گاهی از آرایش دودی چشم استفاده کنید. گوئینت پالترو برای این کار ترفند خاصی دارد، او کمی از سایه دودی خود را که روی پلک بالا استفاده کرده است روی پلک پایین هم به کار می‌برد تا آرایش چشم او متعادل‌تر و چشمانش درشت‌تر به نظر برسند.

رازهای زیبایی گوئینت پالترو

سه روش ساده برای آرایش سریع چشم

روش اول، آرایش براق یک دقیقه‌ای: این روش آرایش چشم بسیار سریع است و برای انجام آن نیاز به  رنگ‌های تیره ندارید. این نوع آرایش را هم می‌توان با تیپ مجلسی و مهمانی و هم رسمی و جدی همراه کرد که نیاز به مواد و ابزارهای زیادی هم ندارد و صبح‌ها کمترین وقت را از شما خواهد گرفت. این روش آرایش در ود مرحله انجام می‌شود و برای این کار شما به سایه مایع اکلیلی در رنگ دلخواه مثل صورتی، هلویی یا هر رنگ دیگر نزدیک به طیف طبیعی پوست، سایه پودری در رنگ نخودی یا نقره‌ای براق و یک ریمل روزمره ساده نیاز دارید. در گام اول ابتدا با انگشت کمی سایه مایع کرمی براق به رنگ دلخواه را روی پلک بالا و پایین بزنید و در گام دوم کمی سایه نقره‌ای یا نخودی را روی گوشه داخلی چشم بزنید سپس با دو لایه ریمل آرایش خود را کامل کنید.

رازهای زیبایی گوئینت پالترو

روش دوم، آرایش با خط چشم سه دقیقه‌ای: در این روش آرایش چشم تاکید روی خط چشم است که باعث می‌شود آرایش شما دراماتیک و جذاب به نظر برسد. این خط چشم را می‌توانید با خط چشم مایع یا ژلی بکشید که دوام بیشتری نسبت به خط چشم مدادی دارد و پخش نمی شود. البته باید مهارت کافی برای کشیدن یک خط چشم دقیق و تمیز داشته باشید تا بتوانید این نوع آرایش چشم را در کمترین زمان انجام دهید. برای انجام این آرایش که در دو مرحله انجام می‌شود شما علاوه بر خط چشم به یک سایه روشن همرنگ پوست، برس تیز خط چشم (در صورتی که از سایه ژلی استفاده می‌کنید) و یک ریمل نیاز دارید. در گام اول پلک بالا را با سایه روشن بپوشانید سپس با خط چشم مایع یا برسی که به خط چشم ژلی آغشته کرده‌اید سه نقطه در امتداد لبه پلک بکشید و به هم متصل کنید تا خط چشم کامل شود سپس یک لایه ریمل به مژه‌ها بزنید.

رازهای زیبایی گوئینت پالترو

روش سوم، آرایش چشم دودی چهار دقیقه‌ای: آرایش دودی چشم از محبوب‌ترین مدل‌های آرایش است که حالتی دراماتیک و زیبا در چشم‌ها به وجود می‌آورد و مناسب مهمانی‌ها و مجالس است. آرایش دودی از گذشته با سرمه و مدادهای تیره انجام می‌شد اما امروز با تنوع بالای لوازم آرایشی لزومی ندارد از آن‌ها استفاده کنید. شما می‌توانید اثر دودی را در چشم با کمک سایه‌های مختلف چشم و پرایمر و ریمل در دو مرحله انجام دهید. در مرحله اول روی پلک‌ها پرایمر سایه بزنید تا دوام آرایش بیشتر شود سپس سایه قهوه‌ای را روی خط تای پلک بالا با برس سایه بزنید و با کمک انگشت به سمت پایین محو کنید. سپس همان سایه را با برس مخصوص در امتداد خط مژه‌ها بکشید و به سمت بالا و گوشه چشم محو کنید. در انتها یک لایه ریمل بزنید تا آرایش دودی شما کامل شود.

رازهای زیبایی گوئینت پالترو

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش زیبایی در مجله قرمز شاخه ترفندهای آرایشی مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: PureWow (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

زیباترین رنگ‌های لاک ناخن تابستانی که امسال می‌توانید امتحان کنید
زیباترین رنگ‌های لاک ناخن تابستانی که امسال می‌توانید امتحان کنید
11
اگر پوست چرب و جوشدار دارید از محصولات حاوی این مواد و ترکیبات استفاده نکنید
اگر پوست چرب و جوشدار دارید از محصولات حاوی این مواد و ترکیبات استفاده نکنید
61
مهم‌ترین لوازم آرایش ضروری که باید در کیف آرایشی شما وجود داشته باشد
مهم‌ترین لوازم آرایش ضروری که باید در کیف آرایشی شما وجود داشته باشد
80
زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی که امسال می‌توانید امتحان کنید
زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی که امسال می‌توانید امتحان کنید
118
عطرهای پاییزی چه ویژگی‌هایی دارند؟ بهترین عطرهای پاییزی کدامند؟
عطرهای پاییزی چه ویژگی‌هایی دارند؟ بهترین عطرهای پاییزی کدامند؟
76
صابون عطری خانگی بسازید، روش کامل ساخت صابون قالبی با عطر گل سرخ
صابون عطری خانگی بسازید، روش کامل ساخت صابون قالبی با عطر گل سرخ
202

مقالات سلامت

ویژگی های نمک دریا
نمک دریا و معرفی ۱۹ مورد از خواص شگفت انگیز آن
7
قطره چشم خانگی
قطره چشم خانگی را با موادی ساده و ارزان در خانه درست کنید
58
فولیک اسید برای درمان کم خونی
معرفی کامل داروی فولیک اسید (Folic Acid) برای درمان کم خونی
78
درمان زخم معده
درمان زخم معده با درمانهای سنتی و خانگی طبق تحقیقات و انواع درمانهای دارویی
110
هموروئید خارجی
هموروئید خارجی به چه علت بوجود می‌آید، انواع درمانهای پزشکی و خانگی آن چیست؟
105
معرفی داروی کوئتیاپین
داروی کوئتیاپین ( کوتیاپین) و معرفی ویژگی ها و نکات کلیدی در مصرف آن
89

مقالات آشپزی

سالسا
طرز تهیه سالسا به سبک رستوران به همراه چندین دستورالعمل متنوع اضافی
86
شیره خرما
طرز تهیه شیره خرما بهترین و سالمترین جایگزین عسل برای گیاهخواران
314
نان موزی ساده
ساده ترین روش برای تهیه نان موزی عالی و با چندین و چند گزینه تغییر در دستورالعمل
187
کوفته کلم
طرز تهیه کوفته کلم با سس مخصوص جایگزین دلمه کلم برای افرادی که وقت ندارند
308
نان پیتا با خمیر ترش
نان پیتا با خمیر ترش یک نان عالی برای ساندویچ و انواع غذاهای خانگی
336
سالاد پاستا رنگی
سالاد پاستا رنگی با سبزیجات تابستانی و سس ایتالیایی
551

مقالات تغذیه

فواید آب زغال اخته
آب زغال اخته چه فوایدی برای سلامتی بدن دارد و چگونه از بیماریها پیشگیری می‌کند؟
94
تقویت استخوان و سلامت اسکلت بدن با 25 ماده غذایی متنوع
تقویت استخوان و سلامت اسکلت بدن با ۲۵ ماده غذایی متنوع و روش استفاده
365
کاهش نفخ
کاهش نفخ به ۱۸ روش متنوع با راه حلهای کوتاه مدت و بلند مدت
425
غذاهای ضد التهاب
غذاهای ضد التهاب با ۱۵ نوع مختلف که دردهای شما را کاهش می‌دهند
298
غذاهای کاهش دهنده قند خون
غذاهای کاهش دهنده قند خون با ۱۳ نوع متنوع که قند خون را بالا نمی برند
578
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن با ۱۳ نمونه متنوع و کارآمد
609