جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
  • هالث
  • ۸ خرداد ۱۳۹۷
  • ۰۲:۰۶
  • 553
ایجاد حس لاکچری در زندگی

حس لاکچری بودن در زندگی را با ۱۳ کار کوچک ایجاد کنید

برای اینکه حس لاکچری بودن داشته باشید و خودتان را به عنوان شخصی مرفه در ذهن تصور کنید نیازی نیست که حتما حساب بانکی پر و پیمانی داشته باشید. یکسری از کارها بسیار ساده هستند اما باعث می‌شوند با تکرار آنها نسبت به خودتان حس خوبی داشته باشید و احساس کنید که فردی لاکچری و پولدار هستید.

با سازماندهی و مرتب کردن خانه احساس لاکچری بودن کنیدحس لاکچری با سازماندهی کمد

احتمالا برایتان پیش آمده که وقتی زندگی‌های مرتب و آراسته را در فیلمها و سریالهای تلویزیونی می‌بینید که کمدهایی مرتب و منظم دارند و هر چیزی سر جای خودش قرار گرفته نسبت به آنها غبطه می‌خورید. خب یک زندگی سازمان دهندی شده و مرتب که در آن برای هر وسیله‌ای یک جای خاص در نظر گرفته شده و هر چیزی در سر جای خودش قرار گرفته است خیلی لوکس و زیبا به نظر می‌رسد و فکر می‌کنید تنها افرادی که استطاعت مالی دارند می‌توانند چنین خانه مرتب و سازماندهی شده‌ای داشته باشند. اما اینطور نیست شما نیز می‌توانید با مرتب کردن وسایل خانه‌تان به شیوه‌ای ارزان و تعبیه کردن مکان برای هر وسیله حس لاکچری بودن داشته باشید بدون آنکه متحمل هزینه خاصی شوید. یکی از پیشنهادهای ما به شما استفاده از جعبه‌های نظم دهنده است که بسیار ارزان قیمت و با طراحی‌های زیبا هستند و وسایل شما را به صورتی مرتب و منظم سر و شکل می‌دهد. (روشهای مرتب کردن وسایل را یاد بگیرید)

زندگی لاکچری با یک باغ شخصیزندگی لاکچری با باغ شخصی

تنها چیزی که در مورد استفاده از مواد غذایی تازه به غیر از راحتی و مجبور نبودن به بیرون رفتن از خانه به شما دست می‌دهد این است که احساس می‌کنید شخصی پولدار و لاکچری هستید. البته درست است که بسیاری از ما در کار باغبانی تبحر نداریم اما بعضی از گیاهان هستند که سریعتر از سایر گیاهان رشد می‌کنند. این گیاهان شامل کاهو، گوجه فرنگی، خیار، هویج و کدو سبز هستند. مشکل جا دارید؟ خب پس بهتر است شیوه باغبانی فوت مربع را امتحان کنید که برای حیاطهای کوچک و تراسها عالی است.

حس لاکچری با صبحانه مفصلصبحانه لاکچری و مفصل

برخلاف سایر روزهای پر کار هفته که اغلب با عجله و بدون صبحانه سرکار می‌رویم صبحانه آخر هفته یک موقعیت خوب برای غذاخوردن با دوستان و لذت بردن از این وعده غذایی مهم در خانه است. اهمیت صبحانه ریشه تاریخی دارد و بخشی از فرهنگ کشورهای کهن دنیا از جمله کشور خودمان است. طبق نظر سایت history.com غذا می‌تواند بازگشتی به سنتهای قدیم و اشرافی بریتانیایی باشد. در کشور ژاپن نیز این وعده غذایی بسیار مهم بوده و میز صبحانه از انواع غذاها پر شده است. برای حس لاکچری داشتن نیازی به رفتن به رستوران و خوردن صبحانه کانتیننتال نیست بلکه می‌توانید در خانه خودتان یک صبحانه عالی در ظرفهای زیبایی که در خانه دارید، تهیه کنید. اغلب افراد منظم و مرتب و افرادی که زندگی موفقی دارند به خوردن صبحانه به عنوان اصلیترین وعده غذایی اهمیت ویژه‌ای می‌دهند.

مدل موی لاکچری با سشوار حرفه‌ایسشوار خشک مو

صرفنظر از اینکه چه مدل مویی را برای خودتان انتخاب می کنید، محول کردن وظیفه سشوار خشک موها به یک آرایشگر حرفه‌ای خیلی بهتر از آن چیزی است که خودتان انجام می‌دهید. به همین دلیل، سشوار خشک که در اغلب سالنهای ارزان قیمت پیدا می‌شود، باعث می‌شود که خانمها احساس خوبی نسبت به خود داشته باشند همچین احساس لاکچری بودن به آنها می‌دهد. این خدمت لاکچری مجانی نیست اما یک کار دوست داشتنی ست. گاهی اوقات باید برای ایجاد حس لاکچری، مقداری هم پول خرج کنیم اما نه آنقدر زیاد.

گلهای تازهحس لاکچری با گلهای تازه

گلهای تازه نه تنها باعث زیبا شدن اتاق شما می‌شوند، بلکه می‌تواند روی روح و ذهن شما نیز کارکنند. در واقع بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله روانشانسی محیط زیست، گیاهان می‌توانند با خستگی در محیط اداری مقابله کنند و حتی باعث توجه بیشتر شما به کار می‌شوند. آنها زیبا و شکیل هستند و کمی هم عمق و حس ثروت را به زندگی ما اضافه می‌کنند. دلیلی که از گل به عنوان هدیه استقبال استفاده می‌شود این است که آنها یک حس شخصی و عمیق را ارائه می‌دهند.

آرامش عمیق در استخرحس لاکچری و آرامش

لحظات به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام، آن دسته از خرده‌های زندگی است که شما در آن احساس لذت و آرامش می‌کنید و هیچ چیز بهتر از استراحت کردن کنار استخر نیست. شما چه موقع استراحت کنار دریا یا استخر یک نوشیدنی میوه‌ای بخورید و یا فقط در زیر آفتاب گرم دراز بکشید، بهر حال این لحظه‌ای که احساس آرامش و رفاه می‌کنید و تمام این لحظات و آسودگی مال شماست. این بدان معنی است که شما اوقاتی را فقط برای خودتان صرف کرده‌اید و در واقع حس لاکچری بودن را برای شما به ارمغان می‌آورد. بنابراین آخر هفته رفتن به کنار دریا یادتان نرود.

تحویل گرفتن خریدهاتحویل خرید از بیرون

مهم نیست که چقدر مبلغ حساب بانکی‌تان بالاست، چیزی که هست اینکه همه ما می‌توانیم از زمانمان بیشتر استفاده کنیم. برنامه‌های تحویل مواد غذایی و اپلیکیشنهای مرتبط با آن برای راحتی ما درست شده‌اند و باعث می‌شوند که ما زمان کمتری را صرف کارهایی مثل خرید مواد غذایی کنیم و در عوض بیشتر به کارهایی که برای زندگی ما مفید هستند، بپردازیم. تحویل گرفتن مواد غذایی درب منزل نه تنها باعث صرفه جویی در وقت می‌شود بلکه در مواردی خاص یک تغییر دهنده زندگی محسوب می‌شود.

رفتن به سالن ماساژحس لاکچری با سالن ماساژ

یک آبگرم و سالن ماساژ یک وضعیت لاکچری کامل است، از لحظه‌ای که نخستین نسیم معطر اسخودوس احساسات شما را قلقلک می‌دهد تا زمانی روب دوشامبر می‌پوشید و درمانهای ریلکس کننده را انجام می‌دهید. برای آن دوره کوتاه زمانی احساس می‌کنیم از ما مراقبت می‌شود و همچون کسی که برای نخستین بار به خودش به توجه می‌کند به جای آنکه همه تمرکز و نگرانیش بخاطر دیگران باشد. ممکن است رفتن به سالن ماساژ کاری هزینه بر و نادرست به نظر بیاید اما ارزش آن خیلی بیشتر از چیزی است که برای آن خرج می‌کنیم. یک مطالعه در سال ۲۰۱۲ از انجمن قلب و عروق اروپایی نتیجه گرفت اثرات مواجهه کوتاه مدت با اسانسهای روغنی می‌تواند در درازمدت برای قلب مفید باشد که به شما کمک می‌کند کل عمر یک زندگی راحت داشته باشید.

سفارش لباس به خیاطسفارش لباس به خیاط

خرید لباس و کت و شلوار از فروشگاه و یا حتی حراجی‌ها و پوشیدن لباسی که دقیقا اندازه شماست خیلی راحت است و همان طور که آن را پیدا می‌کنید می‌پوشید تا اندازه باشد اما داشتن یک لباس مناسب که دقیقا اندازه شما و طبق اندازه گیری دقیق باشد بازی را تغییر می‌دهد. یک لباس سفارشی ممکن است باعث ایجاد حس لاکچری در شما شود اما در واقع ارزانتر از آن چیزی است که شما فکر می‌کنید و در یک نگاه  کلی این لباس عادی به نظر می‌رسد هر چند که دقیقا اندازه شماست.

گشت و گذارمسافرت به کنار دریا

تعطیلات چه کم باشد مثل تعطیلات آخر هفته و چه زیاد مثل ایام نوروز در هر صورت می‌تواند به فرد احساس پولدار و مرفه بودن بودن بدهد حالا این سفر خواه یک مقصد جدید باشد یا بیرون رفتن از خانه و در خارج از شهر برای ساعاتی چند. یک مطالعه در مرکز روان تنی دانشگاه پیتسبورگ نشان داد که فعالیتهای آرامش بخش که شامل رفتن به تعطیلات است منجر به بالا رفتن سطوح هیجانهای مثبت و کاهش افسردگی می‌شود. آنها همچنین نتیجه گرفتند که گشت و گذار فشار خون را پایین آورده و به کاهش وزن کمک می‌کند.

علم و دانشزندگی لاکچری با علم و دانش

علم و دانش قدرتمندترین سلاح انسان هستند و حس تحصیلکرده بودن می‌تواند غرور آفرین باشد. ما در مورد سطح دکترای PhD در دانشگاه صحبت نمی‌کنیم اما افزودن به ثروت خود از طریق دانش، با واقعیتها و دیدگاه‌هایی جدیدتر نسبت به چیزهایی که از انها لذت می‌برید می‌تواند باعث شود احساس اعتماد بنفس بالاتر و راحتی بیشتر در جهان را احساس کنید. شما می‌توانید در زمینه شغلیتان به دوره‌های مختلف آموزشی بروید و با علم و دانش روز آشنا شوید و این مهم نیست که شغل شما چیست بلکه اثری که این دوره‌ها بر دید شما نسبت به شغلتان می‌گذارد مهم است.

مدیتیشنلباس راحتی مدیتیشن

زمانی که حس می‌کنید انگار در وضعیتی گیر کرده‌اید، چند دقیقه وقت صرف کردن در هر روز برای مدیتیشن یا خود آگاهی می‌توانید نهایت لاکچری بودن را حس کنید. با توجه به تحقیق مایوکلینیک، فواید مدیتیشن می‌تواند به کاهش علائم مربوط به اضطراب، افسردگی، آسم، بیماری قلبی و درد مزمن کمک کند. بدون اشاره به این مزایا می‌تواند احساس حق شناسی را برای تمام چیزهای فوق العاده‌ای که اخیرا در زندگیتان دارید، افزایش دهد که این به شما کمک می‌کند که بیشتر از زندگیتان لذت ببرید. فکر نمی‌کنم برای مدیتیشن نیاز به ایجاد یک فضای خاص برای تمرین نیست. یک محیط آرام پیدا کنید، به آرامی نفس بکشید و بر نفسهایتان تمرکز کنید.

حس لاکچری با یک قهوه عالیحس لاکچری با یک قهوه عالی

ما در مورد یکی از ساده‌ترین لاکچری‌های زندگی با شما صحبت می‌کنیم یک فنجان زیبا از قهوه عالی با طراحی زیبای کفی روی آن. تصور کنید: در یک کافه جالب نشسته‌اید و یک اسپرسوی عالی که روی آن یک طراحی زیبا با کف شده است، در دست دارید این تصویر سازی زیبا باعث می‌شود که یک حس لاکچری در شما ایجاد شود و البته اگر بخواهید هر روز به کافه بروید یک عادت گران قیمت در شما ایجاد می‌شود. البته اگر کسی شما را مهمان کند خیلی عالی می‌شود.

ترجمه و تالیف اختصاصی توسط مجله قرمز

منبع: ریدرز دایجست

دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

مهم‌ترین لوازم آرایش ضروری که باید در کیف آرایشی شما وجود داشته باشد
مهم‌ترین لوازم آرایش ضروری که باید در کیف آرایشی شما وجود داشته باشد
42
زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی که امسال می‌توانید امتحان کنید
زیباترین و جدیدترین مدل‌های موی پاییزی که امسال می‌توانید امتحان کنید
86
عطرهای پاییزی چه ویژگی‌هایی دارند؟ بهترین عطرهای پاییزی کدامند؟
عطرهای پاییزی چه ویژگی‌هایی دارند؟ بهترین عطرهای پاییزی کدامند؟
66
صابون عطری خانگی بسازید، روش کامل ساخت صابون قالبی با عطر گل سرخ
صابون عطری خانگی بسازید، روش کامل ساخت صابون قالبی با عطر گل سرخ
181
موهای زائد بدن را به این روش اصلاح کنید تا نتیجه بهتری بگیرید
موهای زائد بدن را به این روش اصلاح کنید تا نتیجه بهتری بگیرید
151
چند مدل آرایش ناخن آسان برای خانم‌هایی که دچار کمبود وقت و حوصله هستند
چند مدل آرایش ناخن آسان برای خانم‌هایی که دچار کمبود وقت و حوصله هستند
101

مقالات سلامت

فولیک اسید برای درمان کم خونی
معرفی کامل داروی فولیک اسید (Folic Acid) برای درمان کم خونی
20
درمان زخم معده
درمان زخم معده با درمانهای سنتی و خانگی طبق تحقیقات و انواع درمانهای دارویی
89
هموروئید خارجی
هموروئید خارجی به چه علت بوجود می‌آید، انواع درمانهای پزشکی و خانگی آن چیست؟
88
معرفی داروی کوئتیاپین
داروی کوئتیاپین ( کوتیاپین) و معرفی ویژگی ها و نکات کلیدی در مصرف آن
76
فوروزماید چیست و چه کاربردی دارد؟
معرفی کامل داروی مُدِر فوروزماید (Furosemide) – درمان حبس آب و فشار خون
61
روغن خراطین
روغن خراطین و حجم دادن طبیعی اندام بوسیله آن
313

مقالات آشپزی

سالسا
طرز تهیه سالسا به سبک رستوران به همراه چندین دستورالعمل متنوع اضافی
3
شیره خرما
طرز تهیه شیره خرما بهترین و سالمترین جایگزین عسل برای گیاهخواران
305
نان موزی ساده
ساده ترین روش برای تهیه نان موزی عالی و با چندین و چند گزینه تغییر در دستورالعمل
185
کوفته کلم
طرز تهیه کوفته کلم با سس مخصوص جایگزین دلمه کلم برای افرادی که وقت ندارند
303
نان پیتا با خمیر ترش
نان پیتا با خمیر ترش یک نان عالی برای ساندویچ و انواع غذاهای خانگی
331
سالاد پاستا رنگی
سالاد پاستا رنگی با سبزیجات تابستانی و سس ایتالیایی
544

مقالات تغذیه

فواید آب زغال اخته
آب زغال اخته چه فوایدی برای سلامتی بدن دارد و چگونه از بیماریها پیشگیری می‌کند؟
87
تقویت استخوان و سلامت اسکلت بدن با 25 ماده غذایی متنوع
تقویت استخوان و سلامت اسکلت بدن با ۲۵ ماده غذایی متنوع و روش استفاده
352
کاهش نفخ
کاهش نفخ به ۱۸ روش متنوع با راه حلهای کوتاه مدت و بلند مدت
408
غذاهای ضد التهاب
غذاهای ضد التهاب با ۱۵ نوع مختلف که دردهای شما را کاهش می‌دهند
291
غذاهای کاهش دهنده قند خون
غذاهای کاهش دهنده قند خون با ۱۳ نوع متنوع که قند خون را بالا نمی برند
569
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن با ۱۳ نمونه متنوع و کارآمد
599