جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
ده روش خلاقانه و جالب برای استفاده از روسری ابریشمی به عنوان اکسسوری

ده روش خلاقانه و جالب برای استفاده از روسری ابریشمی به عنوان اکسسوری

روسری‌ها به خصوص روسری ابریشمی یکی از مهم‌ترین اکسسوری‌های زنانه هستند که استفاده از آن‌ها تنها محدود به بستن سر و پوشاندن موها نیست و شما می‌توانید از این اکسسوری باارزش و زیبا برای اهداف مختلف و متنوعی استفاده کنید. روسری ابریشمی یک اکسسوری ظریف و زیبا در رنگبندی‌های ختلف و متنوع است که تنها محدود به شکل مربعی و بزرگ برای بستن سر نیست بلکه این اکسسوری در ابعاد مختلف و به اندازه‌های متنوعی در بازار وجود دارد که برای کاربردهای مختلفی طراحی شده‌اند و شما می‌توانید بسته به سلیقه و خلاقیت خود به روش‌های متفاوتی از آن‌ها استفاده کنید. در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز ده روش خلاقانه و جالب به شما آموزش خواهیم داد که با کمک آن‌ها می‌توانید از روسری ابریشمی خود به عنوان یک اکسسوری متفاوت استفاده کنید و استایل ساده خود را با آن ارتقاء دهید.

روش اول: استفاده از روسری ابریشمی برای بستن دور گردن

اگر یک روسری ابریشمی ظریف و زیبا در منزل خود دارید که بی استفاده مانده است می‌توانید آن را مانند تصویر دور گردن خود ببندید و طوری گره بزنید که دنباله‌های آن آویزان بماند. این روش را می‌توان با روسری‌های مربعی سایز متوسط به راحتی انجام داد و بهتر است آن را همراه با لباس‌هایی به کار ببرید که یقه نسبتا بازی دارند تا تعادل کاملی در استال شما برقرار شود. برای خانم‌هایی که مثل جیجی حدید گردن کشیده و بلندی دارند این روش بسیار مناسب است و حالتی شیک و جذاب به استایل شما می‌دهد مخصوصا اگر رنگبندی روسری را با رنگ لباس‌های خود هماهنگ کنید و ترکیبی چشمنواز بیافرینید.

استفاده از روسری ابریشمی به عنوان اکسسوری

روش دوم: استفاده از روسری ابریشمی به جای اکسسوری مو

شما می‌توانید از روسری ابریشمی برای بستن موهای خود هم استفاده کنید و زیبایی آن‌ها را چندین برابر کنید. این کار را می‌توان با یک روسری کوچک که معمولا به عنوان دستمال سر به کار می‌رود هم انجام داد و بهتر است رنگ روسری را با رنگ موها و لباس‌های خود هماهنگ کنید تا جلوه زیباتری پیدا کند. اگرچه شما همزمان با بستن روسری ابریشمی به موهای خود به کش و گیره هم برای محکم نگه داشتن موهای خود نیاز خواهید داشت اما این کار علاوه بر مخفی کردن اکسسوری‌های مو و جمع کردن موهای آزاد و نامرتب اطراف آن‌ها حالتی شیک و جذاب به مدل موی شما خواهد داد.

استفاده از روسری ابریشمی به عنوان اکسسوری

روش سوم: استفاده از روسری ابریشمی به جای هدبند

یکی از کاربردهای مهم روسری ابریشمی استفاده از آن به جای دستمال سر و هدبند است که ظاهری خاص و زیبا به موهای شما می‌دهد و در واقع نوعی اکسسوری مو است. پس اگر از استفاده از تل و چیزهای مشابه آن خسته شده‌اید می‌توانید یک روسری ابریشمی رنگارنگ و زیبا برای خودتان انتخاب کنید و آن را طوری دور سر ببندید که کاربرد تل و هدبند را برای شما داشته باشد. این روش برای خانم‌هایی که موهای نازک و غیرقابل کنترلی دارند و می‌خواهند موهایشان پرپشت و منظم به نظر برسد بهترین گزینه است و در هر موقعیتی می‌توان از آن استفاده کرد.

روسری ابریشمی به جای هدبند

روش چهارم: استفاده از روسری ابریشمی برای بستن دور سر

شاید کاربرد اصلی روسری برای ما ایرانی‌ها بستن سر و حجاب باشد که مزایای خاص خود را دارد و به خصوص برای روزهایی که موهای شما خوش حالت و تمیز نیست یک وسیله نجات به شمار می‌رود. پس اگر ابعاد روسری ابریشمی شما کاملا مناسب است و شما هم انتظار دیگری از این اکسسوری ندارید می‌توانید از آن برای بستن سر و پوشش موها استفاده کنید. البته در این مورد هم شما تنها با یک انتخاب مواجه نیستید بلکه می‌توانید از روش‌های مختلفی برای گره زدن و بستن روسری روی سر خود استفاده کنید تا دچار یکنواختی استایل نشوید و اکسسوری با ارزش شما جلوه زیباتری در ترکیب لباس‌های شما داشته باشد.

استفاده از روسری ابریشمی به عنوان اکسسوری

روش پنجم: استفاده از روسری ابریشمی به عنوان گردنبند

گفتیم که روسری‌های ابریشمی در اشکال و ابعاد مختلفی موجود هستند و برخی از آن‌ها می‌توانند خیلی باریک و بلند هم باشند که تنها برای استفاده تزئینی در استایل طراحی شده‌اند. پس اگر شما صاحب یکی از این اکسسوری‌های جالب و جذاب هستید باید بدانید که این اکسسوری دیگر بی استفاده نخواهد بود چون که شما می‌توانید از این شال و روسری زیبا به عنوان گردنبند استفاده کنید. فقط کافی است آن را یک یا دو دور دور گردن خود بپیچید و با یک گره زیبا آن را محکم کنید. لازم نیست نگران گرم شدن یا خارش گرفتن گردن خود باشید چون الیاف ابریشم بسیار خنک و ظریف و لطیف هستند.

استفاده از روسری ابریشمی به عنوان اکسسوری

روش ششم: استفاده از روسری ابریشمی برای تزئین کیف

این روزها اکسسوری‌های کیف جزو محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین اکسسوری‌ها به شمار می‌روند و شما به کیف هر کسی که نگاه کنید یک آویز پشمالو و زنجیر و چیزی شبیه به این خواهید دید که از کیف آویزان شده است. اگر شما به این نوع از اکسسوری‌ها علاقمند نیستید و به دنبال چیز خاص و جدیدی هستید و یا پول اضافی برای خرید این وسایل بی استفاده ندارید می‌توانید از چیزهایی که در منزل دارید استفاده کنید، یک روسری ابریشمی کوچک و رنگی که دور دسته کیف شما گره خورده باشد یک اکسسوری زیبا و بی‌نظیر است که کیف شما را بسیار گران‌تر و شیک‌تر نشان خواهد داد.

استفاده از روسری ابریشمی به عنوان اکسسوری

روش هفتم: استفاده از روسری ابریشمی به جای پوشت

همه ما پوشت را به عنوان یک اکسسوری مردانه می‌شناسیم که همراه با کت و شلوار رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما در شرایطی که خانم‌ها هم کت و شلوار می‌پوشند استفاده از پوشت هم می‌تواند جالب باشد. پس اگر شما هم از طرفداران کت و شلوار زنانه هستید و از کت‌هایی استفاده می‌کنید که جیب یقه دارد می‌توانید از یک روسری کوچک ابریشمی با رنگ مناسب به جای پوشت استفاده کنید. روسری را چهارتا بزنید و داخل جیب بگذارید و یکی از گوشه‌های آن را از جیب کمی بیرون بدهید تارنگ زیبای آن مشخص شده و زیبایی استایل شما را چندین برابر کند.

استفاده از روسری ابریشمی به عنوان اکسسوری

روش هشتم: استفاده از روسری ابریشمی به جای دستبند

بله روسری ابریشمی ظریف و کوچک شما می‌تواند نقش جواهرات را هم بازی کند و به عنوان یک دستبند رنگارنگ و زیبا به کار رود. شما می‌توانید این روسری را همراه با دستبندهای دیگری که به دست دارید دور مچ خود ببندید و گره بزنید و یا به تنهایی از آن برای کامل کردن اکسسوری‌های خود استفاده کنید. اگر می‌خواهید از روسری ابریشمی به این منظور استفاده کنید بهتر است سراغ روسری‌های سبک و رنگارنگی بروید که جلوه زیباتری روی پوست دست شما دارند و فراموش نکنید که این دستبند می‌تواند راحت‌ترین دستبندی باشد که شما تا کنون به دست کرده‌اید.

استفاده از روسری ابریشمی به عنوان اکسسوری

روش نهم: استفاده از روسری ابریشمی به جای کمربند

اگر روسری ابریشمی شما به اندازه کافی بزرگ و بلند باشد شما می‌توانید از آن به عنوان یک کمربند زیبا و رنگی هم استفاده کنید. این سبک به خصوص برای شلوارهای جین فاق بلند که استایل دهه هفتادی دارند بسیار مناسب است و ظاهری زیبا به این نوع شلوارها می‌دهد. پس اگر احساس می‌کنید که به یک کمربند جدید رنگارنگ برای کامل کردن استایل خود نیاز دارید برای خرج کردن پول عجله نکنید و ابتدا به مجموعه روسری‌های خود به دقت نگاه کنید، شاید بتوانید چیزی را که به دنبال آن هستید همانجا پیدا کنید.

استفاده از روسری ابریشمی به عنوان اکسسوری

روش دهم: استفاده از روسری ابریشمی به جای دستمال گردن

شاید یکی از کلاسیک‌ترین و مورد انتظارترین روش‌ها برای استفاده از روسری ابریشمی، بستن آن به عنوان دستمال گردن باشد که نیاز به خلاقیت زیادی هم ندارد. این سبک که شاخه‌ای از سبک گاوچرانی هم به شمار می‌رود هم می‌تواند نقش پوششی داشته باشد و گردن شما را از سرما و … محافظت کند و هم می‌تواند استایل ساده شما را جذاب‌تر و زیباتر کند. البته این روش برای روسری‌های کوچک و متوسط مناسب است و بهتر است برای آن از روسری‌هایی استفاده کنید که طرح‌دار و رنگارنگ هستند تا زیبایی استایل شما چندین برابر شود.

استفاده از روسری ابریشمی به عنوان اکسسوری

اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت می‌توانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه جواهرات و اکسسوری مطالعه کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: PureWow (ترجمه‌ و تألیف اختصاصی توسط مجله قرمز)

دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اعلام کردن به

مقالات زیبایی

همه محصولات آرایشی و بهداشتی که خانم‌ها به آن‌ها احتیاج دارند
همه محصولات آرایشی و بهداشتی که خانم‌ها به آن‌ها احتیاج دارند
216
ابزارهای کار ناخن ،همه ابزارهایی که برای آرایش ناخن لازم دارید
ابزارهای کار ناخن ،همه ابزارهایی که برای آرایش ناخن لازم دارید
110
عادت دست زدن به صورت را با این ترفندهای ساده و روانشناسانه ترک کنید
عادت دست زدن به صورت را با این ترفندهای ساده و روانشناسانه ترک کنید
231
بستن منافذ پوست صورت
بستن منافذ پوست صورت با ۹ ماسک خانگی عالی و زیبا کننده و بدون مواد سمی
449
ترفندهای ساده و سریع آرایش خط چشم که کمتر کسی آن‌ها را می‌داند
ترفندهای ساده و سریع آرایش خط چشم که کمتر کسی آن‌ها را می‌داند
923
همه نکات و ترفندهایی که باید درباره مراقبت از موهای فر بدانید
همه نکات و ترفندهایی که باید درباره مراقبت از موهای فر بدانید
255

مقالات سلامت

علائم کمبود ویتامین D
علائم کمبود ویتامین D با ۹ علامت هشدار دهنده که باید به آنها توجه کرد
30
ناشتا بودن قبل از آزمایش خون
ناشتا بودن قبل از آزمایش خون و آمادگی قبل از آن؛ انواع آزمایشها و مواد ممنوعه و ترفندها
42
افزایش هموگلوبین
افزایش هموگلوبین خون با مصرف مکملها و تغییر در رژیم غذایی چگونه امکان پذیر است؟
70
بسته شدن مجرای اشکی
بسته شدن مجرای اشکی در کودکان به چه علت رخ می‌دهد و چگونه درمان می‌شود؟
96
ورم پس از زایمان
ورم پس از زایمان را با درمانهای طبیعی و خانگی رفع کنید
75
دندانهای حساس
دندانهای حساس خود را با رعایت این ۸ قانون بهبود داده و درد آنها را کاهش دهید
138

مقالات آشپزی

نان موزی ساده
ساده ترین روش برای تهیه نان موزی عالی و با چندین و چند گزینه تغییر در دستورالعمل
94
کوفته کلم
طرز تهیه کوفته کلم با سس مخصوص جایگزین دلمه کلم برای افرادی که وقت ندارند
118
نان پیتا با خمیر ترش
نان پیتا با خمیر ترش یک نان عالی برای ساندویچ و انواع غذاهای خانگی
197
سالاد پاستا رنگی
سالاد پاستا رنگی با سبزیجات تابستانی و سس ایتالیایی
384
شربت لیموناد
طرز تهیه شربت لیموناد خانگی در چند مرحله ساده و با ترفندی جدید
1,349
کباب استیک
کباب استیک با سس چیمیچوری و سبزیجات رنگی
778

مقالات تغذیه

غذاهای ضد التهاب
غذاهای ضد التهاب با ۱۵ نوع مختلف که دردهای شما را کاهش می‌دهند
136
غذاهای کاهش دهنده قند خون
غذاهای کاهش دهنده قند خون با ۱۳ نوع متنوع که قند خون را بالا نمی برند
284
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن
بهترین ویتامینها و مکملهای کاهش وزن با ۱۳ نمونه متنوع و کارآمد
423
تمشک سیاه
فواید تمشک سیاه برای بدن با معرفی ۶ فایده برای سلامتی انسان
564
سالمترین سبزیجات
سالمترین سبزیجات چه هستند و چه خواصی دارند؟
399
ویتامین بیوتین
بیوتین یا ویتامین B7 چیست و چه فوایدی برای سلامتی دارد؟
549