جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
جدیدترین بازی بازی Flipping Death

در بازی Flipping Death شخصیت دلخواه خود را بسازید و جایزه بگیرید

بازی Flipping Death نیز همانند بسیاری از بازی‌های کامپیوتری دیگر قرار است گیمرها را حسابی به خود مشغول کند. با این حال  بزرگ‌ترین تفاوت بازی Flipping Death با سایر عناوین مشابه در این است که خصلت درگیر کننده بودن آن مدتی پیش از تکمیل نهایی و عرضه شدن این اثر به بازار آغاز شده است. برای آگاهی بیشتر از این موضوع می‌توانید در ادامه‌ی مطلب پیش رو با مجله قرمز همراه باشید.

معمولا شخصیت‌های خوب و بد حاضر در بازی‌های کامپیوتری مختلف توسط سازندگان این گونه بازی‌ها طراحی می‌شوند. اما در بازی Flipping Death قرار است شرایط به گونه‌ای دیگر رقم بخورد تا چشم انتظاران این بازی را از همین حالا به خود درگیر کند.

در بازی Flipping Death خودتان بسازید و خودتان بازی کنید

اگر چه تمام شخصیت‌های حاضر در داستان بازی Flipping Death هم‌اکنون به طور کامل توسط سازندگان آن یعنی اعضای استودیو Zoink AB طراحی شده‌اند، اما در حال حاضر هنوز هم یک جای خالی برای تکمیل شخصیت‌های شکل دهنده‌ به داستان این اثر وجود دارد. این جای خالی به شخصیت منفی داستان یعنی دکتر لیزر متعلق است که با تصمیم سازندگان این اثر وظیفه‌ی خلق آن بر عهده‌ی بازی‌دوستان قرار گرفته است.

در واقع سازندگان بازی Flipping Death تنها نام شخصیت منفی داستان را مشخص کرده‌اند و به جای طراحی کامل آن، ریش و قیچی را به دست علاقه‌مندان این بازی داده‌اند تا آن‌ها خودشان دست به کار شوند و شخصیت دکتر لیزر را خلق کنند. به منظور انجام این کار بازی‌دوستان باید ابتدا جنسیت و ماهیت دکتر لیزر (روح بودن یا انسان بودن او) را مشخص کرده و پس از آن با توجه به داستان کلی بازی Flipping Death مشخص کنند که بنابر چه دلایلی او به بزرگ‌ترین ضد قهرمان شهر فلت‌وود پیکس (یکی از لوکیشن‌های اصلی این بازی) تبدیل شده است.

بازی ماجرایی نینتندو سوییچ

به این ترتیب دوست‌داران بازی Flipping Death تا ۲۹ ماه ژوئن امسال فرصت خواهند داشت که ایده‌های خود در زمینه‌ی طراحی پیش‌زمینه‌ی داستانی شخصیت دکتر لیزر را با تگ @ZoinkGames توسط حساب توییتر در اختیار سازندگان این بازی قرار دهند. ناگفته پیدا است که ایده‌ی برتر انتخابی توسط اعضای استودیو Zoink در نسخه‌ی نهایی بازی Flipping Death پیاده خواهد شد و شخصیت منفی این بازی یا همان دکتر لیزر بر اساس همان ایده شکل خواهد گرفت.

علاوه بر استفاده‌ی بی چون چرای سازندگان از برترین ایده‌ی مطرح شده برای طراحی شخصیت دکتر لیزر در این بازی، صاحب این ایده می‌تواند نسخه‌ای رایگان از بازی Flipping Death را نیز در اختیار داشته باشد. در واقع این شخص ایده پرداز قادر است پیش از انتشار رسمی بازی Flipping Death به عنوان نخستین نفر به تجربه‌ی اثری بپردازد که خود نیز در ساخت آن سهمی داشته است.

در کنار موارد یاد شده صاحب ایده‌ی برتر بازی Flipping Death این اجازه را خواهد داشت تا بنا به دلخواه خود سنگ قبر یا قاب عکس اختصاصی‌اش را در دنیای این بازی داشته باشد. به این معنی که تصویر و نام او در سکانسی از بازی Flipping Death روی یک سنگ قبر یا بر قاب عکس دیوار حک خواهد شد. ضمن این که برنده‌ی مسابقه‌ی ایده پردازی بازی Flipping Death این امکان را خواهد یافت تا عنوان افتخاری ZEO را نیز در استودیو Zoink کسب کند. عنوانی که شاید بتوان آن را تنها یک شوخی با عنوان CEO (رییس کل اجرایی) قلمداد کرد!

روایت دنیای مردگان در بازی Flipping Death

قهرمان داستان بازی Flipping Death پنی نام دارد. این قهرمان بدشانس به دلایل نامعلومی اسیر مرگ شده و با دادن عمر خود به شما به دنیای باقی شتافته است. در واقع در طول تجربه‌ی بازی Flipping Death شما باید لطف او را جبران کرده و از این نکته آگاه شوید که چه بلایی بر سر پنی آمده و بنا بر چه دلایلی این شخصیت بدشانس ناگهان از دنیای زیرین سر در آورده است. با توجه به حضور در دنیای مردگان شخصیت مرگ نیز در این بازی حضور دارد، یا شاید بهتر است بگوییم از این بازی غایب است. چرا که او مدتی به مرخصی رفته و در طول این مدت تمام وظایف خود را به همراه داس معروفش به پنی واگذار کرده است.

بازی جدید سویچ

این‌جاست که قهرمان بازی Flipping Death باید به یاری مردگان بشتابد و تا زمانی که از راز مرگ خود سر در نیاورده امورات آن‌ها را بچرخاند و مشکلاتشان را حل کند. البته برای این کار لازم است او گهگاهی به دنیای زندگان نیز سر بزند. دنیایی که تنها به شهر زادگاه پنی یعنی شهر فلت‌وود پیکس منحصر شده است. به بیان دقیق‌تر داستان بازی Flipping Death علاوه بر دنیای مردگان در شهر فلت‌وود پیکس نیز جریان دارد و شما در طول تجربه‌ی این بازی باید به تناوب و در مواقع لزوم بین این دو دنیا جابه‌جا شوید.

مقصد اصلی مردگان در بازی Flipping Death

بازی Flipping Death در مجموع اثری است ماجرایی که برخی المان‌های سبک پلتفرمر را هم در دل خود جای داده است. اساس گیم‌پلی این بازی دو بعدی بر گردش در محیط و حل معماهای مختلف توسط گیمر تمرکز یافته است و توسط انجام این دو کار شما می‌توانید در طول مراحل این بازی پیشرفت کنید. بی‌شک یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های گیم‌پلی بازی Flipping Death امکان تسخیر جسم انسان‌های زنده‌ی ساکن در شهر فلت‌وود پیکس است. در واقع با توجه به این نکته که پنی دیگر در دنیای زنده‌ها حضور ندارد، سرکشی او به شهر فلت‌وود پیکس تنها در قالب تسخیر جسم ساکنان زنده‌ی این شهر یا اشیایی که آن‌ها در اختیار دارند امکان‌پذیر خواهد بود.

به عنوان مثال در یکی از نمایش‌های بازی Flipping Death شاهد تسخیر یک بستنی قیفی توسط پنی به منظور تحت کنترل در آوردن صاحب بستنی بودیم. به هر حال با توجه به ذات غیر جدی و داستان طنز بازی Flipping Death می‌توان انتظار مواجه شدن با صحنه‌های مشابه بیشتری را هنگام حضور در مراحل مختلف این اثر داشت.

از دیگر نکات قابل توجه بازی Flipping Death می‌توان به سبک هنری گرافیک آن اشاره کرد. به گونه‌ای که شخصیت‌های حاضر در این بازی و همچنین اشیای موجود در محیط حالتی کاغذی دارند و کاملا تخت به نظر می‌رسند. این ویژگی در کنار دنیای رنگارنگ بازی Flipping Death ظاهر این اثر را بسیار جذاب و منحصر به فرد جلوه داده و آن را به برخی کارتون‌های تلویزیونی شبیه ساخته است. گفتنی است که بازی Flipping Death در آینده‌ای نزدیک برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد و شانس آشنایی با دنیای رنگارنگ این اثر تنها در اختیار مخاطبان این کنسول قرار خواهد داشت.

منبع: نینتندو اینسایدر (همراه با تحلیل، تالیف و ویرایش اختصاصی نویسندگان و مترجمان مجله قرمز)

در صورت تمایل می‌توانید با نظرات خود در بخش کامنت، ما را در بهبود کیفیت مطالب بخش بازی مجله قرمز یاری کنید.

دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

چند مدل موی نیمه باز زیبا، جدیدترین مدل مو برای تابستان امسال
چند مدل موی نیمه باز زیبا، جدیدترین مدل مو برای تابستان امسال
49
خرید آنلاین عطر را با موفقیت و عاقلانه انجام دهید
خرید آنلاین عطر را با موفقیت و عاقلانه انجام دهید
114
قرمزی پوست را چگونه و با چه روش‌هایی می‌توان درمان کرد؟
قرمزی پوست را چگونه و با چه روش‌هایی می‌توان درمان کرد؟
207
لیفتینگ مژه و اکستنشن مژه چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟
لیفتینگ مژه و اکستنشن مژه چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟
176
جدیدترین مدل‌ها و ایده‌ها برای لاک ناخن در تابستان
جدیدترین مدل‌ها و ایده‌ها برای لاک ناخن در تابستان
369
چند تغییر در سبک زندگی که باعث جوان‌تر شدن شما می‌شود
چند تغییر در سبک زندگی که باعث جوانتر شدن شما می‌شود
292

مقالات سلامت

درمان طبیعی نیش پشه
نیش پشه و خارش و درد ناشی از آن را با ۷ درمان خانگی تسکین دهید
123
کرایولیپولیز
کرایولیپولیز چیست و چه فواید و عوارضی برای بدن دارد؟
141
چای بابونه
چای بابونه چگونه به سلامت بدن و درمان بیماریها کمک می‌کند
190
معرفی آب مروارید
آب مروارید ( کاتاراکت ) : انواع مختلف ، علل پیدایش و علائم ابتلا
258
سوختگی دهان
سوختگی دهان را با ۷ درمان طبیعی در خانه درمان کنید
243
روش آنژیوگرافی
آنژیوگرافی (رگ نگاری) عروق کرونر: تعریف و نحوه انجام این روش
306

مقالات آشپزی

شربت لیموناد
طرز تهیه شربت لیموناد خانگی در چند مرحله ساده و با ترفندی جدید
711
کباب استیک
کباب استیک با سس چیمیچوری و سبزیجات رنگی
469
کوکوی مرغ
کوکوی مرغ با پنیر موزارلا (با گزینه بدون گلوتن)
856
کیک آناناس
کیک آناناس با تزئین خامه و نارگیل به همراه آموزش خشک کردن آناناس
413
نان لقمه‌ای
طرز تهیه نان لقمه‌ای نرم و پفی در فر و بدون فر؛ آموزش مرحله به مرحله و تصویری
3,436
طرز تهیه اوتمیل اورنایت
طرز تهیه اوتمیل اورنایت در شیشه؛ صبحانه پر فیبر و مغذی با چندین دستورالعمل مختلف
1,242

مقالات تغذیه

بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن با ۱۳ نمونه متنوع و کارآمد
49
تمشک سیاه
فواید تمشک سیاه برای بدن با معرفی ۶ فایده برای سلامتی انسان
332
سالمترین سبزیجات
سالمترین سبزیجات چه هستند و چه خواصی دارند؟
272
ویتامین بیوتین
بیوتین یا ویتامین B7 چیست و چه فوایدی برای سلامتی دارد؟
293
آرد بدون گلوتن
آرد بدون گلوتن با ۲۵ نوع مختلف که نیاز شما را به آرد به طور کامل رفع می‌کند
634
ویتامین A
ویتامین A چه نقشی در سلامت بدن دارد و مقادیر توصیه شده آن چقدر است؟
953