جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
  • هالث
  • ۸ خرداد ۱۳۹۷
  • ۲:۰۶
  • 436
ایجاد حس لاکچری در زندگی

حس لاکچری بودن در زندگی را با ۱۳ کار کوچک ایجاد کنید

برای اینکه حس لاکچری بودن داشته باشید و خودتان را به عنوان شخصی مرفه در ذهن تصور کنید نیازی نیست که حتما حساب بانکی پر و پیمانی داشته باشید. یکسری از کارها بسیار ساده هستند اما باعث می‌شوند با تکرار آنها نسبت به خودتان حس خوبی داشته باشید و احساس کنید که فردی لاکچری و پولدار هستید.

با سازماندهی و مرتب کردن خانه احساس لاکچری بودن کنیدحس لاکچری با سازماندهی کمد

احتمالا برایتان پیش آمده که وقتی زندگی‌های مرتب و آراسته را در فیلمها و سریالهای تلویزیونی می‌بینید که کمدهایی مرتب و منظم دارند و هر چیزی سر جای خودش قرار گرفته نسبت به آنها غبطه می‌خورید. خب یک زندگی سازمان دهندی شده و مرتب که در آن برای هر وسیله‌ای یک جای خاص در نظر گرفته شده و هر چیزی در سر جای خودش قرار گرفته است خیلی لوکس و زیبا به نظر می‌رسد و فکر می‌کنید تنها افرادی که استطاعت مالی دارند می‌توانند چنین خانه مرتب و سازماندهی شده‌ای داشته باشند. اما اینطور نیست شما نیز می‌توانید با مرتب کردن وسایل خانه‌تان به شیوه‌ای ارزان و تعبیه کردن مکان برای هر وسیله حس لاکچری بودن داشته باشید بدون آنکه متحمل هزینه خاصی شوید. یکی از پیشنهادهای ما به شما استفاده از جعبه‌های نظم دهنده است که بسیار ارزان قیمت و با طراحی‌های زیبا هستند و وسایل شما را به صورتی مرتب و منظم سر و شکل می‌دهد. (روشهای مرتب کردن وسایل را یاد بگیرید)

زندگی لاکچری با یک باغ شخصیزندگی لاکچری با باغ شخصی

تنها چیزی که در مورد استفاده از مواد غذایی تازه به غیر از راحتی و مجبور نبودن به بیرون رفتن از خانه به شما دست می‌دهد این است که احساس می‌کنید شخصی پولدار و لاکچری هستید. البته درست است که بسیاری از ما در کار باغبانی تبحر نداریم اما بعضی از گیاهان هستند که سریعتر از سایر گیاهان رشد می‌کنند. این گیاهان شامل کاهو، گوجه فرنگی، خیار، هویج و کدو سبز هستند. مشکل جا دارید؟ خب پس بهتر است شیوه باغبانی فوت مربع را امتحان کنید که برای حیاطهای کوچک و تراسها عالی است.

حس لاکچری با صبحانه مفصلصبحانه لاکچری و مفصل

برخلاف سایر روزهای پر کار هفته که اغلب با عجله و بدون صبحانه سرکار می‌رویم صبحانه آخر هفته یک موقعیت خوب برای غذاخوردن با دوستان و لذت بردن از این وعده غذایی مهم در خانه است. اهمیت صبحانه ریشه تاریخی دارد و بخشی از فرهنگ کشورهای کهن دنیا از جمله کشور خودمان است. طبق نظر سایت history.com غذا می‌تواند بازگشتی به سنتهای قدیم و اشرافی بریتانیایی باشد. در کشور ژاپن نیز این وعده غذایی بسیار مهم بوده و میز صبحانه از انواع غذاها پر شده است. برای حس لاکچری داشتن نیازی به رفتن به رستوران و خوردن صبحانه کانتیننتال نیست بلکه می‌توانید در خانه خودتان یک صبحانه عالی در ظرفهای زیبایی که در خانه دارید، تهیه کنید. اغلب افراد منظم و مرتب و افرادی که زندگی موفقی دارند به خوردن صبحانه به عنوان اصلیترین وعده غذایی اهمیت ویژه‌ای می‌دهند.

مدل موی لاکچری با سشوار حرفه‌ایسشوار خشک مو

صرفنظر از اینکه چه مدل مویی را برای خودتان انتخاب می کنید، محول کردن وظیفه سشوار خشک موها به یک آرایشگر حرفه‌ای خیلی بهتر از آن چیزی است که خودتان انجام می‌دهید. به همین دلیل، سشوار خشک که در اغلب سالنهای ارزان قیمت پیدا می‌شود، باعث می‌شود که خانمها احساس خوبی نسبت به خود داشته باشند همچین احساس لاکچری بودن به آنها می‌دهد. این خدمت لاکچری مجانی نیست اما یک کار دوست داشتنی ست. گاهی اوقات باید برای ایجاد حس لاکچری، مقداری هم پول خرج کنیم اما نه آنقدر زیاد.

گلهای تازهحس لاکچری با گلهای تازه

گلهای تازه نه تنها باعث زیبا شدن اتاق شما می‌شوند، بلکه می‌تواند روی روح و ذهن شما نیز کارکنند. در واقع بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله روانشانسی محیط زیست، گیاهان می‌توانند با خستگی در محیط اداری مقابله کنند و حتی باعث توجه بیشتر شما به کار می‌شوند. آنها زیبا و شکیل هستند و کمی هم عمق و حس ثروت را به زندگی ما اضافه می‌کنند. دلیلی که از گل به عنوان هدیه استقبال استفاده می‌شود این است که آنها یک حس شخصی و عمیق را ارائه می‌دهند.

آرامش عمیق در استخرحس لاکچری و آرامش

لحظات به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام، آن دسته از خرده‌های زندگی است که شما در آن احساس لذت و آرامش می‌کنید و هیچ چیز بهتر از استراحت کردن کنار استخر نیست. شما چه موقع استراحت کنار دریا یا استخر یک نوشیدنی میوه‌ای بخورید و یا فقط در زیر آفتاب گرم دراز بکشید، بهر حال این لحظه‌ای که احساس آرامش و رفاه می‌کنید و تمام این لحظات و آسودگی مال شماست. این بدان معنی است که شما اوقاتی را فقط برای خودتان صرف کرده‌اید و در واقع حس لاکچری بودن را برای شما به ارمغان می‌آورد. بنابراین آخر هفته رفتن به کنار دریا یادتان نرود.

تحویل گرفتن خریدهاتحویل خرید از بیرون

مهم نیست که چقدر مبلغ حساب بانکی‌تان بالاست، چیزی که هست اینکه همه ما می‌توانیم از زمانمان بیشتر استفاده کنیم. برنامه‌های تحویل مواد غذایی و اپلیکیشنهای مرتبط با آن برای راحتی ما درست شده‌اند و باعث می‌شوند که ما زمان کمتری را صرف کارهایی مثل خرید مواد غذایی کنیم و در عوض بیشتر به کارهایی که برای زندگی ما مفید هستند، بپردازیم. تحویل گرفتن مواد غذایی درب منزل نه تنها باعث صرفه جویی در وقت می‌شود بلکه در مواردی خاص یک تغییر دهنده زندگی محسوب می‌شود.

رفتن به سالن ماساژحس لاکچری با سالن ماساژ

یک آبگرم و سالن ماساژ یک وضعیت لاکچری کامل است، از لحظه‌ای که نخستین نسیم معطر اسخودوس احساسات شما را قلقلک می‌دهد تا زمانی روب دوشامبر می‌پوشید و درمانهای ریلکس کننده را انجام می‌دهید. برای آن دوره کوتاه زمانی احساس می‌کنیم از ما مراقبت می‌شود و همچون کسی که برای نخستین بار به خودش به توجه می‌کند به جای آنکه همه تمرکز و نگرانیش بخاطر دیگران باشد. ممکن است رفتن به سالن ماساژ کاری هزینه بر و نادرست به نظر بیاید اما ارزش آن خیلی بیشتر از چیزی است که برای آن خرج می‌کنیم. یک مطالعه در سال ۲۰۱۲ از انجمن قلب و عروق اروپایی نتیجه گرفت اثرات مواجهه کوتاه مدت با اسانسهای روغنی می‌تواند در درازمدت برای قلب مفید باشد که به شما کمک می‌کند کل عمر یک زندگی راحت داشته باشید.

سفارش لباس به خیاطسفارش لباس به خیاط

خرید لباس و کت و شلوار از فروشگاه و یا حتی حراجی‌ها و پوشیدن لباسی که دقیقا اندازه شماست خیلی راحت است و همان طور که آن را پیدا می‌کنید می‌پوشید تا اندازه باشد اما داشتن یک لباس مناسب که دقیقا اندازه شما و طبق اندازه گیری دقیق باشد بازی را تغییر می‌دهد. یک لباس سفارشی ممکن است باعث ایجاد حس لاکچری در شما شود اما در واقع ارزانتر از آن چیزی است که شما فکر می‌کنید و در یک نگاه  کلی این لباس عادی به نظر می‌رسد هر چند که دقیقا اندازه شماست.

گشت و گذارمسافرت به کنار دریا

تعطیلات چه کم باشد مثل تعطیلات آخر هفته و چه زیاد مثل ایام نوروز در هر صورت می‌تواند به فرد احساس پولدار و مرفه بودن بودن بدهد حالا این سفر خواه یک مقصد جدید باشد یا بیرون رفتن از خانه و در خارج از شهر برای ساعاتی چند. یک مطالعه در مرکز روان تنی دانشگاه پیتسبورگ نشان داد که فعالیتهای آرامش بخش که شامل رفتن به تعطیلات است منجر به بالا رفتن سطوح هیجانهای مثبت و کاهش افسردگی می‌شود. آنها همچنین نتیجه گرفتند که گشت و گذار فشار خون را پایین آورده و به کاهش وزن کمک می‌کند.

علم و دانشزندگی لاکچری با علم و دانش

علم و دانش قدرتمندترین سلاح انسان هستند و حس تحصیلکرده بودن می‌تواند غرور آفرین باشد. ما در مورد سطح دکترای PhD در دانشگاه صحبت نمی‌کنیم اما افزودن به ثروت خود از طریق دانش، با واقعیتها و دیدگاه‌هایی جدیدتر نسبت به چیزهایی که از انها لذت می‌برید می‌تواند باعث شود احساس اعتماد بنفس بالاتر و راحتی بیشتر در جهان را احساس کنید. شما می‌توانید در زمینه شغلیتان به دوره‌های مختلف آموزشی بروید و با علم و دانش روز آشنا شوید و این مهم نیست که شغل شما چیست بلکه اثری که این دوره‌ها بر دید شما نسبت به شغلتان می‌گذارد مهم است.

مدیتیشنلباس راحتی مدیتیشن

زمانی که حس می‌کنید انگار در وضعیتی گیر کرده‌اید، چند دقیقه وقت صرف کردن در هر روز برای مدیتیشن یا خود آگاهی می‌توانید نهایت لاکچری بودن را حس کنید. با توجه به تحقیق مایوکلینیک، فواید مدیتیشن می‌تواند به کاهش علائم مربوط به اضطراب، افسردگی، آسم، بیماری قلبی و درد مزمن کمک کند. بدون اشاره به این مزایا می‌تواند احساس حق شناسی را برای تمام چیزهای فوق العاده‌ای که اخیرا در زندگیتان دارید، افزایش دهد که این به شما کمک می‌کند که بیشتر از زندگیتان لذت ببرید. فکر نمی‌کنم برای مدیتیشن نیاز به ایجاد یک فضای خاص برای تمرین نیست. یک محیط آرام پیدا کنید، به آرامی نفس بکشید و بر نفسهایتان تمرکز کنید.

حس لاکچری با یک قهوه عالیحس لاکچری با یک قهوه عالی

ما در مورد یکی از ساده‌ترین لاکچری‌های زندگی با شما صحبت می‌کنیم یک فنجان زیبا از قهوه عالی با طراحی زیبای کفی روی آن. تصور کنید: در یک کافه جالب نشسته‌اید و یک اسپرسوی عالی که روی آن یک طراحی زیبا با کف شده است، در دست دارید این تصویر سازی زیبا باعث می‌شود که یک حس لاکچری در شما ایجاد شود و البته اگر بخواهید هر روز به کافه بروید یک عادت گران قیمت در شما ایجاد می‌شود. البته اگر کسی شما را مهمان کند خیلی عالی می‌شود.

ترجمه و تالیف اختصاصی توسط مجله قرمز

منبع: ریدرز دایجست

دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

قرمزی پوست را چگونه و با چه روش‌هایی می‌توان درمان کرد؟
قرمزی پوست را چگونه و با چه روش‌هایی می‌توان درمان کرد؟
105
لیفتینگ مژه و اکستنشن مژه چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟
لیفتینگ مژه و اکستنشن مژه چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟
132
جدیدترین مدل‌ها و ایده‌ها برای لاک ناخن در تابستان
جدیدترین مدل‌ها و ایده‌ها برای لاک ناخن در تابستان
261
چند تغییر در سبک زندگی که باعث جوان‌تر شدن شما می‌شود
چند تغییر در سبک زندگی که باعث جوانتر شدن شما می‌شود
236
موثرترین درمان‌های غیرجراحی کلینیکی برای زیبایی پوست
موثرترین درمان‌های غیرجراحی کلینیکی برای زیبایی پوست
220
با این ترفندها از ایجاد موخوره در موهایتان پیشگیری کنید
با این ترفندها از ایجاد موخوره در موهایتان پیشگیری کنید
315

مقالات سلامت

چای بابونه
چای بابونه چگونه به سلامت بدن و درمان بیماریها کمک می‌کند
60
معرفی آب مروارید
آب مروارید ( کاتاراکت ) : انواع مختلف ، علل پیدایش و علائم ابتلا
197
سوختگی دهان
سوختگی دهان را با ۷ درمان طبیعی در خانه درمان کنید
185
روش آنژیوگرافی
آنژیوگرافی (رگ نگاری) عروق کرونر: تعریف و نحوه انجام این روش
261
شقاق مقعد یا فیشر
شقاق مقعد (Fissure) چیست؟ معرفی کامل، علائم، پیشگیری و درمان شقاق مقعد
496
آکنه پیشانی
آکنه پیشانی به چه علت بوجود می‌آید و چگونه درمان می‌شود؟
404

مقالات آشپزی

شربت لیموناد
طرز تهیه شربت لیموناد خانگی در چند مرحله ساده و با ترفندی جدید
655
کباب استیک
کباب استیک با سس چیمیچوری و سبزیجات رنگی
440
کوکوی مرغ
کوکوی مرغ با پنیر موزارلا (با گزینه بدون گلوتن)
804
کیک آناناس
کیک آناناس با تزئین خامه و نارگیل به همراه آموزش خشک کردن آناناس
403
نان لقمه‌ای
طرز تهیه نان لقمه‌ای نرم و پفی در فر و بدون فر؛ آموزش مرحله به مرحله و تصویری
3,285
طرز تهیه اوتمیل اورنایت
طرز تهیه اوتمیل اورنایت در شیشه؛ صبحانه پر فیبر و مغذی با چندین دستورالعمل مختلف
1,172

مقالات تغذیه

تمشک سیاه
فواید تمشک سیاه برای بدن با معرفی ۶ فایده برای سلامتی انسان
303
سالمترین سبزیجات
سالمترین سبزیجات چه هستند و چه خواصی دارند؟
250
ویتامین بیوتین
بیوتین یا ویتامین B7 چیست و چه فوایدی برای سلامتی دارد؟
266
آرد بدون گلوتن
آرد بدون گلوتن با ۲۵ نوع مختلف که نیاز شما را به آرد به طور کامل رفع می‌کند
615
ویتامین A
ویتامین A چه نقشی در سلامت بدن دارد و مقادیر توصیه شده آن چقدر است؟
934
فواید چای نعناع
چای نعناع و معرفی ۹ مورد از خواص شگفت انگیز این نوشیدنی مفید
1,167